28330
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #9157
    arra mondta hogy mivel hozta be a csatárokat ö arra számíthatott hogy max kontrából kaphatunk gólt nem ilyen szarból
  • sz4bolcs
    #9156
    Ó, milyen furcsa, hogy úgy kapunk gólt, hogy a játékosok nem értik meg egymást. :D:D Ez a világ csodája.
  • Csesza
    #9155
    jah Oroszt megnézném hogy nyomja
  • sz4bolcs
    #9154
    nane, most bekapcsolom megint a tévét, de ha ilyet hallok, akkor tökön szúrom magam.
  • ForzaInter
    #9153
    ebbe jók vagyunk
  • ForzaInter
    #9152
    semmirekellő banda
  • kuci06
    #9151
    Sport1

    de most volt vége...

    Kíváncsi vagyok mit mond az edző...
    Gondolom "Jól játszottunk, láttam a lelkesedést, de nem használtuk ki a helyzeteinket, míg az ellenfélnek sikerült"

    Szinte 100% biztos vagyok ebben :D
  • Kaplan
    #9150
    Tímár nem volt rossz. Orosz negyed idő alatt többet csinált mint Priskin, de ezen kívűl akkor nullák vagyunk, hogy rossz nézni. Nem is akarok többet mondani mert lehet, hogy olyat mondanék amit később megbánok.

    Ezzel a játékkal inkább vegyük meg a csoport hatodik helyet a selejtezőkre.
  • Csesza
    #9149
    már sehol, most lett vége

    maradt a 0-1
  • sz4bolcs
    #9148
    Magyar válogatott különlegessége, hogy bunda nélkül is tud így játszani. :D
  • Csesza
    #9147
    szánalmasbanda
  • Punker
    #9146
    hol közvetítik ezt?
  • Matthew Prosac
    #9145
    no comment
  • sz4bolcs
    #9144
    bazz, hogy tud lelkesedni ez a riporter :SS
  • passatgt
    #9143
    erre ennyit tudok mondani:

    :D
  • Csesza
    #9142
    nem azt mondom, hogy nem érdekelhet, hanem azt, hogy elvileg minden országnak a saját nemzeti csapata lenne az elsődleges...
  • sz4bolcs
    #9141
    na jó, most már kb. egálban van a játékvezető teljesítménye a csapatunkéval. :D
  • NeoMaN
    #9140
    Igaz, Magyarországon kit is érdekelhet egy spanyol vagy brazil meccs.
    Hagyjukmár.
    :S
  • Csesza
    #9139
    sajnálom a kint lévő szurkolókat
  • Csesza
    #9138
    nem nagy teljesítmény
  • sz4bolcs
    #9137
    A játékvezetőre szerintem egy szavunk sem lehet, fényévekkel jobban vezeti a meccset, mint ahogy mi játszunk...
  • fsgh
    #9136
    Portugál - Görög lesz a sport klubbon...Bár ez sovány vigasz...egy Spanyol Olaszt meglestem volna én is a többiről nem is beszélve...
  • Csesza
    #9135
    pffff piros lap elmaradt
  • Csesza
    #9134
    mert Magyarországon vagyunk nemdebár?
  • sz4bolcs
    #9133
    Komolyan ahol én lakom falun, ott annak, aki így játszik, annak nem kell mennie a következő meccsre...
  • NeoMaN
    #9132
    Bocs, hogy ide, de nem tudom hová is írhatnám:

    Azért azt megkérdezném, hogy a mai kb. 30 barátságos meccsből miét pont CSAK ezt közvetíti a TV. :(
    Jaaa, hogy olcsó? aha, értem....

    Végül is egy Brazil-Svéd, Spanyol-Olasz, Franica-Angol és a többi kit érdekel ugyebár....
  • sz4bolcs
    #9131
    Istenem, ilyen megalázó gólt kapni. Egymásra várnak, aztán még egy bőrös is belefért, mielőtt kipasszolták a kapust úgy, hogy egy hátvéd sem futott oda segíteni. Hogy lehet ilyen lelketlenül játszani? Mitől focisták ezek? Szeretik nézni a tv-ben, vagy játszani a playstation-ön? Ráadásul válogatottak. Elsírom magam.
    Minden tiszteletem azoknak a szurkolóknak, akik még ott ordibálják, hogy "harcoljatok!", bár normális ember ilyenkor hazamegy.
    Ezeknek nem focilabda kellene, hanem psziciáter, vagy egy jó nagy pofon.
    Vagy a kettő kombinálva.
    Tudom, nem szép dolgokat mondok, de szerintem itt az sg-n össze tudnánk szedni egy olyan csapatot, ami jobban JÁTSZIK ezeknél. Mert ezek nem játszanak, hanem nézik a meccset.
  • Gabe18
    #9130
    Támadásban is nullák vagyunk,a mezőnyben fölénk nőnek,és emellé kapitális hibákat csinálunk,mint a gól előtti labdaeladás.
    Mindez hazai pályán egy szintén tartalékos Szlovénia ellen...
  • miki36
    #9129
    hihetetlen gyengék vagyunk, nincs se formációnk, se rációnk a játékhoz, labda mellet elfutunk, hihetetlen
  • Csesza
    #9128
    vezetnek a szlovének

    legszívesebb azt mondanám hogy remélem mi kapunk vagy 5gólt olyan undorítóan játszunk...
  • miki36
    #9127
    jaja sajnos:SS
    4-4-2-t simán belehetne próbálni ez ellen a válogatott ellen
  • Csesza
    #9126
    harmatgyenge eddig a meccs :S
  • Gunnersboy
    #9125
    beszoptam vanilyen -.-
  • Csesza
    #9124
    és igen, Halmosi is sérűlt
  • Csesza
    #9123
    Dzsudzsák helyett Tisza Tibort hívta be Várhidi
  • Kaplan
    #9122
    Hajnal és Halmosi nélkül a szlovénok ellen.Most akkor, hogy is van ez srác?
  • Gunnersboy
    #9121
    Halmosi nem sérült, csak kiállították hétvégén :D
  • Csesza
    #9120
    ha alibi ha nem az, akkor végre Huszti újra a válogatottban és Halmosi is szerephez juthat :)
  • passatgt
    #9119
    alibikirály az összes
  • Kaplan
    #9118
    Dzsudzsák is megsérült, ezzel a sérültek listája újból bővűlt : Halmosi, Hajnal, Dzsudzsák, Lőw mindez egy hétvége alatt... Szeretnek minket az égiek :DDD