28330
10917302841238962806.jpg
  • Gabe18
    #6355
    Pfff... milyen gólt lőttek már megint.
    A védőink csak szaldgáltak mint koszos malac az esőben...
  • Unreal1942
    #6354
    Na majd vizilabdában visszavágunk :D
  • Takezó
    #6353
    szép... azért talán csak lemond végre a Várhidi, 2 meccs, 0 rúgott gól, 6 kapott?
  • Unreal1942
    #6352
    istenem.
  • Oziris666
    #6351
    Ja minden 2.támadásból gólt kap:)
  • Unreal1942
    #6350
    Hát mondjuk úgy ,hogy 50% os a védelmünk kb. :)
  • Oziris666
    #6349
    Ja,már rájöhettek volna h védekezni képtelenek vagyunk!
  • Kaplan
    #6348
    Még egyszer beírod..
  • Unreal1942
    #6347
    oké nem kell mindet többször befirkálni.
  • Gabe18
    #6346
    Az Német-Magyar volt ráadásul...
    Igaz tét nélkül,de hát akkor is.
  • Unreal1942
    #6345
    Na ez az amit én se értek...mi a faszért eröltetjük az egy csatáros játékot. Mindig azt mondjék, hogy a játékosok merjenek egy merészet váratlant húzni. Hát meg kéne húzni ezt taktikailag is, hogy 3 csatárt küldeni és arra alapozni.
  • Itsuki
    #6344
    vezetnek a bosnyákok.
  • Itsuki
    #6343
    vezetnek a bosnyákok.
  • Itsuki
    #6342
    vezetnek a bosnyákok.
  • Botka Norbert
    #6341
    nem értem miért kellet elküldeni Lothart ?! egyetlen normális edző volt mostanság ! akkor még meccset is tudtunk nyerni
    pl.:Magyar-Német 2:0
  • Unreal1942
    #6340
    Na majdnem megint sikerült egy fasza flippecombo a 16oson belül...
  • Oziris666
    #6339
    Lejjebb vagyunk már simán..
    Ilyen szotyi gólokat csak mi kapunk esküszöm!
    Ez már minden meccsen boritékolgató!
    Azt nem vágom h miért játszunk 1csatárral ha ugyis 2-3gólt kapunk,akkor simán tolhatnánk 2-3 csatárral!
  • Unreal1942
    #6338
    Az valóban a pofátlanság teteje amikor megpróbálnak 10 percet kiemelni, hogy bizony akkor milyen jók voltunk.
  • Itsuki
    #6337
    Priskin még mit keres a pályán?
  • Itsuki
    #6336
    LOthar nekünk drága volt állitólag:D
  • Unreal1942
    #6335
    Az viszont látszik valóban, hogy ez a 3:0 már összetört bennünket. Azóta egy jó passzunk se volt még.
  • Botka Norbert
    #6334
    nem értem miért kellet elküldeni Lothart ?! egyetlen normális edző volt mostanság ! akkor még meccset is tudtunk nyerni
    pl.:Magyar-Német 2:0
  • Botka Norbert
    #6333
    nem értem miért kellet elküldeni Lothart ?! egyetlen normális edző volt mostanság ! akkor még meccset is tudtunk nyerni
    pl.:Magyar-Német 2:0
  • vmvr
    #6332
    Trapattoni kell, ő most úgyis ráérr
  • Botka Norbert
    #6331
    nem értem miért kellet elküldeni Lothart ?! egyetlen normális edző volt mostanság ! akkor még meccset is tudtunk nyerni
    pl.:Magyar-Német 2:0
  • Takezó
    #6330
    Nem,m a kettő független volt egymástól, csak ilyenkor üt ki, ilyenkor bosszant a legjobban - már előre az, hogy az lesz, hogy "jól játszottunk, mindössze 3:0-ra kaptunk ki, a mérkőzés több szakaszában egyenrangú ellenfelei voltunk a világverő norvég válogatottnak"...
  • Gabe18
    #6329
    Hát igen,vigyázzunk,mert 4 napja a nagynevű Málta is meg tudott állni 0-3-nál,ugyhogy ha most kapunk még az már kínos lesz...
  • Unreal1942
    #6328
    Hát nem hiszem, hogy az volt az edzői utasítás félidőben, hogy nyugi gyerekek le lehet ereszteni már most is elégedett vagyok.
  • Itsuki
    #6327
    ez a csapat rosszab mint bozsik papa idejében...
  • Solt
    #6326
    nagyon okos vagy...
  • Unreal1942
    #6325
    Igen Málta szintjén vagyunk. És nem tartom sajnos elképzelhetetlennek, hogy hamarosan azon se.
  • Kaplan
    #6324
    Egy perc alatt két gólt kapni tipikusan az adott csapat szegénységi bizonyítványa, és az, hogy fejben egyáltalán nincsenek ott.
  • Unreal1942
    #6323
    Ugyan már jók a reflexei a földön Nyilasi szerint :)
  • Takezó
    #6322
    miért születtem msot, annyira elegem van, hogy nem tudom azt mondani, hogy "basszátok meg, nem érdekelnek az eredmények, nem nézem a magyar meccseket"... hát Málta vagyunk mi, basszameg, hogy így el lehet taposni a csapatot??
  • Kaplan
    #6321
    Az oké, hogy a jövő csapatát építjük, de jó lenne azért ha a jelenben nem alázna mindenki szét minket... Szerintem mindenkinek világossá vált, ide külföldi edző kell. Olyan mint Lothar ugyanolyan keménykezű csak legyen valamivel képzettebb. Én akár tűntetni is hajlandó vagyok ennek az érdekében.
  • Unreal1942
    #6320
    Ez most nehogy már a szerencsétlen Várhidi miatta legyen, hogy 1 perc alatt két gólt kapunk. Ettől még alkalmatlan ezt elismerem.
  • Botka Norbert
    #6319
    Végén ki se kéne állnunk a csapatok ellen!!!!!
  • Gabe18
    #6318
    Ja,adtunk egy kis előnyt ezeknek a szerencsétlen Norvégoknak,de mostmár bedaráljuk őket...
  • Botka Norbert
    #6317
    Istenem de ratyi kapus ez a Végh!!!!!
  • Unreal1942
    #6316
    innen lesz X :P