28330
10917302841238962806.jpg
  • a.carkey
    #8357
    A 3. helyet simán kellett VOLNA hozni, nem a 6. helyen végezni, mert az is jó ...
  • [Jakuza]
    #8356
    Honnan meritsenek, ha nem a multbol ?
    Mi az hogy ne emlegesd nekik es nem nezem a multat? A peldakepeikbol tudnak erot meriteni csak,akikre hasonlitani szeretnenek, ami motivalhatja oket.
    Eleg volt mar a jovobe mutogatasbol, a jelenben elunk, annak kell megfelelni.
    A jelen pedig lehangolo, szanalmas es kiabrandito.
    6. helyezes egy olyan csoportban ahol legalabb a 3. helyert kellene versenyben lenni. 12 merkozesen 11 gol, amiben Malta es tovabbi ketto nem olyan eros csapat szerepel.
    Mi ez ha nem blama ?
  • Csacsi
    #8355
    "De a következő lehetőséget megérdemlik, mert igenis szépen játszottak és elégedett vagyok velük, a rengeteg hiba ellenére amit elkövettek."

    Majd legyél elégedett a fiaddal, aki bár szépen teljesített, de mégis megbukott az éretségin.
  • Randal
    #8354
    A vezetés valóban szar, de szerencsére a játékosok nem itthon játszanak.
    Én csak az olaszok óta kapcsolódtam be a válogatott életébe és ami meccseket láttam abból ezt szűrtem le.
    Nem vártam csodát, nem vártam jobb helyezést. Moldávokat meg kellett volna verni, de a fiúk arccal játszottak az elején aztán szétcsúsztak. Gondolom tanultak belőle.
    Meg azért ne feledjük már el, hogy a moldávok edzője se piskóta, plusz lehet hogy csak az orosz bajnokságban játszik a többsége, de ott állandóan, valszeg.
    Ezeknek a srácoknak marha kevés még a rutinjuk, és hiába szeretem őket, nem hinném hogy ők lesznek azok akik véghezviszik a tervet, hanem a következő generáció.
    A török meccs nem csak a bírón ment el, hanem a srácok is összeestek. Vesztettünk volna akkor is ha nem csúsznak sét, de nem ennyivel.

    És mégvalami. Nem nézek hátra, hogy mi volt, mert nem érdekel. Azt nézem, hogy most mi van, miből lehet válogatni és mit lehet belőle kihozni.

    ha szeretsz múltba révedni, tegyed, de ne emlegesd. Szerinted ezeknek a fiúknak hogy esik ha állandóan a múltat emlegetik előttük? Szerinted nem tudják, hogy (még) nem érnek annyit? Baszki, szerinted melyik focista akar ilyen embereknek válogatott mezbe játszani? Senki!

    Ők fogták magukat, felhúzták, bevállalták és teszik a dolgokat. Tudják hogy alakulhatott volna jobban is, de ez lett belőle. Hidd, mint már mondtam, legközelebb egy ilyen zakó után, a közvélemény is elfelejti őket. De a következő lehetőséget megérdemlik, mert igenis szépen játszottak és elégedett vagyok velük, a rengeteg hiba ellenére amit elkövettek.
    Bizalmat szavazok nekik, mert fejlődhetnek és el is várom tőlük.
  • [Jakuza]
    #8353
    Pontosan.
    De ami a legnagyobb baj, hogy Magyarorszag az igergetesek orszaga lett a jovobe mutatva, valamint itt mindenki a rosszrol megmagyarazza, hogy minden a legnagyobb rendben, meg ha nem is igaz amit allit.
    De epeszu ember tudja, hogy a tettek es a tenyek minositenek mindenkit, nem pedig a "majd jo lesz". Ezt teszik itt mar jo 25 eve es egyre rosszabb.
  • a.carkey
    #8352
    Puskásékat max. megpróbálnák a mostaniak szétfutni, de aztán rájönnének erre Puskásék, és szétpasszolnák az egész gárdát egy hetessel.

