28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #6435
    Hát a válogatottat lehetne úgy is építeni mint egy klubcsapatot.
    És nekik szervezni edzőmeccseket. Ebben több fantázia lenne.
  • isi
    #6434
    én egyetlenegy játékosban láttam azt aminek mindenkinek megkellett volna lennie elvégre a válogatott mez van rajta. Hajnal. le a kalappal ment mint az állat nem pofázik csinálja. ha mindeki ugy menne mint ő lehet nem basznák őket. Jó volt amit elkurt de istenem. Legalább látszódott hogy akart, a szurkolók ezt hiányolják a játékosokból megpersze a teljesítmény.t
  • Takezó
    #6433
    na de hogy nyerhettél, nem is volt sima, megmondta Bajusz is:D
  • kaposi1
    #6432
    Hat gyerekek ez szegyen, de a meccs elott fogadtam hogy sima negyest kapunk.Most meg itt allok egy valag penzel es valahogy megsem orulok neki.
  • Gabe18
    #6431
    Amugy valaki magyarázzon már el nekem valamit.Mert én biztos nem értek ehhez,csak ilyen amatőr megfigyelőként maximum.
    Hogy gondolja a Várhidi,hogy Ő 3 évig ÉPITI a válogatottat?Hogy lehet valamit épiteni úgy hogy 2 havonta játszanak 2 meccet együtt?
    Egy válogatott nem arra való hogy összeérleljük őket,mint egy klubcsapatot,akik a hét minden napján együtt edzenek.Egy válogatottba kész játékosokat kell rakni,legyan az fiatal,öreg vagy akármilyen,aki pontossan tudja hogy a posztján mit és hogy kell csinálni.Aki megérti a taktikát,és tudásához mérten végrehajtja.Hiszen azért VÁLOGATOTT,mert hát elvileg ezek a legjobbak.Most attól hogy 2-3 évig mindenki agyonver minket,válogatott épités cimén,aminek kapcsán egyetlen meccsnek sincs tétje mint hangoztatják (nehogy már valami felelősséget is megismerjenek a nagy épités közben a játékosok),mert most épitünk,attól marhára nem tudom mitől leszünk jobbak.
    Szerintem ezt a mi 3 éves épitő projektünket a világon minden jelentősebb futballvezető kiröhögné ebben a formában.

    Ez az egész csak arra jó hogy a jelenlegi vezetőség erre a 3 évre bebetonozza magát,mindenféle felelősség nélkül.
  • isi
    #6430
    védelmet tele raknám kapusokkal azok legalább eltudnák rugni a labdát a gecibe ki a stadionból.

    Végh a 2. gólba igencsak benne volt.
  • Takezó
    #6429
    jó hogy rá, Mátyást a szurkolók 90%-a szerette, csak a vezetőség nem, ennyit érnek az őket fenntartó emberek nekik...

    #6426: Gabber: sajnálom, az nincs, de azért tudhatom, hogy mi az, amit nagyon nem kéne, nem?:D pl. Lőwöt, Vanczákot, Szélesit játszatni?
  • 5w0rdf15h
    #6428
    :DDdddd érezheti a karót a seggébe...

    amúgy nemtom ki mire számított de szvsz 3-0nál kezdődött a számolgatást aki ennél kisebb verésre számított nagyon naív lehet :)
  • Csesza
    #6427
    teljesen igaz, de amig "nagy" magyar pénzsóher emberek vannak a szövetség élén addig ők nem fogják hagyni hogy jó és drága sikeres ambiciózus (bazzeee letuttam írni:P) edzők legyenek a csapat élén mert akkor ők is kevesebb pénzt zsebelének el egy darabig és nem ők lennének a főnökök
  • gabber_saviola
    #6426
    hát ha már annyira hiszel a visszaútban, akkor gondoltam, hogy lenne rá vmi faja kis projekted :DDDDDDDddd
  • petee
    #6425
    matthausra gondolsz? sztem vele megvertük volna a görögöket és a norvégokat is....
  • Takezó
    #6424
    hm, a részegség felment ebben az esetben, én is ezt mondtam volna:D
  • isi
    #6423
    éljen máltával egyszinten vagyunk
  • Csesza
    #6422
    Taki helyett is elmondom, tom, hogy nem engem kérdeztél

    el kéne takarítani a picsába az olyan pénzsóher embereket akik érdekből állnak a magyar válogatott és a magyar labdarúgás élén, kistelekitől kezdve várhidiig...
    és olyan szív-lélek embereket kéne az élre tenni akit érdekel a focink, ha nincs pénze akkor az államnak kéne támogatást adnia és akkor tényleg olyan embereket kell berakni edzőknek, elnököknek akiknek valaha valamit jelentett magyarország
    az a baj ezek csak ugy mennek el onnan a szövetségtől ha jól szájbaverik őket, de sztem még akkor se mert ők ezért szarrá.huggyá keresik magukat



    [KICSIT BEVAN RUGVA ÉS NAGYONM IDEGES]
  • Takezó
    #6421
    Nem hiszem, hogy én lennék az, aki tudja a megoldást: ) Abban viszont biztos vagyok, hogy a teljes pénzmegvonás és amatörizálás az utolsó koporsószeg lenne.

