28330
10917302841238962806.jpg
  • DJ BP
    #8077
    ,,Mutass már egy másik országot ahol komolyan gondolnak bármiféle felzárkózást,erre az edző azzal megy oda hogy most egy egész EB selejtező sorozatot adjanak neki oda csapatépitésre."

    Miért te komolyan gondoltad a felzárkózást? :O Mit tudott volna tenni? Ez már el volt szúrva... Persze majd a gyenge keretünkkel ledolgozunk 2 csapaton vagy 6-8 pont hátrányt, ugyan. Ahhoz hogy kijussunk, minden ,,kicsit" meg kell verni, + bravúrok kellenek, nem lötyöghetünk fél selejtezőn át Bozsik módra...
  • asfa
    #8076
    egyetértek..bármilyen rossz forma rossz nap.. azért egy Moldova nem egy világverő ellenfél.. és gyanítom a stabilabb csapatok nagyrésze félgőzzel is idegenben 10 ezer moldáv szurkolo előtt is röhögve megveri ezt a Moldovát..
  • Randal
    #8075
    Te most komolyan azt hitted, hogy itt hipp-hoppra ott leszünk a toppon?
    Vagy a közelében? Ugyan már. Ez a csapat még nem képes erre.
    És bízni pedig muszáj.
    Nem hinném, hogy Várhidi kibújik a felelősség alól, de ha ennyire szidod őket, és szarnak tartod, akkor miért hitted el, hogy van reális tétje ezeknek a mérkőzéseknek?
    A srácok is tudják magukról, hogy nem egy Del piero egyikük sem és hogy tapasztalatlanok, de legalább odateszik magukat. És különben is, pár jó meccs után ki nem szállt volna el, és kinek nem lett volna önbizalma?
    A moldávok emg felszívták magukat és azt mondták, na most megmutatjuk.
    Plusz a törökök elleni mérkőzés. Igen, hibázott a bíró, viszont a csapatnak se kellett volna összezuhannia.

    Kicsit sokat vársz el tőlük nemde?

    Az meg hogy hány edzőt távolítottak el/cseréltek le VB/EB-selejtező közben, utánna nézhetnél...
    Nemrég volt az általam emlegetett másik oldalon egy összeállítás, hogy hol milyen csere volt.
  • Csesza
    #8074
    sejtettem, hogy valamikor be fog jönni egy fájó vereség, de ez a meccs, úgy ahogy volt, egy katasztófa :S
  • Gabe18
    #8073
    Én nem tudom mit kajáltam be de mindegy.
    Mutass már egy másik országot ahol komolyan gondolnak bármiféle felzárkózást,erre az edző azzal megy oda hogy most egy egész EB selejtező sorozatot adjanak neki oda csapatépitésre.Mindezt úgy,hogy gyakorlatilag minden rossz eredméyn alól kibújhat azzal hogy "nincs tét".
    Ez tökéletes megoldás volt a labdarúgásunk egyes vezetőinek hogy pár évre bebetenozzák magukat a helyükre.Hiszen úgy sincs tét,ha kikapunk senki se reklomáljon,mi szóltunk előre,kisérleti fázis van...Vicc...
    Az első pár meccs után ugyse rugnak ki senkit a VB selejtezők közben sem,ergó 2009-ig kb mindenki levédte magát.
    Ha bejön a várható és a VB selejtezők is csak ugy mennek ahogy eddig minden sorozat,akkor "bocs ez se sikerült" (hogy közben elment 2 újabb év...hát istenem).
    Ha mégis sikerel mennénk a VB selejtezőkön,akkor majd akkor átértékelem ezt a "nincs tét"-es EB selejtezős dolgot akkor.
  • isi
    #8072
    én csizmadiát eltiltanám a csapat környékéről is..
    viszont arra gondoljatok hogy 10 év múlva senki nem fog arra emlékezni hogy milyen volt a magyarválogatott játéka hogy fellendűlőben volt meg ilyenek, hanem a számokat fogják nézni azaz 6.-ok leszünk ebben a csoportban ami szerintem gyalázat, de hát én reménykedem hogy kijutunk a legközelebbire és ha Várhidi nem fasz akkor vissza hívja Husztit.
  • rooney8
    #8071
    Fülöp helyett? Sztem ő nagyon is jó kapus. És akkor mégis kit kéne beállítani?
  • skristof
    #8070
    a kispadon..
    szerintem ma senki nem nyújtott elfogadhatót
  • _Vegeta_
    #8069
    Egyedul Fulop, Priskin es Dzsuzsak nyujtottak valamit a tobbiek 0.
    Filkor hol volt? :S
  • Randal
    #8068
    Megveszek tőlük 2 jegyet 1500-é:D
  • skristof
    #8067
    Fülöp helyett? mert kapott egy potyát? Király hányat szedett be?
    ne viccelj..

