28330
10917302841238962806.jpg
  • Csacsi
    #6755
    Tegnap élőben egy nagyon jó kis meccsen vettem részt. Mindenki szurkolt, mindneki tombolt, nagyon jó hangulat volt. Minden tökéletes lett volna, ha a szervezők nem rontják el az egészet. A bejárat előtti kordont, ahol egyserre 2 ember fér át. Aki kint volt, az tudja miről beszélek. Semmi értelme nem volt. Csak gratulálni tudok hozzá. 30 perc kell, hogy bejusson az ember a stadionba.

    Egyébként szép volt fiúk.
  • Solt
    #6754
    azt tudod, hogy mostantól minden meccsen kint kell lenned!!! ha kikapunk és nem voltál ott, akkor az a te hibád lesz! :D
  • Solt
    #6753
    az a jelenet akár a játszótéri homokozóban is játszódhatott volna, Inzaghi megbosszúlta, hogy a nagyobb fiú elvette a labdáját... :)) a Fülöp helyében megsimogattam volna a buksiját, hogy ne fájjon neki...:D
  • RaulwakY
    #6752
    Végre már valami!-nemsok csak annyi hogy lealáztuk a VILÁGBAJNOKOT-ha nem hajtottak ha igen ez akkor is kurva nagy dolog bárki bármit mond ;)-"Szép volt"
  • Zsolti9014
    #6751
    Szép volt fiúk!
    Ahogy Gera is mondta, azért a helyén kell ezt kezelni, de nagyon szép volt!
  • gercse
    #6750
    lehet,
    mondjuk én még a köv. meccsen sem várom el a csapattól, hogy nyerjen nagy fölénnyel vagy hasonlók,
    most kijött a lépés, a helyzeteinket sikerült belőni, az olaszoké kimaradt, ami volt,
    egy szó mint száz, higgadtnak kell maradni, és a földön járni
  • isi
    #6749
    husztival lehet mégjobb lett volna..
  • 9csöves9
    #6748
    így van

    és az a legjobb,hogy nem amiatt mert láthattam volna a sztárokat hanem a zseniálisan játszó Magyar válogatott miatt
  • gercse
    #6747
    :), szép álom, de bízni kell
  • isi
    #6746
    mondjuk VB döntőn
  • hunbasser
    #6745
    szerintem most pár tízezer ember megbánta,hogy mégsem ment ki a meccsre :)
  • gercse
    #6744
    Reméljük, hogy felejthetetlenebb lesz, ha egyszer tétmeccsen is legyőzzük az aktuális világbajnokot :D,
  • hunbasser
    #6743
    de jó ezeket olvasni :)
  • dienesoft
    #6742
    Életemben először votlam kint magyar válogatott meccsen és tessék: ekkora mákot :). Hihetetlen egy este volt a Népstadionnál. Felejthetetlen lesz számomra meg szerintem minden jó érzésű futball szurkolónak :)
  • gercse
    #6741
    ja, ott néztem én is, hogy játsza az eszét :D, de mindig ezt csinálja :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #6740
    Szép volt fiúk! :)

    Volt egy mókás jelenet a végén Inzagi és Fülöp összecsúszott majd Inzagi belerugott finoman Fülöpbe majd mutatta neki hogy bibis lett a könyöke :D na itt hangosan röhögtem.
  • 89
    #6739
    Bocs...akkor te nem láttad a meccset. Ha nézted volna láttad volna Inzaghi elborult fejét, meg a többiek sem voltak túlságosan lazák...
  • 6600GT
    #6738
    helo!nagyon jól nyomtuk tegnap...3-1 jó kis eredmény,csak ezt a formát kéne megtartani,vagy még jobb.ű
    nem mint az angolok(angol drukerr vagyok)na nekik meg nem igazán megy:(hiába az a sok jó játékos.
  • gercse
    #6737
    eleve a mondat is furán hangzik( nem inkább Vaskó által visszafejelt labdát?, de nem vagyok nyelvész:D)
    hát írnak jó sok hülyeséget manapság, de szép lövés volt amúgy
  • Unreal1942
    #6736
    "A tizenhatoson belül egyedül hagyott egykori csatár fejjel tette a kapuba a Vaskó Tamás visszafejelte labdát."