    És itt nem csoda várásról van szó baszki, de 6. hely??? Csak Máltát megelőzve? Itt meg előrelépésről és szép játékról irogatunk??? Ez nem Amerika, hogy a 6. helyről is be lehet kerülni a play offba!

    Amíg ez a vezetés van, tehetsz ide akárkit, ez a banda nem fog megtanulni focizni. Mert tudnak játszani, érzik a labdát, de képtelenek 90+10 percen át odakoncentrálva focizni.

    Felőlem játszanak szarul, bekkeljenek 90 percig, de nyerjék már meg a Moldávia, és a Málta elleni meccseket itthon+idegenben, valamint döntetlenezzenek legalább idegenben a törökök, a norvégok és a görögök ellen! Na ez siker lenne, előrelépés, és még szeretni is lehetne őket, mert végig sanszuk lenne kijutni. De így? Az ok, hogy a török meccs a bírón ment el, de a többi nem. Olyan ez, mint amikor Gyepes mintha ellenünk focizott volna több meccsen át.

    Lothar sem tett csodát, de tényleg volt reménynek látszó tárgy. Most mi van? 6. hely. Gyönyörű!
  • _Vegeta_
    #8351
    A gorogok nem jatszottak felgozzel. Azt jatszottak amit mindig is. Kibekkeltek, elol passzolgattak es ha kicsit megingott az ellen, tamadtak egyet. Egy igen jo es magabiztos gorog valogatottat lattunk tegnap. Es igen nagyon elvezetes volt a meccs, jol szorakoztam. Az angol meccset nem lattam, lehet jo volt, de az angolokat annyira utalom hogy lese sz*rom mi van veluk a sajat hazam valogatottja viszont erdekel.

    Ha en lennek az edzo megint kapnanak egy jonagy seggberugast a fiuk, mert soxor hibaztakm ami siman elkerulheto lett volna egy kis koncentracioval.
    A Leo sracot nem akarom megbantani, de nem valogatott jatekos gyorsba felejteni kellene. Hajnalt kuldenem a sarokba gondolkozzon el azon mit tett (azaz mit nem). Buzsaky-nak meg ne szalljon el a feje, minden merkozesen ezt szeretnem latni tole. Tozser kicsit kevesebb ellenfel rugdosas kellene es pontosabb emelesek. Ja es dolgozzon ossze kicsit jobban a Vassal.
    Fuloppel nem volt bajom, hibazott egyet megint de sajnos a kapussors ilyen. Nagyon nehez egy egesz meccsen fejben ott lenni. Azert bravurja is volt.
    Szelesi megfelelo volt, azert bodnart szeretnem mar viszontlatni a jobboldalon.
    Vasko maradhat.
    Juhasz nagyon fontos tag, nelkule a csapat meghalt. :D
    Vass szintugy.
    Priskin jo lesz, jol helyezkedik. Mar csak egy kis rutin hianyzik.
    Halmositol tobbet vartam.
    Filkort-Buzsaky-Gera nehez eldonteni melyiuk menjen a kezdobe..
    Dzsudzsak lenduletessege nagyon kell baloldalra.
    Feczesin is jolesz. Ket tamados jatekot akarok. :D
    Ezenkivul a Farkas gyereknek is lehetoseget kellene adni.

