28330
10917302841238962806.jpg
  • _Vegeta_
    #8677
    En bizom benne hogy jomeccseket fogunk latni a kovetkezo selejtezoszezonba. :D
  • Csesza
    #8676
    én is nagyon remélem, sőt remélem a 2. helyet sem ígéri be hiszen eddig is arról volt szó hogy a 2012es EB a célkitűzés
  • Unreal1942
    #8675
    Bízom benne, hogy a kapitány nem tesz ígéretet arra, hogy ki jutunk a 2010 es VB re! Csak azért, hogy maradjon!
  • [Jakuza]
    #8674
    Mert akkor a falabuak kozott, kiraly lenne a santa :D
  • Kaplan
    #8673
    Tudom nem teljes mértékben tartozik ide de lenne egy kérdésem. Az utóbbi nem tudom hány meccsen volt Vaskón a meze alatt egy olyan 'poló' aminek garbója van. Gondoom ilyen izzadtás elszívó feszülős tréning felső. Nem lehet ezt egyszerűen megfogalmazni. Tudja valaki hol lehet ilyen kapni? Lionsportban voltam ott csak néztek ki a fejükből bután..
  • _Vegeta_
    #8672
    Filkor kell! :D
  • Randal
    #8671
    Dzsudzsákot én is szívesen látnám középtájon, de szerintem ő maga is szívesen játszana ott. Van oylan technikája a gyereknek, hogy veszélyes lenne. Egy Gerával és Buzsákyval, vagy bármelyik másikkal kiegészítve valóban gólerősek lehetnénk. Ők hárman eddig elég bevállalósak voltak:)
  • hunbasser
    #8670
    Végülis ha a középpálya elé gólerős,akkor elég az egy csatár,és pont egy olyan csatárunk van,akit lehet tömni labdákkal,főleg a fejre lehet neki nyomni a labdákat.Tőzsér helyett jobban elviselném Dárdait,habár Tőzsér nagy lövő - ezt meg kell hagyni - mégsem próbálkozik eleget.ha rugdosná a gólokat,egy szavunk nem lenne,ha szűrni nem is tudna olyan jól.egyébként a védelemmel úgy látom nincsen különösebb gond,a görögök is csak egyszer tudtak úgy áttörni a védelmen,abból sajna tizi is lett.tehát a 4 védős 2 szűrős védelem jól funkcionál,de még ennél is biztosabb lenne,ha visszahívná Dárdait a válogatottba Várhidi(bár elég unszimpi a csóka,nem nagyon érdekli a válogatott :\)

    a Husztis hírhez:Huszti jó játékos,és kihagyhatatlan lenne,de azért ne mondjom már olyanokat,amiket mondott...ha bocsánatot kér mindenkitől(elsősorban Peti bá'-tól),akkor spongyát rá,és jöjjön vissza,de most ő is megérezte,hogy nincs rá olyan nagy szükség,tehát nem vagyunk rákényszerülve,de azért jó lenne,ha ott lenne a bal oldalon.Dzsudzsákot meg akár középen is ki lehetne próbálni,legalább nem kéne bejönnie szélről,ha lőni akar,mert az ő átlövései is igencsak veszélyesek,és hát Hajnal nem valami jó a válogatottban.és persze Dzsudzsák is jól tud ám osztogatni,egy próbát megérne középen szvsz.
  • Kaplan
    #8669
    Mert az már ütött-kopott :DDD
    Bocs Jakuza nem személy felé irányul a dolog, csak túl magas labda volt :)
  • Gunnersboy
    #8668
    ilyen erovel miért nem jatszik nagyanayd terdekalacsa?
  • bmffm856
    #8667
    matyikáról ezt mindenki tudja :):):)
  • Grenzjager
    #8666
    Ok, csak ha nem lesz a 2. hely, akkor húzzon el francba a sleppjépvel együtt...

    FELELŐSÉGVÁLLALÁST!!!
  • Kaplan
    #8665
    Te igen intelligens embernek tűnsz... ;)
  • ryhdeksan
    #8664
    nemtom neked mi bajod van Adrianoval, a csapatodban elég jól játszott
    lehet a te apád meghalna te is piáznál



    azt a makit megértem, mert már pár gólt lőtt a serie b bajnokának
  • bmffm856
    #8663
    igen mert megkapják a komplett üveggyüjteményét amit ha visszaváltanak milliókat kaszálnak...
  • ryhdeksan
    #8662
    majd ha formába jön akkor meg többet ér mint az egész csaló csapatod
  • zaki
    #8661
    :DDDDDDDDDDD
  • 9csöves9
    #8660
    Adrianoval mit kezdenél?:D

