28330
10917302841238962806.jpg
  • zaki
    #6996
    Az kemény. Törökök ellen meglepetést várok... :o
  • 5w0rdf15h
    #6995
    és mind a kétszer a máltaiak vezettek
  • kraawz
    #6994
    :OOO
  • vmvr
    #6993
    FT Malta 2 - 2 Turkey
  • vmvr
    #6992
    most értem haza fehérvárról:) jók voltunk, habár egy-két dolgot megköszönhetünk a bosnyákoknak pl. két ordító ziccert kihagytak. de a lényeg, hogy nyertünk. harcosan, jól játszottuk, és megérdemeltük.
    a hangulatra nem lehetett panasz, viszont a bosnyák majmokról inkább nem szólnék egy szót sem, hülye barmok(mégis szóltam:D)

    szerdán pedig a törökök ellen kurva nehéz lesz, viszont ha harcosan, jól játszunk, akkor a végén büszkén mehetnek le a fiúk a pályáról
  • Dexantreal
    #6991
    Emlékeim szerint én a vereségek sorozata alatt se szidtam senkit :S.
  • Count Adyn
    #6990
    Annyiban azért igaza van szbm-nek(?:D), hogy ettől sem javul meg varázsütésre a magyar foci, hanem keményen kell dolgozni, és kimászni ebből a gödörből. Ha mjad kijutunk egy EB-re, vagy egy VB-re, akkor fogom azt mondani, hogy szép munka, lesz ebből valami. Többet nem várok el:)
    Mikor szoptunk akkor mindewnki mlsztakarodjozott meg szidot mindenkit, aztűn ha nyerünk, amior már nem számít gyakorlatialg, akkor meg minden happy, hát ez nem igy működik:)
  • Dexantreal
    #6989
    Igen, egyetértek.
  • dienesoft
    #6988
    Szép volt, fiúk! :) Csak így tovább, remélem a törökök ellen is így játszunk!
  • Randal
    #6987
    Azért látszik, hogy most kezd összeszokni a csapat. A védekezésben és a támadásban is vannak hibák, de legalább csinálják a srácok és hajtanak. Na
    meg azért azt is kell nézni, hogy ez a hozzáállás természetes nekik. Külföldön ha nem hajt akkor leültetik azt csókolom.
    És a többségük elég nagy csapatokkal és nagy nevekkel játszik együtt/ellen.
  • Dexantreal
    #6986
    Bárran=Bátran
  • Dexantreal
    #6985
    #6981: szerintem is döntetlen, vagy nyerünk 1-0-ra, vagy kikapunk :S. Azért most olaszok után nem minden fenékig tejfel, földön marad a lábunk.

    #6982: én is ezt mondom, kellenek az ilyen játékosok és természetesen ne öljék ki az önbizalmat Dzsuzdsákból.
  • Dexantreal
    #6984
    Lol.
    Eb-re, ha kijutunk, ott se azt kell nézni, hogy hűűű, eb és megnyerjük!!!!!
    Nem.
    Először csak azon kell gondolkodni, hogy pár nagy csapattal szép focit játszunk és nyerjünk, az, hogy csoportból tovább jussunk, múlik a sorsoláson és sok egyében és ne mutolsó sorban a csapat aktuális teljesítményén is.
    Bárran kell majd játszani természetesen ott is minenki ellen.
    Aztán én úgy gondolom, ah egyszer kijutunk az eb-re, akkor a 2-dik, vagy 3-dik alkalomnál lenne reális elképzelés az a gondolat, hogy a csoportból is tovább jussunk.
    Utána meg majd alakul.
    De kitudja.
    Viszont most joggal örülhetünk a sikereknek, olaszok ellen mindenképp, de ez százszor le lett tárgyalva.
    Bosnyákok ellen meg úgy gondolom az olasz teljesítmény után kötelező is volt hozni ezt a meccset és sikerült is, bár a végén ott szorongattak picit azért, azt nem is hagyom figyelmem kívül.
    Volt sok helyzetük, ami csak centiken múlott.
    Na, csak ezt akartam neked az elmés hsz-odra írni, remélem legközelebb rendesebb hsz-t láthatok tőled a topikban, ha egyáltalán írsz ide még lol :PP.
  • Unreal1942
    #6983
    X
  • Unreal1942
    #6982
    Dzsudzsák már igen is kellett egy ilyen játékos aki el meri vállalni és még ha nem is megy be akkor is dicséretes. Eddig mindig hiányoltuk a válalkozó szellemű játékosokat.
    (na persze idönként passzolhatna, de nem kéne kiölni belőle ezt az önbizalmat)
  • lampard99
    #6981
    szerintetek mi lesz a végeredménye a török mecsnek?
  • Gunnersboy
    #6980
    ok, csodáljuk, mostmár elmehetsz.
  • LasDen #6979
    te miről beszélsz?
  • szbm
    #6978
    Csodáljátok őket. Aztán majd sírjatok, ha esetleg ebre kikerülünk és ALÁZNAK. Új vezetést az mlsz-be!
  • banok
    #6977
    A magyar gól - Gera
  • Dexantreal
    #6976
    #6973: majd idővel Dzsudzsák is szépen megembereli magát és passzolni is fog. Szerintem. Egyébként meg néha kellenek az ilyen egyéni alakításokra éhes játékosok és Dzsudzsák nagy klasszis lehet az ő posztján én úgy gondolom. Már most jó mind két lábával, csomót köt a védők lábaira, remekül cselez... kell ennél több?
    Csak haszna lehet a csapatnak belőle
    Jó, a passz játék, tudom... kell egy kis idő neki.
    Én így gondolom.

