28330
10917302841238962806.jpg
  • Serpa
    #8037
    nem baj.
    úgyis a 2010es VB re készülünk, "Bajusz" (by Takezó) szerint ...
  • Zoleeca
    #8036
  • LasDen #8035
    Tuttam hogy ez lesz......most mindenki fikázza őket és azt hiszi nem történt semmi változás és ez a csapat is ugyanolyan mint a többi.......
    Minden csapatnak van szar meccse.......gyorsan el kell felejteni és a görögök ellenire koncentrálni.......
  • Gabe18
    #8034
    Ez van ha nem unott,fáradt,kedvetlen olasz válogatottal játszunk hazai pályán barátságos meccset,hanem egy küzdő hajtó,de korántsem világklaszis ellenfél ellen tétmeccset.
    Azt fogom röhögni ha jövő héten a már csak "gálázó" (hisz már továbbjutottak) görögöket esetleg megverjük,és akkor sokan majd rákezdik hogy,na mostmár elindultunk felfelé mert megvertük az EB cimvédőt...
  • torrente
    #8033
    A 80-as évekig miért nem tudott olyan rossz napot kifogni a magyar válogatott, hogy kikapjon a 90.-től?
  • nono84
    #8032
    Majd szerdán...
  • torrente
    #8031
    Az ilyen focistákra sem sok...

    A foci a szórakoztatóipar része, és én ma egyáltalán nem szórakoztam 1 mp-et sem.
  • rooney8
    #8030
    De baszki! Itt mindenki olyan hogy ha kikap a csapat akkor egy kalap szar, ha meg nyer akkor meg mindenki isteníti őket? Ha szarul játszottak, ha nem én akkor se fogom őket lefikázni. Pont egy rossz napot fogtak ki (mondjuk én csak az utolsó 30 percet láttam).
  • Takezó
    #8029
    Szép, ezt nem is néztem. Ilyen mélyen sose voltunk még:|
  • Solt
    #8028
    Na az ilyen hsz-ra semmi szükség...
  • Takezó
    #8027
    Így van, szurkolni azt kell: )
    Csak ha ezt megnyertük volna, meg a görögök ellen jól játszunk, és úgy kikapunk akár, megmaradt volna a bizalmam is bennük.
  • torrente
    #8026
    Megérkeztünk a csoport 6. helyére! Már csak Málta van mögöttünk!
    Köszönjük ezt a fantasztikus estét!
  • Solt
    #8025
    Pont most kell melléjük állni!!! Csak azért is HAJRÁ MAGYAROK!!! Majd a Görögök ellen javítunk!!! A saját gyerekét akkor is szereti az ember, he nem osztály első!!! :))
  • Serpa
    #8024
    sejtettem :D
  • Takezó
    #8023
  • Serpa
    #8022
    kijaz a "Bajusz"?
  • pacclacc
    #8021
    Visszazuhantunk oda ahonnan jöttünk
  • Coco
    #8020
    úh bázzeg ezt talán én is mefogtam volna :/
  • Takezó
    #8019
    Épp akartam írni, hogy az ebben az utóbbi 20 percben mutatott játékkal kikapni már nem gáz.
    3:0-ra ezektől a fosoktól az. És még akkor is fejeknek kell hullani, ha Bajusznak idáig mákja volt.
  • Zoleeca
    #8018
    Hát Fülöp most nincs a helyzet magaslatán
  • Coco
    #8017
    igaz.. :D
  • Solt
    #8016
    Szőröstalpúak!! Mit vársz? :))
  • Coco
    #8015
    gyönyörü emberek ezek a moldávok :P
  • Randal
    #8014
    Való igaz, a gólban benne volt egy-két védőnk, de ez ellen mi nem tudunk semmit se tenni. Max nem kerül be a csapatba legközelebb, ami meg nem lehetséges, mert nincs helyette ember.

