28330
10917302841238962806.jpg
  • vmvr
    #6795
    most volt Várhídi a zuhanyhíradóban és nagyon szimpatikusan beszélt a tegnapi meccsről. Hegyi Iván szinte könnyes szemmel beszélt arról, hogy micsoda eredmény a tegnapi, és hogy ilyen fél évszázadban egyszer van.

    és jó volt hallani az olasz nyilatkozatokat:

    "jobbtól nem szégyen kikapni"
    "magyarok küzdöttek, és technikailag és taktikailag is jobbak voltak, mint mi"

    büszke vagyok a csapatra, és az egész szakmai stábra

    lehet, hogy valami elindult? a bosnyák meccs talán erre is választ ad

    HAJRÁ MAGYAROK!
  • Muki100
    #6794
    Nem tudom itt ki hogy érzi, de ha a bosnyákokat is egy meggyőző játékkal elvernék akkor én elhinném, hogy a válogatottnak tényleg van keresnivalója a porondon...és talán ők is elhinnék. A nyilatkozatok alapján nincsenek elszállva maguktól szerencsére de azért még lehetnek meglepetések. Szerintem azon a meccsen nagyon sok fog "múlni" nem csak a pontok szempontjából hanem a megfiatalított csapat megítélése szempontjából is, noha várhídi bá megmondta hogy még kell pár év.
    Jó lenne még pár nagy csapatot kioktatni így mint a világbajnokot
  • Csacsi
    #6793
    Most kezdődik a második félidő a sport2-n, ha valakit érdekel.
  • Solt
    #6792
    egyébként le a kalappal az olaszok előtt, nagyon normálisan nyilatkoztak a meccs után. ezek után mégjobban imádom őket! :D persze geráék közelébe sem érhetnek! :D
  • Csirke4
    #6791
    Most fölmegyek a WoW-ba és mivel 50%-a olasz szétoltom az összes emberkét.
    Persze csak finoman.
  • cicai
    #6790
    Naon szép volt a tegnapi meccs!!!!!!!!!!!!!!!
    Így tovább!!!!!!!
  • Randal
    #6789
    Nincs meg valakinek az egész mérkőzés? Letölteném torrentről:)
  • Csacsi
    #6788
    Pontosan, de hogy mi értelme volt, azt szerintem senki nem tudta megmondani, Éljen a magyar szervezés. Olaszországba Juventus meccsre 10 perccel kezdés előtt értünk oda, és meg kellett kerülni az egész stadiont, mert a másik oldalt volt a kapu, ahol be kellett menni. És érdekes, mert a kezdőrugásra odaértünk. :D Szóval, hogy a kordon minek kellett tegnap oda, mikor belül volt csak jegyellenőrzés, meg motozás, azt senki nem tudja ?!

    De mind1. Jó meccs volt.
  • Kaplan
    #6787
    Én is tudok, csináltam egy-két művészit. Vegyél fel MSN-re.
    Apropó, a Bosnyákok ellen melyik stadionban fogunk játszani? Van aki Fehérvárat mondott van aki Szuszát.
  • Breki33
    #6786
    vszinű tudok majd
  • sz4bolcs
    #6785
    ezt a jelenetet aranyba kéne foglalni annyira szép..
  • passatgt
    #6784
    teljesen szimpatikus nyilatkozat volt
  • ProGabe #6783
    ebben benne van
  • sz4bolcs
    #6782
    Valaki tudna linkelni egy videot gera parádés labdaszerzéséről? Annyira szép jelenet, szeretném újranézni.
  • Zsolti9014
    #6781
    ennek a hsz-nek minden szavával egyetértek.
  • Kit--Kat
    #6780
    Hát ez nem semmi volt, eddig nem tapasztaltam meg ebből az aspektusból, hogy milyen jó is lehet magyar foci drukkernek lenni:) Még éjjel is felalá járkáltak az autók magyar zászlókkal a városban:)

    Az meg aki a VB címüket kérdőjelezi meg, csak magát minősíti.
  • nono84
    #6779
    Ez egy tét néküli meccs volt ahol felszabadultan játszottunk, a játékosok is ezt mondták. Majd Bosznia ellen már begörcsölünk és a szokásos balkáni fanatizmus és hozzáállás majd észzhez térít minket. Én nem azt mondom hogy nem kell örülni a tegnapi eredménynek csak helyén kell kezelni. Kanada ellen tavaly ősszel kint voltam a meccsen és tetszett a játék. Erre Görögország megvert minket egy abszolút motiválatlan csapatot, és Norvégiában is eghy olyan meccsen kaptunk ki amely nem úgy indult hogy ez lesz a vége. A védelelm még mindig nem állt össze. Olyan gólokat kapunk mindig ami miatt esküszöm a sírás kerülget néha :) . Azért ha itt lesz Fehérváron a bosnyák meccs akkor kimegyek rá és szurkolok a sikerért.
  • jefferson83
    #6778
    Várhidi-Magyar-Olasz után, Nap-kelte
  • gercse
    #6777
    persze, örülni kell, a lényeg, hogy nem kell elszállni, és így kell akarni minden csapat ellen
  • Solt
    #6776
    ne máááááááár... hagyjatok minket ünnepelni, nem érdekel, hogy mi lesz majd, most ez van! élvezzük!!! a sok savanyú negatív pedig rájöhetne már, hogy a gondolatnak teremtő ereje van!!
  • cucmalajmc
    #6775
    ugyanezvolt. pár éve megvertük idegenbe Németországot sima 2-0-ra. aztán meg szenvedtünk máltán meg kikaptunk az összes nevesincs csapattól.
  • dudusrac
    #6774
    Nem tud valaki nagyméretű háttérképet adni a meccsről, vagy a stadionról.
  • zico87
    #6773
    a tegnapi mecsre az olaszok csak 1 DOLGOT HOZHATNAK FÖL KIFOGÁSKÉNT:

