28330
10917302841238962806.jpg
  • kraawz
    #8117
    egy-egy ilyen meccs

    málta elleni vereség
    moldova elleni vereség

    törökök , norvégok , görögök ellen esélyünk nem volt

    Ha csak ezt a 2 "kötelezezőt" hozzuk, meg a másik 6 meccsből 4 pontot , +10p. És valljuk be,ez nem irreális. 22 ponttal most kijutásra esélyesek lennénk. De sok a ha és a lehet..
  • Takezó
    #8116
    megjegyzem: csak neked nem kellenek a divatszurkolók, a csapatnak nagyon is, ha nem akarod, hogy a Megyerin rendezve is negyedház legyen, mint pl. a moldávok ellen tavaly;)
  • bmffm856
    #8115
    például a hozzád hasonlókra igaz az előző hszem... :) :)
  • bmffm856
    #8114
    mókásak ezek a károgások... nem olvastam végig az összes hszt, de kapásból a legfölső vicclapra való...
    törvényszerű volt hogy becsúszik egy ilyen meccs is. augusztus óta 5 meccset játszottunk. (ITA 3-1, BIH 1-0, TUR* 0-0?, MAL 2-0, POL 1-0) látványos játék, eredményes futball jellemezte ezeket. most Várhidi hibázott a védelem üösszetételénél. benne volt a bukta. nem is volt váratlan, abszolut számítottam rá. a friss világbajnok Olaszország az első két EB selejtezőjén 1 pontot szerzett, otthon Litvánia ellen azt is egy svoány 0-0-lal. mégis kint vannak, nem dőlt össze a világ, mentek tovább. nekünk is ezt kell, egy-egy ilyen meccs becsúik, pláne hogy 3-4 alapember hiányzott. az viszont felettébb mókás hogy akik a Magyar-Olasz után válogatott mezben mentek még wc-re is, most leugatják a csapatot, hogy ennyit ér... divatszurkolók nem is kellenek, szóval csak károgjanak nyugodtan... :)
  • ryhdeksan
    #8113
    jöhetne capello is akkor se lenne semmi a magyarokból
  • Unreal1942
    #8112
    Az eredmény és a játék is lesujtó volt! Ennek ellenére kár el keseredi és aki most azonnal nekik esik és fikázza őket az akkor se legyen nagy drukker amikor már eredményeink is vannak!
  • Sephi
    #8111
    :DDDDD
  • Randal
    #8110
    Van ezekben a fiúkban lehetőség, csak a csapatuknál is többet kellene játszaniuk, mert így nem nagyon tudnak fejlődni.
    Ráadásul szerintem az 1 csatáros felállás sem a legjobb, mert nagyon nem ment a támadás ez ellen a moldáv 4-4-2 ellen, ráadásul a védelmünk is elég lyukas tud lenni.
  • Csesza
    #8109
    Hajnal jó játékos, vagy nem nézeted az eddig válogatott ill. Karsluhe meccseket v. csak a tegnapi meccset láttad

    nem véletlen, hogy ő vezeti a bundesliga assist táblázatát
  • Csesza
    #8108
    elvileg visszajön, én nagyon remélem, igaz kezdhetnek majd egyszerre Dzsudzsák is meg Huszti is, Várhidi álláspontja szerint, mondjuk én lehet találnék mind2-nek helyet, de legalább ott lenne valamelyik a kispadon ha véletlen az egyik szürkébben játszik
  • isi
    #8107
    Huszti kellen már vissza.
  • isi
    #8106
    azért hajnal nem egy rossz játékos véleményem szerint.
  • DJ BP
    #8105
    Aztán jött Matthäus, vele ugyan leromlottunk,


    Ugyan hova lehetett volna egyáltalán? :D
  • DJ BP
    #8104
    Várhidi is csak a pénzt húzza le,

