28330
10917302841238962806.jpg
  • hunbasser
    #8157
    egyébként ha már tartozol valahová,akkor onnantól a foci már rég nem szórakoztató műsor,csak akkor,ha pártatlan vagy.bírom azokat is,akik kimennek válogatott meccsre szotyizni :)
  • DJ BP
    #8156
    igen, mienk meg nem sajnos...
  • _Vegeta_
    #8155
    Egyetertek, de hozzatennem meg azt hogy sokan keptelenek felfogni hogy ez egy SPORT! Van hogy jol megy van hogy rosszul.
    Azthiszem talan a Takezó mondta hogy a foci egy szorakoztato musor es o szorakozni akar(t). Jogosnak tartom, de hozzatennem hogy en nagyon jol szorakoztam, a moldavok paradeztak, jo vol nezni a jatekukat.
  • pacclacc
    #8154
    Moldav megycsre visszatérv, nem volt szégyen a vereség, mert ha 2szer szerencsénk lett volna akkor partiba lettünk volna.

    Kapus kivédte a szemünket.

    Hajrá magyarok
  • bmffm856
    #8153
    így van abszolut.
  • hunbasser
    #8152
    na,elolvasgattam itt a hsz-eket.jó sok hülyeség volt köztük :D

    Lamer azt mondta,hogy belefáradt.megértem.21 éve már csak a hitegetést hallja a magyar nép.szerintem nem a kerettel van a gond,a magyar válogatott "b" kerete is erősebb,mint ez a moldáv - kis túlzással.normális vezetőség kellene az mlszbe,akik nem szólnak bele folytonosan a szakmai dolgokba és akik nem helyeznek akkora tehert a szöv.kap vállára.aztán valamilyen szinten mi szurkolók is hibásak vagyunk,mert rengeteg a divatdrukker.ha jól megy a csapatnak,akkor mivagyunkazistenek,ha meg szarul megy a csapatnak,akkor meg szarsenkiházikvagytok.és ezt tudják ők is.ami most van keret,az szerintem nem olyan rossz,pár pl Csizmadia nem tudom mit keres ott,volt egy jó meccse,azt kész,a többi mind bukta volt.én visszahívnám Bodnárt,kb olyan volt,mint Robi Carlos,csak a jobb oldalon :)

    én nagyon remélem,hogy ez nem csak egy újabb fellángolás,remélem,hogy ez csak egy hiba volt,de aztán utána menni fog tovább a szekér.

    az is fura,hogy akik a válogatottban játszanak,azok a klubcsapataiknál mind jók és meghatározó játékosok(persze nem mind),a válogatottban meg egyszerűen van,amikor nem úgy megy.persze,hozzá kell tennem,hogy ha az egész csapatnak nem megy,akkor Dzsudzsák csinálhat akármit,hiába adja be,ha nincs bent senki,és mi csak azt fogjuk látni,hogy "megint hova adta már be...".ez rosszul játszó csapatban egy ember hiába játszik jól,ezt úgysem nagyon fogjuk észrevenni,a futball csapatjáték,egy fecske meg nem csinál nyarat.(az olaszok ellen meg nehéz lett volna bárkinek is rosszul játszania,mert ha valaki vétett 1-2 hibát,arra utána már úgysem emlékeztünk,mivel azt láttuk,hogy a csapat hatalmasat játszott és fölényesen nyertek)

    nomeg azt vettem észre,hogy sokan a két végletet képviselik: vannak,akik bebeszélik maguknak,hogy szar a magyar válogatott,és már ez ilyen is marad,és egyszerűen nem is örül,ha nyer a válogatott(elég gáz,hogy a saját nemzete válogatottja ellen fordul,az ilyen ne is nevezze magát magyarnak...),a másik véglet pedig az,aki azt hitte,hogy az olaszverés után már mindenkit meg fogunk verni,és a vb-re ki fogunk jutni simán,stb.lehet,hogy kijutunk,de én szvsz nem nagyon látok rá esélyt - még.

