28330
10917302841238962806.jpg
  • mate317
    #8437
    Vele talán jobb lett volna? NEM
  • hunbasser
    #8436
    akkor lehetne szólni,ha már min. 1 évvel a selejtező megkezdése előtt már ott lett volna,és MEGÍGÉRTE volna,hogy mi igen is megcélozzuk - teszem azt - a 2.helyet.

    csak hogy ő egy - bocsánat a szóhasználatért - szedett-vedett gárdát kapott meg,és akkor már rég elkezdődtek a selejtezők,és már zakó is volt ott.a második norvég zakó csak szimplán azért volt,mert az első meccsei között volt az a meccs,és hát - bocsánat a jelzőért megint - szarból nem lehet várat építani - főleg ennyi idő alatt.
  • mate317
    #8435
    Igen ezt az sarki fűszeres is tudná mondani, hogy majd évek múlva. Most kellene bizonyítani. És Gelleivel pl. mi volt a baj? Visszasírom azokat az időket.
  • hunbasser
    #8434
    :DDDDDDddddddddddd
  • frx mesor
    #8433
    Látom te nagy tudor vagy, ha jól emlékszem ezt a selejtezőt nem Várhidivel kezdte meg a csapat szal' az a 12 nem egészen annyi. ;)
  • hunbasser
    #8432
    csak a számokat látod.azt,hogy kik ellen játszottunk,tétmeccs volt-e,mi volt a szituáció,milyen keret volt,na ezeket nem.

    Matthaus tényleg jó lett volna,csak kistelekiék kitúrták,mert túl sokba kerül,mészöly meg a fiát akarta szöv.kapnak(mondjuk M.Géza sem rossz edző,de hát ha már van egy jó szöv.kap,akkor miért túrjuk ki?),és akkor jöttek az olyan hülye érveikkel,hogy "hát ő nem is magyar!" meg hogy "kijutást ígért!meglett?nem!".
  • hunbasser
    #8431
    az utóbbit sajnos.persze kisteleki nem akart elnök lenni,de végül az lett ^^ az lenne a legjobb,ha lenne pár lelkiismeretes ember a vezetőségben,akik kitúrnák őt,és akkor jöhetne vissza Bozóky,vagy más.
  • miki36
    #8430
    Várhidi megmondta hogy csapatépítés lesz, és neki is kezdett rendesen.
    Matthausnál eredményeket vártunk, Gelleinél is, meglett az eredménye.
    Várhidi nem azt mondta, hogy most az eb selejtezőkön alkotunk nagyot...
    hosszú távra tervez, remélem meghosszabbítják a szerződését, mert új edzővel ismét új taktika, játékosok stb...
  • hunbasser
    #8429
    először is nézd meg a statisztikákat(ha már nem is láttad a meccset,csak beszélsz,mert ez most tök olyan)

    a görögöknek nem sok említésre méltó helyzetük volt,volt egy hatalmas lövés,aminek nem sok híja volt,meg volt pár gyengébb próbálkozás,Fülöpnek nem nagyon kellett bravúzonia,de a tizinél sajnos ő baszta el,mert a görög játékos(töredelmesen bevallom,hogy nem tudom ki volt az,talán Gekas) már akkor eléggé kitolta a labdát,lehet,hogy ki is ment volna a labda,Marcinak meg vissza kellett volna húznia a kezét vagy le kellett volna tennie a földre a kezét,és akkor nem lett volna olyan látványos(mert hogy azért a görög is rájátszott nem kicsit,persze ettől a tizi még jogos volt)

    a másik gól is öngól volt,elkerülhető lett volna,mivel egy buta hibából következett be :\ csak kifelé kellett volna fejelni,nem haza.