    Azért ez túlzás... Mindig azt mondom, Tőzsérekkel, Hajnalokkal mit várunk? Az a baj, hogy játékoskeretünk annyira nincs élvonalban, hogy gyakorlatilag Moldovától nem ciki kikapnunk idegenben. Kicsit fájó, de előfordul. Csak történelmileg az
  • raymond01
    #8103
    Igazad van! De a "agárdi tehetségekből sem lessz semmi" erre emlékezzél majd 2012-ben, amikor is ugyan ilyen sz*r focink lesz mint most!
    Régen jó volt a magyar foci, de azót fejlődött mi meg nem!
    Sajnálom Nyilasi urat amikor a tvben beszélnie kell, fradi így úgy, már ő sem tud mit mondani, tegnep este a meccs után meg azt hittem rosszul lesz. Ő még hitte hogy lessz vmi a csapatből se tuti nem!
    Várhidi is csak a pénzt húzza le, Tornyi úrról meg ne is beszéljünk, a kiscsapatok meg mentője......
    fejétől bűzlik a hal
  • isi
    #8102
    a moldáv edző mit nyilatkozott a meccs után?
  • daviddavid
    #8101
    jó van má
  • hunbasser
    #8100
    gyerekek,mi lenne,ha Mátyus Jani,zselévili és "Mindigöngóltlövő" Gyepes Gabi visszakerülne a válogatottba? :D Bicskei Berci bá'val egyetemben.és akkor most is mondhatta volna,hogy "féltünk a kudarctól"
  • hunbasser
    #8099
    no comment.

    ebben a hozzászólásodban szinte egy pozitív jelző vagy gondolat nincsen.
    holott Várhidi elindított egy olyat,amire még az általad nagyra becsült Gellei sem volt képes.Gellei szvsz sehol nincs Várhidihez vagy Lotharhoz képest.még Lothar lett volna jó,csak hát a Mészölyék kiutálták :\ szimplán irigyek voltak.
  • Takezó
    #8098
    a spanyolokkal 1:1-et játszottunk sztem, és nem hiszem, hogy szükség lenne Miriutára:D
  • mate317
    #8097
    Évekkel ezelőtt, Gelleivel volt egy jó magyar válogatottunk, akkor még tétmeccsen is voltak eredményeink, európai szintű csapat lettünk. Megvertük a spanyolokat, pontot hoztunk a lengyelektől, svédektől, tőlük itthon ugyan kikaptunk, de legalább gólt rúgtunk nekik, és minimális volt a vereség, 2-1. És ami még nagyon fontos, hogy az ilyen málta szintű kiscsapatokat 4-5 gólokkal vertük meg.

    Aztán jött Matthäus, vele ugyan leromlottunk, de általában volt esélyünk a győzelemre, és a futballhangulat az országban emelkedett volt.

    Bozsiknak peche volt a norvégok elleni potyák és a máltai zakó miatt, de győzelmek is tartoznak ide: Új-Zéland, Ausztria, Bosznia ellen.

    És most jött a várhidi... Aki ugye a kisteleki-banda tagja...
    A meccsekről a véleményem:
    Magyar-kanada: fontos győzelem, ekkor még én is reménykedtem!
    Görög-magyar: itt kiderült, hogy hol tart a magyar válogatott. Rendes csapat ellen nem tudunk nyerni.
    Norvég-magyar: szégyen, de erről miért nem beszég senki?
    Olasz-magyar: 0 foci, világbajnokverés? Ez nekem gyanús! Mindenesetre sok hívőt szerzett magának a várhidi úr!
    Magyar-bosnyák: több volt a bosnyák helyzet, de mi nyertünk egy tizenegyesgóllal. A csapat viszont már szárnyal állítólag, hogy miért nem tudom.
    Török-magyar: 60 percig bírtuk kapott gól nélkül, ez elég a drukkereknek, hogy elmondhassák: szuperül játszunk, várhidi egy isten! Sokan ma is győzelemnek könyvelik el a háromgólos zakót. A kiállításról: ha tényleg jobban vagyunk az ellenfélnél, akkor nem kapunk 30 perc alatt 3 gól még 10 emberrel sem.
    Magyar-málta: a szuper várhidi csapat 2:0ra veri máltát két éve ez 4:0 volt.
    Lengyel-magyar: ez szó szerint a lengyel B csapat volt, tétmeccsen teljesen más a keretük.
    Moldáv-magyar: ma kiderült, hol tartunk. Tétmeccsen nem érünk szart se!

