28329
10917302841238962806.jpg
  • Jim Morrison
    #26397
    lol :D
  • LasDen #26396
    osztálykirándulás Tórshavnben
  • Zenszkij
    #26395
    oszt ezek kik?
  • passatgt
    #26394
    kiskokónak kicsit nagy a kabát:D

  • jugen
    #26393
    A dinamo és a steaua szurkolók imádják egymást :)
  • bakkerman
    #26392
    picurka meccs végi arckifejezése meg hogy még percekig ott ült szótlanul a székében az a látvány már megérte,szerintem el is küldik azt mehet szenet lapátolni :D
  • LasDen #26391
    Az intelligencia diadala
  • Krisztiam #26390
    én most csak annak örülök, hogy a románoknak savanyú a szőlő, mert nem tudtak minket megverni :D
  • Shep
    #26389
    Igen, manapság már ennek is örülünk, mi hülye szurkolók.
  • a.carkey
    #26388
    Kellett valaki, ha már se Liberálisok, se Munkáspárt, mi? :D
  • Muki100
    #26387
    Klasszikust idézve: az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. Az nagy szó ha nem ég le a csapat, persze hogy egy esetleges EB-n se égjen le arra jónéhány évig nincs esély.
  • passatgt
    #26386
  • Muki100
    #26385
    Az ilyen feröeri meccsek pl. arra nagyon jók lennének hogy beépüljön Otigba, (Fiola?), Dibusz, Kiskokó
    A sárgák miatt nagyon kinéz ismét az MB1-es hátvédsor egy tétmeccsen, és látjuk hogy alig van kihez nyúlni.

    Amúgy a Szalai:
    az lenne a normális ha 4-5 Szalai szintű (szinten játszó) csatár közül lehetne válogatni, és mindig a legmegfelelőbb lenne bevetve. Ehelyett csak ő van egyedül. Tényleg rossz nézni hogy 1 labdát nem tudott lekezelni szinte az egész meccsen, de fújtak róla szabadot, néha hátrajött védekezni és darálta a románokat na meg fejelt egy jót. Mellesleg Böde is ezt csinálja, csinálta a törökök ellen pedig ő sem egy Maradona. Nyilván a Bundesligában kicsit komolyabb edzésmunkát meg játékintelligenciát sajátít el mint a többi bukott sztárocska, pl. Rudi, Priskin, Futács úgyhogy még így is inkább ő legyen a kezdőben.
  • wednes
    #26384
    Valamelyik támadónk. :D

    Persze nem komolyan írom, de állítom néha az elől lévők jobban tudnak védekezni, mint a védőink.
  • LasDen #26383
    se Varga, se Vanczák, akkor ki lesz a jobb bekk?
  • Krisztiam #26382
    meg Vargát is
  • Effe88
    #26381
    azért ne felejtsük el, hogy egy szabályos gólunkat elvették, 0-1 ről mentünk volna...
    de nekem tetszett a tegnapi (a 2.félidő), voltak begyakorololt figurák is, a felállás is jó volt (mondjuk én már eleve nikolicsot kezdettem volna stíber helyett)
    meg hát a kapitány is szerethető végre, értelmes, nem egy buta paraszt, látszik, hogy próbálj minden egyes nyilatkozatával segíteni a csapatnak, (leveszi a terhet róluk stb...)
    feröert szerintem leúzzuk, meg utána a finneket is megfogjuk itthon (más kérdés, hogy Dárdai után nem tom ki lesz???:/)

