28330
10917302841238962806.jpg
  • torrente
    #8317
    Nem, még soha. De nézzük pozitívan, mert különben kapunk a turbómagyar honfitársainktól. Megelőztünk egy csapatot (Máltát)!!

    Az utolsó 2 meccs erőt kell, hogy adjon. Ha így kezdjük majd a következő selejtezőcsoport meccseit, máris 6-ból 0 pontosok leszünk és az nem olyan rossz eredmény!
  • Kit--Kat
    #8316
    szerintem ezt máshol...
  • Lammer
    #8315
    na! 6ikok lettunk! SZUPER!
    ennel lejjebb volt mar? talan nem is...
  • _Vegeta_
    #8314
    Egyetertek. Izgatottan varom a kovetkezo szezont, ami sajna jo sokara lesz. :D
  • LasDen #8313
    pár hónapja én is ezt mondtam és akkor sokaknak nem tetszett a dolog...
  • Kaplan
    #8312
    Nyílvánvaló, hogy nem jó kikapni. S az is nyílvánvaló, hogyha a játékot nem vesszük figyelembe csak a tabellára nézünk kiábrándító a helyzetünk. De időközben mégiscsak látszik újra az akarás és a legfontosabb : Küzdés a hazáért! Mattheust is azétr favorizáltam mert lehet, hogy akkor abban az időben nem a legtechnikásabb játékosokból állt a keret de annyira tudta őket ösztönözni, hogy ezzel egész jól kompenzálta a dolgokat. Bozsikról ne ejtsünk szót, se elképzelés, se akarás, csak a rehab. Mostmár abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a játékosaink ügyesek, képzettek, és még akarnak is. Nekik a címeres mez nem egy a sok közül! Ezt ne felejtsétek el.
  • rooney8
    #8311
    Ennél a csapatnál elfogadható
  • rooney8
    #8310
    Ja sajna. Én angol druker vok, de ez azért nagyon égés. Az angolok nem jutnak ki az eb-re, tiszta gáz :S
  • NeoMaN
    #8309
    Hát igen, lehet dícsérni a fiúkat, hogy ígymegúgyderekasan küzdöttek, jól játszottak stbstb...

    Kikaptunk. Ennyi.

    Vicces, hogy van akinek már egy vesztett meccs is elfogadható olyan indokkal hogy: "szépen játszottunk".
  • Kaplan
    #8308
    Ki bizony. Ők sem lesznek ott a kontinens viadalon.
  • Punker
    #8307
    kiestek ez komoly? :)
  • Kaplan
    #8306
    Igen, talán ez az egyetlen dolog amibe beleköthetek. Otthon, egy csatáros játék. Nagyon kevés. Inkább legyen egy stabil 4-4-2 két felfutó középpályással amiből tudunk egy 4-2-2-2t is kialakítani támadáskor.

    [ szerk. : Kiestek az Angolok, hihetetlen. :) ]
  • _Vegeta_
    #8305
    Talan Halmosival kicsit tul szigoru voltam, de azert az nem mondanam h azt nyujtotta amit kellett volna. :) Egyebkent tetszett a jatek, abszolut pozitivan tekintek ennek a csapatnak a jovojere. Priskin jo elol, de sajnos egyedul van, en a 2tamados jatekot favorizalnam, a tamadoinknak minel hamarabb bele kell szokniuk a jatekba mert a helyzetkihasznalas (még mindig) gyatra. Buzsaky, khmm egy tamado futballistanak ilyen szellemben kell palyara lepni, abszolut dicseret illeti. Filkort kene minel tobbszor jatszatni, szokja a jatekot nagyon jol lesz o ott jobboldalon. :)
  • Kaplan
    #8304
    Ebben annyiban nem értek egyet, hogy Halmosi nem volt nagy nulla. A feladatát megoldotta, labdákat osztogatott ki a szélre, cselezett, lendületet adott. Viszont úgy a 70. perc környékén elfáradt. Buzsáky támadó szelleme és a hozzá társult játék inteligencia magával ragadott. Sokszor úgy éreztem, hogy egyedül csak ő akar támadni. Nem hibáztatom azért, hogy néha elrúgdosott lasztikat. Nem volt beinduló ember az esetek 60%-ban. Priskin lassú, nem igazán ügyes. Feczesint jobban favorizálnám. Vass egyértelműen nyerő ember. Harcossága és labdaszerző képessége emeli ki őt a csapat egyik legjobbjává. Vaskó is egész ügyes, csak ő is lassú, sokszor lemarad az emberről a tizenegyest is az ő nyakába varrnám. Eszméletlenül lemaradt a pici Gekasról. Szélesi ügyes volt, nagyobb hibát nem láttam. Vanczák az öngólja ellenére ugyancsak jól játszott de a következőkben több lendületet várnék el tőle.
  • Punker
    #8303
    jaja rutin kérdése a dolog, alakul ez.
  • Gunnersboy
    #8302
    nos megnéztem énis a meccset, és örömmel tudom leirni hogy volt olyan periódus a meccsen amikor lejátszottuk a görögöket, sajnos a helyzetkihasználással van baj, de ha ilyen játékkal, egy ilyen ellenfél ellen ÍGY kapunk ki, akkor én mindig elégedett leszek a fiukkal.
    Majd ha szereznek egy kis rutint is, akkor azthiszen a helyzetkihasználás is mególdódik majd
  • TifosoJuventino
    #8301
    Egyetértek, teljes mértékben!
  • rooney8
    #8300
    Hát erre csak azt tudom mondani hogy SZÉP VOLT FIÚK!! Attol függetlenül hogy kikaptunk nagyon jól játszottak. Na meg ha az a faszkalap partjelző nem inti be a lest akkor lehet hogy 2-1 vagy többre is nyerhettünk volna.
  • _Vegeta_
    #8299
    Halmosi, Hajnal egy nagy 0 helyettuk Filkor es Dzsudzsak 100x jobb valasztas lett volna. Vanczaktol feltem, be is bakizott egyet olyan magyar modra, de a merkozes vegere elegge megjavult. Vass es Juhasz ismet qva jok voltak, eszmeletlenul nagy szukseg van rajuk. Buzsaky-nak nagyon jo napja volt, de ez a tamadoszellem az egesz tamadosortol minimum elvarhato volna.
    Vasko es Tozser is jok voltak. Halmosi es Hajnal nekul nyertunk volna. Kar erte. :D

