28330
10917302841238962806.jpg
  • hunbasser
    #8517
    az,hogy nem jutottunk ki a vb-re,csak egy ürügy volt.más volt ott a problematika,pl az is,hogy Lotharnak nem tetszett az,amit lát,és ezt megszólta.ráadásul elég nagy is volt a fizetése >>> kevesebb pénz marad cashtelekiéknek.
  • Lombardini
    #8516
    Nos én éppen ezért szerettem volna ha Lothar marad. Ha maradt volna, ma nem itt tartanánk. De a tisztelt MLSZ vezetőség nem őt akarta, jött Bozsik aki mindent elcseszett. Most meg mindent Várhidi nyakába akarnak varni.Röhej. Tény, hogy Matthaus százszor jobb edző mint VP, de mint írtam korábban is, nem vagyok híve a "megválasztjuk, csináljon valamit, húú nem jó, kirugni!" szisztémának. Ha valaki valamit elkezdett a válogatott élén, és még van is jövője-márpedig ennek a csapatnak van- akkor csinálja. Mégegyszer nem szabad elkövetnie a magyar futball vezetésnek azt a hibát amit elkövetett akkor amikor a németet elküldte.
  • [Jakuza]
    #8515
    Es igaza is van. Tudod, ha anno o a 6. helyen vegez felakasztjak.
    Az a baj veletek, hogy kovetkezetlenek vagytok, egyszer ezt mondjatok egyszer azt.
    Mind ahogy a szovetseg is az, kovetkezetlen. Olvassatok vissza a hozzaszolasaitokat a Norveg,Moldav merkozes utan.
    Aztan vonjatok le a konzekvenciat
  • hunbasser
    #8514
    Lothar mindig megmondja... :) szerintetek,ha valamilyen csoda folytán visszakerülne Bozóky,akkor Lothar visszajöhetne?mert ha jól tudom,ők igen jóban vannak egymással.persze Peti bá't most nem kéne kitúrni,mert jól végzi a munkáját,de egyszer ő is meg fog bukni,amikor majd nem fog menni a csapatnak,és kifogy az ötletekből,akkor úgyis váltás lesz.de remélem ez nem az elkövetkezendő pár évben lesz :)
  • hunbasser
    #8513
    azt ne mondd már,hogy az észteket és a szlovénokat nem vernénk meg... :) a világranglistán is SOKKAL előkelőbb helyen állunk,mint ők,és gondolom nem véletlenül.őket azért megelőznénk szvsz
  • [Jakuza]
    #8512
    NS mattheus nyilatkozat:

    ""Nagyon szomorú vagyok, hogy így alakult a helyzet, de én már két évvel ezelőtt megmondtam, hogy a magyar szövetség új vezetése Kisteleki István elnökkel és az elnökséggel nem a futballért dolgozik, nem hozzátesz, hanem kivenni akar belőle. Törvényszerű volt a nemzeti csapat kudarca és az sem véletlen, hogy a magyar-horvát Európa-bajnoki pályázat egyetlen szavazatot sem kapott. A futball nem egy bonyolult dolog. Aki sokat és jól dolgozik, az élvezheti annak a megérdemelt gyümölcsét, aki csak beszél és nem csinál semmit, az pedig megkapja méltó büntetését."