    görögök ellen kiváncsi vagyok hányan leszünk, sok divat most szívhatja a fogát, hogy kidobott 1,5et :D
  • _Vegeta_
    #8066
    Egyebkent hatalmas nagy seggberugast erdemelnek a fiuk. :P

    Szerk: Ja de a "kocos" is. :D
  • _Vegeta_
    #8065
    Kereshetsz, de kit? :D
  • DJ BP
    #8064
    ezaz, ilyen játékoskerettel esélyünk semmi kijutni. Nem is kéne azt várni, hogy most nyerünk mindig. Pl. Tőzsér, annak is örülnünk kell, ha egyáltalán játszik az AEK Athénban. Vagy húzóembereink, Gera, Hajnal, igaz anglia de csak másodosztály, meg Karlsruhe. Hiú ábránd túl sokat várni tőlük.

    Most viszont Fülöp helyett én keresnék valakit
  • Randal
    #8063
    Az olasz meccs olyan, mint annak idején a Matthaus (bocs, a rossz névírásért) féle nagyobb focinemzetek elleni meccs. Tapasztalatszerzésre jó, meg nézőcsalógatónak.
    Másrészt ott megmutatta a csapat, hogy tudnak szép játékot csinálni.
    A csapat nagy része külföldi csapatnál van, legtöbbje kezdőember. Azért azt se felejtsük el, hogyha a csapatában nem játszatják, akkor nem sokat ér.

    Gabe18: Most árultad el magad. Várhidi megmondta, hogy nem számára nem számítanak ezek a meccsek. Persze, jó hogyha nyerünk, de tudta, hogy nagyobb az esélye a bukásnak, mint ahogy mindig is mondta, hogy idő, idő, idő kell és ne bízzák el magukat az emberek.
    Saját magad kajáltattad be könyörgöm.

    torrente: FIFA világranglista? Nem emiatt a csapat miatt vagyunk a 48. helyen hidd el. Ha reálisan néznénk, akkor valahol a moldávok körül/alatt vagyunk!!!

    Na, megyek megnézem az origót. Imádom ahogy fröcsögnek ott is:D
  • Solt
    #8062
    Mindig azzal van a gond, hogy nem a helyén kezelünk dolgokat! Tudomásul kell venni, hogy a következő 10 évben sem leszünk esélyesek kijutni sem VB-re, sem EB-re! Ha mégis, az azt jelenti, hogy messze erőn felül teljesítünk... Több 10 év semmit tevését nem lehet pár év alatt behozni! Az elmúlt pár meccs, ami miatt mindenki reménykedik, az messze tudásunk feletti játékkal sikerült! Ezért kell neki nagyon örülni, és ezért nem kell most senkit bántani! Eddig minden összejött, (kivéve Török meccs) most semmi! Erről szól a foci! Arra kell törekednünk, hogy minél többször jöjjön ki nekünk a lépés, ne az ellenfélnek! Akkor is küzdeni kell, ha nem megy! Ez meg is volt ma! Akkor kell lázadni, ha lézengenek a pályán és alibiznek! Mindig az volt a bajunk, hogy nem mernek cselezni, passzolni! Mostanában mertek, viszont ma ezek nem sikerültek! Akkor legyen bennünk annyi, hogy most nem rugunk beléjük... Szerintem ez a minimum!!
  • grebber
    #8061
    Ismét elöjött a magyar betegség,szomorú!!!!!
  • _Vegeta_
    #8060
    Nagyon vicces ez a sok negativ velemeny. :)
  • 5w0rdf15h
    #8059
    márpedig az lesz, nem is a legerősebb görög válogatott fog jönni hanem egy csomó új játékost fog kipróbálni Rehagel majd, akárcsak egy barátságos meccsen...
  • rooney8
    #8058
    "Addigra mindenki 3x ilyen jó lesz?"

