28330
10917302841238962806.jpg
  • pacclacc
    #8197
    kikapunk simán
  • bmffm856
    #8196
    4-2. Hajnal, Priskin 2x, Feczesin. ill. Gekas 2x
  • Gunnersboy
    #8195
    tényleg, köszi :)


    (Colchester oldalán mindenkihez van egy ilyen sig :D)
  • Kaplan
    #8194
    Teljesen felesleges tippelnem mert Magyar hovatartozásom szerint győzelmet szeretnék, de ennél rosszabbat viszont tippelni nem is fogok. :)
  • LasDen #8193
    akko legyen :D
  • 9csöves9
    #8192
    legyen inkább Colchester
  • Lammer
    #8191
    0:3
  • LasDen #8190
    mtk
  • Gunnersboy
    #8189
    Balogh Béla holjátszik most klubcsapatban?
  • Solt
    #8188
    2:1 / Buzsáky, Halmosi
  • Unreal1942
    #8187
    Na tippeljünk a mai meccsre!
    1:1
  • skristof
    #8186
    kapusposzton vannak itthon játszók...
  • Unreal1942
    #8185
    Felőlem végig nézheti az összes meccset a lelátóról! :) Sajnos a válogatott szintet nem üti :(
  • _Vegeta_
    #8184
    Hat en hagynam a Dzsudzsi fiut bal oldalon es Gera helyett Filkor jonne. :S
  • Gunnersboy
    #8183

    Leandro rettenetes 90 perce

    Budapest, november 20., 13.30 A Loki labdarúgója beletörődött az újabb másfél óra tétlenségbe.

    Zokszó nélkül készül a brazil-magyar játékos

    Leandro, a Debrecen bal oldali középpályása elárulta, hogy rettenetes élmény volt számára Moldovában a lelátóról nézni a mérkőzést. Mint ismeretes, az utóbbi időben nem került a kezdőcsapat közelébe a brazil-magyar játékos.
    - Sajnos úgy érzem, hogy a moldovai lelátón eltöltött kilencven percet még egyszer másfél óra követi, a görögök ellen - mondta Leandro. - Nem vagyok sértődött ember, egyszerűen rossz érzés volt nézni a vereséget a chisinaui stadionban, olykor-olykor felálltam volna, hogy beszaladjak segíteni a fiúknak. Ahogy elnézem a csapat összeállítását, a görögök ellen is ezt kell majd átélnem. Persze, el kell fogadnom a kapitány döntését, mindenkinek úgy kell tekinteni, aki a csapattal készül, hogy eredményessége, hozzáállása miatt kapja a meghívást. Mindenesetre a görögök ellen remélem, lesz annyi erő a társaimban, hogy az olaszok elleni mérkőzéshez hasonlóan történelmet írjanak. Ha ott megtették a csodát, szerda este is megtehetik.
    Egyébként a labdarúgó nincs rossz hangulatban: alig egyhónapos lánya korábban elkísérte az edzőtáborba, most pedig feleségével a Népstadionban tartott edzésen látogatta meg, talán ez is oldja a játékosban a meccsig a feszültséget.

    (nb1.hu)
  • Gunnersboy
    #8182
    tudomásom szerint más nincs
  • Csesza
    #8181
    mondjuk a kispadon sem sokan vannak magyar honból :)

    nem tudom most mi lesz a kispad de mondjuk Dzsudzsák aki itthon játszik még ugye nyárig, akkor Leandro, most nem ugrik be, hogy van e ott valaki még a magyar bajnokságból
  • Csesza
    #8180
    #8179
  • miki36
    #8179
    senki
  • Vardar
    #8178
    Ebből hányan játszanak itthon?
  • Csesza
    #8177
    tehát :P

    A KEZDŐCSAPAT
    Fülöp Márton – Szélesi Zoltán, Vaskó Tamás, Juhász Roland, Vanczák Vilmos – Vass Ádám, Tőzsér Dániel – Hajnal Tamás – Buzsáky Ákos, Priskin Tamás, Halmosi Péter
  • miki36
    #8176
    Kijelölte a szerdai, Görögország elleni Eb-selejtező mérkőzésen pályára lépő magyar válogatott kezdőcsapatát Várhidi Péter. A szövetségi kapitány Buzsáky Ákost jelölte az eltiltott Gera Zoltán helyére.

    Miután Gera Zoltán „besárgult” a Moldova elleni idegenbeli találkozón, az volt a kérdés, hogy a görögök elleni zárómeccsen ki helyettesíti őt. A legesélyesebb erre Buzsáky Ákos és Filkor Attila volt.

    Nos, Várhidi Péter kapitány előbbire, a Queen’s Park Rangers légiósára voksolt, ő is a kezdőben kap helyet.

    Nem ez lesz azonban az egyetlen változás a szombati mérkőzéshez képest, hiszen visszatérhet a Moldova ellen nem játszó Vass Ádám és Juhász Roland is. Előbbi Vadócz Krisztián, utóbbi pedig Csizmadia Csaba posztját foglalja el.