    Egyenlore a valogatott legjobb tagjai szerintem a kovetkezok:
    Vass
    Juhasz
    Dzsudzsak
    Huszti
  • [Jakuza]
    #8350
    Hany evesek vagytok ?
    Es meg hisztek a mesekben ? :DDDDDDD
    Szalljatok mar le a foldre es kezeljetek helyen a dolgokat a tenyek es eredmenyek tukreben.
    Amig a vezetes ilyen es ilyen allapotok vannak a labdarugasunkban, kar eredmenyt varni.
    Majd ha kifizetik a jatekosokat idoben, majd ha nem libalegelokon jatszanak,majd ha gyerekkorukben megtanitjak passzolni,futni es labdat lekezelni.
    Majd ha nem fizetik tul oket a mai Magyar allapotokhoz kepest es elvarjak, hogy a teljesitmeny hatarozza meg a fizetesuket, majd akkor lehet valami de addig marad a Sport csatorna nezese, ahol lelehet szurni, milyen messze is vagyunk attol, hogy sikeresek legyunk.
  • Solt
    #8349
    Ott a gond, hogy nem a helyén kezeltek dolgokat! Jelenleg ennyit tudunk, ebből kell kiindulni! Igenis küzdöttek, helyenként kifejezeetten jól játszottak, ennek kell örülni! Attól, hogy nyavajogtok, még nem fog változni semmi! Unalmas már ez az állandó negatív kisugárzás és károgás! Magatokkal csesztek ki, mert olyan magasra teszitek a lécet, hogy így soha semminek nem fogtok tudni örülni! Emlékszem az Olasz meccs után is volt olyan aki azzal jött, hogy ne örüljetek, mert 10 meccsből 9 szer kikaptunk volna az Olaszoktól! Az Angol drukkereknek okuk van károgni, nyavajogni, hisztizni! Ilyen játékosálománnyal nem kijutni elég gáz! Majd, ha posztonként legalább 3-4 egyformán magasan képzett, folyamatosan játékban lévő játékosunk lesz, akkor lehetnek elvárásaink! Addig annak kell örülni ami van, mert a jelenlegi teljesítmény is (nem a tabella, hanem a mutatott játék) messze erőn felüli!
  • Takezó
    #8348
    na, azért azt be kell látni, hogy jó iramú meccs volt a tegnapi...
    csak fáj, hogy a görögök félgőzzel is jobbak voltak:\
  • Randal
    #8347
    Láttam azt is. Jó meccs volt, csak közünk nem volt hozzá.
    Emezt mégis jobb volt nézni.

    a.carkey: Más emberek játszottak akkor és most.
    Küldenéd most Puskásékat a pályára, vagy azokat akiket akarsz lemosnák őket.

    Most ezek az emberek vannak és bennük kell bízni. Ha nem akarsz rendben, de azt csendben tedd, magadban. Mert sokaknak már abból van elege, hogy ebben az országban az emberek állandóan csak fanyalognak és a csodát várják.

    Csoda nem lesz, de ezek a srácok hajtanak. Fiatalok és hibáztak jópárszor. Hidd el, legközelebb ugyanezt mi se nézzük el nekik és ezt ők is tudják.
  • BIZ0906
    #8346
    "Szar helyen végeztek idén" Mikor nem végeznek jó helyen?
    Még mindíg ennyi a véleményem
  • Csacsi
    #8345
    "Szar helyen végeztek idén, ez van. Nem vártam EB-selejtező helyezést, csak jó focit, amit azért megkaptam pl. tegnap is."

    Jó focit akkor láttál volna ha például az Anglia Horvátország meccset nézted volna :D

    Nah az jó meccs volt.
  • a.carkey
    #8344
    Tudod hányszor hallottam már ezt? Kb. ugyanannyiszor ahányszor leírták.

    Bennem még él a 90es vébé előtti szakértői nyilatkozat, hogy ez most olyan csoport, hogy ki lehet és kell jutni. Ha innen nem jutunk ki, akkor soha többé nem fogunk kijutni! Erre tessék:

    1.Spain 8 6 1 1 20- 3 13
    2.Rep. of Ireland 8 5 2 1 10- 2 12
    3.Hungary 8 2 4 2 8-12 8
    4.Northern Ireland 8 2 1 5 6-12 5
    5.Malta 8 0 2 6 3-18 2

  • Randal
    #8343
    Ne is várj semmit, de ne károgj. Képzeld én emg az elmúlt 15-20 évben nem néztem focit, se külföldit se magyart. Illetve láttam egyet-kettőt. És képzeld, ezeket a srácokat öröm volt nézni.
    Szar helyen végeztek idén, ez van. Nem vártam EB-selejtező helyezést, csak jó focit, amit azért megkaptam pl. tegnap is.
    Igaz, ezek után remélem hogy jobb eredményeket produkálnak, de ehhez a saját csapatuknál is játszaniuk kell folyamatosan.
    Én hiszek Várhidinek és hiszek a srácokban.
    Én és a többi ember megszavazzuk a bizalmat nekik, ti meg légyszi menjetek a sarokba duzzogni meg fanyalogni. :)