    a törökök ellen is nyerhettünk volna,mert annyival nem voltak jobbak,amíg 11 emberrel játszottunk,csak hát Dougal nem kicsit elk*rta.de akkor is valószínüleg a büntetőt bevágtuk volna,és maradtunk volna 11-en.egy x-et abból a meccsből is ki lehetett volna hozni.
  • [Jakuza]
    #8428
    Nehany sorban igazad van, de ne felejts el valamit.
    Nem ertek el sikereket, de majdnem mindig ott voltak es amikor nem es blamaltak magukat, akkor azonnal tenni akartak ellene valamit.
    McLaren peldaul a multe es valsagbizottsag ult ossze mai nap, ami fejekbe fog kerulni a szovetsegukon belul.
    Tenni akarnak valamit, nem pedig mast kiturni a szekbol mindenaron, a sport jobbatetelert. Szerinted ez az MLSZ is ezt akarja, vagy a hatalmi poziciot ?
  • mate317
    #8427
    Látom te még mindig azt hiszed, hogy jó a csapatunk. A TÉNYEK, amikkel senki nincs tisztában úgy vettem észre: Gelleivel 8 meccs/11pont, Matthäussal 10meccs/14 pont, várhidivel 12 meccs 12 pont. A sok gagyi helyzetből meg ha egy is bement volna tegnap, az lett volna részünkről az utolsó is!
  • hunbasser
    #8426
    te mit néztél tegnap este? ^^
  • [Jakuza]
    #8425
    Rafoghatod a gyuloletre, de semmi koze nincs hozza, ezek a tenyek.
    Konkretumokkal megcafolhatod a felveteseimet, nem holmi bagatel megjegyzesekkel, akard a sajat igazad ervenyesiteni.
    Cafolatot kerek, nem pedig ilyen sorokat.
  • hunbasser
    #8424
    ha azt hiszed,hogy a média súlykolta belém,hogy igen is jól játszik a magyar válogatott,akkor tévedsz.én inkább megnézem saját szememmel a meccset,és az alapján nyilvánítok véleményt,és én úgy látom,hogy a válogatott egyre jobb.

    a múltat nem érdemes felhozni,elmúlt sajnos,kész.az angolok is felhozhatnák állandóan,hogy 90 évig senkitől sem kaptak ki,és ők voltak a császárok,most meg AHHOZ KÉPEST egy fos a válogatottjuk(meg lehet nézni,hogy a bajnokságuk milyen erős,talán a világ legerősebb bajnokságával rendelkeznek,és azért a válogatottban is jónevű emberkét kergetik a labdát),mégsem értek el az utóbbi időkben semmi komolyat sem vb-n,sem eb-n,és lásd,most meg még csak nem is sikerült kijutniuk az eb-re(és rá lehet fogni McLarenre,de nincs értelme,mert ez csapatjáték,és nem ő játszik bent a pályán,és szvsz azzal a kezdő tizeneggyel(amit ő játszatott általában) is simán ki kellett volna jutniuk.

    na de most ezt hagyjuk,ezt csak példának hoztam fel.a múltból nem lehet megélni,és nem is szabad megélni.ez csak szép emlék,ki lehet rakni az ablakba,de tulajdonképpen érünk azzal semmit sem,ha a 25 évvel ezelőtti vagy a 40-45-50 évvel ezelőtt válogatottat hasonlítgatjuk össze a mostanival.nincs értelme.

