28330
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #7477
    Ezer éves 'vicc'. Fociztál te életedben valaha versenyszerűen? :)
  • Punker
    #7476
    láttad az uccsó 3 meccst? ha igen akkor látnád hogy már nem akkora sz@rok.
  • Sephi
    #7475
    Mit csinal a magyar valogatott amiutan megnyeri a VB-et?


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kikapcsolja a Pleysztesion 2-ot



    :DDDDDDDDDDDDDD

    Haggyatok ma'. Magyar foci az nulla. Klubfoci ami jo de a nacionale csapat rohelyes.
  • scs17
    #7474
    Sokak szívéből szóltál :)
  • Kaplan
    #7473
    Egy csupán a lényeg! Akárhol játszunk Málta ellen példamutató magatartással zsúfoltságig legyen tele a stadion! Én kint leszek mindenképp, akár a Mars-ra is felrepülök! ;)
  • Randal
    #7472
    A srácoknak ez az EB selejtező nagyon jó felkészítő és kár hogy a törökök ellen így jártak, mert egy nagyon szép mérleget tudtak volna felmutatni.
    De ha folytatják az előtte megkezdett jó sorozatot, akkor ez senkit nem fog érdekelni.
    Nem hinném hogy ezek a srácok eltunyulnának hisz mindegyik jó csapatnál van ahol megkövetelik tőlük a teljesítményt, és ahogy Várhidi is mondta ők nem a pénzért játszanak. Nekünk és maguknak játszanak és ezt jó látni.
    És igen, ha az utánpótlás is ilyen mentalitású lesz ( márpedig Geráék ebből példát mutatnak) akkor valóban lesz egy jó nemzeti válogatottunk akivel számolni kell. És talán az EB/VB döntők is képbe kerülhetnek.
  • banok
    #7471
    Összefoglaló a tegnapi magyar-török EB-selejtezőről
  • scs17
    #7470
    Érdekes összeesküvés elmélet. :D

    focitipp.hu

  • ZS90
    #7469
    én nem merek bele gondolni, mert sajnos a kor el is ronthatja őket... de egy biztos utánpótlásból nimcs hiány, azért említsük meg az U21-es csapat sikerét akik az EB ezüst érmeseket verték 2-1-re a Szuszában, szal utánpótlásban nincs hiány, ha pedig ez a felnőtt csapat megmarad ilyennek, és ezekhez még jönnek folyamatosan a fiatalok, akkor jajj neked világ, mert 15 éven belül megint VB dontőt játszunk:))
  • Randal
    #7468
    egyetértek. Mondták ők is hogy kiállítástól függetlenül nem szabadott volna összeesniük, de volt egy kiállításuk, egy meg nem adott 11-esük, kapuscseréjük és egy góluk.
    Mondták ők is hogy fejlődniük kell.
    De gondolj bele, ha most ilyenek, akkor milyen szinten fognak pár év múlva játszani!
  • ZS90
    #7467
    Figyelj ezeknél az átlagéletkor 22 év, leküldték a legöregebbet mingyárt csal 20 lett, ezek még fiatalok, nem olyan rutinosak, várható volt hogy összesnek :) egy rutinos öreg csapat esetében, a 11 fővel játszó csapat még rosszabb helyzetben van mint a 10 fővel játszó, de ezeknél a fiataloknál ez még nem így van, ezt csak idővel tanulhatják meg
  • Zenszkij
    #7466
    Zárójelben hozzáteszem, a kiállítás után kellett volna csak igazán mindent beleadni, erre 3-0. Kicsit spannolhatták volna a fiúk magukat, hogy csakazértis!
  • Vardar
    #7465
    a 60 év alatt többet fejlődtek mint az az előtti 5000 alatt...
  • bmffm856
    #7464
    kb. 60 éves periódusban... de az egy teljesen más helyzet. de lényegtelen mert ez itt eléggé off... :)
  • Vardar
    #7463
    Ennyi erővel az afrikai gyarmatok is Európához tartoznak a történelem szempontjából...
  • bmffm856
    #7462
    ezek történelmileg Európához tartoznak ahogy Törökország is. a földrajzi felosztás csak egy szempont, és nem feltétlenül elsődleges...
  • Vardar
    #7461
    Örményország, Azerbajdzsán...
  • bmffm856
    #7460
    ezt a Törökország nem Európa, menjen az ázsiai ligába hagyjuk már... Törökország Európa akárhogy is nézzük, oké hogy Kis-Ázsia is az övék. mellesleg egy kérdés: Izrael mit keres az UEFA-ban, vagy éppen Kazahsztán? :)
  • Davidus
    #7459
    ok öljék meg a bírót ha befújja a tizenegyest! de tegyék ezt a az irán cs török meccsen és takarodjanak az európai fociból.
    már a svájci balhé miatt is ki kellett volna őket baszni
  • ZS90
    #7458
    Emberek minden tisztelet a csapaté! Gera higgadsága pedig sportemberi nagyságát bizonyítja, én a helyébe addig ütöttem volna a bírót amíg lélegzik... csapattárs helyében pedig a kiállítás után biztos kórházba küldtem volna legalább 1 törököt, jobb esetben 2-őt...