    azért vanczákot, liptákot, (devecserit, guzmót) én továbbra is hanyagolnám
  • Krisztiam #26380
    Lengyelország meg legyőzte Németországot 2-0-ra? hát ez epic fail :D
  • [HUN]FaTaL
    #26379
    Pontazonosságnál az egymás elleni eredmény számít, nem a gólkülönbség (a gólarány meg végképp nem).
  • passatgt
    #26378
    pedig nagyon meg kellene őket verni, sok körbeverés lesz a végére és akkor a gólarány számíthat majd
  • banok
    #26377
    Nyerni fogunk de nem lesz gólözön.
  • Krisztiam #26376
    a keddi meccsre kíváncsi leszek, nem merek mondani semmit
  • Shep
    #26375
    Hát ez is valami, bár ez szomorú szerintem, meg amit a Himnusz alatt műveltek az is.
  • bakkerman
    #26374
    igen,Száláj tipikusan az a csatár akit csak azért tartanak mert magas,tehát tud fejelni,robosztusabb a felépítése,ezzel elvon legalább 1-2 védőt. Amúgy teljesen nulla
  • a.carkey
    #26373
    De már elértük azt, hogy a románok egymást verik! :D
  • Shep
    #26372
    Hát fejelt is meg nem is :)
  • passatgt
    #26371
    2 ember volt rajta akiket le is kötött, szóval valami haszna azért volt. Meg fejelt is egy gólt ugye...
  • Shep
    #26370
    Egyébként mielőtt valaki megszólna, számomra a tegnapi 1-1 még mindig olyan érzést kelt, mint mikor kisgyerekként karácsony másnapján megnéztem az ajándékokat a fenyőfa alatt.
  • Shep
    #26369
    Ja amúgy Szalait magyarázza már el nekem valaki! Mindig adja a nagyot de egy épkézláb megmozdulása nem volt, a labdakezelése borzalmas, folyamatosan elpattant tőle minden, ha meg mégsem akkor saját magát cselezte le.
  • Shep
    #26368
    Ok, harcoltak de a játék továbbra is nulla volt. Bejött Dzsudzsák szabadja de ezt leszámítva 1 valamire való helyzetünk volt, amit Niko kihagyott, ezeket leszámítva nem sok elképzelés volt a játékunkban, ráadásul azt valamiért senki nem említette meg, hogy a 3. vagy 4. percben megint majdnem gólt kaptunk, mert a széleken simán átjátszottak minket. Az, meg, hogy a románok kifutották magukat csak valami félreértés lehet, mert komoly iram az nem igazán volt a meccsen, max az első 5 percben, ráadásul a végén mikor bekapták a gól utána úgy futottak megint, mint aki eszét vesztette. Én elismerem ,hogy Dárdai szemléletváltást hozott ha többre nem is de legalább erre a 3 meccsre, viszont a játékunk nem javult semmit, csak a tartás. Persze mostanában már ez is nagy szó.
  • Livius
    #26367
    Számomra egyáltalán nem tetszett az egész játékuk. A gól köszönhető a zsuzsikának, aki legalább a sok pontrugások gyakorlásával ezt megtanulta már, hogy kell berugni. Nah meg annak is köszönhető, hogy a románok a cseréikkel csak egyre rosszabb minőséget jelenítettek meg, így már nem a félpályán rugtak fel minket, hanem már a kapujukhoz közelebb is.

    Órdít a pályán sajnos hogy ki az aki NB1-ben játszik, és ki vitte többre a karrierjét. Ez a Varga, Elek és társai helyett nagyon kéne valami nem mennyei szar minőség, mert szinte minden megmozdulásuk siralmas volt.