    bemenne egy igazi magyar kocsmába aztán vége lenne mindennek
  • Matthew Prosac
    #8659
    Adriano, Huntelaar, Henry... ja ők nem magyarok?
    akkor honosítsuk őket!
  • Solt
    #8658
    kezedesz túl lépni egy határt...
  • vmvr
    #8657
    mondj akkor te csatárokat, akiket szívesen látnál a válogatottban
  • [Jakuza]
    #8656
    Hu ezek aztan a golvagok :DDD
    Ilyen erovel nagyanyam terdekalacsa is jatszhatna. :D
  • bmffm856
    #8655
    ez teljesen így van. :) és ez mindenképpen előrelépés, mármint hogy senki nem jöhet úgy Magyarországra hogy borítékolt a győzelme...
    megaztán.. ránézésre 3 csapat között dől el a továbbjutás, de Portugália, Svédország, Dánia nagyjából egy játékerőt képvisel, körbeverések minden bizonnyal lesznek, és van egy sejtésem hogy a körbeverésekbe mi is beszállunk, amiből akár jól is kijöhetünk. van még 1 évünk hogy felkészüljünk a selejtezőkre, akármi lehet. 1 meccs van amire biztosan azt mondom hogy esélytelen a pontszerzés: Portugália idegenben. a többin nem mernék fogadni se pontszerzésre se arra hogy nem szerzünk pontot...
  • Solt
    #8654
    Huszti és a válogatott...
  • Solt
    #8653
    Jó meglátás! Így van, izguljanak ők nekik kötelező továbbjutni! :))
  • Unreal1942
    #8652
    Esélyünk az igazából nem sok van ebben a csoportban, de szerintem a "nagy" csapatok se boldogok, hogy minket kaptak a 4. kalapból! Tudják ők azt nagyon jól, hogy aki itt nálunk veszít pontot (és ez simán benne van) az kb. le is mondhat a tovább jutásról!
  • Solt
    #8651
    ezt adom én is, a támadó középpályásaink gólerősebbek és kreatívabbak jelenleg mint a csatáraink, ezért jó ez a 4-2-3-1... csak ebben a felállásban a Vass mellé egy másik labdaszerző védekező középpályás kéne, mert a Tőzsér erre nem igazán alkalmas...
  • Matthew Prosac
    #8650
    az utolsó mondat a lényeg, próbáltam énis ezt megfogalmazni korábban. a "gólerőst" direkt kiemeltem. még Halmosi és Huszti gólerősebb náluk, ráadásul alapemberek, jó ligákban. csakhát ők nem csatárok... (pont ezért jó gondolat Várhiditől hogy feláldoz egy csatárt egy középpályásért.
    Dzsudzsák, Halmosi, Hajnal, Buzsáky, Gera, Vass - kihagyhatatlanabb embereink vannak a középpályán, mint csatársorban.
  • Randal
    #8649
    Ebben pl. egyetértek. A srácok eléggé idegesek tudnak lenni, ezért hagynak ki sok helyzetet. egy rutinosabb csatár kellene, vagy egy bevállalós ember. Azt kellene nekik is csinálniuk mint Gerának vagy Buzsákynak, meg Dzsudzsáknak. Pedig Priskin a meccsek elején elég bevállalós, aztán beállnak a biztosra menésre, amit meg vagy ellassúznak vagy eltöketlenkednek.
  • Takezó
    #8648
    Sanyi az nekem szimpi lenne minden anyázásával együtt, csak amellett focizni azt nem tud.
  • hunbasser
    #8647
    jó,hát akkor hozni kell a magyar Rooneyt,nincs más választás ^^
  • Takezó
    #8646
    Egyrészről azért mégiscsak csatárok, hadd vegyem már súlyozottan figyelembe a lőtt góljaik számát, másrészről oké, adjunk hozzá 10 gólpasszt is összesen, akkor sincsenek sehol. Két állandó kezdő csatárunk van mondjuk komolyabb ligába, mint a magyar. Így azért nehéz.
  • hunbasser
    #8645
    ne csak azt nézd,hogy hány gólt lőttek.Szalai már talán valami 5 vagy 7 gólpasszt adott,Feczesin szintén adott párat.
  • Takezó
    #8644
    Feczesin (Brescia, 14 meccs) - 14 meccs, 3 gól
    Priskin (Watford, 17 meccs) - 6 meccs, 0 gól
    Hrepka (NEC Nijmegen, 12 meccs) - 7 meccs, 0 gól
    Németh (Liverpool, 13 meccs) - 0 meccs, 0 gól
    Szalai (Real Madrid Castilla, 14 meccs) - 9 meccs, 2 gól
    Farkas (Dinamo Kijev, 17 meccs) - 0 meccs, 0 gól

    Fiataloknak fiatalok, tehetségesnek talán tehetségesek, de egyelőre még egyikük se kiforrott csatár.
  • hunbasser
    #8643
    a magyar Roneey ^^
  • Count Adyn
    #8642
    Sanyi a kiráály:DD
  • Drizzthsz
    #8641
    Mstanában Torghelle is megint ide sorolható, ráadásul nem semmi gólokat varázsol, jót tesz neki Németo.
  • miki36
    #8640
    +farkas:)
  • hunbasser
    #8639
    +Szalai :)
  • kraawz
    #8638
    németh
    hrepka
    priskin
    feczesin