28330
10917302841238962806.jpg
  • nono84
    #7397
    A legdurvább hogy a labda gurult egyenesen tuvább és a kapusnak semmi köze nem volt hozzá!
  • jugen
    #7396
    Jól látható a képen, hogy három helyen is úgy ér a kapus Gerához, hogy külön-külön egyiktől sem tudott volna továbbmenni...

  • Oriza
    #7395
    Bocs nem néztem vissza 100 hozzászólást :(
  • Oriza
    #7394
    Ez így akkor most szabályos volt és Gera dobta fel magát egyértelmű gólhelyzetben egy bizonytalan tizenegyesért? Nem hinném...
  • DJ BP
    #7393
    pont -100 :D
  • Breki33
    #7392
    #7289
  • DJ BP
    #7391
    az a vicc, hogy nov. 6-án lesz 45 éves, bíróknál ez a felső korhatár, azaz hamarosan visszavonul...
    Lehet végkielégítésnek szánta, hogy eladta a meccset?
  • _Vegeta_
    #7390
    Hat igen Gera profi futballista, tudja mit szabad es mit nem. ;) Engem a kovetkezo meccs foglalkoztat mar, mutassag meg a fiuk hogy foghijasan is tudnak. ;)
  • Oriza
    #7389

  • Randal
    #7388
    :D:D:D

    Most már csak annyit tehetünk, hogy támogatjuk a fiúkat. Nem biztos, hogy a következő 2 meccs jól fog sikerülni, de akkor is mellettük fogok állni, mert nagyon jól játszanak. Végre egy csapat amiből lehet is valami.
  • GanXstaZoleeWrk
    #7387
    Én is biztos addig ütöttem volna amig mozog legalább 1 évig nem vezetett volna meccset ezután.
  • Kmarha
    #7386
    már tudom hogy még miért nem lennék jó focista. A kiállítást nézve, majdnem ököllel húztam be a TV-nek. Ha Gera helyében vagyok, még jól meg is taposom a bírót. Tiszteletem neki, hogy nem tette meg.
  • Shep
    #7385
    Azt a büdös, hát az ilyen bírót csak jól el kellene tiltani a csába.
  • Randal
    #7384
    És akkor mi van ha bocsánatot kér? Nagy ügy, ennyivel le van rendezve, mi meg veszítünk 3 játékost plusz egy meccset.
    A szigóruság emg nem erény ha hülyeséggel párosul. Rúgják már ki ezt a szerencsétlen idiótát. Nem hiszem el, hogy engedik játékot vezetni.
  • Shep
    #7383
    Ja közben megtaláltam
  • Shep
    #7382
    Nincs meg valahol a vitatott eset videoban?
  • John Cena
    #7381
    hülye volt a bíró
  • precision
    #7380
    hát nem sokat érünk a bocsánatkérésével...
  • precision
    #7379
    nem láttam a meccset, csak most ezt a videot...de hát ekkora balf*sz bírót még nem láttam...hihetetlen
  • G_ArchAngel #7378
    2007-09-13
    Dougalt máshol is a világ legrosszabb bírójának tartják
    Külföldi labdarúgás

    Stuart Dougal játékvezető a skótok leghírhedtebb, legellentmondásosabb bírója, nem ellenünk követte el első hibáját.

    Korábbi külföldi beszámolókat felkutatva kiderült, hogy Stuart Dougal a skótok legellentmondásosabb játékvezetője. A világ egyik legszigorúbb bírójáról van szó, aki eddigi pályafutása során úgy osztogatta a sárga és piros kártyákat, mint csóró főiskolás az aluljáróban a szórólapot.

    A Soccertimes beszámolója szerint Dougal 1999-ben egy bírócsere-program keretében a tengerentúlon járt és rövid idő alatt sikerült begyűjtenie "az MLS leginkább gyűlölt bírója" cseppet sem megtisztelő címét. Volt edző az MLS-ben, aki minden idők legrosszabb játékvezetőjének nevezte a skótot, miután három játékost is kiállított csapatából és összesen 11 lappal honorálta az amúgy nem durváskodó futballisták szabálytalanságait.

    A hazájában csak Doktor Szigornak nevezett Dougal sosem fukarkodott a lapokkal, ezért a skót szövetség előszeretettel alkalmazta a Celtic-Rangers derbik bírójaként. A játékosok és a szurkolók hazájában is utálják, de szigorú hozzáállása miatt minden hibáját - van belőlük sok - megbocsátják a szövetségi vezetők. Dougal sok esetben "elborult aggyal" osztogatta a lapokat, nyilvánvaló tévedései közül azonban többet utólag beismert, és bocsánatot kért miattuk. Talán tőlünk is elnézést kér a visszajátszások tanulmányozása után.
  • Unreal1942
    #7377
    Napkelte!
  • Breki33
    #7376
    [email protected]
  • Breki33
    #7375
    Stuart Dougal is the missing Monster from Loch Ness. An extremely blind Monster. Please go back home and leave your wife finish a referee training.