    #8298: Jaja a Farkast is be kene valogatni. :D
  • miki36
    #8298
    és fiatalokból van még bőven tartalékunk:) pl. Stieber, Hrepka, Németh és Simon, Farkas Balázs, Szalai, és még sorolhatnám:)
    hihetetlen jól játszottunk, tényleg szívvel-lélekkel küzdöttünk...
    SZÉP VOLT FIÚK!!!
  • Gregorius
    #8297
    A kalap majdnem mindegy. A selejtező arról szól, hogy a csoportban mindenkinél jobbnak kell lenni. Így is, úgy is. Hajrá fiúk!
  • Kaplan
    #8296
    Én is teljes mértékben támogatom Várhidi Pétert. Szimpatikus, tudása is a helyén van, jól tudja a többieket motiválni. Egyelőre a legmegfelelőbb választás erre a posztra.
  • Fabio Capello
    #8295
    Jól játszottunk, én örülök hogy fejlődik legalább a válogatott... Az egy más kérdés hogy egy bugyuta öngóllal és egy műeséssel kaptunk ki... Hajrá magyarok!!
  • LasDen #8294
    hát holnap megin jönnek az 'okosok' ezrei akik leírják, leszólják és eltapossák a válogatottat mert megin kikaptak, de azt hiszem ilyen játék után nem szégyen kikapni.....végig partiban voltunk és ha ezek a játékosok mondjuk 3 évvel idősebbek és tapasztaltabbak, akkor sztem a helyzetek többségét gólra tudtuk volna váltani....
    Én kitartok a válogatott é Várhidi mellett.....sokra vihetik még....
  • Kaplan
    #8293
    Hát ez van. Ennyi a különbség jelenleg a két csapat között a mostani meccss alapján. A legbosszantóbb, hogy most minden bizonnyal búcsút inthetünk a harmadik kalapnak és válogatott meccsünk is csak jövőre lesz pedig ezeket a fiúkat élvezet nézni. Ügyesek, akarnak, van szívük és akaratuk. A helyzetkihasználással van baj, akár meg is nyerhettük volna a meccset. Hajnal a KSC-ben lehet, hogy klasszis teljesítményt nyújt de itt eltűnik a mezőnyben, most inkább a Buzsáky-Gera szervező középpályás duo-t favorizálnám.
  • laca133
    #8292
    kiváncsi vagyok mennyi divat drukker lessz most :DDD
  • Gregorius
    #8291
  • LasDen #8290
    meg kellett adni, de azért a gyerek szépen rájátszott..... :D
  • DJ BP
    #8289
    vakon gépelek én is :DDDD
  • DJ BP
    #8288
    mocsok Zeusz, ezeknek újabban megint segít, mint az EB-n...
  • Gregorius
    #8287
    Mi van? Mindenki a földhöz vágta a gépet a 11-es befújásakor?
  • Solt
    #8286
    Ezeket a pillanattokat kell élvezni, és ebből kell tanulni!! Buzsáky nagyon jó! :))
  • Randal
    #8285
    Ez a Buzsáky gyerek nagyon ott van:D:D:d
  • Csesza
    #8284
    nahjolvan, én ezt nem bírom így gép előtt ülve :P

    megyek, befexek a tv elé :)

    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • Zoleeca
    #8283
    Jáááááááááááááá szétrobban a szivem vazze :D
  • Csesza
    #8282
    bejött Samaras :S

    Football Manager 2005 óta útálom :S

    jah és lecserélték a kapusukat is :C



    bazzzz mien helyzet :SSS
  • Gregorius
    #8281
    Nem, 1-1. Mind a kettőt a védők csinálták.
  • Solt
    #8280
    Azért a balhátvéd poszton elkéne gondolkozni... Mi van a Bodorral?
  • Randal
    #8279
    Értem én amit mondasz, és örülök hogy a fiúk jól játszanak:)
  • Csesza
    #8278
    -.-