28330
10917302841238962806.jpg
  • Grenzjager
    #9197
    alapjáva mndegy tökmindegy hogy negyedikek, hatodikak..stb lennénk a csoportban, de akkor úgy küzdjük végig hogy legyen egy rutinos csékának, és a többi 10 játékos 21-22év alatti. komolyan. Aztán ezek a srácok 5-6 év múlva elég rutinosak lesznek magyar szinten... Sőt... sok kezdeti vereség van benne tény, sok kapott góllal. Viszont reális: kimondjuk nincs esélyünk kijutni. Kb mint amikor egy csapat már kiesett az élvonalból, akkor inkább fiatalokat játszatják (pl. anno Koman és tsi a Haladásban), készülnek a feljutásra.
  • zsotesz
    #9196
    Akkor magamnak válaszolok, meg hátha valakit érdekel. "A visszavágóra a gyöngyösi városi sportcsarnokban kerül sor, április 15-én 18 vagy 19 órakor." -http://www.sport-szelet.hu/?us=news_u&nid=420
  • miki36
    #9195
    Középpályán ilyen lenne pl. Dárdai. Értem én, hogy fiatalítás, meg minden, de ha csak fiatalok játszanak, nem lesz tartása a csapatnak és tényleg nem lesz olyan játékos, akire hallgatnak a fiatalabbak...
  • Larvin
    #9194
    Nem is azt mondom, hogy minőség miatt kellene kapusnak, vagy védőnek egy idősebb játékos, hanem azt, hogy oda egy olyan ember kell akire hallgatnak a többiek. Egy idősebb akinek nincs visszapofázás. Ha üvölt, hogy hagyd, vagy állj oda, akkor nincs kecmec.
  • Csesza
    #9193
    jaja, a magyarok kapusposzton sosem voltak gyengék :)
  • Grenzjager
    #9192
    általában nem is kapusokon megy el a meccs. Talán ezen a poszton vagyunk a legkevésbé lemaradva.
  • Csesza
    #9191
    naggyából 1etértek bár sztem Fülöp-el abszolúte nincs gond

    Végh is ott volt a kapuban de nem volt jobb a csapat
  • Larvin
    #9190
    Az is evidens, hogy nincs megfelelő góllövő csatárunk aki egymaga képes termelni a gólokat. Akkor miért csak 1 csatárral játszunk? Két gyengébb jobb egynél.
  • Larvin
    #9189
    Várhidi túlságosan kötődik a játékosaihoz. Ez volt a baj a Bicskeivel is sztem. Ide kemény kéz kellene. Akkor talán a csk is 2x meggondolná mikor kér szabadságot, amikor szükség van rá. Mert, ha a csk megteheti akkor a többiek is megteszik.
    Semmi gond, én is elengedtem volna, de egyúttal a karszalagot is elkértem volna tőle. Kéne egy idősebb kapus, vagy védő aki meccs közben is tüzeli a fiatalokat.
    azonkívül bábhidi mindíg sír, hogy nincs védekező kp-sa. Akkor tegyen be oda egy idősebbet! Vagy ne játszon 2 védekező kp-sal, mert ugye a nincsből nehéz kettőt csinálni + a cserék.
  • Csesza
    #9188
    A BL-győztes Ajax-sztár lehet a magyar szövetségi kapitány!
  • zsotesz
    #9187
    Azt nem tudja valaki, hogy a futsal válogatott mikor játsza az Ukrajna elleni visszavágót?
  • daviddavid
    #9186
    A FIFA elkészítette legfrissebb világranglistáját, amelyen Magyarország az 56. pozícióba került. Csapatunk öt helyet lépett vissza márciusi besorolásához képest. A rangsor élén nincs változás, továbbra is Argentína az első, Brazília a második, Olaszország pedig a harmadik.