    I strongly urge you apologise to the Hungarians. Otherwise we will think that you were hosted by the Turks in an extraordinary fashionable way. You know exactly what we mean.
  • DJ BP
    #7374
    Hát ez a tegnapi dolog engem is mélyen letört... Ország szórakozását vágta gallyra... És lehet nemcsak tegnap, mivel ha nyerünk, a 4. helytől 1 pontra lennénk, lehetne célunk, hogy elérjük azt, ehelyett a nagy semmi közepén állunk a csoportban. UEFA-tól böföghetnének valamit, bár úgyse szólnak semmit a bírói hibákról
  • Breki33
    #7373
  • Unreal1942
    #7372
    Ha lehet most reggelre még szarabbúl vagyok a történtek miatt.
    Sajos mi mint szurkolók egy dolgot tehetünk csak. Nekünk kell a biztatásunkal és kitartásunkal ezt a csapatot és a kócost átsegíteni a traumán.
    És akkor se nekik esni most ha a következő pár meccs nem azt hozza majd amit szeretnénk.
  • a.carkey
    #7371
    Nevetséges ahogy az UEFA commentálta a meccset. Persze, címlapon a skótok ... Geci brit foci! Utálom az egészet. Mocskos csalók.
  • dartonita
    #7370
    Nezem uefa-t,fifat,de semmi olyan statisztika ami a kepernyore kerult a felidoben :/
  • Breki33
    #7369
    tényleg nem látszik a banner
  • Breki33
    #7368
    igen ezt szeretném képpel bizonyítani
  • dartonita
    #7367
    41-59 volt a labdabirtoklas az elso felidoben.
    Mi a f@szrol dumal az a birka? o_O
  • Breki33
    #7366
    Szemét török meg beírja:

    "dont blame the referee, we deserved to win anyway, you had 1 shot on target until that minute, and the possesion by hungarian team was only %39
    we were dominating the game from start to finish. and we won with 3 perfect goals"

    Tudna valaki egy első félidei statisztikát linkelni?
  • dartonita
    #7365
    Jo reggelt!

    Szomoru vagyok :/
    Egy nagyon jol jatszo Magyar valogatott-tol vette el ez a jelzokkel sem illetheto biro spori a lehetoseget arra,hogy ismet megmutassak,hogy nagyon jo iranyban es gyorsan fejlodnek.Abszolut partiban voltunk,es x-re minimum kihoztuk volna ezt a meccset,sot...
    A cserekapust nem erdemes bantani,addigra mar fejben total szetestunk,raadasul labdaba sem ert szinte addig.Fulopnek ezuton is jobbulast!

    Ennek ellenere nagyon jo uton vagyunk,orom volt latni ahogy megtelnek a kocsmak,kavezok szep lassan egy-egy valogatott meccs eseten.
    Csak igy tovabb,meglesz az eredmenye.
  • _Vegeta_
    #7364
    Kivancsian varom mit fognak mondani hirekben a meccsrol.
  • Mike at home
    #7363
    de ha semminek semmi követkeuménye, akkor egyszerüen csak le kell fizetni a bíró(ka)t
  • _Vegeta_
    #7362
    Jobbulast neki! Remekul vedett es nem feltette magat!
  • Gregorius
    #7361
    Fülöpöt azóta kórházban ápolják.
  • Gregorius
    #7360
    "Key decision
    The turning point occurred on 63 minutes when Gera, who had been Hungary's hero four days before with the winning goal against Bosnia-Herzegovina, picked up his second yellow card for simulation. Turkey took advantage five minutes later as Emre found Gökdeniz, who chipped to the far post for Gökhan to rise unchallenged and head in. Within four minutes they doubled their lead, this time Aurelio sweeping the ball in after a long-range shot by Emre had been blocked."

    Forrás: UEFA

    Higgadt, nyugodt, tárgyilagos. Én azt mondom, van esélyünk. LOL
  • Menyus489
    Szüli
    #7359
    Itt az eset, ami az egész magyar futballszerető közönségnek nagyon rosszul esett. :( Szegény Gera, tényleg elsírta magát, de nagy ember, hogy ennyire higgadt tudott még így is maradni, nem támadt a bírónak, nem adott okot, hogy még jól el is tiltsák. Szép volt fiúk, csak így tovább, egyenrangúként játszottatok az esetig!!!
  • Gregorius
    #7358
    Egyébként meg a legnagyobbak erénye talpra állni. Ha megteszik, akkor én elhiszem nekik, hogy képesek lesznek nagyot alkotni.