    A görögök örökké nem fognak ennyire szarok lenni, mire velünk játszanak kapunk tőlük is egy hármast. A finnek ellen meg a szoros döntetlenre leszünk jók mint tegnap, vagy egy vékony győzelemre, de oda-vissza azok se lesznek meg. Szóval viszlát európa szerintem már most, jó esetbe harmadik hely lesz meg megint.
  • bakkerman
    #26366
    én nem emelem az égbe őket,de amit tegnap láttam a második félidőben az tetszett,nem volt joga bonito,nem voltak kibaszott nagy cselek,meg akciók,de szarból nem lesz vár,de egy kis házikót még ki lehet hozni,és ebben a csoportban fegyelmezett védőmunkával,szervezett CSAPAT játékkal lehet pontokat csenni még a görögöktől is (akik tnap dönciztek a finnekkel !!),és elérhető a 3. hely. Rohadt sok munka van még,de ha ezt a játékot lehet állandósítani akkor az emberek elégedettebbek lesznek.
  • Zenszkij
    #26365
    hajtottak ezt alá írom, de majd ha 5-10 meccs múlva is elmondható, hogy hajtanak, akkor leszek elégedett
  • dave9004
    #26364
    nem érted mit írok sajnos, nem is várom el.
    Amit tudnak azt kell kihozni magukból érted? Ennyire képesek, most hogy ez 3, 1 v 0 pontot ér szinte mindegy. De kifáradtak, hajtottak. Jobbak nem lesznek, mert nincs jobb magyar játékos mint ők jelenleg. Így verhették volna az é-íreket is ezt te is beláthatod ha kinyitod a szemed.
    nem írtam h kijutnak, de h körbeveréssel ott lehetnek a2-3. helyen azt igen. görög-román 0-1 volt, finnek leixeltek a görögökkel, most a román-finn is érdekes lesz meglátod és a görög-é-ír se lefutott.
  • benőmenő
    #26363
    Egyet értek. A tegnapi eredmény egyszerű mentalitásbeli különbség volt a tavalyihoz képest.
    A leggyengébb láncszem számomra Varga volt, a gólnál is ő maradt le ugye, meg az érkezőről is Elek ofc, de az egész abból indult ki hogy Vargát lerázták.
    A támadójátéknál meg nem kéne erőltetni az előre favágózott labdákat, mert értelmetlen. Ellenben, amikor a földön próbálták megoldani egyből veszélyesebb volt a játékunk (az első félidős sarkazások, Nikolics ziccere).
  • Zenszkij
    #26362
    3-0,8-1, 1-2, szerinted hirtelen varázspálcaütésre jobb lett a focink? LOL Bírom, mikor van egy kedvezőbb eredmény, és egyesek máris megeszik azt a xart amit az MLSZ elénk tol. Hát engem nem győztek meg. Rém harmatgyenge volt ez a román válogatott, sok volt a hiányzójuk is. Legalább győztünk volna, akkor megérteném ezt a kitörő optimizmust. Második hely, na ne kacagtass :D Mindjá eu-i bajnoki cím is, nemde? :D Engem már nem etetnek meg. Reális cél kb a 3-4. hely lehet. Óriási szerencsével talán talán kijutunk, de ahhoz a románokat, finneket, görögöket egyszer ütni kell, ami nem fog sikerülni, mert nincs támadójátékunk.
  • dave9004
    #26361
    csodák nincsenek. ki lett brusztolva. ha csak így harcolnak minden meccsen, a 2. helyért küzdhetnénk. nem volt reménytelen és elvileg a románok a legjobbak a csoportban. körbeverés sok lesz itt meglátod.
    Én sem azt mondom, hogy javult a játék, hanem azt, hogy amit tudnak azt kihozzák magukből, mert ennyire képesek. a baj az volt eddig, h ezt a keveset se hozták ki magukból pinyó alatt meg egér alatt se
  • argo001
    #26360
    Végre nem az volt, mint Egervárinál (ha kijött a lépés, nyertünk, ha nem, akkor pofára estünk), vagy Pintérnél (ezt inkább nem is részletezem...). Lehetett látni a koncepciót, ami egy kisebbfajta csoda, tekintve, hogy mióta dolgozik együtt ez a stáb. Gondolom, azért érezni a különbséget: Pali már az elejétől kezdve tudja, hogy mit akar játszatni, Pinyő még az ötödik meccsén is új formációt próbálgatott új játékosokkal...

    Végre van egy olyan edzőnk, aki értelmes gondolatokat fűz egymás után, és tudja is, hogy mit csinál. Látszik, hogy nem itthon tanulta a szakmát.
  • Shep
    #26359
    Azért mert véletlenül 1-1 lett még nem kell a mennybe menni. Na de pont ez a gond, hogy te min szurkoló is elhiszed ,hogy ezzel most csoda történt, és innentől kezdve jön a megváltás, pedig nem. Ja, és ki mondta, hogy gólokkal kapunk ki, szerintem senki.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.10.12. 09:51:35
  • bakkerman
    #26358