28330
10917302841238962806.jpg
  • GanXstaZoleeWrk
    #6875
    Fene se tudja ki mennyit kap de azért az gondolom nyilvánvaló hogy az RTLt az egesz országban mit a sport1-2őt sokkal kevesebb helyen lehet fogni. Innentől világos hogy sport1-2 kevesebbet tud fizetni mivel a reklámokért ők is kevesebbet kapnak stbstb.

    A kommentárok minőségét ne keverjük ide egyértelmű hogy sport1-2ön jobb a kommentálás.
  • banok
    #6874
    a magyar meccs 16.00-kor lesz, a francia-olasz 20.50-kor.
  • ProGabe #6873
    sport1 közvetíti!minek ugorjon rá az a sz.rhatár csatorna?hogy a világi petikének meg a léderer ákoskának legyen mit közvetíteni,és a szurkolóknak megint a stadionban kelljen ebédelniük?
    szerinted mennyit kapnak/kaptak a klubok a közvetítési pénzből?ez nem egy anglia!gondolom itt lenyúlja a 80%-át az mlsz,amúgy sem hiszem,hogy a tv-k ilyen szintű meccsekért zsákszámra adják a húszezrest
  • Dexantreal
    #6872
    Thanks infot, megnézem valszeg.
  • Csesza
    #6871
    magyar-bosnyák meccs 15:30körűl szombaton rtl klub
  • GanXstaZoleeWrk
    #6870
    Nem bánnám ha RTL ráugrana nem csak a válogatott hanem NB1es meccsekre is, jól jönne az a pénz a klubboknak. Pl. hétvégi Honvéd-Debrecent megnéztem volna élőben.

    Mindenesetre: úgy néz ki sok változtatás nem lesz az olaszokat verő csapaton.
  • Dexantreal
    #6869
    De mi vazzeg? :P
  • isi
    #6868
    RTL
  • Dexantreal
    #6867
    Mit?
    Mikor lesz amúgy a bosnyákok ellen?
    Na és olaszokénak a franciák elleni?
  • Unreal1942
    #6866
    Melyik tv közvetít?
  • Dexantreal
    #6865
    Lol megijesztettél! :P
    Azt hittem, h vmi fasság miatt, mert törvény elleni cselekményt hajtott végre... erre meg csak élménybeszámoló.
    Az mindjárt más.
  • Dexantreal
    #6864
    Il Giornale: "A nyári formában játszó Olaszország újra nagyyá tette magyarország." =Il Giornale: "A nyári formában játszó Olaszország újra nagyyá tette Magyarországot."

    Elírtam, sry.
  • Dexantreal
    #6863
    Arcok!
    Nemtom mennyire voltak a meccs után bemásolva az olasz lapok véleményei, de most nesztek!

    Sztár Sport eheti számában volt:

    Il Messaggero: "Micsoda katasztrófa, Magyarország megalázott bennünket!"

    La Stampa: Félhetünk a franciák elleni mérkőzés előtt!"

    La Gazetta dello Sport: Olaszország! Riadó! Magyarország átgázolt rajtunk! Toni csak árnyéka volt önmagának, Cannavaro betlizett. A franciák ellen teljesen més felfogásban kell játszani."

    Corriere dello sport: Csúf kilátások a franciák ellen selejtező előtt."

    La Replubica: Olaszországot megalázták Budapesten. Három gólt kaptunk egy nagyon elszánt magyar csapattól, igaz a felkészülésben még nem tartunk ott, ahol kellene."

    Corriere della Serra: "Keserű nyárvég Donadoni kékjeinek, Magyarország megvert minket 3-1-re.

    Il Giornale: "A nyári formában játszó Olaszország újra nagyyá tette magyarország." (hehh :PPPPP, fáj nekik a verés lol)

    Calcio.com: "Kiábrándító Olaszország, kiábrándult Donadoni: kevés dolognak örülhettünk."

    Eurosport.it: " Barátságos meccs - mekkora égés!" (egyetértek!)

