28330
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #6315
    3-0...
  • Takezó
    #6314
    3:0, Várhidi elnézhetne másmerre...
  • Solt
    #6313
    ez annyira tipikus...
  • Unreal1942
    #6312
    Kapituláltunk.
  • Gabe18
    #6311
    A fantasztikus védelmünk...
    Igy kell egy lassacskán már-már kiegyenlitett meccset teljessen elbaxni.
    Közbe már 3-0...
  • Unreal1942
    #6310
    Akkor megvolt a szokásos szerencsétlenkedésből kapott gólunk is....
  • GanXstaZoleeWrk
    #6309
    na en most kapcsoltam ki a tvt görög meccset se neztem de ez mar mindennek a teteje.
  • Unreal1942
    #6308
    NA ez meg fasza....
  • Takezó
    #6307
    ... ... ...
  • Unreal1942
    #6306
    Ez a Norvég kameraman nem áll a helyzet magaslatán....
  • Takezó
    #6305
    Jó, ettől még nem kéne Szélesi...
  • PetruZ
    #6304
    Aki nem látja, olvassa az Index közvetítését. De szerintem még azoknak is szórakoztatóbb, akik látják. ;)
  • Kaplan
    #6303
    Ja csak itt nem lehet, buzi UPC..
  • Gabe18
    #6302
    Persze hogy nem.Pont arról van szó nyilván hogy azért teszik a S2-re,hogy minél több helyen ennél fogva azt is beköttessék.
  • Kaplan
    #6301
    Azzal, hogy írok egy levelet nekik, és rajtam kívűl még mondjuk 25-en nem sokat érünk el, jól gondolom? :D
  • Shep
    #6300
    Sokkal nagyobb baj, hogy a sport tv-n van nem pedig az M1-en ami minden háztartásban fogható még egy darab dróttal is.
  • Gabe18
    #6299
    Egyszerüen egy védőnek már elsőre oda kelett volna állni és eltakaritani.Nem megvárni amig a nem tudom hanyadik alkalomból gól lett...
  • Takezó
    #6298
    ha elmozdult picit Végh, ő is, tehát feltartotta
  • Gabe18
    #6297
    Hát amig csak ott áll,addig abban semmi szabálytalan nincs.
  • Takezó
    #6296
    nézd, szvsz egész kiegyenlített (45. perc legvége: gyönyörű akció végén Priskin bassza fölé) a meccs, volt egy góljuk, amit nem adott meg a spori, pedig meg kellett volna, meg volt egy, amit nem, és megadott... Vannak helyzeteink, nekik picit több, de korrekt kis meccs.
  • GanXstaZoleeWrk
    #6295
    na okos biro 40 perc utan eszrevette hogy folyamatosan basztatjak 5ösön belül Véghet, gratula neki meg a sasszem partjelzőnek is.
  • Kaplan
    #6294
    Iszonyatosan dühös vagyok a Sport TV-re. Direkt a kettesre raknak minden fontosat. Fradi meccsek, Válogatott. Pedig a háztartások többségében nincs Sport 2. Itt sincs... És az, hogy még megismételni is képtelenek legyenek és nekem az Angol - Brazilt kelljen ötödszörre megnéznem az egyesen egy Magyar válogatott meccs helyett egyenes felháborít.

    ON : Van támadó játékunk?
  • Takezó
    #6293
    egyébként, ha minden meccsen így játszanánk, nem szidnám a csapatot (kivéve ugye Szélesit:D)
  • GanXstaZoleeWrk
    #6292
    hat lehet nekem se kéne nézni csak felidegelem magam.
  • Shep
    #6291
    Volt egy gera nagy helyzet itt a gól, akkor hamarosan jön a második is.
  • Kaplan
    #6290
    Lehet, hogy jó ha nem látom ezt a meccset?... Suxx
  • Gabe18
    #6289
    Érdekes, a riporter meg tudja állapitani hogy minden szögletnél beállnak a kapus elé,csak a védelmünk nem hogy segitsen neki valaki...
  • GanXstaZoleeWrk
    #6288
    Nem értem én Véghet ha előttem áll valaki és nem hagy védeni 5ösön belül én biztos el bírnám tolni de a védők faszért nem lökték el onnan? Nevetséges.
  • Kaplan
    #6287
    Az a norvég tévés megoldás, meg elég furcsa..
  • Bereet
    #6286
    nekem se megy a jerry
  • Kaplan
    #6285
    Banok, ez a Jerry King TV nem igazán akar beindulni :S Valami ötlet?
  • Ars3nal
    #6284
  • Bereet
    #6283
    ez negyon nagy avatar :D
  • Zenszkij
    #6282
    Ehhez ért, magyarázkodni.
  • vmvr
    #6281
    ASD:_?AS_:D?_AS?D_AS:?d-
  • isi
    #6280
    :D::DSF:ADSF:ASDF:
  • ForzaInter
    #6279
    :dddddddd
  • 9csöves9
    #6278
  • Unreal1942
    #6277
    Nem állsz nagyon messze az igazságtól sajnos :(
  • Solt
    #6276
    Istenem, de csodálatos volt újra nézni ezeket!! Sajnos azt kell mondjam, hogy mi is tehetünk arról, hogy ide jutottunk! Mindent hagyunk, azt tesznek velünk amit akarnak, legyen az foci, gazdaság, politika. Az emberek javarésze szarik bele, hogy mi történik körülötte, csak a saját "valóságsós", hamburgeres, thm-es, plazmatv-s látszatvilágával van elfoglalva, és az már az eszébe sem jut, hogy a környezete, a városa, a hazája nyomorúsága az övé is, sőt... főleg az övé! Amíg nem tudjuk érvényre jutattni az akaratunkat, és nem tudjuk képviselni az érdekeinket, addig semmi nem fog változni. Sőt egyre rosszabb lesz, mert látják, hogy birkák vagyunk és magunktól megyünk a vágóhídra. Csak körül kéne nézni a szomszéd országokban! Nem nagyon szívlelem őket, de az elmúlt 17 év sehol nem történhetett volna úgy ahogy nálunk. Ezt főleg mentálisan értem, bár gazdaságilag is mindenki beelőz. Szóval szar ez az egész, nincs önbecsülésünk, tartásunk, büszkeségünk. Természetesen tisztelet a kivételnek, és elnézést de egy picit elragadtattam magam. Nagyon csalódott vagyok, és egyre inkább úgy látom, hogy szélmalom harc ez az egész...