    most megint újra kell kezdeni,és itt jön érvénybe a mondanivalód 2.része,amibe belekötni nem tudnék és nem is akarnék,mert azzal teljes mértékben egyetértek.azért zuhantunk oda,ahová,de most ebből kellene kilábalni,és én úgy tartom,hogy ennek a válogatott és Várhidi a kulcsa(no meg majd a következő generáció,akiket pár év múlva már lehet is játszatni)
  • [Jakuza]
    #8423
    Ki beszel a valogatottrol ?
    Magarol a jatejkosokrol van szo.
    Azert henyelhetnek a palyan, mert hagyjak oket borsos fizetessel a zsebukben.
    Olyan sok dolguk lenne ezert a penzert ? Napi 2-3 ora edzes ?
    Mas meggebed 3 muszakban a gyarban letminimumert es ha nem teljesit kirugjak, hogy a laba sem eri a foldet. Nem kap lakast, autot semmit, csak a lehetoseget, hogy megelhessen, ha jol teljesit.
    Itt mi tortenik egy Ujpestnel peldaul amikor valami Vaduztol kap hazai palyan egy 5ost ? Semmi! Mintha ez lenne a vilag legtermeszetesebb rendje.Kerdezd meg magadtol, hogy megerdemlik e a summas fizetuket a teljesitmeny nelkul?
    Mit varsz ezekutan toluk majd a valogatotban, ha nincs kovetelmeny ?
    Ranezek egy mas nemzetbeli labdarugora es latom, hogy egy sportolo, mig itt az NB-Ies labdarugol nagyresze tulsulyos, hijan van az izmoknak,kondiciohiannyal kuzd es sorolhatnam. Akkor mit csinalnak az edzesen ? El mondom neked, mit csinalnak , mert lattam parszor vagy tapasztaltam.
    Kartyaznak edzesen, vagy nem mennek el futni alapozaskor, esetleg raszolnak a fiatalra, aki lehagyja oket, hogy oreg vegyel vissza, mert porul jarsz.
    Ez a mi profi labdarugasunk.
  • Solt
    #8422
    Téged a gyűlölet elvakít! Én is utálom a gyárfás, kisteleki, balos média tengelyt... sőt, a kócost sem bírom, de ettől még ebben a válogatotban igenis van fantázia!! Aki követi a meccseket és nem azt várja, hogy mikor hibáznak és lehessen mutaogatni, hogy na de béna, az ezt látja... ennyi...
  • Solt
    #8421
    Látszott rajtuk, hogy úgyvan minden, ahogy ők akarják! Tudták, hogy nyugodtan 14x kapura rughatunk, mert úgysem lesz gól csak egy... és azt is tudták, hogy a Buzsáky lövése megpattan és gól lesz, de hagyták, mert tudták előre, hogy akkor elbízzuk magunkat és rugunk egy öngólt... sőt a kényszerítő direkt a Vanczákra volt kihegyezve... Csak azért nem rugtak nekünk még egy hatost, mert a múltkor az egyik Görög drukker szidta őket és ezért haragudtak a drukkerekre és így bosszantoták őket... mégtovább megyek... azt is tudták, hogy majd a bíró beint lesnek egy olyan szitut ahol ketten vezethetnék a kapusra a labdát! Most, hogy mondod... ebben tényleg van valami igazság... hmmm... ezek a görögök... sátáni egy dolog ez...
  • hunbasser
    #8420
    a válogatottságért nem kapnak fizetést... :D esetleg valami prémiumot,de azt sem az adófizetők pénzéből,hanem az általad emlegetett szponzoroktól kapott pénzből.
  • [Jakuza]
    #8419
    A remenyrol meg nem hallottal ?
    Hogy a szurkolok, akik tobb mint 80 ezren kimentek annak idejen a Nepstadionba, ugyanazt lathassak, mint akkor a Brazilok ellen ?
    Minden szurkolo szeretne, ha ott tartanank, es azert nezi evtizedek ota a merkozeseket, hatha vegre sikerul valami.
    Eppen ezert van az igergetesekbol eleguk.
    Folyamatosan varnak es varnak, mikozben hitegetik oket es igergetnek nekik.
    Ezt elobb vagy utobb megunjak az emberek. Eleguk van abbol, ha egy tetnelkuli merkozest ha behuzunk veletlenul egy tartalekos jobb csapat ellen, vagy egy nevesincs ellenfel ellen, akkor a vezetes es a jatekosok elkezdenek hozsannazni.
    Aztan amikor jon az erofelmero egy tetmerkozes, akkor kikapunk.
    Nezz csak utana mikor nyert tetmerkozesen utoljara a Magyar valogatott a melyik a 30ba volt rangsorolva a Vilagranglistan.
    Elmondom 1985ben. Es hangsulyozni szeretnem hazai palyan rendezett osszecsapasrol beszelek, mert az idegenbeli vereseg meg elfogadhato ilyen csapatok ellen.
    Sot elmondom neked miert kezdtek el pajzsra emelni ezt a valogatottat a Gyarfas es spanjai a median keresztul, mert csak ezzel tudnak a posztjukon maradni Kistelekiek.
    Mas nemzetnel egy ilyen blamaert megkeresik a felelosoket es nem a kifogasokat gyartjak.
    Amiota ez a vezetes dolgozik csak balhek es kinos kudarcok kiserik munkassagukat.
    EB rendezes elbukasa, Mattheusek kiturasa,csapatok kizarasa es pereskedesek tomkelege mind a klubbok es kulfoldi cegek fele.
    A szov kapitany babkent mozgatasa, szakertoi csoport kinevezese fele, hogy megtobb penzt lehessen nekik fizetni.
    Ha osszehasonlitjuk Bozokieknal legalabb latszott, hogy tenni akarnak a labdarugasert.
    Idehoztak a jobbnal jobb csapatokat, hogy fejlodhessen a labdarugas, es meg is mozdult valami.
    Kistelekiek elso eveben meg baratsagos merkozest sem jatszottunk!!!!
    Ezek a tenyek, itt tartunk es ezt nevezik egyesek fejlodesnek. Szomoru.
  • mate317
    #8418
    "lehetett volna" Ja bocs.
    1. Nem lett 3:0
    2. Ha rúgunk 2-t, ők rúgnak 3at és nem engednek nekünk egy negyediket.
    3. Ha rúgunk 3at, ők rúgnak 4et