  • Matthew Prosac
    #6862
    szerintem pedig azt akarják hogy foghíjas lelátók helyett legyen egy teltház, ami atmoszféráját tekintve előnyösebb lehet. emelett tényleg csak 10.000-15.000 érdeklődőre lehet számítani ezért a Puskást márcsak spórolásból is kizárhatják. Ettől függetlenül énis inkább a Puskásba mennék..
  • banok
    #6861
    még az olaszok elleni meccs előtt lett eldöntve, hogy Fehérváron lesz a meccs.
  • isi
    #6860
    mert a miskolci stadion egy romhalmaz
  • Kaplan
    #6859
    Ha a pénz a fő szempont akkor butaságot csináltak. Nem mondom, hogy kiment voltna 36.000 ember újra. De, hogy 20.000 fő kint lett volna teljesen biztos vagyok benne. Ehelyett?! Leviszik a meccset Fehérvárra, amely történetesen csak 8.000 szurkolót képes befogadni. Na akkor számoljatok. (Szerencsés helyzetben vagyok, faterral megyünk kocsival)
  • akyyy
    #6858
    hát pedig könnyű: PÉNZ!
  • Kaplan
    #6857
    Igazság szerint, én egy dolgot nem értek.. Miért nem a Puskás Ferenc nemzeti 60.000 ezres stadionban játsza a Magyar Nemzeti válogatott az összes meccsét.
  • Grenzjager
    #6856
    ...tulajdonképpen nem értem az MLSZ Székesfehérvár-mániáját (lásd-EB pályázat). Ismét nem akarok megbántani egy Fehérvárit sem, de talán Debrecen, vagy Miskolc jobban rászolgált egy válogatott meccsre, mint Fehérvár.
  • Kaplan
    #6855
    Maradt Székesfehérvárott.. Nem baj, megyek!
  • Grenzjager
    #6854
    pontosan, a magyar szurkolókat - különösen az ultrákat (az ultra nem hool)- semmibe veszi az MLSZ. Csak a zsé kell tölük...
  • Csesza
    #6853
    :O

    :C
  • vmvr
    #6852
    ez meg már csak múltidő:D
  • vmvr
    #6851
    8.-án lesz
  • Csesza
    #6850
    Várhidi Péter börtönbe megy!
  • Csesza
    #6849
    szept 4
  • akyyy
    #6848
    mikroles KÖV MECS?
  • Lammer
    #6847
    inkabb mondjuk azt, hogy manapsag a fiataloknak sokkal tobb valasztasi lehetoseguk van(extrem sportok, uj sportok) igy sajnos a tehetsegeket nem tudod "egy helyre" koncentralni... regen mi volt? meg tudtad szamolni ket kezeden az aktiv sportokat... atletika, birkozas, k-kenu, vivas, ropi, vizilabda, uszas, kezi, kosar, foci gg
    mamar? extrem f4ssagok, egyre tobb uj sportok stb... (ha 20 kezem lenne akkor sem tudnam megszamolni)sajna :/
  • Csesza
    #6846
    szeptember 4ig biztos :)
  • Kaplan
    #6845
    Kéne írni levelet sorozatosan az MLSZ-nek hátha, bár gondolom mennyire semmibe vesznek minket.
  • vmvr
    #6844
    remélem az illetékesek is érzik, hogy nem lenne a legjobb döntés székesfehérvárott játszani meccset, mert azért vélhetően pesten nagyobb lenne a nézőszám, mint amott.
    tudja valaki, hogy mikor derül ki a helyszín?
  • rooney8
    #6843
    Ha a Puskás-ban lesz lehet én is kimek, de ha Fehérvárom akkor nem valószínű
  • Kaplan
    #6842
    Ezután az Olaszok ellen győzelem után én is arra gondoltam, hogy hátha a Puskásban lesz a következő meccs is. Én azon vagyok minden erőmmel, hogy minél több embert vigyek ki magammal a meccsre. Kötelességemnek érzem :D
  • Csesza
    #6841
    elvileg most van rá némi esély, hogy a Puskásban lesz. bár engem ilyen szinten nem érint, mert mind2-hez elés sokat kéne utazzak, főleg a pestihez, de akkor is, én így vélem, hogy a nemzeti csapatnak a Puskásban a helye
  • Kaplan
    #6840
    Ha Fehárvárott lesz a meccs akkor kevesebb az esélye, hogy le tudok utazni. Sajnos. Viszont ha esetleg a Puskásban lesz, vagy a Szuszában mindenképp ott leszek!
  • Csesza
    #6839
    remélhetőleg a bosnyák meccs is a Puskás stadionban lesz

    nekem nem nagyon jön be hogy a nemzeti csapat nem a "nemzet stadionjában" játszik
  • mazlista
    #6838
    én kinn voltam
  • Breki33
    #6837
  • Breki33
    #6836