    #6974: meglehet és, akkor sry is.

    #6975: oké, kösz infot, majd lesem az említett oldalakat.
  • Csesza
    #6975
    biztos kinn lesz valahol hogy mennyire büntettek meg minket

    az nb1.hu-n v. nso.hu v. magyarvalogatott.hu v. mlsz.hu
  • Randal
    #6974
    Rosszul érezted:D
  • Gabe18
    #6973
    Dzsudzsáknál önzőbb játékost nem tudom mikor láttam utoljára.Mindent maga akar,a leglehetetlenebb helyzetből is kapura lövi,ahelyett hogy felnézne és adna egy jó passzt...
    Amúgy nem volt rossz,szerencsénk is volt (Bosnyák ziccerek meg 11-es gyanus esetek),meg ballszerencsénk is (Gera kapufa,meg 1-2 másik helyzet).Meccs képe alapján,és főleg a 2. félidő alapján reális az 1 gólos győzelem.
    Bosnyák szurkolok nem csoda hogy idegessek voltak,nekik még volt tétje a dolognak,mi már régebben lerendeztük ezt a kérdést...
  • Kit--Kat
    #6972
    Egész jól játszottunk.
  • Dexantreal
    #6971
    #6969: pedig jó lenne, ha elnéznék. Fogunk erről értesülni, hogy kinek mennyit szab ki a Fifa?

    #6970: Hm, én meg úgy éreztem, hogy az olasz bíró a bosnyákoknak akarja adni a meccset.
  • Randal
    #6970
    Naaa, azért volt egy-két helyzet ahol simán megadhatták volna nekik is a helyzetet. Pl. a magyar srác lába is ott maradt a tizenegyesen belül. Persze ezt a szurkolók nem láthatták, de azért volt egy kis engedékenység felénk, szerintem.
  • Csesza
    #6969
    minket is meg fognak büntetni rendesen...
  • Dexantreal
    #6968
    Szép volt Magyaroroszág!
    Szerdán Törökország ellen kíváncsi leszek.
    Vazzeg, ezek a lámmer bosnyákok baszki nem tudnak kultúráltan szurkolni!:PP
    Szék felszakítás, izé.... azok a füstölők, meg mittoménmik.
    Remélem a Fifa őket bünteti meg, minket kihagy ebből.
    Ha minket is, akkor legalább minimális mértékben büntessenek.
  • zaki
    #6967
    Szép volt fiúk...
  • banok
    #6966
    lényeg,hogy nyertünk!! :)
  • Csirke4
    #6965
    Inkább a bosnyákok voltak mázlisták. Meg ügyes kapufájuk volt. :D
  • Csirke4
    #6964
    w00t^^
  • karajjj
    #6963
    SZÉP VOLT SRÁCOK!!! mákos lett a vége, de a lényeg, hogy megvan
  • LasDen #6962
    bejött a tippem...... :D
    viszont a 2. félidő első 35 percét át aludtam :D úgyhogy lehet mesélni miről maradtam le :D
  • Csesza
    #6961
    én mondjuk beraktam volna kezdőbe...
  • Csesza
    #6960
    nah fasza, vége :D
  • GanXstaZoleeWrk
    #6959
    Nekik is sok mázliuk volt Gera kapufa pl, de engem is idegel. Filkor jöhetett volna előbb, nemtudom pl miért nem jött már a félidőben.
  • GanXstaZoleeWrk
    #6958
    Hát faszom már ennyi kihagyott helyzetet inkább lenne 3-2 ide mint ez az 1-0. Persze ha marad végig no problem de a védelmünk nem jó.
  • Randal
    #6957
    Veszélyesek a bosnyákok nagyon. Megint mekkora mázlink volt...