28330
10917302841238962806.jpg
  • Zenszkij
    #6275
    Lesz még ilyen valaha?...remélem!
  • Zenszkij
    #6274
    Anderlecht-Fradi Kuntics belőtte, amit Gera kihagyott.....
    Ez is magyar foci volt !!!!!!, de persze ezt a csapatot is tönkretették, ellopták.
  • Oziris666
    #6273
    Hát 1:7 na igen!de akkor legalább 2.ok lettünk a csoportba,ma meg az 5.helyért is harcolnunk kell!Nameg sztem akkor az jugoszláv csapat klasszisokkal jobb volt mint ez a görög meg török!És minden összejött nekik,mint pl a ManU- nak a Roma ellen!
  • Zenszkij
    #6272
    Én akkor sírtam az örömtől mikor a finnek öngólt lőttek a 85.percben Helsinkiben és ezzel 1-1 lett, és másodikok lettünk a csoportban. Felmentem Pestre az Üllői úton néztem végig életem első magyar válogatott meccsét Jugoszlávia ellen a vb-re való kijutásért. A csapat 1-7-re kapitulált...Akkor lőttek gólt amikor akartak, ott összetört bennem valami. Kimentem Belgrádba is, ahol ötöst kaptunk. Nem elég hogy nem tudunk focizni, de szerencsénk sincs válogatott szinten. Ugyanakkor kint voltam ugyancsak az Üllői úton mikor a Fradika a bl-be jutásért az Anderlechttel meccselt. Az utolsó 20 percben szó szerint a kapuhoz szegezték a csapatot, és Hajdúnak volt egy védése, a csatár kapura lőtt kivédte, majd felpattant kapusunk a földről, azt se tudta hol van és 10 méterről fejbelőtték a labdával, Knézy így üvöltött: Hajdú fejjel véd, hihetetlen!!!!. A Fradi csodával határos módon nem kapott gólt, Hajdú egyszerűen mindent fogott, és bejutottunk a bl-be...Örülök neki, hogy ezt átéltem, legalább tudok emlékezni jóra is, erre lehet építeni, nem pedig erre a retves 2-0-ra.
  • Kaplan
    #6271
    Én kint voltam a Magyar-Svéden, és nem szégyellem bevallani, amikor bekaptuk a gólt az utolsó percben, kicsordult a szememből a könny. Mert láttam a srácokon, hogy akartak küzdöttek, és még jól is játszottak. Tudom milyen érzés mikor hajtasz szívvel, és az utolsó percben elbukod a játszmát. Én is focizok. Most a svédektől ötöt kapnánk és nem 0,5 gólt. Ezért a játékért egy könnycseppet nem tudnék elereszteni legfeljebb mikor már sírva röhögök a földön fetrengve, hogy ennyire egy jellemtelen, lélektelen gárdánk van ^^ Thats all.
  • gercse
    #6270
    hát igen, milyen jó is lenne egy Fradiért Mtk-ért vagy bármelyik magyar csapatért szorítani a külfüldi porondon
  • Zenszkij
    #6269
    Matthaeus legalább megkavarta az állóvizet, miatta jöttek a brazilok, argentínok. Küzdött a csapat, reményt adott, már azzal is, hogy a pálya szélén magyar öltönyben állt egy ekkora klasszis. Tény, hogy ő is rájött ebből a csapatból nem lehet várat építeni fél év alatt, de vmi megmozdult, ami persze mára meg is halt.....Az is igaz, hogy nemsoká jönnek az olaszok barátságos meccsre, de az már nem ugyanaz, mert míg a brazilok ellen úgy ültem le hátha, most úgy fogok leülni nehogy 3-nál többet kapjunk... Ugyanakkor szeretem/ném a magyar focit, mert magyar vagyok, közelebb áll a szivemhez egy Fradi vagy egy Mtk mint egy Milan, Barca, Liverpool vagy Chelsea. Csak látnánk már valami fényt annak az alagútnak a végén !!!
  • jefferson83
    #6268
    Én csak annyit tudok, hogy Matthäus idejében jobban élveztem a csapat játékát még akkor is ha kikapott. Nem így kaptak ki mint legutóbb, most sem a 2-0-val van a probléma. Az egész cspatból én talán Hajnalnál véltem felfedezni valami akarást, no meg Végh tette a dolgát. Geránál is az első gól útán látszott, hogy még az életkedve is elment, cseszett mozogni --> tudta, hogy úgyis helye marad a csapatban.
  • Ramore
    #6267
    A magyar foci egyetlen komoly lehetősége, hogy kilábaljon ebből a trutyiból, ha az összes élvonalbeli klubba külföldi edzőket szerződtetnének. Ezért volt jó döntés Matthaus, még annak ellenére is, hogy pont a válogatottnál nem tudott megmutatkozni a szakmai tudása, hiszen nagyon keveset találkozott a játékosokkal, erőnléti edzésekre így lehetősége sem volt. Futballunk jelenlegi helyzete a magyar edzőkébzésnek köszönhető, kezdve a mezey-mészöly nagymesterekkel, majd azok tanítványaival, akik ma behálózzák a pályákat, idegeneket nem fogadnak el maguk között, így még esélye sem lehet hosszú távon egy idegen edzőnek. Rendszerváltás kelle már, és valódi fiatalítás, nem efféle álfiatalítás....
