28330
10917302841238962806.jpg
  • Takezó
    #7997
    Nem fikázás: egy Moldávia ellen nyerni kell akkor is, ha van két hiányzónk. Ha nem, akkor meg kell találni a felelőseket.
  • Solt
    #7996
    Örülnék, ha itt nem kezdődne el a fikázás... nincs annál undorítóbb, mint az, amikor nyerünk, akkor "húúú, de jók vagyunk", ha nem megy a játék, akkor meg jön a szidalmazás! Tudomásul kell venni, hogy ennyire hiányzik a Juhász, valamint a Vass! Hiányposztok, ahova egyszerűen nincs csere! Hibázott a kócos is, mert a Csizmadiát nem lett volna szabad középen játszatni, arról nem is beszélve, hogy bal oldali védőnk sincs... ettől eltekintve a szerencse sem állt mellénk, a Moldávoknak meg minden bejött! Ilyen is van... tanulni kell a hibákból!
  • torrente
    #7995
    Nézhetetlen, mint az olasz meccsig bármelyik válogatott meccs. Most, hogy már elhittük, hogy meg tudjuk verni a világbajnokot is és elkezdtünk reménykedni abban, hogy a következő selejtezősorozatban már lesz némi esélyünk, jön ez a meccs a világ 90. legjobb csapata ellen, ami újra kijózanít mindenkit. A 2010-es vb-re sem lesz esélyünk kijutni, mert ha kiesik 2 alapemberünk, akkor ez van, mint ma.
  • Randal
    #7994
    Nem igazán tudnák egy normális támadást se összehozni:(
    Picit összezuhantak a srácok. Remélem Várhidi kicsit megembereli őket a szünetben.
    Az origo-n meg szokás szerint megy a fikázás:)
  • McFrost
    #7993
    fú de vérszegény....
  • Besz
    #7992
    Látszik rajtuk, hogy kapkodnak a 2 kapott gól után. Így egy értelmes helyzetet sem fognak összehozni, az tuti. Most már minek sietnek? Le kellene nyugodni.
  • Nani17
    #7991
    2-0 ??? mi a rosseb majdnem megőrültem amikor megláttam a félidő állását,ne má h ezt a kis szar moldovat ne verjük ki...ooo anyám :SSS
  • Takezó
    #7990
    ma még Hajnal és Gera is pöcsök...
    talán egy csoda...
  • kraawz
    #7989
    itt eldőlt.
  • Takezó
    #7988
    Ha 5-öt lehetne cserélni se lenne elég, hogy a ma nyomorékul teljesítőket le lehessen hozni:\
  • 9csöves9
    #7987
    nemhittem el amikor megláttam...
  • NeoMaN
    #7986
    ennyi
  • Takezó
    #7985
    Vanczák és Csizmadia.
    Nincs több kérdésem.
  • Zoleeca
    #7984
    Mekkora helyzet volt!!!
    ÁÁÁÁÁ....
  • pacclacc
    #7983
    Hajrá Magyarok !!!!
  • skristof
    #7982
    szerda, 20.15
  • skristof
    #7981
    nb1.hugyon tegnapi hír
    én még tudtam venni a T szektorba jegyet kedden..
  • akyyy
    #7980
    egyébként jó lenne látn itvbe valami jó nagy sg-s szászlót:D:D:D

    csak sose értettem f1-be is mikor ott a tömeg, feje fölött egy hatalmas nagy zászló, de akik alatta vannak azok hogy látnak?:D
  • akyyy
    #7979
    nemsokára meccs:D de a görögök ellen mikor lesz?
  • Csesza
    #7978
    Csizmadia :S
  • 9csöves9
    #7977
    jah,de ez kb 1 hetes infó volt

    állítólag,nyitva lesz a felső karély egy része még
  • skristof
    #7976
    állítólag a görögök elleni meccsre az 1500as jegyekből már csak 2ezer darab van... azaz 28ezer már elkelt?!
  • daviddavid
    #7975
    A magyar válogatiott esti kezdőcsapata tehát: Fülöp Márton, Szélesi Zoltán, Vaskó Tamás, Csizmadia Csaba, Vanczák Vilmos, Vadócz Krisztián, Tőzsér Dániel, Hajnal Tamás, Gera Zoltán, Priskin Tamás, Dzsudzsák Balázs
  • zsotesz
    #7974
    sport1, 17:30
  • Punker
    #7973
    hánytól van a közvetítés?
  • zaki
    #7972
    Gerának most lesz az 50. meccse, grat neki... :)
  • hunbasser
    #7971
    ennyi :D
  • skristof
    #7970
    mennyi jegy van még?

    amúg helyjegyek -plána kapu mögött- nem nagyon érdekelnek senkit :) no para
  • Firerock
    #7969
    megvannak a jegyek:)
  • Lammer
    #7968
    tudom! enis regebben jartam meccsekre(90es evek eleje) akkor sem szamitott sokat a dolog... de kitudjamanapsag :D
  • mesor
    #7967
    Mondjuk a "helyre" szóló jegyekről csak annyit, hogy én pl soha nem ültem azon a széken ami rá volt nyomva a jegyre. Pedig már jó pár éve járok meccsekre! :)
  • hunbasser
    #7966
    na,ez jó kérdés :\ bízzunk benne,hogy közel leszünk egymáshoz :) (vmvr azt mondta,hogy már nem sok jegy maradt,tehát sanszos,hogy még egy kis részen van hely arrafelé,és akkor gondolom oda kapnátok ti is jegyet)

    találkozni meg a hotel stadionnál kellene sztem
  • Lammer
    #7965
    skacok!
    namost mi lesz?
    ha minden jegy helyre szol, es mindenki megvette, akkor hogy fogunk talalkozni?...
    vagy rosszul gondolom? igy nemtom, hogy menjek-e :C
    (7vegen kaptam meg a fizumat es csak holnap tudnek jeget venni)

  • hunbasser
    #7964
    szerintem elég cink lenne az sg-s zászló... :D

    de majd ha már 20-30-an leszünk,akkor már alapdolog lesz.

    régebben volt is egy Ultras Hungary nevű "ultracsoport",kb 20-an voltak :)
  • Vardar
    #7963
    Vigyetek majd valamit, hogy büszkék legyünk rátok amikor ott feszítetek sg-s zászló mellett...
  • skristof
    #7962
    nekem előtte nap meg utána nap is zh, de kit érdekel :)
  • Csesza
    #7961
    nem csak a meccs alatt, term. előtt és utána is

    de eznem olyan sok, hétvégente jóval többet iszok meg ha nem rövidezek :D
  • vmvr
    #7960
    megvannak a jegyek^^ siessetek, már 1500-ast csak kapu mögé tudnak adni.
  • Unreal1942
    #7959
    Az se kevés egy meccs alatt :) 5 liter bazz :D
  • galmat
    #7958
    Neten nem lehet asszem. IBUSZ irodákban amúgy. Ilyen azért elég sok van az ország.