    Az index cikkében...azért a meccet legalább látni kelett volna cikírás előtt. :P
  • gercse
    #6735
    de biztos lesz majd interneten is összefoglaló
  • gercse
    #6734
    12.45 Eurosport
  • mikiking
    #6733
    öszefoglaót nem tudtok adni ?
  • Pluskast
    #6732
    Tényleg nagyon szép volt! Grat a fiuknak! Ha így teljesítenek a selejtezőkön is...... De szép is lenne
  • sz4bolcs
    #6731
    Nagyon jó volt a tegnapi meccs.
    Dzsudzsák megérdemelt volna még egy gólt.
    Szerintem az első félidőben elég nagy szerepe volt neki abban, hogy elhiggyük, hogy van keresnivalónk a pályán. Olyan szépen beszivatta az olaszokat, hogy öröm volt nézni. Keresték a labdát rendesen.
    Filkort játszathatta volna többet az edző, felfrissítette a csapatot, ahogy becserélték.
    Gera becsúszós labdaszerzésénél nekem könnybe lábadt a szemem.
    Egy ilyen hozzáállás, ami elvárható egy válogatottól. Nekem nagyon tetszett.
  • furfang
    #6730
    cikk 1

    cikk 2

    cikk 3

    cikk 4

    cikk 5
  • furfang
    #6729
    Az olasz csapatot a világbajnokság óta a szerda esti meccset
    megelőzően csak a vb-döntős francia együttes tudta legyőzni:
    2006. szeptember 6-án a Stade de France-ban a „gallok” a mieinkhez
    hasonlóan 3-1-re verték az azúrkékeket.

    Az olasz edző mondta a meccs után:
    "...Gratulálok a magyaroknak, ezen az estén mindenben felülmúltak bennünket"
  • furfang
    #6728
    A magyar válogatott kezdőcsapatának minden tagja
    külföldi csapatokban játszik.

    Kivéve az egyik legjobbat, Dzsudzsák a magyar bajnokcsapat tagja.
  • Zenszkij
    #6727
    Az olaszokban mindig benne a betli, Manchester-Roma 6-1 :DDDDD.
  • skristof
    #6726
    eladni a válogatottat? idiot
  • oli92
    #6725
    hhát fiuk ne örüljetek hogy a magyar válogatott most elver mindekit,valóban elverne mindenkit csak ahogy ismerem a mai "magyar" mentalitást ezeket a focistákat el is fogják adni...
  • IgH
    #6724
    Vki ha tud akkor dobjon fel ide képeket vagy egy linket ahol vannak főleg a közönségről. Szívesen elnézegetném,csodálatos volt..
  • ryhdeksan
    #6723
    szerencse h nem málta volt itt xDD
  • Kaplan
    #6722
    Na itt vagyok srácok, hát kurva jó volt, mind a hangulat mind az egész meccs. Egy élmény volt, életem végéig.
  • Kaplartom
    #6721
    Naggyon jó volt élőben, a meccs!!!!! a hangulat tök jó volt :D
  • Lammer
    #6720
    ohhh, ez tomor gyonyor volt gájsz

    mekkora barom vagyok, hogy nem mentem ki... tokre kiment a fejembol :C
  • LasDen #6719
    grat a csapatnak......szép gólok voltak főleg a 3......szép volt, de a selejtezőkön kéne ilyet hozni.......
  • Coco
    #6718
    cserék,sérülés stb.. 4perc..
  • passatgt
    #6717
    jaja
    filkor alapember lesz max 1 éven belül interbe...
  • Livius
    #6716
    Index-en már írják, hogy Cannavaro lemondana a vállogatotságról. Szerintem a Filkor Attila beállása hozta ezt a nagy lelkesedést 0-1 után. Nagyon jól megtartotta a lapdákat, és az első két gólunkban ő volt a főszereplő. Nem véletlen hogy a Inter B csapatában játszik.