    Lehet
  • Solt
    #8057
    Már ne is haragudj, de szerencsére nagyon nem egyfelé jár az agyunk! Szeretettel látunk itt, ha nyerünk, ha pedig kikapunk, akkor próbáld meg másfelé szórni a negatív hullámokat... Fárasztó, unalmas, és idegesítő is! Nem sportszerű a földönfekvőbe belerugni...
  • Gabe18
    #8056
    Igazából én már semmit se várok.Csak azokon csodálkozok akik pl. elhitték az olasz meccs után hogy most változik a világ.
    Szerintem az látszik hogy pontossan ugyanott tartunk mint az elmúlt 20 évben bármikor.Van pár játékosunk akikel lehetne kezdeni valamit,ha a többi is legalább olyan lenne.De a többi nem olyan...
    Várhidi előállt ezzel az agyrém elképzelésével hogy most nekünk nem számit az EB selejtezőkön az eredmény (még bőven akkor amikor lett volna lehetőség harcolni a továbbjutásért),mondván majd a VB selejtezőkre lesz jó.
    Hát kérdem én,ha ebben a hót középszerü csoportban leszünk hatodikak,akkor (egy valószinűleg jóval erősebb csoportban) ugyan mi okból jutnánk mi tovább a bő fél év múlva kezdőd VB selejtezőkön? Addigra mindenki 3x ilyen jó lesz?
    Mert ha igen akkor jó...
  • jefferson83
    #8055
    Nem tudom ki, hogya gondolja, de szerintem a 6. hely szégyen. Majd kiváncsi leszek amikor nagy kijutási vágytól fűtve megkapjuk a legnehezebb csoportot azt leshetjük.
  • rooney8
    #8054
    Biztos hogy nem az
  • Serpa
    #8053
    Máltát majdnem megverte 3 góllal, csak kapott 2 gólt is.
  • vmvr
    #8052
    te a magyar válogatott szurkolójának vallod magad?
  • Serpa
    #8051
    '90 ben alapították a nemzeti csapatot.
    '93 óta UEFA tag.
    '94 óta FIFA tag.
  • Takezó
    #8050
    teljesen korrekt..
    ami a moldávok játékát illeti: mondtam már, ebben azért nekünk is szerepünk volt;)
  • Randal
    #8049
    De sík hülye vagy, ha csak számokat nézel.
    De akkor vetítsük ide a magyar-olaszt, amit emlegettek.
    Az olaszok arcoskodtak, arcoskodtak, bepotyáztak egy gólt, aztán ment tovább minden. Utánna meg beszívtak 3 gólt, mert az ellen felszívta magát és jól játszott.

    Hmm, ha megnézzük a mostani meccsen is hasonló volt a helyzet.
    De könyörgöm, nézzétek már meg, hogy emberhiány van, a helyzetkihasználásunk még mindig csapnivaló tud lenni.
    Ha az olaszok utáni meccsekből ez nem szűrődöt le, akkor nem tudom ti mit néztek, mit vártok.

    Persze, az ember gondolja, hogy nyerni fog a csapata, de ez nem mindig jön össze.
    Ti mit csináltatok volna, hogyha ti lettetek volna annak a Rómának a szurkolói akik 7-1-re kikaptak a MU-tól, mikor előtte, ha jól emlékszem megverték őket...Ha?
  • Gabe18
    #8048
    A nagy 2010-es készülődés közben azért nem lesz rossz ez az újabb negativ csúcs hogy a talán leggyengébb csoportban sikerült a hétből a hatodik helyet megszereznünk.
  • Soldiers
    #8047
    ENNYIT A MAGYAR VÁLOGATOTT-RÓL meg a magyar fociről szarrrrr
  • torrente
    #8046
    Tényleg, vajon Moldova nyert már megalakulása óta legalább 3 góllal? Szerintem ma új országos csúcsot állítottak be.
  • torrente
    #8045
    Márhogy arra a 60-80 évre gondoltam...
  • torrente
    #8044
    Mit vártam?
    Mondjuk ezt az eredményt: 0-1. Kb. ennyi elvárható a 90. ellen a 48.-tól.
  • rooney8
    #8043
    Hát az más. Akkor teljesen más csapat volt. És akkor nem a 48-adik volt a magyar csapat
  • miki36
    #8042
    #8032, #8035
  • vmvr
    #8041
    osztom teljes mértékben
  • Randal
    #8040
    Ne sírjatok már jó? Kezdem már unni, hogyha valami nem jön össze akkor mindenki szid mindenkit meg sír a szája.

    Mégis mit vártatok? Azt, hogy szétverünk mostantól mindenkit mert megvertük az olaszokat vagy a lengyeleket?

    Ugyan már, azért azt is nézzétek, hogy mennyi szerencse volt benne.
    A srácok tudnak jól játszani, de a helyzetkihasználásuk elég pocsék tud lenni. Ezen még fejlődniük kell.
    De ki mondta, hogy szupersztárok? Beszoptátok azt amit a média tolt az arcotokba.

    MEg különben is, láttátok ti egyáltalán ezt a meccset? Talán rosszul játszottak a moldávok? Nem.
    Az első félidő elejét elarcoskodták a srácok, kapták is a pofont, kész.
    Most csendesebbek lesznek, keményebben kell nyomniuk, ennyi.
  • Takezó
    #8039
    mint Király Gabi:
    "Ööö, profik vagyunk. Ööö, továbblépünk ezen a meccsen. Ööö."
  • torrente
    #8038
    Hát igen, akkor is nagy lenne a felháborodás, ha a magyar férfi vízilabdaválogatott kikapna 15-7-re a hollandoktól. Valamilyen oknál fogva a hollandok sosem vernek meg minket. De miért?