    A népet nagyon sikerült elhülyíteni, az nso fórumán legalább 50en ócsároltak felháborodva, mert azt írtam, hogy nem jó a csapatunk. Várhidi meg a haver miatt fog maradni kapitány, na meg mert elhitette, hogy jó úton van a csapat. 2012? Miért nem most bizonyít? Mert nem tud? Úgy könnyű, hogy az agárdi tehetségek majd felnőnek (remélem) és majd velük.. De az nem a kapitány érdeme lesz.
  • ryhdeksan
    #8096
    xDDDD
    szepvoltmagyarokmegint

    de a vilagbajnokot megvertuk az a lenyeg xD
  • isi
    #8095
    második félidőtől fogva.. főleg mikor nem angyon akarták a labdát ideadni hogy elvégezhessük a dobást szabadrúgást ilyeneket..
  • Takezó
    #8094
    jaja, valszeg én is Sanyi lennék:D
  • daviddavid
    #8093
    azé má majdenem bunyó volt
  • Vardar
    #8092
    pl?
  • isi
    #8091
    tisztelem a magyar játékosok fegyelmezettségét.. nekem tuti eldurrant volna az agyam pár szitunál és elküldtem volna a románkurvaanyjába az összesgecit. >.<
  • daviddavid
    #8090
    fuck moldova!!!
  • daviddavid
    #8089
    bocs hogy beleszólok de 1-1 -et játszottak a törökökkel:D
  • hunbasser
    #8088
    persze,én is ezt mondom.csak szerintem nem lehet csupán arra ráfogni,hogy egyszerűen nem ment,amikor sem ötlet,sem hajtás nem volt a játékban.persze,lehet,hogy csak én gondolom rosszul.

    egyszerűen nem számítottak rá fiaink,hogy ennyire szívósak lesznek a moldávok,bebuktuk,kész.majd legközelebb.
  • banok
    #8087
    megijedtek volna attól a 3000 moldáv szurkolótól...?!
    Egyszerűen peche volt a csapatnak, van ilyen és a moldávok se rossza pláne otthon (2-2 a törökökkel).
    Az a nagy baja ennek a csapatnak, hogy még rutintalan, a tapasztalat szerzéshez meg idő kell! Szerintem nem kéne azonnal leírni ezt a csapatot (meg Várhidit se) azzal, hogy "ennyit tdunak" mert még ez még egy formálódó, fiatal csapat.
  • hunbasser
    #8086
    többen ráfogták a Juhász és Vass hiányára a vereséget...nincs értelme,mert szvsz ezzel a kerettel is erősebbeknek kellett volna lennünk,mint a moldávoknak.

    talán megijedtek a moldáv szurkolóktól? :S vagy csak egyszerűen nagy volt a mellény?vagy nem jött be Peti bá taktikája?talán sokminden közrejátszott.