  • nasser666
    #6266
    Bisztos, azt lehet csak én vagyok az egyetlen aki nem látot semmi különset
    Matthäusban, szerintem mint edző nem tett le semmit az asztalra nem is igazán értetem hogy miért őt nevezték ki erre a posztra.
  • Bereet
    #6265
    Keménykezű ember kéne mint Mattheus volt van még keményebb
  • nasser666
    #6264
    Hát nem tudom, szeritem nem ez lenne a megoldás,nem az a megoldás hogy fél évente edzőt váltunk, talán valkit hagyni kellen hogy végezze a mukáját, hiába edzős váltás, vagy akármi a közeljövőben nem fog javulni a magyar foci színvonala. Az szerintem egy dolog hogy teknikai tudásban hol a magyar foci de az erőnlét az egyszerüen katasztrófális
  • Bereet
    #6263
    ez így nem mehet tovább szerintem csináljunk egy formális levelet az MLSZ-nek hogy jan 1 -től edzőváltás
    ha ez nem jönne be irogathatnánk az uefa-ank is hogy csináljonak már valamit mert ez nem helyzet esetleg valamiféle petíciót az MLSZ ellen
  • nasser666
    #6262
    Az igaz, hogy ott voltak a meglepetés mecsek, de nem jutotunk vele se többre (sajnos),a lényeg nem az edzőn van, még ilyen szintü lesz a magyar "élvonal" addig nem várhatunk elé sok mindent, igaz az utánpotlásban bízhatunk de az még jó pár év.
  • gercse
    #6261
    ő szerintem azt nézte, hogy ki hogyan focizik, és nem azt hogy hol játszik, meg mekkora neve van, teljesítmény alapján kerültek be a játékosok, szerintem
  • Oziris666
    #6260
    Azért ott voltak meglepetés eredmények!
    németek ellen 2:0,skótok ellen 3:0
    meg pl egy svédek ellen volt játék,ugy ki lehet kapni

    Most is vannak meglepetések csak negativak:)
    málta elleni meccs,montenegró és sorolhatnám
  • nasser666
    #6259
    Én nem akkrok vitát kezedeni, de el tudnád mesélni ,hogy miért is volt Lothar Matthäus a "csapatunk utolsó reménysége", és ,hogy mint edző mit tett le az asztalra ?
  • Csesza
    #6258
    -.-
  • Zenszkij
    #6257
    Én egyetértek Husztival. Egy játékosm aki stabil kezdő a Bundesliga 1 Hannover csapatában nem fér be Várhidi szerint ebbe a sikercsapatba. Közröhej. Várhidi arra megy, hogy olyan játékosokat játszasson (Dzsudzsák), akik még nem voltak válogatottak, de ha azok lesznek a piacon többet érnek majd, és hamarabb el lehet őket passzolni külföldre. A Wes Brom közölte Gerával, ha akar mehet bárhova, kiváncsi vagyok kinek fog kelleni. Németh és Simon két nagyon tehetséges focista, de a Liverpool szakvezetője azt nyilatkozta róluk, hogy még két év kell ahhoz, hogy olyan fizikai állapotba kerüljenek mint egy átlag 19 éves elsőosztályú angol labdarúgó. Véleményem szerint a görögök átlag egy fejjel magasabbak voltak. Fel kell fognunk végre, hogy Málta, Lichteinstein, illetőleg Andorra szintjén vagyunk, és süllyedünk tovább. szerintem ma már Azerbajdzsánnal is nehezen bánnánk el. Ez van, Kisteleki, meg az összes semmirekellő takarodhatna az MLSz-ből, milliókat keresnek a nagy semmivel. Minek fizetni nekik...ha én lennék az elnök, vagy bárki más. kikapni mi is képesek lennénk. gera nem lő be egy 100%-os ziccert és őrá mondjuk, hogy mekkora játékos, ugyanmár, lélekölő első és 2. félidő volt, arra mentünk nehogy kapjunk egy 3. gólt. Lehet két kamugólt kaptunk, de, ha azok nem mennek, bedarálnak másikat. Nem is értem miért ültem le megnézni a meccset, imádom ezt az országot, elszomnorít az ilyen Várhidik, Tornyi Barnabások, Mészölyök, Kistelekik, Garamik, Gelleik és sorolhatnám milyen nagy szakértők szakmai tudása, akik kinyomták Matthaeust, csapatunk utolsó reménységét, olyan cimszó alatt, hogy nehogymá egy külföldi keresse meg a kapitányi pénzt, inkább egy már minden fronton teljesítő Várhidi. nevetséges, szégyen, és mi hagyjuk ezt, lopnak, csalnak, hazudnak, akárcsak a politikusok, és senkit nem engednek oda a tűzhöz, egymásnak adogatják át a marshall botot.
