28330
10917302841238962806.jpg
  • Csirke4
    #7357
    Erre csak azt tudom mondani, hogy nekem nem jön be a banner. (piros x) Jóéjt. -.-
  • Breki33
    #7356
    láttam

    más a véleményem a 11-esről is

    a téma továbbra is off
  • Csirke4
    #7355
    Nem csigafanatikus vagyok. De ha láttad az olasz vs ausztrál meccset az kb ugyanakkora szánalom volt mint a mai török-magyar meccs. Ennek a focinak lassan köze nem lesz a labdához.
  • Breki33
    #7354
    meg a jogtalan kiállításukat se

    amúgy bele kéne már nyugodni a csigafanatikusoknak........

    és befejezni az off-ot
  • Csirke4
    #7353
    (off)Mit kerestek az olaszok a VB döntőn? Mert az Ausztrálok elleni 11-esüket sem ingyen kapták... (/off)
  • _Vegeta_
    #7352
    Nem lesz ebbol semmi, bemutatjak majd a sporthirekben lesz egy ejnyebejnye ez bizony biroi hiba volt azt kesz.
  • Breki33
    #7351
    elég elfogult

    pl a francia 11-es is jogtalan volt
    de ez elég off itt
  • Solt
    #7350
    tudomást sem kell venni róla... evolúciós zsákutca!
  • Unreal1942
    #7349
    1. Hát ezzel nem értek maximálisan egyet. Még akkor sem ha a legnagyobb kedvencem Zidane az Olaszokat meg utálom.
    2. Akkor szerinted ezt szó nélkül kell hagyni és jólvan ez így?
  • nono84
    #7348
    Pont ez az aki nem látta a meccset és csak az eredményt tudja annak ez a reakciója. Pedig az ellenkezője történt ma este Isztanbulban.
    Egyébként a kommented téged minősít
  • Solt
    #7347
    ez azért egy kicsit más... ilyen fatális bírói tévedést én még az életben nem láttam!!!! amiket te említesz, az ma már benne van a fociban...
  • Csirke4
    #7346
    Jaja. Más mert az olaszoknak sokkal több pénzük van mint a törököknek.
    Na Kb ennyiben más az a "foci". -.-
  • JackDaniels #7345
    A futball szabálykönyvében nincsenek kategóriák. Ha kategóriákról beszélünk, akkor régen szar ez az egész.
    A foci ezért lenne szép, mert ugyan az a szabály vonatkozik a Mátraaljai körzeti bajnokságban mint a VB döntőben. Részemről ennyi.:))
  • Csirke4
    #7344
    Törökországot alapból lehetne ban. Játékvezető bácsi(kat) ban.
    Utána lehet 2szer is meggondolná egy focicsapat, hogy kiket fizet le.
  • Gunnersboy
    #7343
    az azért már más kategória ezt szerintem te is tudod
  • Solt
    #7342
    csapatonként lenne 3 lehetőség visszanézetni a szitut... így nem lenne fél napos egy meccs! :D
  • bmffm856
    #7341
    szerintem ez pont ellenkezőleg fog hatni. a büszkeség nagy úr... itt meg aztán különösen vissza fog jönni, nem lennék Málta helyében. valamint szerintem október 13án ha a Puskásba viszik a meccset, az is megtelik, de 30 ezer minimum...
  • Gregorius
    #7340
    Én lehet, hogy agyvérzést kaptam, mert egyik szemem sír, a másik meg nevet.

