28330
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #7036
    én majdnem biztos vagyok benne, hogy a felállás marad ugyanaz, mint eddig



    Fülöp

    Csizmadia - Juhász - Vaskó - Szélesi

    Vass - Vanczák

    Gera - Hajnal - Dzsudzsák

    Priskin
  • Kaplan
    #7035
    Igazából 5-3-2nek tűnik ez. De Dzsudzsák feltolása a KP-ról hiba lenne. Inkább egy 5-3-1-1t tudok elképzelni KP : Dzsudzsák, Gera, Vass. Ék előtt Hajnal. Filkort én is többet játszatnám, meg kellene tudni csupán jó napja volt-e az olaszok ellen, vagy tényleg ennyire jó játékos. Viszont arra akarunk építeni, hogy ne legyen sok lehetősége a Törököknek jó ez ha fegyelmezetettek. A középpályán fog véleményem szerint eldőlni a csata, Vass szerepe kiemelt fontosságú most.

    Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok!
  • Csesza
    #7034
    itt a kezdő:

    Fülöp Márton - Csizmadia Csaba, Juhász Roland, Vaskó Tamás - Szélesi Zoltán, Vass Ádám, Vanczák Vilmos - Gera Zoltán, Hajnal Tamás - Priskin Tamás, Dzsudzsák Balázs

    Csizmadia???????????????? mi a jó édes fszomnak erőltetik? szétbsz az ideg amikor a pályán látom...

    meg nemtom, hogy Vanczák, hogy fogja megállni a helyét vkp-ként, mondjuk Tőzsér az előző meccsen nem sok mindent csinált

    remélem most Filkort hamarabb beküldik
  • Kaplan
    #7033
    Ha lenne Sport kettőm én is ezt tenném :) Hajrá kicsik!
  • Csesza
    #7032
    én már most 6tól mivel a fiatalok most játszanak :)
  • Unreal1942
    #7031
    Természetesen ha a játék megfelelő lesz akkor a vereség is elfogadható.
  • zaki
    #7030
    Én mertem tippelni, mondjuk pénzt nem tennék fel magunkra, de nagyon fogok szurkolni... Egy X is bombameglepetés lenne persze, de ha kikapunk jó játékkal, akkor sem leszek elkeresedve...
  • Unreal1942
    #7029
    Nem merek tippelni. Természetesen szívem mást diktál mint amit a góltotón megjátszanék!
    Egy X et aláírnék előre most is!
  • zaki
    #7028
    Tippek a meccsre? Szerintem bombameglepetés lesz, és nyerünk 2-1-re... :)
  • Unreal1942
    #7027
    Az replika volt csak!
  • Kaplan
    #7026
    Akkor inkább megveszem 7k-ért. Olaszok ellen volt egy Adidas stand és annyiért osztogatták, csak akkor nem volt nálam pénz :(
  • Unreal1942
    #7025
    Pedig sajnos annyi kb. a hivatalos mezek kiskereskedelmi ára!
    Már 10 éve is ennyi volt :)
  • ffxi
    #7024
    Segícstek a mai esti meccset neten hogy tudok nézni? :(
  • Kaplan
    #7023
    Remélem minden Magyarnak magát érző ember ma a tv előtt fog ülni este hét órától! Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok!!
  • Nuno88
    #7022
    nagyon szorítok a fiúknak este, HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • Kaplan
    #7021
    17k-ért, ember, és te annyiért megvennéd? :) Amúgy pesti vagyok köszönöm.
  • Gunnersboy
    #7020
    olyan mezt fehérben láttam Zalaegerszegen a nemrég nyílott Intersportban 17k-ért
  • Unreal1942
    #7019
    Amiben most játszanak olyat még nem láttam sehol sem.
  • Dexantreal
    #7018
    Majd kiderül, ám, ha vesztünk, akkor se fogok szomorkodni, mert hát.... törökök azok törökök :P.
    Döntetlennek örülnék, a győzelem meg maga lenne a boldogságok boldogásga, vagy ilyesmi.
  • Gabe18
    #7017
    A széria az holnap meg is fog szakadni...
    Amúgy is nehéz lett volna,de igy hogy Málta ellen nem tudtak nyerni a Törökök,asszem igen cudar hangulatban lesznek.Már egy döntetlen is óriási bravúr lenne szerintem.
  • tomcat1
    #7016
    origo-n láttam valahol..
  • Kaplan
    #7015
    A másik dolog pedig. Szeretnék venni eredeti Adidas magyar nemzeti mezt. Van valakinek ötlete, hol merre mennyiért? Lehetőleg ez a 'ferde' nyakú tipusú legyen.
  • kikki52
    #7014
    ezt nézzétek meg!
    http://www.youtube.com/watch?v=9x7eXUrAu8w
  • Kaplan
    #7013
    Fontos kvescsön. A 10.13-i Magyarország - Málta EB selejtező ugyancsak Székesfehérvárott lesz vagy esetleg azt már felhozzák Budapestre?
  • Grenzjager
    #7012
    Vicces a nemzeti sport már rekordnak számító győzelmi szériáról ír a válogatottal kapcsolatban.... mondván két nyert meccs, zsinórban,,, valóban rég volt...