    Ezúton köszönet minden fanyalgónak!
    Ne nézzetek válogatott meccsett és légyszi ne kommentezzetek, mert nem érdekeltek:)
  • Unreal1942
    #8342
    Lehet, de ne neked legyen igazad!
  • Besz
    #8341
    "Most van némi remény, hogy ezek a fiatalok a jövőben eredményt is tudnak produkálni!"

    Ha meg nem, akkor majd mindenki azt mondja: uh, ezek már öregek, nem tudnak semmit, ettől már nem lesznek jobbak sose. Fiatalítani kell... (és a kör kezdődik előröl)
  • Csacsi
    #8340
    Én nem várom a következő selejtező sorozatot. Legalább nem érnek majd újabb csalódások. Én már lassan 15 éve nem várok semmit a válogatottól, így nem keseredek el, hogy ilyen az eredmény.
  • Unreal1942
    #8339
    Már kicsit több mint 20 éve szurkolok a csapatunknak! Sajnos rossz időben születtem mert mire észbe kaptam, nekem már csak a 6:0 jutott illetve elötte a Vidi siker :)
    Akik most fanyalognak azoknak csak annyit tudok mondani, hogy volt már ennél kilátástanalabb is a helyzet! Most van némi remény, hogy ezek a fiatalok a jövőben eredményt is tudnak produkálni!
    Azt ugye mondanom se kell, hogy a szurkolóra nem csak akkor van szükség ha vilégbajnok a csapat! A Legjobbnak könnyű szurkolni....
    Részemről kiváncsian várom a követklező selejtező sorozatot!
  • Punker
    #8338
    mégis mi a f@szt vártatok amúgy? a kócos legalább elismerte hogy 0-ról próbál csapatot építeni, és kezd is alakulni a banda csak rutin kell még, de azt meg nem lehet csinálni ahoz játszani kell és jön magától.
  • a.carkey
    #8337
    *- nem
  • a.carkey
    #8336
    Sajnos mi magyarok állandóan elpazarolunk 10-20 évet, mire rájövünk, hogy nagytakarítani kell, ki a férgesével, de végül semmit sem teszünk, csak egy sima szombati takarítást. A végén ugyaúgy ott marad a por, a tacskó által termelt kutyakaki is bent marad a sarokban, aztán más meg fogad egy céget, felszedi a kutyakakit, kigálnyolja az egész kérót, újrafesti a lakását, majd eladja, és az össszegből vesz magának egy szép nagy kertesházat, házőrzőkutyának meg nem szerződtet egy norvég bohundot, egy németjuhászt vagy más nagytestüt ...
  • thoomas
    #8335
    nemtudom hány éves vagy, én 18, de sejtem te ennél több...:) sajnos nekem ne volt részem a az általad emlitett '98-as témában:) vagyis volt de, akor még nem igazán voltam benne teljesen a fociban. de ez az EB selejtező az elején lett elrontva...szal nemtom néhányan milyen csodára számitottak. Várhidi:"a szerződésemben, a követelményekben nem szerepelt az eredményesség..." mint mondtam a fejlődés sztem kézzel fogható,vagy látható, szóval én még kitartok:) és várom az ujjabb válogatott meccseket!!
  • Takezó
    #8334
    egyet el lehet ismerni, Bozsikhoz képest fejlődés volt, az a világ szánalma volt az a gárda...
    na, nem mintha a moldáv 0:3 nem lenne ugyanolyan megalázó, mint a málta elleni 1:2
  • a.carkey
    #8333
    Hol van itt fejlődés? 6. hely hol fejlődés???? Megelőztük Máltát! Éljen!
    Mert volt egy-két jobb meccsünk? Mert megverük az olaszokat?