  • banok
    #6256
    Görögország-Magyarország összefoglaló
  • ForzaInter
    #6255
    :ddddd
  • torrente
    #6254
    Ha valóban gyors, akkor szerdán már a görögöknél fog görögni Bodnasz néven.
  • Csesza
    #6253
    Bodnár
  • Matthew Prosac
    #6252
    kicsit csúnyább szavak jutottak eszembe így elsőre, nemegészen ez.
  • Oziris666
    #6251
    Arra gondolsz h monnyon lee:)
  • Oziris666
    #6250
    De melyik nem lassú?:D
    Bárkivel játszunk,az ellenfél leglassabb játékosa is gyorsabb a mi leggyorsabbunknál!
    Vagy ennyire nem tudnak futni vagy ennyire fosnak rá!Egyik se tul biztató!
  • torrente
    #6249
    6 meccsen 2 ponttal többet gyűjtöttünk, mint Liechtenstein. Azért ezt is meg kell becsülni!!
  • torrente
    #6248
    Netán csuklik a Várhidi édesanyja?
  • torrente
    #6247
    A norvégok elleni meccs időpontjában inkább menj villanyfényes focira vagy kúrj meg egy csajt. Jobban jársz!
  • Csesza
    #6246
    németh szerintem benn sincs a felnőtt keretben, Farkas-t meg sztem nem érdemes addig erőltetni a nagycsapatban max csereként ameddig a saját klubjában sem játszik...
  • isi
    #6245
    ha a norvégok ellen nem játszik németh meg farkas akkor jóideig nemnézek magyar válogatott meccset mert csak magamat kurom fel aminek semmi értelme.
  • Csesza
    #6244
    igen és asszem jelen pillanatban csapata sincs
  • isi
    #6243
    amúgy az a két gól akkora hibából kaptuk hogy hihetetlen. a focisuliba is a legelső dolog amit tanítanaka 16oson belül akár emeberrel együtt de elkell rúgni azt a kurvalabdát. 3an körbe állták a faszit és csak nézték.. ez olyan nc körüli eset. a 2. gólt bodor és tőzsér gólja voltr csak alibiztek.
  • isi
    #6242
    lisztessel mi a gyászvan sérült vagymi?
  • Csesza
    #6241
    elég érthetetlen dolgok ezek, hogy olyan játékosok kerűlnek be a válogatottba akiket igazából még az edzésekre sem engedném be és olyan játékosokat nem hívnak be az edzők akiket nem véletlenűl igazolnak le NAGY csapatok és a nagycsapatokban jól játszanak
    kezdem elég komolyan venni ezeket a dolgokat, hogy ebbe a csapatba csak valamilyen érdek alapján lehet bekerűlni
    tudom, hogy akik benn vannak jó játékosok, de nem a nemzeti gárdába valók
    Végh,Csizmadia,Tóth Balázs,Vadócz???????? hogyan? nemértem? mivan akkor ha Csizmadia csapata 3. lett az osztrák bajnokságban ha egyszer itt szar, lassú, nem válik a csapat hasznára, akkor mi a picsának kell erőltetni?

    szánalom ami itt folyik...
  • The FlashBack
    #6240
    Köszönjük Szépen Magyar Válogatott? ***ér viszitek el a pénzt? Sakkozzatok inkább...
  • isi
    #6239
    én csak annyit nem értek itt hogy ha már úgyis vesztésre állunk mértnem lehet a 2 valamit bizonyított labdarugót pályára küldeni értem ezalatt Németh K. és Simon A. nem véletlenül szerződtette őket a liverpool. Megtalán ha Priskinnek több segítsége lett volna többet lövünk kapura? :||||||
  • Matthew Prosac
    #6238
    Bosszantó így kikapni, mert nagy egyéni hibák előztek meg a görögök góljait - nyilatkozta a mérkőzés után Várhidi Péter. - Null-nullnál Gera hatalmas ziccert hagyott ki, ha belövi, minden másképp alakulhatott volna. Aztán gyorsan kaptunk két, védelmi hibából esett gólt… Ezzel együtt olykor megfelelően játszottunk, a középpályán sikerül időnként mezőnyfölénybe kerülni, amit meg is próbáltunk kihasználni, de a nagyon jó futballistákból álló Európa-bajnok ellen most csak ennyire voltunk képesek. Nem vagyok elkeseredve, éles meccset játszottunk egy jó csapat ellen, és voltak időszakok, amelyekben jól futballoztunk. Adódtak helyzeteink, de ezeket a rutinos görög gárda ellen nem sikerült értékesíteni. Ellenfelünknek eredményes múltja és jelene van, nekünk pedig reményteljes jövőnk lehet. Csapatunkban van tartás, tehát a sok és jó munka hozhat majd eredményeket....

    Kitaláljátok mire gondolok?
  • Unreal1942
    #6237
  • jefferson83
    #6236
    Akkor végül is kiegyezünk egy döntetlenben ?