    Szerinted nem fognak kapni a fejükre?
  • Solt
    #8013
    Én nem érzem fernek, hogy egyszer istenítek valakit, egyszer pedig szidom! Ha jól megy neki örülök, ha nem, akkor szomorú vagyok, de nem szidom! Ha pedig nem szimpatikus valaki, akkor azt akkor sem istenítem, ha jól megy neki! Én például a kócost sem bírom... most szidhatnám, de nem teszem, mert akármennyire is nem csípem, kisebb hibáktól eltekintve jól csinálja amit csinál...
  • Punker
    #8012
    hát talán tanulnak belőle, jó lenne végre azt is megtnaulnák hogy kell felállni.
  • Takezó
    #8011
    De miért jöhetett össze az a két gól? És miért nem tudunk összehozni egy támadást???
    Ne okoljunk már mást, csak amit lehet: a játékosokat.
    Igen, kedvelem Gerát, kedvelem Hajnalt, de azért ha én lennék a szöv.kap. kapnának a fejükre ma.
    Ezzel mi a baj? Solt 7996-ban írtjával van nekem bajom, hogy ti. "fikázni" gáz.
  • Randal
    #8010
    Akkor menj át légyszi az origóra, ha szidni akarsz:)
    Egyszerűen nem megy nekik most, ez ellen nem leeht mit tenni.
    A görögök ellen meg megint felszívják magukat, aztán ott majd jobban játszanak. Nem azt mondom, hogy nyerni fognak, csak szebb játékot láthatunk...
  • Randal
    #8009
    Azért nem éppen úgy. A moldávok otthon vannak, ráadásul összejött nekik 2 gól, nekünk egy se, támadást se nagyon tudtun összehozni, ennyi.
  • Zoleeca
    #8008
    a szívbajt hozzta rám ez a reklám
  • Takezó
    #8007
    Ejnye, hát ebben egyetértünk.
    De miért ne lehetne szidni azokat, akik szarul teljesítenek egy meccsen? Csak mert x meccsen keresztül jól játszottak?
  • Solt
    #8006
    A tudásunkhoz mérten kell megítélni a játékot... Ennyit tudunk... ezt tudomásul kell venni... 10ből 7szer mi nyernénk, ma semmi nem sikerül...
  • Takezó
    #8005
    Igen, katasztrófát kiáltottak az olaszok;) A lengyelek meg előadták, hogy a B csapatuk állt ki.
    Látom, hogy játszanak. Ahogy engedjük őket.
  • Solt
    #8004
    Szerinted az olaszok mit gondoltak amikor megvertük őket? Vagy a Lengyelek? Tudástól függetlenül van olyan, hogy minden bejön, és van olyan, hogy semmi! Ezt tudomásul kell venni... 90. helyezet? És? Te látod, hogy játszanak? Tökéletesen felkészültek a játékunkból... Ettől függetlenül az első perctől így kéne játszanunk, mint ezekben a percekben, picit nagy volt az arcunk... tanulni kell ebből is...
  • Takezó
    #8003
    Akkor az olaszok elleni meccs után miért nem emlegette senki a szerencsét?:)
    Nem gáz az se, de szidni se egy ilyen szar játék után...
  • Zoleeca
    #8002
    A sport már csak ilyen...nem mindig a papírforma jön be...ha így lenne az olaszokat sem vertük volna meg :)
    Ez most így sikerül(t)...ennyi.
  • Takezó
    #8001
    Jó, akkor nem kell megverni őket, én kérek elnézést, hogy elvárnám a csapattól, hogy a világranglista 90. helyezettjét megverjék a fiúk.
    Mondd már ki: Moldávia.
    Á, nem szégyen kikapni. Legfeljebb annyira nem szégyen, mint Máltától.
  • Randal
    #8000
    Miért is kellene tudni megverni őket?
    Meg kellene nézni az ő meccseiket is, hogy mit játszottak.
    Azért mert nem ismerjük őket, ne írjuk már le.
  • Solt
    #7999
    Az utánpótlás nevelés évek óta... hiányposztok sokasága van! Ügyesek a moldávok, ráadásul fizikailag messze erősebbek nálunk... felszívták magukat! Mindig is lesznek ilyen meccsek...
  • Randal
    #7998
    Na igen, megmondta a Várhidi, hogy bizonyos posztokra nincs pótlás.
    Másrészt emg ebből is tanulnak a srácok. Talán taktikát kellene változtatni, mert 1 csatár nem sok elől:(

    Egyébként meg anno a Liverpool a Milan ellen 0-3-ról fordított a 2. félidőben... Ugye ezzel lettek BL győztesek.