    de úgy érzem,a Puskás Ferenc Stadionban majd mindenki szeretné feledtetni velünk ezt a vereséget,és talán megverjük a görögöket,elvégre nekik már tényleg nincs miért hajtani,max presztízs miatt,de ők már megtették a magukét,nem hinném,hogy a legerősebb keretükkel fognak jönni :)
  • nono84
    #8085
    A Moldávok rúgtak két olyan gólt egy meccsen 15 percen belül amilyet soha előtte és utána nem fognak. A magyar csapat meg olyan csapat egyelőre ami ezt a sokkot fel tudta volna dolgozni a meccs alatt. Ez a meccs elment,de van még hátra mostmár arra kell koncentrálni.
  • hunbasser
    #8084
    elég naívak az emberek,na!ezt be kell ismernünk.nem vártam csodát,és tudom,hogy még az út legeslegelején vagyunk(már ha az a cél,hogy Magyarország újra az első ~20 között legyen a világranglistán,és hogy kijusson eb-re/vb-re)

    nem az zavar,hogy kikaptunk,hanem az,hogy teljesen ötlettelen játékkal kaptunk ki.a hajtás sem volt akkora,mint amit megszoktunk az utóbbi pár hónapban.de hát ez van,ezen túl kell lépni.

    szerdán a görögök valószínüleg nem a legjobb csapatukkal állnak ki és valószínüleg nem fogják kiadni a 100%-ot,az a meccs meglehet,és remélem,hogy szerdán okot adnak a fiúk az ünneplésre.egyébként ha még harcban állna válogatottunk az eb részvételért,talán ez a meccs nem ennyi lett volna.igazából csak a presztízs miatt kellett volna ma nyerni,több tétje nagyon nem volt(max az,hogy a világranglistán esélyünk lett volna talán 1 helyet ugrani,vagy az,hogy a csoportban előrébb kerültünk volt)

    nem kell siránkozni,előre kell tekinteni,az a lényeg,hogy szerdán a Puskás Ferenc Stadionban több tízezer magyar néző előtt kell játszania válogatottunknak,és bizony oda kell magunkat tenni majd,ami a szurkolást illeti.

    hajrá magyarok!
  • Randal
    #8083
    A srácok elarcoskodták az első 10 percet, mert ment neki, aztán volt egy-két hátvédhiba (szokás szerint), amiből gól lett, aztán még egy, mert összezuhantak, így az első félidő értékelhetetlen lett.
    A másodikban jobban kezdtek, a végére már mutattak is valamit, de a helyzetkihasználás ritka szar volt, ráadásul helyzetet se nagyon tudtak kialakítani.
    Gabe18: Az elmúlt pár tétmeccsre, sőt meccsekre készültek a srácok. Itt volt arcoskodás, kapták is a pofont. Az ellen meg jobban készült belőlünk.
  • Takezó
    #8082
    Legalább most konkrétat ígért Bajusz: "szerdán nyerni fogunk!"
  • Solt
    #8081
    Nem sikerültek azok a cselek, passzok, lövések, amik eddig! Nem volt egy csepp szerencsénk sem, a Moldávoknak meg minden bejött! Az hozzá tartozik az igazsághoz, hogy mindhárom gól egyéni hibából született! Ennek ellenére küzdöttek, ütköztek, hajtottak! Szerintem az eredmény egy picit túlzó, de egy góllal mindenképpen jobbak voltak a Moldávok!
  • isi
    #8080
    szarok voltunk.
  • Gabe18
    #8079
    Hol irtam én azt hogy hipp-hopp a toppon leszünk?
    Pontossan hogy marhára nem hiszem ezt.
    De azt elvárnám hogy egy tétmeccsre ne ilyen hülye módon készüljünk,mint itt jó egy éve az összesre.Egy EB selejtezőre úgy kell kimenni hogy nyerünk,vagy jó eredményt érünk el,akárki legyen az ellenfél.Azzal hogy most kitalálták hogy nekünk nem számit,csak ámítjuk magunkat.Mert pontossan ez számít.
    Az olasz meccset kirakhatjuk az ablakba,marha jól mutat,csak semmit se ér.
    Ez a mai számit,ez meg ennyi lett.
    Na de majd meglátjuk egy év múlva hogy lesz-e előrelépés.A lényeg hogy szerintem ebből így nem.
  • Vardar
    #8078
    Valaki összegezné hogy miért veszítettünk?