    Ugyan már. Szar van itt, nem fejlődés. Max. annyi látszódik, hogy Várhidi elődjeihez képest egy fokkal szebb volt a foci, de ugyanolyan eredménytelen, mint velük és előtte ...

    Tudod mikor volt itt fejlődés? Amikor az agyonsajnált Csank csapat pótselejtezőt játszott. Bármilyen szarok is voltak, és bármilyen megalázó is volt a zakó, az pl. fejlődés volt.

    De sem utána, sem előtte nem volt ekkora esélyünk.
  • Takezó
    #8332
    Az a baj, hogy '98-ban, amikor én elkezdtem válogatott meccseket nézni is voltak olyan percei a válogatottnak, hogy csak na.
    Méghozzá tétmeccseken, és nem is ilyen ulibuli meccsen. (Portugália, Olaszország, Svédország)
    Meguntam sajnos. Belefáradtam abba, hogy kínoznak a fiúk, azért vagyok a legmérgesebb, hogy nem tudok nem bosszús lenni egy ilyen meccs után, hogy még hiszek néha.
  • thoomas
    #8331
    sztem aki nem látja most a válogatotton a fejlődést...az ne írjon ide!!!ha
    még 2 évig együtt marad ez a keret, lesz egy ütős keretünk!!sztem ez most a realitás. +mostanában vannak olyan percei a válogatottnak amit öröm nézni.Tegnap is amit Buzsáky művelt...:D:D szal sztem van jövője ennek a keretnek!!
    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • a.carkey
    #8330
    Ja, remélem valami értelmes kapitányt és MLSZ elnököt hoz nekünk a sors, mert ennél a két faszparasztnál csak jobb jöhet.

    Kiváncsi vagyok mikor jönnek majd azzal, hogy az angolok sem jutottak ki ...
  • a.carkey
    #8329
    Gyönyőrű helyen végéeztünk. Sok ponttal és iszonyat jó gólaránnyal ... Gratula a fiúknak és Dr. Várhidinek!
  • Csacsi
    #8328
    Nah visszatért a válogatottunk az elmúlt húsz évben megszokott "teljesítményhez".

    Egyébként nem értem az egycsatáros játékot. Főleg Priskinnel nem. Nem tudja megtartani a labdát, nem használja ki a helyzeteit, még csak jól sem helyezkedik. Várhidi túl sok olasz meccset nézett, ott is inkább a Juventust, ahol azért ugyanezt Trezeguet klasszisokkal jobban oldja meg.

    Szóval nem értem a Várhidi féle taktikát.

    Na mind1. Remélem senki nem reménykedett abban, hogy komoly változás lesz a közeljövőben, mert az most megint csalatkozott.
  • Randal
    #8327
    Ha nem tudod felvállalni őket, akkor ne is védd.
    És nem érdekel, hogy láttál jobbakat élőben. Azok nem játszhatnak, ez a keret van most, belőlük kell jobbakat csinálni.
    És bár sajnálom, hogy potyagóllal lett egyenlítés, és 11-essel 1-2, de ettől függetlenül szép meccs volt. Én ennek is örülök, hogy volt akció, volt helyzet, volt hajtás, és ami a legfontosabb: két csapat játszott a pályán, nem egy.

    Amúgy Várhidi is megmondta, hogy a srácokak a saját klubjaikban kell sokat játszaniuk, megtanulni a helyzetkihasználást, emrt kapkodnak még, és 90 perces játékosokká kell fejlődniük, nem 10-15-20 perces szakaszosokká.
  • _Vegeta_
    #8326
    Nem. En azt mondtam ha mar ennyire nem erdekel, mit foglalkozol vele? Engem se izgat marha a kezilabdasok mit csinalnak, de nem megyek kezilabdas forumra, nem beszelgetek kezilabdasokkkal es nem is nezek kezilabdat. :D