    JOBBAK VOLTUNK !!!

    csak így tovább......Bosznia nemlehet akadály ezekután
  • Cat 02 #6772
    van olyan oldal ahol sok kép van ? mert csomószor fényképzezte fotos a közöngésgeT :D
  • REALista
    #6771
    Olaszországot megalázták Budapesten
  • báttyó02
    #6770
  • zaki
    #6769
    Most 1 évig kölcsönben van az angol 2. osztályú Bristol City-hez. Egyébként az Újpestben játszik.
  • Cat 02 #6768
    hát jah, futottunk metrótol stadionig aztán sorbaállás, aztán 10 perc míg megtaláltukk a helyünkert mert nincs kitáblázva, de jó meccs volt xD

    Sopis figura mutatja h hullámot azt 3 szor körbement XD
  • gercse
    #6767
  • Breki33
    #6766
    Stefánia út?


    Tényleg akkora hülyeség volt.

    10 perc a kezdésig erre nem engedik be az emret hanem ott szórakoznak ezzel a baromsággal
  • Breki33
    #6765
    Aki a franciákról hablatyolt itt korábban nézze már meg mit játszottak legutóbb....
  • Breki33
    #6764
    A meccs összefoglalója

    http://www.youtube.com/watch?v=ZGotL3bAivg
  • Breki33
    #6763
    Foci listáról


    "elolvastam a Gazzetta dello Sport mai írását a meccsrol "Olaszország -vörös
    figyelmeztetés". meglepoen önkritikusak és fantasztikus jelzoket írnak a
    magyarokról. senki (a lap szerkesztoi és a nyilatkozó játékosok és edzok)
    sem vonja kétségbe a magyarok gyozelmének jogosságát, a szinte
    klassziskülönbséget a két csapat között -nem a korábban zsinórban öt
    gyozelmet arató Squadra Azzurra javára. Buffon elnézést kér, Donadoni
    motivációs különbségekrol beszél. A két hét múlva sorra kerülo franciák
    elleni derbire gondol mindenki, de minden félmondatban a korábban lesajnált
    magyarok dicsérete is ott van.

    "a végén az ollézás is jogos volt", kezdi írását Gaetano De Stefano, Filkor
    és Leandro beállítása változtatta meg igazán a táncrendet. a végén pedig
    megállapítja: "Franciaország ellen más csapat fog a pályára kifutni"

    a szurkolók kommnetjeiben csalódásukról és elismerésükrol írnak... jó így
    együtt elolvasni oket... :)

    a 11-es jogosságát egyébként senki sem vitatja, bár ez -ismerve oket-
    számomra tökéletesen meglepo... :)"
  • isi
    #6762
    a hátsó védőnk az a vaskó ugye? az jól játsztott. de neki mi a klub csapata?
  • ZS90
    #6761
    Háth most már talán lehet egy kicsit reménykedni:

    -átlag életkor: 22
    -fantázia dús játék
    -jó eredmény a vb ellen barátságos meccsen

    már csap tét meccsen kell eredmény és a "a magyar név megint szép lesz, méltó régi, nagy híréhez" na jó ez így nagyon optimista, de ha belegondolok, hogy a két liverpooli, meg a real madridi fiatal itt se volt, háth, nah mit mondjak, én kezdek bízni... csak nehogy csalódás legyen...
  • Serpa
    #6760
    az aranylabdás Cannavaro nagyon gyenge volt, porba verték.
  • zaki
    #6759
    ÁÁ, hogy pont akkor nem látom a meccset, mikor legyűrjük a világbajnokot... Most várhatok megint 20 évet... :D
  • Zenszkij
    #6758
    12:45kor Eurosport összefoglaló.
  • Csirke4
    #6757
    Mikor ismétlik?:P
  • Cat 02 #6756
    teljesen ugyanez :D mögöttünk Olaszok voltak ott ugattak végig és az 1. maghyar golnál amit nem adtak le elöttünk ülú hátrafordult és beleordított a fejükbe h GÓÓÓÓÓL, a de a bejutás rossz volt xD "Elnézést , merre van az E szektor?" "Hát én azt nem tom"