    #6420-ban Kaplannak teljesen igaza van.
  • Kaplan
    #6420
    Szerintem, minél több külföldi edző, amely tekintélyt teremt. Rossz edző nem tud mit kezdeni senkivel, talán a serdülőkkel.. A Kispestnél valami elindult, és nem tudom miért érzem úgy, hogy az a csapat ebben az évben meglepetést okozhat az UEFA kupában.
  • Gabe18
    #6419
    Amugy Várhidi valami olyat mondott a napkeltében,hogy most a 60 hely körül vagyunk a világranglistán,de szerinte a 30.-at el lehet érni reálissan.
    Hát nem tudom ha igy megy tovább akkor a 130. előbb lesz meg...
  • gabber_saviola
    #6418
    Taki, szerinted mit kéne tenni a focinkkal, hogy válogatott és klubszinten is elinduljunk felfelé?
  • Csesza
    #6417
    SZÁNALOM, SZÁNALOM, szánalom

    hogy? mivan? kik ezek a játékosok? mi a tkatika? mit akar az edző?

    kegyetlen... nem is sorolom el, hogy XY TAKARODJ!!!
  • Lombardini
    #6416
    A kérdés jó.
  • Takezó
    #6415
    ilyenkor mindig sírok Mátyásért, ő legalább mondana valami keményet, olyat, ami tényleg lelkesítő...
  • Takezó
    #6414
    Igen, azért lenne, ne legyél buta.

    #6413: Gabber: igen, innen még egyáltalán van mód rá.
  • gabber_saviola
    #6413
    van szerinted visszaút?
  • Lombardini
    #6412
    Egy teljesen amatőr válogatott (Feröer szigetek) megszorongatta az olaszokat. A gólt egy civilben asztalos fejelte. Na most hol vagyunk mi etttől a mi "profi" (röhögnöm kell) focinkkal?
  • Kaplan
    #6411
    Új elvek? Komolyan mondom ez vicc, tudom, hogy látják csak nem akarják észrevenni, hogy itt csak egy jó, tapasztalt, külföldi edző segíthet. Csak féltik a szánalmas pénzüket ami már úgy is nagyon sok van. De hát, kapzsi a magyar..
  • torrente
    #6410
    Bocs, de ez amatőr foci, akármi is a neve. Azért lenne nehezebb innen felállni, mert a bajnokságot amatőr bajnokságnak neveznék? Ugyan, nem ezen múlik!
  • Gabe18
    #6409
    Pfff...
    Nyilasi szerint ösztöl új elvek lesznek.
    Akkor összel már megint előről kezdünk valamit?
  • Lombardini
    #6408
    Na jó nekem sem.
  • Lombardini
    #6407
  • Solt
    #6406
    persze, de ezek elvek. nem lenne pofám beadni azt a fogadószelvényt!
  • torrente
    #6405
    Ez jó! Nem merik szapulni a magyar válogatottat, nehogy erre fogja a vereséget a Várhidi:
    http://index.hu/sport/foci/meccs?main&gameid=nor:hun:20070606

    Egyik legjobb 3-0-ás eredménynél:
    "A norvégok jelentős előnyük tudatában is tanácstalanok, nem tudnak mit kezdeni a szervezett magyar csapattal. Gyerünk magyarok, még nincs veszve minden!"
  • Lombardini
    #6404
    Na erről beszéltem. De rohadt sokat hallottam én már ezt csak mindig más formában. Egyszer eljöhetne már az a jövő.
  • Takezó
    #6403
    Érzi a jövőt. Én még akkor se értem, hogy miért beszél ez fiatalításról, hát a pofánkba hazudik...
  • Kaplan
    #6402
    Érzi a jövőt? Egy jó nagy, kemény, vastag valamit fog a seggében érezni lassan, én meg ezt érzem... ^^
  • Takezó
    #6401
    innen még lehet visszaút, az amatőr fociból nincs...
  • Unreal1942
    #6400
    Ez jutott nekem is eszembe :D
  • Gabe18
    #6399
    Lol...
    Várhidi érzi a jövőt.
    Azt mi is érezzük.Elég sötét...
  • Unreal1942
    #6398
    "Érzem a jövőt a társaságban."
  • Kaplan
    #6397
    Mit nyilatkozott Várhidi?
  • Lombardini
    #6396
    De az is hülyeség lett volna ha rá fogadott volna.