    "[Azt hirdették, hogy új úton jár a csapat, elkezdődött a fiatalítás, közben pedig azok a játékosok kaptak lehetőséget, akiket én fedeztem fel, és nálam lettek válogatottak. Fülöp Márton, Juhász Roland, Huszti Szabolcs, Tőzsér Dániel és Priskin Tamás nálam volt először kerettag, (ide sorolhatjuk, Hajnalt es Gerat is)többségük az én irányításom alatt mutatkozott be a nemzeti együttesben. Tehát semmi újítás nem történt a távozásom óta. A magyar labdarúgás jelenleg egy romhalmaz, fölötte pedig keselyűként köröznek az elnökségi tagok, akik igyekeznek a szemétdombból kihalászni a nekik hasznos darabokat, de semmit sem tesznek az újjáépítésért. Szomorú vagyok, mert a játékosok és a szurkolók nem ezt érdemlik, de amíg nem kerül egy új, tisztességes vezetés az MLSZ élére, addig a magyar futball sem lép előre. Nálam nem fordulhatott volna elő, hogy 3-0-ra kikapunk Moldovában. Ha mégis megesett volna ez a szégyen, akkor én gyalog küldtem volna haza a játékosokat. Mi is szenvedtünk vereséget, játszottunk rosszul, de irányításom alatt egyszer sem alázták meg a magyar válogatottat."
  • [Jakuza]
    #8511
    Ez nem is fog mig a Meszoly/Kisteleki brigad van pozicioban.
  • Randal
    #8510
    értem. Csak az a baj, hogy nem ez a válogatott játszott, ha jól tudom.
  • [Jakuza]
    #8509
    Ja es persze amit hianyoltal, az Angolokkal is jatszottunk, ugyanis azt a merkozest is lekotottek Bozokyek veluk.
  • [Jakuza]
    #8508
    Azt mar reg elertuk, jatszottunk baratsagos merkozest.
    Nemetorszaggal,Franciaorszaggal,Braziliaval,Argentinaval,Real Madriddal,Romaniaval,Kinaval,Walessel,Szlovakiaval,Gorogorszaggal,Mexikoval es meg par csapattal.
  • Kaplan
    #8507
    Az Angolok már évek óta számomra érthetetlen okokból hihetetlenül szarok. Pedig játékosállomány szerint ott kellene lenniük, csak ez a Steve valamit nagyon elnézett. Ha oda megy esetleg Capello, vagy Lippi iszonyat nagy rendet fog rakni.
  • Gregorius
    #8506
    Á! Angoloktól semmit nem lehet tanulni. Nem kéne tőlük megtudni, hogy hogy kell kiesni az élmezőnyből.
  • Unreal1942
    #8505
    Hát az első kalapból szinte mind1 kit kapunk meg...
    A 2. kalaptól viszont már nem olyan vészes. Ott van pár számunkra is verhető gárda.
  • Randal
    #8504
    De legalább sikerült elérnünk, hogy játszunk barátságost az olaszokkal, lengyelekkel, igaz, kellene még több csapat, pl. hívhatnánk most Angliát:D
    Vagy esetleg jöhetnének az ukránok, horvátok, csehek stb. stb.
  • Gregorius
    #8503
    Ez így van. De ahhoz mondjuk az is kéne, ha nem csak azért jönnének ide csapatok focizni velünk, mert megboldogult Puskás Öcsi. Valamit nyújtani is kéne, és pénzből nem vagyunk eleresztve.
  • Kaplan
    #8502
    Igen ezt én is osztom.

    [ szerk. : Félreértés ne essék, én sem szeretem Kistulokit és a bandáját, én a csapatot becsülöm nagyon. ]
  • Punker
    #8501
    az tény hogy több barátságos meccs kéne
  • [Jakuza]
    #8500
    Ahhoz talan baratsagos merkozeseket kellene jatszani, mint Bozoky idejeben.
    Kisteleki csak a szekre palyazott az elso eveben egyetlen egy baratsagos merkozest nem jatszottunk.
    Ez naluk a munka es az, hogy a valogatott elorebb lephessen.
  • Kaplan
    #8499
    Én még mindig azt mondom, hogy a 2010-es VBre való kijutásunk esélye is egyenlő a nullával, de minél minőségibb ellenfeleket kapunk annál többet tudunk tanulni és jobb meccseket játszani, aztán már csak hab lesz a tortán amikor 2012-ben kiütjük az Ukránokat az elődöntőből :)
  • [Jakuza]
    #8498
    De azert remelem latod az eroviszonyokat.
    Nem kell hozza csak egy kis esz, hogy ilyen csoportban annyi eselyunk lenne, ami egyenlo a 0-val.
    Amugy valoban felesleges tippelgetni, es felteteles modban beszelni, mert a mai tenyek szerint, ott tartunk, hogy az elso harom kalapbol sorsolt ellenfel ellen 0 pont, 2-16os golkulonbseg, es blama Maltatol.
  • Gregorius
    #8497
    Szeritnem 1., 2.
  • Kaplan
    #8496
    Majd ha ezt a csoportot kapjuk akkor lehet bármi fajta sejtésed és tippelgetésed. Most még így teljesen felegsleges amikor semmit nem tudunk.
  • [Jakuza]
    #8495
    En inkabb az utolso helyre tippelnek. :D
  • Punker
    #8494
    5.-6.
  • [Jakuza]
    #8493
    Vajon hanyadikkent vegeznenk egy ilyen csoportbol ?

    Németország
    Anglia
    Dánia
    Magyarország
    Szlovénia
    Észtország

    Van egy sanda sejtesem.
  • Kaplan
    #8492
    Negyedik kalapból sorsolnak minket. Vajon közvetíti majd az EuroSport vasárnap?
  • Gregorius
    #8491
    Megjegyzem, hogy teljesen mindegy, hogy a magyar focit most szdiják vagy nem. Már régen letett róla mindenki. Az, hogy most boldog, boldogtalan ennyi érzelmet táplál iránta, az azért van, mert volt miért szorítani. Ha tetszik, ha nem, ezek a fiúk olyat nyújtottak, amiért érdemes volt örömünkben ujjongani, és dühünkben őrjöngeni. Ilyen is régen volt már.
  • daviddavid
    #8490
    nem ugatok bazz
  • Gregorius
    #8489
    Nekem nem olyan lol azért a cikk. Igaza van, tényleg borzasztóan sikerült ez a szereplés. Tény, hogy nem a mostani csapat sara, és nem Várhidié, de mindent összevetve a magar válogatott eredményét tükrözi az eredmény.
  • bmffm856
    #8488
    52. helyen vagyunk a világranglistán. az európain 30.
    akkor ez most akkor hányadik kalap lesz?
  • galmat
    #8487
    Pár gondolat.
    -Lehet, hogy mégis a 3. kalapba kerülünk, mert a FIFA nem döntötte el hogy a múlthavi, vagy az ehavi világranglista alapján sorolja be a csapatok. Amúgy mind1, hogy kik az elennfelek, mindenkit meg kell verni, nem számolgatni.
    -Várhidi sztem marad, mivel a szurkolók is kiállnak mellette(és nem elhanyagolható, hogy olcsóbb az mlsz-nek, mint egy külföldi szakember). Amúgy meg sztem azért is marad, mert az mlsz.hu-n pár hete indították el a blogját. Úgyhogy sztem nem az volt a cél, hogy legyen 3-5 bejegyzés aztán megszűnjön.. Bár ez a kicsit szubjektív észrevétel :D

