28330
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #9117
    Én is így gondolom..
  • LasDen #9116
    sztem még egy kicsit fiatalok a válogatotthoz.....
  • Csesza
    #9115
  • gercse
    #9114
    vagy itt nincsenek olyan jó társak, akik kiszolgálják őket
  • Kaplan
    #9113
    Németh, Simon, és Gulácsi odament a Dallas kupa elődöntőjére, az elődöntőben Simon lőtt egy gólt, Németh adott egy gólpasszt, nyertek a Benfica ellen 2-1re. A döntőben Németh két góllal vette ki a szerepét a végső kupasikerből a mexikói Tigras ellen játszottak, végeredmény : 3-0.

    Jók ezek a srácok de igazán vitézkedhetnének a válogatottban... Az összes ilyen jó magyar játékossal ez a baj. Vagy alibizik a válogatottban, vagy egyszerűen nem megy neki.
  • Lammer
    #9112
    vagy realizmus? ;)
  • Kaplan
    #9111
    Igen, sorry, de előszőr ők is ezt írták, aztán én is utánaszámoltam de már nem volt erőm átírni.
  • Grenzjager
    #9110
    vagyis 5
  • Unreal1942
    #9109
    Akkor már senki nem lesz aki előtt végezhetünk a csoportban :(
    Persze ez rossz vicc csak :D
  • Kaplan
    #9108
    Négy csapatosra szűkülhet a Magyar Válogatott selejtező csoportja! Igazából teljesen mindegy, így is nehezen tudnánk csak kijutni :)
  • daviddavid
    #9107
    FIFA márciusi rangsorában Magyarország az 51. helyen áll - egy pozícióval előrébb, mint februárban. A világranglista élmezőnyében nem történt változás, továbbra is Argentína vezet Brazília és Olaszország előtt.

    Vb-selejtezőbeli ellenfeleink közül Portugália (8.), Svédország (24.), Dánia (33.) és Málta (134.) megtartotta elmúlt havi besorolását, míg Albánia egyet hátra lépve a 74. helyen áll.
  • jefferson83
    #9106
    Akkor ajánlom figyelmedbe: pepsifoci.hu

    Magyar foci menüben külön Futsal szekció van. Itt már szerdai sorsolás után kint volt a hír.
    Aztán meg néha fognak élő NB1-es meccset is közvetíteni online (már ha még érdekel valakit a magyar foci :)
  • hunbasser
    #9105
    de.pontosan ők voltak azok,akik már tényként közölték,hogy lesz magyar-argentín,holott ez a meccs még le sem volt rendesen kötve.
  • Unreal1942
    #9104
    Hát nem volt valami látványos helyen. Most meg kerestem, de semmi. NA mind1. Biztos én vagyok figyelmetlen.
  • Kaplan
    #9103
    NSO-n volt a 24 óra híreiben.
  • Unreal1942
    #9102
    Magyar oldalon még nem láttam erről hírt...legalábbis NSO,index ezeken biztos nincs. Ez azért elég gusztustalan.
  • Csesza
    #9101
    jól látod :)
  • Unreal1942
    #9100
    Futsalban viszont ha jól látom akkor az Ukránokat kaptuk!
    Egy halvány reménysugár!
  • tomcat1
    #9099
    Lessz még bukarest mgyar falu éh éh-!!
  • Kaplan
    #9098
    De tényleg, számomra túl jelentéktelenek az Argentínok, úgy elsők a világranglistán, hogy gyk. semmit nem nyertek az utóbbi pár évben. Viszont Románia ellen, parázs, jó kis erőfelmérő meccset vívhatnánk.
  • daviddavid
    #9097
  • Kaplan
    #9096
    Valahogy amúgy sem érdekeltek az Argentínok..:DDD Inkább egy jó kis Magyarország - Romániát lássunk már.
  • LasDen #9095
    de legalább nem az mlsz hibája..... :D
  • vmvr
    #9094

    Budapest, március 6., 15.08 Az MLSZ közleményt adott ki a magyar-argentin mérkőzéssel kapcsolatban.