    és lehet felhozni statisztikákat,meg az utóbbi 1 év megalázó vereségeit,nem ez számít igazából.az eredmények nem mindig beszédesek,lásd törökök elleni meccs,ahol simán győzhettünk volna,ha az a faszkalap nem fossa össze magát a 30000 töröktől :\ és milyen érdekes,hogy a partjelző sem látta... ^^
  • hunbasser
    #8151
    szívemből szóltál
  • hunbasser
    #8150
    a Bundesliga 15.legjobb játékosáról van szó,és hát az nem semmi.pl Diego is mögötte végzett
  • skristof
    #8149
    igen igen ő az, nekem már feltűnt pár postal ezelőtt :)
  • _Vegeta_
    #8148
    Hu de sok a szakember itt. :D
  • Oziris666
    #8147
    Ki ellen???Izrael!!!
    Első meccsen se győzték őket le az oroszok,az angolok is X-eltek velük!
    Izraelt ne emlitsük velünk egy lapon, minimum 3at tölük is kapnánk....

  • DJ BP
    #8146
    de hol van egy spanyol, svéd, akár norvég válogatott szinttől? Az hogy valaki ,,jó" játékos, kijutáshoz világversenyre kevés...
  • banok
    #8145
    mazochistáknak
    Moldávia-Magyarország összefoglaló
  • Count Adyn
    #8144
    Huuuuh na ez nekem is fájt:DDDDDD Elképzeltem:DDDDD
  • Lammer
    #8143
    "Megérdemelnek 1 esélyt,"
    te en mar annyit adtam ennek a magyar focinak, hogy plakatolni lehetne vele...

    nemtom ki elt 86ban... gyerekkorom elso focielmenye... brazilok szetverese... azota eltelt 21 ev es csak a szar, szar hatan...
    mindig aztmondom itt a vege, fuss el vele... de hazaszeretet+fociszeretet mindig leultet a TV ele/kivisz a meccsre...

    asszem en mostmar tenyleg besokalltam... ennyi volt...

    "gratulalok" a csapatnak
    elfaradt a drukk "kedvem" ennyi ido alatt, sry tenyleg
  • mate317
    #8142
    Én annak is örülnék ha lenne esélyünk a továbbjutásra. Gelleivel sok volt, Matthäussal is akadt. És most? Most mi van? Érdekes, hogy ennek ellenére mindenki odáig van várhidiért.
  • bmffm856
    #8141
    "Azért bízzunk a srácokban, rossz napjuk volt, ennyi. Nézzétek meg pl az oroszokat, azok meg a továbbjutást ki ellen szúrták el.
    Szerdán aztán remélem bizonyítanak a srcácok, és akkor szépen lehet befejezni az évet. Megérdemelnek 1 esélyt, úgyhogy én ott leszek szerdán!
    Hajrá MAGYAROK!!!"

    erről van szó... kb. 30 ezer jegy kelt el eddig állítólag...
  • bmffm856
    #8140
    grat. az a gond a hozzád hasonlókkal hogy ha VB-t nyernénk akkor is elégedetlenkednének, hiszen nyilvánvalóan szarok vagyunk, és nem érdemeltük meg. még több kell!...
  • mate317
    #8139
    Lol minden elismerésem a várhidi fanoké. A szarnál is szarbbak vagyunk de mindegy
  • galmat
    #8138
    A moldáv ezdő azt mondta, hogy fantasztikus győzelem volt, és nekik minden úgy alakult ahogy tervezték.. Ennyi a lényege
    Amúgy meg mit keres csizmadia ebben a keretben??? Juhász ha nincs, meg vass akkor megvagyunk hallva. Bár nem hiszem, hogy a védőkön múlt minden, mivel gólt nem is rúgtunk, így meg nem lehet meccset nyerni. Hajnal nagyon halovány a válogatottban. Ha így játszana a karlsruher-ben akkor már rég kispados lenne. Gera meg szintén nem csinált semmit. Dzsudzsák mesterről nem is beszélve.. ő neki 1 jó meccse volt az olaszok ellen, azóta itthon sztárként kezelik. Na sebaj jövőre úgyis Huszti játszik majd helyette.
    Azért bízzunk a srácokban, rossz napjuk volt, ennyi. Nézzétek meg pl az oroszokat, azok meg a továbbjutást ki ellen szúrták el.
    Szerdán aztán remélem bizonyítanak a srcácok, és akkor szépen lehet befejezni az évet. Megérdemelnek 1 esélyt, úgyhogy én ott leszek szerdán!
    Hajrá MAGYAROK!!!
  • ryhdeksan
    #8137
    .DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Coco
    #8136
    te ilyen magyarolaszmeccsendelpierosmezbenfeszítős figura vagy ugye?:)
  • isi
    #8135
    akkor aki vett ma Nemzeti Sportot az leírhatná a moldáv edző nyilatkozatát
  • Csesza
    #8134
    Várhidi azt mondta, hogy a Görögök ellen már számít rá
  • ryhdeksan
    #8133
    egy fórum unalmas lenne off nélkül
  • bmffm856
    #8132
    nem azért de kvára be is fejeztük... :)
    na hogy téma legyen... Vass felépül a görög meccsig? erről mit lehet tudni?
  • Csesza
    #8131
    amint látod a banner felett, nincsen
  • Randal
    #8130
    Valóban be lehetne fejezni az offolást.
    Tényleg, van a topiknak házigazdája?
    Mert néha moderálhatna...
  • ryhdeksan
    #8129
    matekból 1-es, leülhetsz
  • Csesza
    #8128
    kvára be lehetne fejezni