    Ilyen egyszerű, nem véletlenül lett 2:1 az eredmény, ők akarták így, ők rányítottak.
  • hunbasser
    #8417
    vadbarom vagyol-e?
  • hunbasser
    #8416
    néha,mikor ezeket a károgásokat olvasom,tökre úgy jön le,mintha ők megölték volna valamelyik fórumozó édesanyját,vagy elkapták volna egy sötét pesti sikátorban...

    ezeknek a fiúknak nem céljuk az,hogy eltántorítsanak minket,az a céljuk,hogy győzzenek,és megörvendeztessenek bennünket.a sarkazgatásokat sem csupán az eredményessége miatt csinálták,hanem azért,hogy lássunk egy kis szép focit is.és hogy megérte-e nekem az 1500 Ft,azért,hogy kikaptunk?MEG! az Európabajnokokkal játszottunk tétmeccset,és egy olyan meccsen kaptunk ki,ahol szerintem jobbak voltunk,és ha szerencsésebbek lettünk volna,ez a meccs bizony simán lehetett volna 3-0 is.
  • mate317
    #8415
    Emberek mi az hogy jól játszott? A játék nem az, hogy megkapom a labdát és elkezdek szaladni vele az ellenfél kapuja felé. Nem láttam tegnap se egy kényszerítőt, se egy visszapasszt a mieinktől. Bezzeg a görögök játékát néha már alig bírtam szemmel követni. Ők már akkor tudják mit fognak csinálni, hova fognak passzolni, amikor jön feléjük a labda. Mi meg csak totojázunk.
    És hiába a helyzetek, ha félgőzzel nyer a görög B.
    Aki szerint várhidi jó, az írja le miért. De ne a "fiatalítás" meg "megmozdult valami" szöveget.
  • daviddavid
    #8414
    :D
  • scs17
    #8413
  • hunbasser
    #8412
    meg tudom azokat is érteni,akik már 30-on felül vannak,és már tényleg régóta nyomon követik a magyar labdarúgást,főleg a válogatottat.mindig csak bizakodnak,mert mindig megmondta mindegyik szöv.kap.hogy "na majd most!",és mindenki elhitte.és ugye itt jön képbe az a fiú,aki farkast kiáltott,azonban utána már tényleg nem hiszik el neki,hogy ott van az a nyamvadt farkas.

    mondom,meg tudom őket érteni,de akkor ne sajnálkozzanak már annyit,meg ne károgjanak(tisztelet a kivételnek)

    aztán a másik bosszantó dolog még az,hogy ebbe a topikba rengeteg 20-25 éves ember ír,és némelyikük olyanokat tud írni,hogy egyszerűen a hajam égnek áll.

    meg egyébként is,ha ennyire kikiáltjátok,hogy szar a magyar foci,akkor minek nézitek meg a meccset,minek írkáltok ide?lehet,hogy azért nem lesz már sosem olyan a magyar foci,amilyen,mert sok a fikázó.csak fikázni tudnak.én mindenesetre jövőre szeretnék kimenni az összes hazai meccsre és szeretném buzdítani a válogatottat.