    Megjegyzem, hogy válogatott meccsen is az a tahó brigád (LeoSec) lépteti be az embereket mint Fradi meccsen (meg a legtöbb helyen, Újpest, Loki, ZTE kivétel).
  • vmvr
    #7011
    beléptetésnél én csak a szokásosat vettem észre, habár 15percel kezdés előtt bentvoltunk. a kimenetel neccesebb volt már, de az sem volt vészes.olyan magyaros:)
  • Nadi
    #7010
    Mi egész gyors beértünk, kifele volt borzasztó, bár azt is megoldottuk:D
  • Kaplan
    #7009
    Csak aláírni tudom amit vmvr írt, minden hatalmas volt Fehérvárott, talán csak a beléptető rendszer nem.. Kissebb lincshangulat volt, mi is csak a tizedik percre értünk be.
  • Dexantreal
    #7008
    Igen, a védelemmel talán kéne még picit foglalkozni.
    Amúgy azért loloztam, mert a törökök meccseit írogattátok és Málta elen döntetlen, bosnyákok ellen kikaptak, hát ez a lol... ezekután mi ellenünk bármi megeshet.
  • faláb
    #7007
    Ja tényleg,a skótok legyőzték a franciákat,olaszok meg a skótokat.
  • 9csöves9
    #7006
    ők a skótoktól szerezték meg márciusban,azután nem kaptak ki
  • jefferson83
    #7005
    UFWC
  • faláb
    #7004
    Olaszok már kaptak ki előtte...
  • The FlashBack
    #7003
    végre.ebből lehet valami. tartsátok a szintet srácok!!!

    Előre Magyarország. (Hajrá Újpest)
  • LasDen #7002
    Hehe :D
  • jefferson83
    #7001
    Ez most olyan kiharcolós győzelem volt :) Nem játszottunk rosszul, de olyan jól se (persze korábbi magunkhoz képest igen). Ennek kéne a minimumnak lennie itthon. Örültem ,hogy végre megpróbáltuk tartogatni a labdát és nem az előreívelésekből állt a játékunk. Mi is rúghattunk volna 3-4-et, de a az ellenfél is simán. Van még mit dolgozni a csapaton. A lényeg viszont, hogy a lelkesedést és az akaratot ne veszítsük el akárkivel kell játszani. Várhidi pedig cserélhetne egy kicsit okosabban is, mert igazából a cserék nem az időhúzás miatt vannak(azt nagyon nem szeretem). Filkorból én is szerettem volna sokkal többet látni, no de mindegy.

    Az olasz- francia unalmas meccs volt :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #7000
    Én egy harcos meccset várok és 2:1et a törököknek de ne legyen igazam viszont ez után sem kellene szégyenkezni sajnos ég és föld még a 2 orszag csapata viszont ha ez igy megy tovább... :)))

    A meccsről: kicsit tartottam hogy az olasz 3-1 után olasz spori lett de kellemesen csalódtam 1-2 hibát leszámitva.
  • Kmarha
    #6999
    ha így játszunk, rossz már nem lehet. Hatalmas támadásokat vitt végbe a csapat. Talán a védelmi vonalat kéne valahogy erősíteni, mert túl sok lehetőséget adottak az ellenfélnek. Legalábbis nekem, mint hozzá nem értőnek, úgy tünik.
  • Dexantreal
    #6998
    Lol, kíváncsi leszek ezek után, hogy mi mit nyújtunk ellenük :S.
  • 5w0rdf15h
    #6997
    ja és még annyit h a bosnyákok elverték a törököket...