28330
10917302841238962806.jpg
  • Solt
    #6395
    isten bizony veszek ennek a tökfejnek egy fésűt...
  • Solt
    #6394
    gratulálok! az én kezem letőrne, ha a saját hazám csapata ellen fogadnék...
  • Lombardini
    #6393
    Mindíg megvan magyarázva. Megmagyarazáta annak idején Verebes, megmagyarázta Mezei, megmagyarázta az össze szövetségi kapitány 1986-ig visszamenőleg. Ebből a magyarázat dömpingből egy többkötetes regényt lehetne kiadni, és ezek fantáziadúsabbak lennének mint a Harry Potter összes része együttvéve. Iszonyú nagy baromságokat mondtak a szövetségi kapitányok akkor is és ugyanezt teszik ma is. Szánalmas és nevetséges. Nem tudom meddig akarják még alázni az országot nem tudom, de jó lenne ha már abbahagynák. Ettől még az is jobb lenne ha nem indulnánk egy nemzetközi tornán sem vagy 5 évig. Legalább nem röhögnének rajtunk.
  • gabber_saviola
    #6392
    Taki neked kell ez a profi foci?
    az a vicc, hogy még ezen a szinten is van pénz benne :DDDDdd
  • Solt
    #6391
    én még mindig azt mondom, hogy javarészt nem a képességekkel van a gond. mentálisan, koncentráltságban pöcsök vagyunk. olyan edző kell, aki elhiteti a Juhásszal, hogy a Carew-t megeszi reggelire, a Priskinnel meg azt, hogy Öcsibá hozzá képest egy lelkes amatőr volt. látszik rajtuk, hogy fosnak, félnek a leégéstől, és pont ezért égnek is le mindig! ezen kell változtatni, erre pedig olyan ember kell, aki nem a "gulyáskommunizmusban" szocializálódott! ez itt nálunk beltenyészet! pofozzuk a szart, ahelyett, hogy lehúznánk örökre a pöcébe...
  • Kaplan
    #6390
    Engem ez az egész annyira el tud keseríteni. Talán azért mert úgy szeretnék még az életemben látni jó magyar focit, de nem sok esélyt látok rá :(
  • Takezó
    #6389
    az lenne az utolsó döfés, valóban jó döntés lenne?
  • Unreal1942
    #6388
    Már megint a futballsors...érdekes ez a balsors üldöz minket.
  • Gabe18
    #6387
    Már régen az kéne.Akkor eltünne a foci környékéről az a réteg aki csak a pénzeket veszi fel,maradna aki akar játszani valóban,aztán majd azokra lehetne épiteni.
    Meg akkor talán nem lenne ilyen irritáló hogy a százezres-milliós fizetésű labdarugóinkat minden jöttment csapat agyonveri.Hát még a jobbak...
    2 meccs,0 pont,0-6-os gólkülönbség a EB cimvédő,de igen középszerű görögök,és rakkolos,hajtós,de semmi különösset nem csináló Norvégok ellen...
    De meg lesz magyarázva.
  • Unreal1942
    #6386
    Szerintem ez csak olyan, hogy mielött elmegyek bulizni eltervezem...max 1-2 sör. Persze nem ez a realitás :D
  • banok
    #6385
    ... mert az Eurosport adja a francia vál. meccseit.
  • Unreal1942
    #6384
    Persze hogy én is.
  • torrente
    #6383
    Így jár, aki nem a realitásokat veszi figyelembe, hanem álmodozik! Meg lehet nézni, hogy én mit tippeltem a Tippeljünk topicban. (Elárulom: 5-0-át).
  • Oziris666
    #6382
    Amatör foci ez,csak nem hivatalossan:)
  • Takezó
    #6381
    én minden meccs előtt ebben reménykedem:S
  • Unreal1942
    #6380
    Na néhány perc múlva nyilatkozik a kócos :D
  • Unreal1942
    #6379
    Lehet be kéne terjeszteni egy szabálymódósítást, hogy legyenek kétszer 15 percesek a meccsek. Akkor talán csak 1-2 gólt kapnánk meccsenként.
  • gabber_saviola
    #6378
    Ez a válogatott is olyan vicces, mint amilyen klubszinten vagyunk. Amatőr focit a népnek.
  • Unreal1942
    #6377
    Őszintén én bíztam benne, hogy szoros meccset játszunk esetleg egy X et elcsípünk. Még a szánalmas Görög meccs után is.
  • Oziris666
    #6376
    Vagy a 4gyors gól:)
  • Unreal1942
    #6375
    Majd jön az elemzés, hogy jók voltunk csak megfogott minket a két gyors gól :)
  • Solt
    #6374
  • Unreal1942
    #6373
    :D
  • Solt
    #6372
    remélem a kócos lemond...
  • Oziris666
    #6371
    Ja tom,abba jók vagyunk ,mert ott nem kell futni:)
  • Kaplan
    #6370
    A négyet itt is, ott is megkapjuk. 2 meccs, 6 kapott, 0 rúgott gól. Ezt nem lehet megmagyarázni úgy érzem, akárki ellen játszunk. Komoly következményeknek kellene lenniük e meccs után. És az, hogy a magyar ennyire irigy legyen egyenesen szánalmas. Figyeljétek meg, ha netán jön egy külföldi edző összekapja a csapatot, és el is zavarják. Lothar nem csak azzal jeleskedett, hogy végre jó lett a focink, hanem azzal is, hogy hozott támogatókat, és kíváncsiak voltak a mi focinkra is ezen a parányi földön újra. Úgy emlékszem a Franciaország elleni meccsünket még az EUROSPORT is adta.
  • Takezó
    #6369
    mi itt már csak megértünk:D
  • Oziris666
    #6368
    Fel a fejjel,majd Várhidi nyilatkozata feldob minket:)
  • passatgt
    #6367
    azt már megnyertük
  • Unreal1942
    #6366
    Ja nem válasznak szántam az véletlen.
  • Unreal1942
    #6365
    Hát szánalom, hogy ilyen hasztalan időkbe kell leélnem életem javát...se egy forradalom se jó focicsapat akiknek szurkolni lehetne és még csak jólét sincs, hogy ne kellene agyon dolgoznia magát az embernek az életbenmaradásért. Jól beleválasztottam a születéssel :P
  • Shep
    #6364
    Hamarabb lesz világvége, mint hogy mi kijutunk valami világeseményre.
  • Takezó
    #6363
    jogos, nem fog:S sőt, tetszeni fog neki a játék...
  • Oziris666
    #6362
    Max gombfoci vb-re
  • Shep
    #6361
    Mi a frászt csinálnak már megint? Kimegyek 5 perce err itt a 4. pedig amíg még néztem egész jók voltunk persze az eddigiekhez képest, voltka helyzeteink, de hát 4 gól az azért még nekem is sok.
  • Forza Italia
    #6360
    ez égés.
  • Gabe18
    #6359
    Hogy mondana?
    Épül a válogatott,nem látod?
    Mai tanulság pl. hog szögletnél el kell lökdösni a zavaró embert.Már megérte...
  • Unreal1942
    #6358
    Majd 2-3 év múlva addigra lesz kész a csapat. De akkor aztán teljesen kész lesz. És lehet kezdeni az épitkezést a mostani 5-6 éves generációból :P Talán akkor még megélem, hogy kijutunk egy VB re.
  • Takezó
    #6357
    ja, abban a sportban, aki senkit nem érdekel a spanyolokon, szerbeken, meg rajtunk kívül: )
  • Oziris666
    #6356
    Jobban járunk ha nem állunk ki, akkor csak 0:3 :D