    De igaza van Platininek. Tőlünk el kell venni a rendezés jogát. Odaadni másoknak, akik most abba belefulladnak, hogy egy kapavágást tegyenek. Nekünk meg persze, ha ugrálunk, írjanak alá egy szerződést pár milláról, hogy megtámogatnak valami ifiképző központot. Majd befogja a száját az ugráló magyar.
    Csak az a baj, hogy ezek az ifik meg jönnek mitn a talajvíz. Nem baj, majd valami jó kis tét meccsen, úgy meghuzatjuk őket, hogy már fiatal korukban elmenjen a kedvük az egésztől. Csak tudnám, mi a f*xért fogok én többet leülni focit nézni!?
  • JackDaniels #7339
    Behúzni fülünk -farkunk? Ilyalapon a Franciák még inkább mondhatnák a magukét a 2006-os VB döntő miatt.Amikoris Zidane-t kiállították, holott őt végig provokálta az olasz Materazzi, a meccs elején Zambrotta is pirosat kaphatott volna amikor beleszállt a franciák védőjébe(nem emléxem a nevére), majd Materazzi fejese amikor nem akárhogy segítette magát a könyökével, amit egy VB döntőt vezető FIFA bírónak látnia kellett volna.:))) Erről ennyit. Ha ők nem tüntettek, akkor mi nekünk sem kell. Sajna ez a mai valóság.Azt a VB döntőt KB. 4x néztem meg, ezért is mertem ezeket leírni.
    Ennyi.
  • Unreal1942
    #7338
    Ez most kurva szar poén volt.
  • Unreal1942
    #7337
    hopp valakit kiütöttem sorry.
  • Soldiers
    #7336
    de szarok kikaptak a magyarok
  • Unreal1942
    #7335
    Most aztán a kócost is sajnálom. :( Bízom benne, hogy a csapat kiheveri ezt az igazságtalanságot!
  • JackDaniels #7334
    Pl. mint a jégkorongban.:) Akkor legalább egy meccs nem 90 percig tartana, hanem min. 120-150percig. Én támogatom.:))
  • Unreal1942
    #7333
    Ha behúzzuk fülünk farkunk annak méginkább semmi értelme.
    Ennek hangot kell adni és kivizsgálni alaposan. Akár ez is lehetne az ire a pont, hogy legyen valami videóbíró.
  • 5w0rdf15h
    #7332
    naja ott a pont még 1 rohadt szabadrúgást sem adott kapustámadásért...
  • 9csöves9
    #7331
    így van,ha a szövetség most nem tesz semmit akkor ugyanezt bárhol megcsinálják velünk
  • Unreal1942
    #7330
    Azon se lepődnék meg ha a Nemzeti sport holnap egy nagy WANTED felirattal jelenne meg a buzi bíró képével!
  • Solt
    #7329
    azért nevetséges, hogy egy baromarcú hülyeségén múlik egy fél ország hangulata! lassan elgondolkozhatnának már azon, hogy a vitás, eseteket vissza lehessen nézni és az alapján döntsön a 3 bíró.
  • JackDaniels #7328
    Meg lehet óvni. Csak semmi értelme.
    A FIFA és az UEFA feleőssége ott kezdődne, hogy ilyen fasznak nem adnak FIFAjátékvezetői minősítést. Ennyi.
    Ettől többet nem tehet senki. Baxák is meg.
  • JackDaniels #7327
    Attól még megbaxhattya az annyát.
  • Unreal1942
    #7326
    Ha megóvni nem lehet akkor a szabályrendszerrel is nagy gondok vannak és változtatni kell. Ez egy nemzetközi meccs volt. Lényeges volt a végeredmény is még akkor is ha igazán csak a gyöztes csapatnak.
    Szó nélkül ezt nem lehet nem szabadna hagynia az MLSZnek ha nem teszi meg a megfelelő és felháborodott lépéseket a legnagyobb nyilvánossággal szétkürtölve akkor xarik bele az egészbe tulajdonképpen.
  • JackDaniels #7325
    Szabály könyvet elolvasod és megérted.
  • Breki33
    #7324
    hm ezt nekem írtad?
  • Breki33
    #7323
    #7275


    olvasatok már
  • JackDaniels #7322
    Jajajaja!! Nehogy már valaki is a szájára vegye ezt a fiatal srácot! Nem tehetett semmiről, ez sajna benne van a kapusok sorsában.
  • Gunnersboy
    #7321
    azér faszkivan ilyenkor, mikor mi semmit nem tudunk tenni ezek érdekében :o
  • Gunnersboy
    #7320
    ez az egész bíró egy baszott pénzsóvár geci volt. ez elég nagy műhiba? :-c
  • Frank99
    #7319
    dehogy.
    itt ez az eredmény végleg.
    1000 %
  • Frank99
    #7318
    és mijza a "műhiba"
    ha a bíró műlábbal fut. pl?