28330
10917302841238962806.jpg
  • Breki33
    #6835
  • Breki33
    #6834
  • Breki33
    #6833
  • Breki33
    #6832
  • Breki33
    #6831
  • Breki33
    #6830
  • Breki33
    #6829
  • Breki33
    #6828
  • gercse
    #6827
    De az emberek mások voltak(gondolom), jobban szerette szerintem mindenki a focit, és nem szólt minden a pénzről, ma meg...
  • scs17
    #6826
    Az aranycsapat idejében sem volt valami üdítő a helyzet.
  • Randal
    #6825
    A legjobb kérdés komolyan mondom:P
    Ilyen alapon azt is megkérdezhetnék, hogy melyik magyar csapat játsza majd a BL döntőt:P
  • gercse
    #6824
    Amíg az ország ilyen helyzetben van, addig a foci sem lesz jobb, sajnos
  • petee
    #6823
    Szerintem itt a csapatjáték győzött,én mindig ezt mondom.Mivel a foci csapatjáték,álltalában ha megfigyelitek,mindig az győz akinek az adott meccsen jobban megy a közös játék.Nem hiába győztek az olaszok a vb-n, őket összetartotta az,hogy bizonyítaniuk kell a botrányok miatt,meg volt csapattárs balesete is összekovácsolta őket,gondolom emlékeztek rá.Most nekünk volt szerencsénk,és remélem lesz több ilyen eredményes válogatott foci,igazat adok azoknak akik jelenleg nem hisznek a magyar fociban,majd ha 10 tétmeccsből több mint a felét megnyerjük,akkor már derengeni fog valami,de ez csak a válogatott, mikor lesz már épkézláb NB1?Mert ami most van az minden,csak nem foci.Elsősorban egy erős bajnokságot,(erős klubbokkal) kéne összehozni,az vinné előre az egész sportágat,de ez álom marad egy jó darabig sajnos....
  • Aspyrin
    #6822
    Miért győztünk? (zindex)
  • LasDen #6821
    hát már csak ő maradt...sajnos...
  • JancsiPapa
    #6820
    Most az ifjabbikról beszéltek?
  • LasDen #6819
    mivel ők nem állnak az RTL alkalmazásában így továbbra is Ledérert kell hallgatni, amíg a meccseket az RTL adja.....(régi szép idők mikor ezek is az MTV-n voltak)
  • ZS90
    #6818
    és? attól még szívesebben hallgattam volna egyiküket mint a Léderert
  • LasDen #6817
    Faragó Sport TV, Hajdú B. Viasat és Eurosport2....Knézy meg jobban szeret biciklizést közvetíteni....
  • ZS90
    #6816
    Ahelyett, hogy a Faragó vagy a Hajdu B. vagy netalán a Knézy közvetítette volna... ők még értenek is hozzá...
  • Muki100
    #6815
    Majd amikor R itka T udatlan L éderer 30 év múlva büszkén emlékezik hogy ezt a meccset ő közvetítette ^^
  • zaki
    #6814
    Azt kellett volna kérdezniük, hogy a 2008-as EB-re kijutunk-e... :D
  • nono84
    #6813
    Magyar média : Fókusz felmérés: Ön szerint kijut-e a magyar válogatott a vb-re ? Igen nem
    Igen olyan 60% körül lett XD nevetséges ez az egész ami ebben azországban folyik meg pont a léderer közvetíti a meccset aki szerintem még ilyen jellegű tanulmányokat sem folytatott.
    Kaplan: én úgy tudom hogy fehérváron lesz a meccs , legalábbis ezt irta a helyi hírlap .
  • vmvr
    #6812
    egyetértek
  • olympus
    #6811
    Vettem gyorsba egy magyar mezt :)

    Tommy:
    ha a szurkolók nem biznak a csapatba, akkor, hogy az isten f..ba akarod, hogy a pályán is bizzanak magukba???
  • gercse
    #6810
    hát szándékosság biztosan nem volt, ha nem magától sérült volna le, de nekem 8, nem fiatal már Mate, ilyenkor már könnyebben sérül az ember
  • ZS90
    #6809
    OFF:
    húha mert te 18-25 között vagy... szeretem amikor azt hiszi vki hogy mert pár évvel idősebb biztos jobban tudja... elhisszük, megértjük véleményedet, de azért mert vki vitába száll vele nem kell lenézni

    bocsika de ez most nagyon szúrta a szememet... mellesleg a remény hal meg utóljára...
  • G_ArchAngel #6808
    srácok, ki volt a Zidane-rajongó, aki tett a franciáknak egy szívességet?

    vagy magától sérült Materazzi le?:)
  • Solt
    #6807
    sok gond van itt, főleg az úgynevezett szakmai stábbal!! továbbra is rühellem a kócost és társait, de most ünnepelni kell! majd, ha pár meccs után újból szarok vagyunk, akkor ráérünk elmélkedni...
  • gercse
    #6806
    így van, a lényeg, hogy bízni kell nekünk
    a játékosoknak pedig alázattal és mindig 100%-ot vagy többet hozva kell focizniuk, nekik is érdekük, mindenki dicsőíti őket, ha így menne a szekér tovább akkor többen mehetnének külföldre stb.
    csak így tovább, de nem szabad elszállni
  • Muki100
    #6805
    Igen és szerintem eddig ez volt az évtized legjobb magyar válogatottja, habár volt még a 2-0 a németek ellen, de ha ezentúl így játszanának kinézné belőlük az ember hogy teljesítsék az általad leírtakat. Lehet hogy egy év múlva elfelejtjük majd ezt is mert folytatódik a rossz sorozat, lehet, hogy nem.
  • vmvr
    #6804
    lényeg az, hogy most az elkövetkezednő napokban szarjunk le mindent és ünnepeljük a sikert! a magyar válogaott legyőzte a világbajnokot, méghozzá magabiztosan, és jobbak voltunk.
    ismétlen, most nem kell a jövővel fogalkozni, ráér, most örülni kell!
  • gercse
    #6803
    lesz itt foci, csak most egy meccs miatt mindenki felfújta hogy hú de jók vagyunk,
    szerintem sem vagyunk sehol, mert ez csak 1 meccs volt, lehetett egy jó napunk, az olaszoknak rossz, ennyi, ha a következő 10 meccsünket nyerjük zsínorban (najó egy pár x-szel) akkor azt mondom hogy van foci, de ez csak álom,
    kell még jó pár év, vagy több, hogy legyen itt foci,
  • ForzaInter
    #6802
    14-18 között...majd rájösz te is...
  • scs17
    #6801
    Legutóbbi alkalomkor se volt,de azért győztünk 3-1 re. Szevasz!
  • ForzaInter
    #6800
    majd pár év mulva te is rájösz:)
  • cicai
    #6799
    mi meg igen, na csumi
  • ForzaInter
    #6798
    nem fogjuk...bosnáykok ellen már esélyünk se lesz hidd el...én már rég nem hiszek magyar fociban...
  • Muki100
    #6797
    De igen, ha így is tudnak játszani és nem elégednének meg ezentúl azzal hogy legyintenek miután végigsétálnak egy meccset, akkor lehet hogy esetleg megindul valami. Már ha a környező országok színvonalát elérnénk az szerintem nagy lépés lenne a jelenlegi állapothoz képest.
  • ForzaInter
    #6796
    szálljatok márr le a földre, megvertük az olaszokat ennyi szép eredmény nagyon, de ettől nemlett jobb a focink semmivel... nem indult itt be semmi...