    és akkor lehet jönni most a 6.hellyel megint,meg az eléggé vicces érettségis/egyetemes hasonlataitokkal,ha így álltok hozzá,akkor ne is várjatok mást.úgy érzem,hogy Lothar egy nagyon jó dolgot kezdett el: idehívott nagyobbnál nagyobb csapatokat,és ez megmozgatta az embereket,végre elkezdtek a nézők újra meccsre járni,és egy idő után már nem csak az ellenfél miatt mentek ki,hanem azért is,mert jól játszott a csapat(lehetőségeihez mérten).aztán persze volt közben egy Bozsikunk,aki nem tudott mit csinálni,de most jött egy Várhidi,és látta a csapatban rejlő lehetőségeket,és elkezdte azt folytatni,amit Matthaus (kényszerből) abbahagyott.

    Igenis jól játszottak a fiúk,nem kell belénkbeszélni,hogy nem így volt.azt sem kell belénkbeszélni,hogy szaruk vagyunk,és azok is maradunk,ennyi.

    ha így fogná fel mindenki,akkor 1000 ember sem lenne kint a válogatott meccseken...
  • Unreal1942
    #8411
    Már azt is kétlem, hogy láttad a meccset :P
  • mate317
    #8410
    Ja végülis a 6. hely az teljesítmény. A játék meg fantasztikius, kár hogy focira emlékeztető dolgot csak a tartalékos görögöktől láthattunk tegnap. De birka népnek birka focit, ám legyen!
  • _Vegeta_
    #8409
    Bolond vagyok és vallalom.
    Varhidi maradjon, kisteleki mehet. :D
  • Solt
    #8408
    igazad van, én rád szavazok!
  • Unreal1942
    #8407
    Nagy szakértő vagy az világos :D
  • mate317
    #8406
    Na aki ezek után azt mondja hogy várhidi maradjon, az bolond.
  • Csesza
    #8405
    Babos? :D
  • Solt
    #8404
    A tegnapi meccs statisztikája:

    Kapuralövések: Hun: 14/6, Gre: 6/3

    Szögletek: Hun: 11, Gre: 1

    Egy rutintalan fiatal csapat egy rutinos európa bajnok ellen! Szerintem a számok is magukért beszélnek... Csak így tovább...
  • Lammer
    #8403
    Btw neztetek az EBre a Seedeket???

    Switzerland (hosts) 1.800
    Austria (hosts) 1.500
    1 Greece (holders) 2.167
    1 Netherlands 2.417
    -
    2 Croatia 2.409
    2 Italy 2.364
    2 Czech Republic 2.333
    2 Sweden 2.273
    -
    3 Romania 2.250
    3 Germany 2.250
    3 Portugal 2.192
    3 Spain 2.182
    -
    4 Poland 2.167
    4 France 2.091
    4 Turkey 1.958
    4 Russia 1.958

    DUUURVA :D

    akar osszejohet egy ilyen csoport is, hogy:
    Hollandia, Olaszo., Nemeto., Franciao.

    Sorsolas: December 2 ;)
  • Vardar
    #8402
    Babos ilyen?
    (Ha már külföld ott van Chech.)
  • Lammer
    #8401
    szivembol szoltal, sajnos :C

    ---
    btw neztetek??? nekem csak most esett le, hogy a nemreg meg EBt megjart Szlovenek is a 6-ikok lettek... detto szegyen... kivancsi vagyok ott naluk mi a palya --> keresztrefeszites, neplazadas etc? :D
  • miki36
    #8400
    jelen pillanatban szvsz nincs nála jobb kapusunk
    a jövőre nézve viszont van, Bogdán Ádám a Boltonban, Somodi Bence a Blackburnben, Gulácsi Péter Liverpoolban(kölcsönben az MTK-tól)...
    csak hát ők még rutintalanok:S
  • Csesza
    #8399
    de Casillas -.-

    nincs Fülöppel gond
  • Vardar
    #8398
    Kapus posztra nem kellene valaki? Fülöp nagyon béna.