    Amúgy sztem is, ha leszámítom az a két szerencsétlen helyzetet szerdán, akkor tényleg élvezet volt nézni a srácokat.
    Azok meg inkább hallgassanak, akik itt krákognak, mert sztem ha a szurkolók nem hinnének a válogatottban nem lettünk volna 32200-an szerdán. Amúgy magyarok vagyunk, amíg élünk remélünk,mert egyszer nekünk is ki fog jönni a lépés, és igen most már van akiben lehet reménykedni, mert nekem ne mondja senki, aki látta Vass Ádámot,Filkor Attilát stb. játszani, hogy nincs jövőjük. Igenis lehet bennük hinni, ez a selejtezősorozatot meg gyorsan el kell felejteni. Ez elég volt nekik rutinszerzésre, összeszokhattak, úgyhogy 1 év múlva, amikor ismét tétmeccset játszanak majd akkor egy sokkal érettebb társaság lesz, mert kezdenek a fiatalok lassan beépülni külföldön a klubbokba is.
    Addig is HAJRÁ MAGYAROK!
  • Checkerboy
    #8486
    Olvasd el a kib*szott hsz-t, aztán ugass bele..Értsd meg, h miről írtam, aztán fikázd.
  • Randal
    #8485
    Egy kis idekapcsolódó anyag:

    Régi mérkőzés értékelése:)
  • Randal
    #8484
    Való igaz:)
    Lehet, hogy nem volt mit tenni.
    Bár mostmár igazán 2 csatáros játék mehetne.
  • Oziris666
    #8483
    Na de ezért van az edző,kielemzik az ellenfelet elvileg:)
    Azt meg mellékessen ha van is hiányzó sztem egyikünknek se jutott volna eszébe az az elmebeteg ötlet h Csizmadia legyen középen:D
  • Solt
    #8482
    Nem haragszom, de szerintem értelmesen leírtam! :) A kiugró eredmény mind erőn felüli volt, az általad említett blama szó pedig a realitás + balszerencse!
  • hunbasser
    #8481
    "Akkor azok az emberek a világ legjobbjai közé tartoznak,c sak azért, mert az előd összedolgozta nekik a helyezést?"

    ha jól tudom,ez nem így működik,a fifa egy bizonyos időintervallumot néz csak.hogyha beleszámítana az összes meccs,akkor Anglia lenne az első kb és a törökök sem ott lennének,ahol.
  • Randal
    #8480
    Igazad van, csak ha megnézed pl. a moldávoknál az első gólt szinte Csizmadia miatt kapták. Alapvető emberek hiányoztak a hátvédsorból. Sajna nem mindegyik keret van azon a szinten amit a többi nyújtani tud. Mégha egy kicsit marad is el, akkor is rizikófaktor.
    Másrészt a srácok játéka a passzolásokon, technikán alapulú beadásos játék ahogy figyeltem. A moldávok meg nekünkjöttek meg átívelték a középső soron.
  • Oziris666
    #8479
    Ne haragudj,de ez egy hülyeség!A kutya se szolna egy szót se ha tényleg ennyit tudnának és kikapnak mindig!(Mint Málta meg Andorra stb...)
    De itt néha nagy bravur néha nagy blama kategória van!Tiszta váltakozó az egész!Ne mond már h néha tudunk néha nem?Nekem ez a furcsa illetve az elszomorító az egészben!Nem véletlen h egy rohadt döntetlenre se volt képes a csapat nagyon rég óta!
  • Randal
    #8478
    értem:)
    Ami miatt mérges vagyok az az, hogy mindenki a világranglistás helyezésünkkel jön. Tiszta nevetséges. Ha Lichtenstein válogatottja olaszként állna ki, és veszíten egy-két meccsett, akkor is a top10-ben lennének. Akkor azok az emberek a világ legjobbjai közé tartoznak,c sak azért, mert az előd összedolgozta nekik a helyezést?

    Egyébként minden tiszteletem a Lichtensteineké. Elvárások nélkül fociznak, hobbiból (ha jól tudom) .