28330
10917302841238962806.jpg
  • hunbasser
    #8717
    nézd,aki felveszi a román címeres mezt és énekli a román himnuszt az hadd ne legyen már magyar,jó? meg ha egy kicsit is magyarnak vallaná magát,az lett volna az első,hogy 90 után felveszi a magyar állampolgárságot...
  • tomcat1
    #8716
    Sajnos hazafiatlan és buta is vagy.
    De megnyugtatlak, nem te vagy ilyen egyedül az országban.
  • hunbasser
    #8715
    sajnos igaz amit mondasz,sokkal jobban fejlődnek,a focijuk meg már régóta jobb,mint a miénk...
  • Solt
    #8714
    Félig én is székely vagyok, ezért is érint érzékenyen a téma! :) Imádom Erdélyországot, és minden elismerésem a tiétek, hogy Csíkszeredával együtt még mindig Magyar város tudott maradni Udvarhely...
  • bmffm856
    #8713
    román település maximum plojesti konstanca bukarest meg a többi putritelep ahol disznók rohangálnak az utcán...
    ilyen meg hogy magyar ajkú román település nem létezik...
  • scs17
    #8712
    Teljesen egyetértek veled, különösen hogy én Erdélyből(Székelyudvarhely) származom, nagyon fel tudnak idegesíteni, hogy ha azt mondják hogy román település,stb. Sajnos sokaknál a székely=román.
  • Csesza
    #8711
    azért sír, mert sztem nem kéne megbontani a mostani csapatot és a stábot

    azért nevet, mert Bölöni egy rohadt jó, híres és neves edző

    (ezekben a dolgokban nem vettem figyelembe, hogy román és sztem nem is kéne) - lehet, hogy sokat tanulhatnánk a szőrös talpuaktól mostmár mindenben, mert már majdnem mindenben jobbak nálunk
  • Vardar
    #8710
    Na és a cigányok? Amikor nem adják ki a segélyt kisebbségi etnikum, amikor kiadják magyarok.
  • Solt
    #8709
    Nem vitatkozom, mert nem tudom minek vallja magát, de ennyi erővel fél Magyarország meg szovjet, mert sokan még ma is éneklik a szovjet himnuszt! Én sokat jártam Marosvásárhelyen, de egyáltalán nem román város... abban az időben meg főleg nem volt az, igaz mára sokat romlott a helyzet! Ha elhangzott a szájából, hogy ő elsősorban román, akkor igazatok van, de ez a mondatod egy kis tájékozatlanságról árulkodik: "magyar ajkú ROMÁN településen" Pontosítok: elrománosított, Magyar ajkú, Magyar település!
  • Unreal1942
    #8708
    Nagy a szarkeverés az MLSZnél, de ezt már megszokhattuk sajnos. Ezt a majmot kéne elmozdítani az éléről végre!
    Én azt gondolom, hogy a kócósnak kéne maradnia és építeni tovább a csapatot. a VB re nem sok esélyünk van bárki is veszi át a gárdát! Max annyit érünk el vele, hogy kezd megint más játékosokat behívni!
    Aztán lehajtott fővel távozik a selejtezők végén vagy inkább közben amikor már látszik, hogy semmi remény.
  • vmvr
    #8707
    szerintem Bölöni román. magyar ajkú ROMÁN településen született. és a legfontosabb, ő románnak vallja magát, a román himnuszt énekli, és soha nem is mondta magáról, hogy ő magyar lenne. sok magyar csak akarja őt magyarnak hinni...
  • hunbasser
    #8706
    románnak vallja magát,és ez bőven elég,nem? :)

    mindenki az,aminek vallja magát...
  • Solt
    #8705
    húúú... van egy kis fogalom zavar nálad, de ez nem az a topic ahol ki kéne fejtenem a véleményem a tiéddel szemben! :D

    azért ezen a szösszeneten gondolkozz el: "áthelyezték a Steaua Bucureºti-hez" ebben sok minden benne van! :D
  • jefferson83
    #8704
    Teljesen igazad van. Csak nem akartam más jelzőt használni. Én soha nem tartottam jó ötletnek a drasztikus fiatalítást, de ha már kiadtam ukázba, hogy Petikém meg kell csinálni(mert nem hiszem, hogy egyedül Peti találta ki), akkor annyi tisztesség lenne bennem, hogy hagyom dolgozni. Aljas dolog lenne most kipenderíteni Várhidit. Pláne, hogy Bölöni vagy akár melyik szóba jöhető nevesebb kapitány sokkal több pénzt követelne. Biztos van pénz dögivel.
  • jefferson83
    #8703
    Ennek ellenére magyar, de nem tartunk most történelem órát :)
  • hunbasser
    #8702
    nem hülye cashteleki,nagyon is okos ember,csak hát visszaél vele.ha hülye lenne,akkor nem lenne mlsz elnök.persze,ezt az okos jelzőt inkább negatívumként értelmezem,mert ezt úgy értettem,hogy nagyon ügyesen tudja lenyúlni a pénzt a labdarúgásból úgy,hogy azt ne lehessen rábizonyítani.

    okosan csinálja,de törvénytelenül és persze ezzel sokmindenkinek árt,többek közt nekünk is.
  • hunbasser
    #8701
    egy kis info róla a wikiről:

    Bölöni László
    A Wikipédiából, a szabad lexikonból.

