28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #6675
    Hát ha szerinted egy világbajnok csapat aki elvileg féllábbal is meg tudna verni nálunk jobb csapatokat is megengedhet magának ilyen fiaskót akkor megérdemelte a VB-t, de csak azért, hogy jobban érezd magad :)
    Én a VB után is ezen a véleményen voltam. A mutatott játékuk alapján.
  • miki36
    #6674
    Szép volt fiúk, csak így tovább!!!
  • karajjj
    #6673
    először is gyágyimigyóóóóó :O
    olaszokat vertünk bázze :DDDDDDDDDDDD
  • Randal
    #6672
    Jól játszottak a srácok, bár azért csináltak rendesen passzolási meg labdalevételi hibákat. De nem zuhantak össze.

    Tetszik, hogy tudják magukról, sokat kell fejlődniük, hiába nyerték meg a meccset.

    Remélem a többi meccsen is ilyen szépen fognak játszani.
  • Bandee1987
    #6671
    Persze. De ha most jobban belegondolunk mi lesz? Lesz egy kis ejnye-bejnye otthon, 2-3 napig errő zeng majd a sajtó. És utána mindenki elfelejti, majd csak a könyvek lapjain lesz egy kis statisztikai adat.
  • ProGabe #6670
    köszi hogy leírtad amit akartam :D
    ez a lényeg,hadd legyen itt többször is:"Ha így harcolva kikapunk az sem lenne baj."

    azért még egy kéréssel fordulok hozzátok:ha valaki meglátja a léderert,nagyon szépen kérem tépje ki a nyelvét!könyörgöööööööööm.emiatt a senki miatt nem tudtam élvezni ezt a meccset,kb semennyire,sőt!tök kedvetlen vagyok,biztos allergiás vagyok rá vagy nemtom :S meg azt is elárulhatná már valaki,hogy ő kinek a kije a világival együtt hogy közvetíthetnek?vagy ilyen jól tudnak segget nyalni? :O
  • Sly06
    #6669
    1értelmű, tiszta ideg volt mind... probáljunk már meg örülni a Magyar győzelemnek is.. Szép volt..
  • Zséé
    #6668
    Szép volt!! Csak mostmár oda kéne eljutni hogy tétmeccsen is így tudjunk játszani...
  • el bruja
    #6667
    SZÉP volt Magyarok!!!! így kell kiütni a VB győztes olaszokat!! :))
  • Shep
    #6666
    Azért a szemükben lehetett látni, hogy ők nem erre számítottak, hogy itt megverik őket, akartak ők, legalábbis az első félidőben, a másodikban viszont semmit ne mmutattak, mi meg majd a köv meccsen megint jól pofára esünk.
  • sweech
    #6665
    ez kurva nagy volt :D
  • Csesza
    #6664
    ugyebár ízlések és pofonok :XD

    de engem szétvet az ideg mikor felküldik a pályára -.-
  • Sly06
    #6663
    így kell ezt csinálni ...
  • Bandee1987
    #6662
    Miről beszélsz? Arról hogy most látszott, hogy az olasz csapat szart rá a meccsre, és lazán vették az egészet? Ebből szerinted már azonnal az szűrödik le, hogy az olaszok érdemtelenül nyerték meg a vb-t? No comment...
  • passatgt
    #6661
    Nekem tetszett a játéka, többször is labdát szerzett a szélen.
  • Csesza
    #6660
    ez volt összeállításban is az eddigi egyetlen csapat ami első ránézésre is tetszetős volt
  • Unreal1942
    #6659
    Mondjuk kb úgy fordul meg mint egy lovasszekér. Ha lett volna komoly feladata hidd el igazolta volna az alkalmatlanságát.
  • jefferson83
    #6658
    1. Gratulálok a csapatnak, szép volt fiúk. Ezt hívják hajtásnak.

    2. Az a legelszomorítóbb, ha így is tudunk játszani akkor miért nem motivált a válogatottunk kis csapat ellen. Ha így harcolva kikapunk az sem lenne baj.
  • Unreal1942
    #6657
    Két dolgot lehet ebből leszűrni. Egyrészt azt, hogy lehet motiváltan is játszani és akkor a Magyar válogatott jelenlegi állapotában se szenvedne gyalázatos vereségeket!
    A második pedig, hogy a Olasz VB győzelem pont annyira megérdemelt mint a Görög EB. A Franciákat megszorítani se tudtuk volna pl. És akkor nem beszélek a többi csapatról akik most is jobbak az Olaszoknál VB cím ide vagy oda!
    A lényeg viszont, hogy zeng majd a világsajtó :)

    Gera Zoli visszafogott gyors nyilatkozata a cseréje után nagyon szimpatikus volt.
  • Csesza
    #6656
    a jobb szélen simán lefutották, kihagyott egy rohadt nagy helyzetet, és nem bír bal lábbal beadni ami egy veszélyes akciónkat hiusítottam meg

    csak ennyit 10perc alatt :XD
  • passatgt
    #6655
    mond meg, ameddig pályán volt, mit csinált rosszul?
  • homeless
    #6654
    LOL:DDD
  • REALista
    #6653
    Grat a csapatnak!!!
  • Csesza
    #6652
    Szépebb volt fijuk :XD
  • gumikacsa
    #6651
    Azt kell mondjam: SZÉP VOLT FIÚK!!!!!!!!
  • Smicy2
    #6650
    SZÉP VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MAGYARORSZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁG, OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
  • John Cena
    #6649
    NyertünK!:D
  • Smicy2
    #6648
    Most nem tudom felsorolni, de jó játékosokat hoztak :D
    DE A MAGYAROK JOBBAK!!! :D
  • SLICK
    #6647
    Na lesz ám arcoskodás magyar részről, de a lényegen nem változtat XD
  • REALista
    #6646
    Buffon - Oddo, Cannavaro, Materazzi (Barzagli, a szünetben), Zambrotta (Grosso, a szünetben) - Ambrosini, Pirlo - Quagliarella, Aquilani (Palombo, 67.), Del Piero (Di Natale, a szünetben) - Toni (F. Inzaghi, a szünetben)
  • Smicy2
    #6645
    Még bírják ki ezt a 4 p -t
  • grizzly21
    #6644
    en ezt nem is neztem, majd valaki beszamol h mi lett a vege ? meg az is erdekel hogy az olaszoknal kik jatszottak
  • Csesza
    #6643
    mi a retkes makkomnak erőltetik ezt a csizmadia-t? O
  • John Cena
    #6642
    Fiúk nagyon jól játszunK!!!
  • bazza
    #6641
    mármint live :D
  • gumikacsa
    #6640
    na, a sok negatív ember, örüljetek b@meg....
    Mondjuk azt én sem értem, hogy miért nem tudnak a tétmeccseken így játszani. Mert lehet, hogy az olaszok csak félgőzzel játszanak, de a mieink nagyon szépen nyomják. Bár még van 8 perc :P
  • bazza
    #6639
    mármint live :D
  • bazza
    #6638
    lehet vhmelyik tv-n nézni neten online?
  • John Cena
    #6637
    iylen jók voltunk már??:D
  • forza milan
    #6636
    Azigen...:D1 éve nemláttam egy qva meccset sem,de ez igen érdekes msot számomra:D