    Ezek a sárcok minden szurkolást megérdemelnek, ha tehetem én is megyek a Málta elleni meccsre, és van olyan érzésem hogy faterom is ott lesz!
  • Vardar
    #7457
    Ez után is eltilthatnák őket otthonról...
  • Mike at home
    #7456
    index.hu

    "Benne lehet mindebben a törökök keze?
    Nagy bátorság lenne korrupcióval vádolni a törököket, de az biztos, hogy nagyon kellett nekik ez a győzelem. Két év után játszhattak újra hazai pályán tétmeccset, mert az UEFA megbüntette őket egy 2005-ös Svájc elleni meccsen történtek miatt. Az Eb-selejtezőkön pedig a jó kezdés után botladoztak, szombaton Máltán csak 2-2-t értek el.

    Az valószínűtlen, hogy a törökök megvesztegették volna Dougalt, de az könnyen előfordulhat, hogy ismerték és tudták róla, szereti osztogatni a lapokat. Ez még persze kevés lenne, de az európai futballszövetség bírókért felelős bizottságának alelnöke egy Senes Erzik nevű török, aki az UEFA-nál más fontos pozíciókat is betölt."

    utolsó mondat a fontos, de nem gyártok összeesküvés-elméleteket
  • Dexantreal
    #7455
    Loál.
  • bmffm856
    #7454
    egy nagy lófaszt igaz, már bocs...
    első félidőben a labdabirtoklás 56-44 volt ide. ez a 64. percig nem sokat változott. kb. háromszor annyi helyzetünk volt mint nekik, és ha megadja a tizit, és nem kiállítja Gerát, akkor aztán nézhettek volna mehmedék hogy mihez kezdjenek....
    legalább a hülyeségre ne bólogassunk már birkamódra...
  • Gregorius
    #7453
    Ez egy tök automatikus válasz. Ezt egy gép írta.
  • laca133
    #7452
    Szerintem az... xD
  • Vardar
    #7451
    Ezt nem automata írta?
  • laca133
    #7450
    :D magyarul elküldenek melegebb éghajlatra úgyse fogják ezt tovább küldeni az illetékesnek xD
  • laca133
    #7449
    E-Mail válasz:
    Dear Football Fan,

    Thank you very much for your e-mail and for your interest in the UEFA EURO 2008TM.

    We are always open to new ideas and suggestions to improve football and we will be happy to forward your message to the relevant person.

    With best regards,

    Euro 2008 SA

    Infobox Editor
  • Breki33
    #7448
    Összefoglaló a mecsről

    http://www.indavideo.hu/video/TOROK_-_MAGYAR_Menyorszag_es_Pokol
  • Breki33
    #7447
    Ezen az estén míg a bíró bele nem nyúlt nem volt igaz


    megis írtam neki a fórumban
  • Zenszkij
    #7446
    LOL....amúgy ez a török csapat az eb közelébe se fog érni..
  • Cat 02 #7445
    "we dominated the game from start to finish"

    csak én láttam úgy h 1. félidőben jobbak voltunk?
  • tomcat1
    #7444
    "Deal with it, we dominated the game from start to finish, and we have a much better team then yours."

    Igaz!
  • Breki33
    #7443
    Hogy a Törökök mit írnak:

    tessék

    we played 10 men against brazil and they couldnt score 3 goals against us.
    so what you are saying is, we are better than Brazil, and we scored 3 goals against you, just because one of your players were unfairly sent off?

    Deal with it, we dominated the game from start to finish, and we have a much better team then yours.
  • Breki33
    #7442
    már volt

    és ez van az elején
  • GanXstaZoleeWrk
    #7441
    ADADSADSAS :DDDD ezt kellett volna kitenni a mai nemzeti sport elejére!!!!
  • Unreal1942
    #7440
    Tényleg a Török lapok mit írak? Diadalittasan nyilatkoznak vagy megemlítik a jogtalan kiállítást is?
  • Randal
    #7439
    Na igen, de ezek úgyis fosnak. Vagy nemtom mit képzelt a bíró. Biztos azt hitte, hogy mi úgyse vagyunk képesek gólt lőni, vagy nemtom, pedig ő nézte ő volt ott a meccsen.
  • Vardar
    #7438
    küldök neki vírust.