    Bölöni László (Marosvásárhely, 1953. március 11.) labdarúgó, edző.

    Gyermekkorát Dicsőszentmártonban töltötte. Labdarúgó pályafutását 1967-ben kezdte a városi Chimica Târnãveni csapatban, ahol 1969-ig játszott. Tanulmányait a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Intézetben végezte. 1970 és 1984 között az ASA Marosvásárhely csapatban játszott, utána áthelyezték a Steaua Bucureºti-hez. A román futballválogatottban 108-szor szerepelt, 23-szor volt a válogatott csapatkapitánya és 25 gólt lőtt. 1977-ben és 1983-ban ő lett a legjobb román labdarúgó. A Steaua-val BEK és szuperkupát nyert. Edzője volt rövid ideig a román válogatottnak. 2001–2003 között a Sporting Lisszabon edzője, majd a francia Rennes-nél dolgozott. A 2006/2007-es szezont az AS Monaco FC kispadján kezdte, de 10 bajnoki mérkőzés után távozni kényszerült. 2007. április 6-án másfél évre az Al Nasr Dubai csapatához szerződött.

    a helységnevek,amelyek említve lettek,mind román települések,és ő nem magyar,hanem román játékosként és edzőként lett híres,nem pedig magyarként.és ebben a magyar cikkben egyetlen egy magyarországi település sincs említve,vagy valamiféle Magyarországhoz kötődő dolog.

    itt pedig az angol cikk legeleje:

    László Bölöni
    From Wikipedia, the free encyclopedia
    LLadislau Bölöni


    Ladislau Bölöni (born March 11, 1953 in Târgu Mureº) is a former Romanian football player, currently being a football coach.


    nincs bajom Bölönivel,de azért egy román már mégse legyen magyar szövetségi kapitány...
  • Solt
    #8700
    szerintem a Magyarságával semmi gond, bár tény, hogy most felesleges lenne edzőt váltani! :) ha a Markóra mondanád, hogy román, azzal 1000%-ban egyetértenék! :D
  • jefferson83
    #8699
    Ebbe ne menjünk bele, mert nem ide tartozik (egyébként Marosvásárhelyen született).

    Én nem vagyok túlzottan oda a kócosért, de most szerintem az a legkevesebb , hogy ki irányítja a válogatottat. Én is amellett voksolok, hogy maradjon. Hülye a Kteleki ennyi.
  • hunbasser
    #8698
    ez meg a másik...ami jól működik,azt miért kell megbolygatni?
  • hunbasser
    #8697
    ha én magyarnak vallom magam,és Magyarországon is születtem,akkor nem veszem fel a román állampolgárságot.ennyi :)

    jó edző,de azért egy románt már mégsem kéne szerintem a magyar kispadra ültetni...
  • vmvr
    #8696
    kérdem én: MI A FASZOMNAK IDE BÖLÖNI? MINEK?

    mi a baj Petyával? semmi, csak kisteleki megint csapatépítés és társai címén el akar baszni egy selejtező sorozatot aztán beigéri, hogy majd 2220-as vb-n kint leszünk. lófaszt, így sose
  • Solt
    #8695
    Nem román!!! Született Magyar ember...
  • hunbasser
    #8694
    azért nevet,mert lehet,hogy egy román fog ülni a magyar válogatott kispadján? :\
  • Csesza
    #8693
    :O

    egyik szemem sír, a másik nevet :)
  • galmat
    #8692
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=163499
  • DJ BP
    #8691
    király :DD
  • zsotesz
    #8690
    Kajszi
  • Lammer
    #8689
  • Unreal1942
    #8688
    Nem volt az szerintem.
  • Grenzjager
    #8687
    semmi durva sincs benne igazából :))
  • a.carkey
    #8686
    [URL=http://nst.blog.hu/2007/12/06/del_afrika2010_mlsz_hu]Az "index" enyhén durva volt ...[/URL]
  • daviddavid
    #8685
    sztem is :D
  • zaki
    #8684
    Hogyne volna... Selejtező minden évben van.
  • daviddavid
    #8683
    úgy tudom h jövő ősszel kezdődnek a selejtezők
  • Csesza
    #8682
    még az mlsz.hu-n nincs kirakva az új versenynaptár
  • Punker
    #8681
    EB évében van selejtező?
  • daviddavid
    #8680
    a vb selejtezőkkel eggyüt?
  • a.carkey
    #8679
    Sportsiker
  • hunbasser
    #8678
    tényleg,mikor lesz a következő meccs,ezt lehet tudni?

    Várhidi azt mondta,hogy jövőre 4 meccset fog játszani a válogatott.