    Tekintettel a június 4-ére tervezett Magyarország-Argentína barátságos válogatott mérkőzéssel kapcsolatos legfrissebb fejleményekre, a Magyar Labdarúgó Szövetség az alábbi, hivatalos álláspontot alakította ki:
    Nyilvánvalóvá vált, hogy a New Line Events nevű, az MLSZ-től teljesen független cég által megrendezni tervezett találkozóra az eredeti időpontban nem kerül sor.
    Függetlenül attól, hogy a mérkőzés előkészítésével kapcsolatos valamennyi teendő a szervezők felelőssége volt, az MLSZ-t a történtek miatt súlyos erkölcsi és anyagi kár érte annak következtében, hogy az argentin szövetség egyértelműen két mérkőzésre ígérkezett el, egyazon napra.
    Egy bocsánatkérő levélben az argentin szövetség részéről csütörtökön javaslat érkezett az MLSZ-be, hogy válogatottjuk vendégszereplésére más időpontban (elképzeléseik szerint május 28-án vagy június 22-én) kerüljön sor, de ezek a dátumok részben a közvetlen szomszédságunkban zajló Európa-bajnokság, részben szakmai megfontolásokat figyelembe véve elfogadhatatlanok.
    Az MLSZ őszintén sajnálja, hogy - rajta kívül álló okokból - a szurkolókat megfosztották egy világszínvonalúnak ígérkező sportélménytől, s várja mind az argentin szövetség, mind a szervezők további hivatalos tájékoztatását.
    (mlsz.hu)


    na fasza...
  • Unreal1942
    #9093
    Még pontos dátum nincs! Mivel ellenfél is csak holnap lesz! Márcuis vége és április valamikor!
  • Unreal1942
    #9092
    Pontosan! Épp ez a baj, hogy ezzel a sorsolásos rendszerrel el is vágnak bennünket. Nagy bravúr kéne bárkit is kapunk!
    Már most boritékolható a továbbjutó országok neve...
  • fsgh
    #9091
    mikor lesz ez a Futsal pótselejtező?
  • Kaplan
    #9090
    Jelenleg mi vagyunk az összekötő kapocs az abszolút elit és a többiek között Futsalban, jó lenne áttörni ezt a falat. Ukránok és a Csehek ellen van a legnagyobb esélyünk, de bármi megtörténhet.
  • Unreal1942
    #9089
    Futsal!
    A pótselejtezők sorsolásán az európai ranglista első hat helyezettje kiemelt, s mivel a magyar csapat most a nyolcadik a rangsorban, a legerősebbek, azaz az Olaszország, Spanyolország, Portugália, Oroszország, Ukrajna és Csehország közül kapunk ellenfelet. Válogatottunk Szlovéniával, Fehéroroszországgal, Romániával, Horvátországgal és Bosznia-Hercegovinával került azonos "kalapba".

    Hát hurrá
  • Csesza
    #9088
    bizony, ha az bemegy akkor a torna gólja :)
  • zsotesz
    #9087
    A legjobb az első gólunk volt. Középkezdés, eltelik 6 mp és már 1:0 ide.
    Lehet, hogy ezzel némileg sokkoltuk a lengyeleket.
  • Kaplan
    #9086
    Tudom láttam mind a három meccset. :) De a fél ollója sem volt semmi előtte pár perccel.
  • zsotesz
    #9085
    Az utolsó előtti gólt üres kapuba lőtte, úgy hogy a saját térfele közepéről háttal a kapunak fordulásból emelte az ellenfél kapujába. Ráadásul jobb lábbal (ő ballábas). Egyébként az első sorunk (Tóth, Madarász, Lódi, Gyurcsányi) a 24 gólunkból 22-t lőtt.
  • Kaplan
    #9084
    Azért ez a Futsal itthon jövedelmezőbb minden tekintetben, mint a nagypályás foci. Gratulálok a csapatnak, Madarász miket csinált :O
  • miki36
    #9083
  • daviddavid
    #9082
  • zsotesz
    #9081
    Egy örömteli hír:
    Futsal Világbajnoki selejtező (Gyöngyös)
    Magyarország-Lengyelország: 6-2
    További meccseink:
    Magyarország-Anglia:15-0
    Magyarország-Macedónia:3-0
    A Magyar válogatott csoportelsőként végzett, így várhatjuk majd a pótselejtezőt.
  • daviddavid
    #9080
    remélem is :Ddddddd
  • Csesza
    #9079
    Huszti: Vagyunk olyan jók, hogy kijussunk a foci VB-re!
  • Lammer
    #9078
    grat! szurkolas vanik neki^^