    Egyebkent szerintem 5-6even belul ismet igen elokelo helyen lesz a Magyar valogatott. (Ha igy folytatodik a fejlodes.)
  • Lammer
    #8325
    sajnos a negativ velemeny is velemeny... nem tudtam, hogy ide csak omlengeni lehet jarni :p

    btw nezem a fiatalok vergodeset :D olyan jo latni, hogy kb 10-15 evvel enis ilyen "lelkes" voltam :D
    en mar annyiszor vedtem mar meg ezt a csapatot szoban, eloben haverok, ismerosok elott, hogy mar en szegyenlem magamat hogy ezeket vedtem, komolyan... :C
  • skristof
    #8324
    32ezer ember, kurvajó volt, mondjuk az egységes igazi szurkolás hiányzik, de azért így sem lehetett rossz játszani.
    tőzsér mit keres válogatottban? alig szerez labdát, azokat is elszórja. szerintem Hajnal jól játszott, de nemtudom miért olyan későn cseréltünk?! 1: tökmindegy h 2-1re vagy 4-1re kapunk ki 2: láthatóan megzavarodtunk smmi ötlet,mozgás nem volt a pályán, az első félidőben aktív szélek a seggükön vették a levegőt. erre Filkort is csak a végén hozza be... Leo meg, pff. nem mondok semmit. a tizi szerintem sajnos tényleg az volt, de a védelmünk tényleg siralmas, Vanczákkal az élen.
    az meg nem foci, hogy a második félidőben előre baszkodjuk a labdát h Priskin tartsa meg és lőjjön gólt. nem ért fel hozzá szinte senki, már ha le tudta fjelni a randa görögök között. miért nem lehet két csatárral játszani :s

    na mindegy álmos vagyok, mindenesetre Hajrá Magyarok!
  • _Vegeta_
    #8323
    Ne haragudj meg de ha eleged van miert jossz ide? :)
  • galmat
    #8322
    Na most értem haza a stadionból. Kikaptunk. És akkor mi van? A mi válogatottunk klasszisokkal jobb volt ma a görögöknél, és ha 1 két falábú nyomorékot kiraknak a csapatból akkor igenis lesz esélyünk kicsit több a következő selejtezősorozatban. Számora értehetlen mit töketlenkedik leandro mester itt ennél a csapatnál. Takarodjon vissza braziíliába vagy mittom én, elég ha debrecenig megy. VÁRHIDI ÚR FILKOR ATTILLÁT A KEZDŐBE RAKJA MÁR BE!!! Halmosit is gyorsan felejtsük el, helyette jó lesz jövőre Huszti.
    Hajnal Tomi meg kiábrándítóan focizik nemzeti mezben.. Ennél tőle TÖBB kell!
    A gáz az hogy eredmények tekintetében évről évre lejjebb vagyunk, valahogy ezen kéne javítani. A 3. kalap meg túl szép álom volt...
  • torrente
    #8321
    Azért arra kíváncsi lennék, hogy egy nemzetközileg is jó nevű edző mit hozna ki ebből a válogatottból? Egy Rehagel biztosan masszív középcsapatot tudna csinálni.
  • Kit--Kat
    #8320
    Akkor ne nézd és nem fog fájni
  • torrente
    #8319
    Fülöp: 2 meccs, 3-4 potyagól. Ennyit még a Király sem bakizott.
    Priskin: látni rajta, hogy nem játszik.
    Feczesin: el kéne felejteni, nk-i szinten gyenge.
    Hajnal: 45 perc alatt látható volt, hogy ma is sovány a játéka és már akkor be kellett volna hozni a Filkort. Meg szerintem a Dárdai azért nem olyan rossz, hogy ne lehetne cserének beválogatni.
    Buzsáky: ma bejátszotta magát a válogatottba a Gera helyett. Amelyik jobb formában van, azt kell játszatni. (Addig míg a Gera szinte semmit sem játszik a csapatában, kár erőltetni).
  • Lammer
    #8318
    -.-

    nehari de szerintem meg jogom van mar ahhoz, hogy elegem legyen... -.- es akkor en meg "fiatal" vagyok a majdnem 30 evemmel, es akik meg lattak eloben a jobbakat? szanalom a kobon mostmar tenyleg... -.- htxvm