  • bmffm856
    #8127
    jajj matyika most látom hogy te vagy az. ez mindent megmagyaráz... huszadik reggel is ugyanaz a gyökér maradtál mint eddig.
    off vége.
  • ryhdeksan
    #8126
    nemerdekel a kezdolapod
  • bmffm856
    #8125
    te meg nézd meg a www.10évesfaszagyerekvagyakianetenhuszárkodik.hu-t. ez a te oldalad :)
  • Takezó
    #8124
    jaja, ennyi, ez teljesen korrekt, bár azért a görögök ellen inkább mutassanak naggggyon jó játékot, és nyerjenek, különben nem bocsátom meg a tegnapit:D

    amúgy tudja valaki, hogy hogyan működnek az eltiltások? ha még egy lapot kap Gera a görögök ellen, akkor köv. selejtezősorozat elején nem játszhat?
  • Randal
    #8123
    Na jó, ebben végülis igazad van:)
    El volt baszva a taktika, a fiúk meg nem vették komolyan a meccset, a játék alapján. Gondolom az első tíz perc után azt hitték, hogy sima meccs lesz (vhogy feltört bennem egy rossz érzés), aztán beszívták a két gólt és összeestek.

    A 2. félidő közepe tájától mutattak valamit, dehát az egész meccsen így kellett volna játszani.

    Majd ők megmondják, hogy hol cseszték el, gondolom nem fognak hazudozni, és szerdán Görögország ellen megmutathatják.
    Az nem baj ha kikapnak, csak mutassanak jó, ötletes játékot.
    És néha kicsit több agresszivitást és nem durvulást amit most Gera is elkövetett, meg egy-két moldáv.
  • Takezó
    #8122
    hát de épp ez a szégyen, hogyan lehetett ilyen rossz a hátvédsor, ötlettelen a játék, stbstbstb...
    vagy ez talán nem számít?
    ha mindig így jtászanánk, az nem lenne szégyen?:D
  • ryhdeksan
    #8121
    ;-]
  • Randal
    #8120
    De könyörgöm miért szégyen?
    Valóban igaz, hogy hoznunk kellett volna, de mint mások is mondták:
    Rossz volt a hátvédsor, ötlettelen volt a játékunk, és akárhogy nézzük, hiába volt erőszakosabb a moldáv csapat, jobban játszottak.
    és jobb volt a helyzetkihasználásuk is!
    Nekünk, ha a végét is beleszámoljuk, volt 6 komoly helyzetünk, plusz még 3-4 ami elment a széleken való töketlenkedéssel, embervárással, cselezgetéssel, ahelyett, hogy beívelték volna középre.

    Plusz ha megnézed, hányszor volt az, hogy a játékosunk még meg se kapta a labdát már 2-3 moldáv ott volt a nyakán...
  • Takezó
    #8119
    a málta elleni meccset azért ne varrjuk Várhidi nyakába, a görög-norvégot is elfogadta még az ember, ha már úgyis az "út elején" vagyunk...
    ez a moldáv viszont van akkora szégyen, mint a málta volt:\
  • bmffm856
    #8118
    málta elleni vereség bozsikkal.
    törökök elleni első vereség bozsikkal.
    norvégok elleni első vereség bozsikkal.
    norvégok elleni második vereség, görögök elleni vereség Várhidi akkor még a csapatépítés legelső stádiumában járó válogatottjának első komoly meccsei. a második török meccset hagyjuk és "köszönjük meg" a skótnak.
    nézd meg az utolsó 5 meccset (moldova előtt). egyre jobb a csapat, de váratlan bukások mindig vannak. sarkított példa, de 86-ban a vb titkos esélyeseként kaptunk sima hatost a szovjetektől...