    Lehetőséget kap Halmosi Péter is, aki Dzsudzsák Balázs helyét veszi át.
    .
    „Buzsáky Ákos pótolja majd a sárga lapjai miatt hiányzó Gera Zoltánt, mert ha ő, vagy Hajnal Tamás kiesik, automatikusan Buzsáky lép a helyére – árulta el Várhidi Péter az MLSZ hivatalos honlapjának adott nyilatkozatában. – Ráadásul Ákos jó formát mutat, tehát mindenképpen helye van a kezdők között. A játékosok már túltették magukat a Moldova elleni vereségen, hiszen fiatalok, és így az egyik pozitív tulajdonságuk az, hogy hamar átlépnek a kudarcokon, könnyebben kezelik a negatív élményeket. Szombaton rossz napunk volt, de az Európa-bajnok ellen megpróbálunk javítani, szeretnénk győzelemmel zárni az évet.

    A mérkőzés szerdán 20 óra 15 perckor lesz a Puskás Ferenc Stadionban, a játékvezető az angol Rob Styles lesz.
  • vmvr
    #8175
    mikor a brazilok, meg az olaszok jönnek, akkor nem életveszélyes, nomeg, ha muszáj megnyitni akkor sem.

    általban pedig az:)
  • pacclacc
    #8174
    Szerintem nem lesz meccs, mert majd kimennek a pályára azt nyakig elmerülnek :D
  • Vardar
    #8173
    Én is onnan veszem az infót.
  • neevous
    #8172
    Elvileg az...
    2:49
  • Vardar
    #8171
    Felső tribünre? Az nem életveszélyes?
  • galmat
    #8170
    Jaja, most már kijavították az időpontot.
    Amúgy most olvastam az mlsz-n, hogy az alsó szektorokba már csak 2,500 jegy szabad, mivel ma az eddigi napi átlagnál (1600-1800 jegy) is jobban keltek el a jegyek: 2000 db ma. Ha pedig lent elfogynak a jegyek akkor a felső tribünre is beáraznak még 5000 db-t.
    Csak így tovább! Remélem jó kis hangulat lesz a szezonzárón! Állítólag eső se lesz, meg fagy se, úgyhogy bízzunk benne, hogy egy szép este elé nézünk!
    Addig is HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • pacclacc
    #8169
    csak meg kell találni, amin szorakozni tudsz, Fülöp elég nevetséges volt, és szorakoztaó is.
  • daviddavid
    #8168
    20:15 van írva az mlsz.hu-n
  • galmat
    #8167
    Most nézem az mlsz.hu-t és jobb oldalt ez van:
    Magyarország-Görögország 15:00 !!???!!
    Mi van?? Ki szerkeszti ezt az oldalt? Honnan vette a 15:00-s időpontot?
  • miki36
    #8166
    ő sem rossz, de eredetileg középhátvéd
    főleg az ilyen szitukban, amikor legjobb középhátvédünk hiányzik, Várhidi betehetné nyugodtan középre is, Halmosi pedig kimehetne a szélre
  • hunbasser
    #8165
    Vanczák sem rossz sztem.
  • _Vegeta_
    #8164
    Szerintem a foci mint minden sport szorakozas, persze sokkal szorakoztatobb ha igazan egy csapatnak szurkol az ember. :)
  • miki36
    #8163
    Bodnárnak én is qrvára örülnék:)
    más:
    a védelem bal oldalán miért nem Halmosi játszik? elvileg benne van a keretben, de nem játszik... pedig szvsz jobb mint Vanczák, és támadásban is többet tud hozzátenni a játékunkhoz, mint ő
  • kraawz
    #8162
    tegnap beszélgettem haverral,hogy hova tűnt bodnár laci. tessék:D
  • hunbasser
    #8161
    \o/

    a magyar Robi Carlos visszatér! ^^
  • vmvr
    #8160
    Bodnár lesz, csak volt egy hosszú sérülése. már majdnem teljesen felépült, és Várhidi mondta, hogy jövőre jön ő is:)
  • hunbasser
    #8159
    persze,túl kell rajta lépni,persze tanulni kell a hibákból.elbaszták,kész.majd legközelebb jobban játszanak.
  • DJ BP
    #8158
    a magyar válogatott "b" kerete is erősebb,mint ez a moldáv

    Jó, de néha becsúszik ilyen is, hogy kikapunk, oké, többször is, pl. Málta, de az még Bozsik éra. Oroszok is kikaptak Izraeltől. Attól kéne elvonatkoztatni, hogy ma már nincs olyan válogatott, ahol látványosan gyengék játszanának, hogy passzolni se tudnának. És az aranycsapat már messze van. Épp ezért nem kellene ezt se most hűdenagy szégyennek kezelni. (nem te :) Most jobbak, szerencsésebbek voltak, ennyi. Főleg a jó eredmények után