    Világbajnoki selejtezőbeli ellenfeleink közül Portugália is hátra lépett egyet a múlt hónaphoz képest, a luzitánok jelenleg a kilencedikek. Svédország megtartotta 24. helyét, ahogyan Dánia is maradt a 33. Albánia két pozíciót veszítve a 76., Málta pedig egyet rontva a 135.
  • Unreal1942
    #9185
  • Csesza
    #9184
    ehe ehe eeeeee
  • kraawz
    #9183
    Bemegy a kocsmába egy ember a kutyájával.
    - Bekapcsolhatnám a televíziót?
    Az enyém ugyanis elromlott, a kutyám meg nagy rajongója a magyar fociválogatottnak, és sosem hagy ki egy meccset sem.
    A csapos beleegyezik, bekapcsolják a készüléket, a kutya leül.
    Támad a csapat, rúgnak egy nagy kapufát.
    A kutya felugrik a bárpultra, kétlábra áll és elkezd táncolni.
    A csapos álla leesik:
    - Úristen, ez ám az öröm.
    És mit szokott csinálni, ha a csapat gólt rúg?
    - Azt nem tudom, még csak három éve van nálam a kutyus.
  • scs17
    #9182
    jaja, ez nagyon nagy :D
  • Count Adyn
    #9181
    Off?:ezt láttátok?
  • [Jakuza]
    #9180
    En elmondom neked, mert ha kikapsz a mogotted 30-50. helyezett csapattol az blama, foleg azokutan a magyarazatok utan, hogy igenis a megfelelo helyezessel buszkelkedhetunk. (Pedig ez csak egy csusztatas)
    Ha pedig megverunk valakit tetnelkuli merkozesen 10 evben egyszer akkor meg jon a hozsannazas, hogy milyen fasza gyerekek vagyunk. Raadasul utana meg jonnek zsinorban folyamatosan a gyengebbnel-gyengebb produkciok, az elmult 22 evben ezt mar megszokhattuk.
    Sosem kezelik a helyen nagyon sokan a dolgokat. (Mondjuk ez a remenykedes miatt is lehet) De az biztos, hogy amig vannak ilyen emberek akikkel ellehet hitetni a marhasagokat, addig nem indulhat utjara egy egeszseges fejlodes, mert mindig lesznek Kisteleki fele patkanyok ezrei a palyak korul.
    Csak ha vegre mindenki eszreveszi, hogy selejtet akarnak ratukmalni es elege lesz ebbol, es mindenki osszefog es nem dol be ures igereteknek, es a hazugsagoknak es megelegeli mindenki, akkor lesz itt csak valtozas.
    Addig csak mindig az igeretek es magyarazkodas fog maradni.
  • scs17
    #9179
    Nem akarom a válogatott produkcióját védeni, de érdekes egyes emberek viselkedése. Amikor barátságos mérkőzéseken győz a válogatott, akkor azt hangsúlyozzák, hogy ez nem nem számít, nem is igazi győzelem, mert nem tétmeccs volt. Ha veszít a csapat, mért nem gondolkodnak ugyanígy?
  • Unreal1942
    #9178
    De lehet csak ha lehugyozzák akkor szétmálik :)
  • isi
    #9177
    SZARBÓL várat építeni NEM LEHET!
  • Grenzjager
    #9176
    Azt nem, csak célozni akartam, hogy nem kell majd meglepődni...
  • [Jakuza]
    #9175
    Tegnap lattam a Sport1-en a beszelgetest a Bábhidivel es a "B'meg" Mészöllyel, hát mit is mondhatnék arra a szanalmas magyarazkodasra.
    Mint az ovodasok, akik osszefognak, hogy elkendozzek a hazugsagokat.
    Egyik nez a bociszemevel a masikra, aztan mondja ugye Peti azert nem ment xy jatekosnak es a valogatottnak mert faradt volt ill faradtak voltak stb.
    Olyan melyre sullyedtek, hogy mar se kuncogni, se szanakozni nem tud rajtuk az ember.
  • vmvr
    #9174
    mondtam egy szóval is hogy jobb lesz? csak azt mondtam, ha majd akkor játszunk így, akkor majd lehet sírni
  • Grenzjager
    #9173
    A selejtezőkön jobb lesz???


    áááááá
  • Gabe18
    #9172
    Nevetséges válogatott,nevetséges kapitány...Egyik se jobb a másiknál.
    Jöhetne ide a Capello is,az se érne el sokkal többet,Várhidinek nem ebben van a hibája.De abban igen,hogy hazai pályán egy nagyjából olyan tudású csapat ellen mint a miénk,mi az istenért játszunk egy csatáral,és védekezünk mint az állat?Hát hol,ki ellen akarunk akkor támadni?Mi lesz majd a VB selejtezőn a dánok ellen? 7 embert beállit a gólvonalra védekezés gyanánt?
    Ez meg hogy 2 ember hiányzott...Hát sajnos általában mindig hiányzik valaki a legjobb kezdőből,akkor mindig lesz mire fogni...Arrról nem beszéve,Gera is fogott már ki olyan napot hogy észre se nagyon lehett venni.
    A Tőzsér féle megoldások meg elgondolkodtatóak.A gól előtt melette elviszik az eladott labdát,és ahelyett hogy utánna indulna,lemondóan néz...Nem vagyok benne biztos hogy a következő meccsre is meg kéne hívni.
  • [Jakuza]
    #9171
    Oh fiuk nem reg meg arrol beszeltetek, hogy ez a Hajra Magyarok topic es ne legyen benne negativum.
    Azokat, meg akik tisztan lattak a jovokepet lehulyeztetek.
    Pedig addig nem lesz itt labdarugas, amig Kistelekik lesznek a kornyezeteben es amig eluldozik az olyanokat, mint Bozoki vagy Mattheus akik valamit is akartak tenni ezert a sz*rkupacert, amit mi labdarugasnak nevezunk.
    Na sebaj most is egy hetig halljuk a magyarazkodast, aztan ismet nem fog tortenni semmi. Mint pl hogy 50.ek vagyunk a vilagranglistabn, ugy hogy valamirevalo tetmerkozest nem tudunk nyerni meg idehaza sem, vagy kikapunk egy nalunk a vilagranglistran 30al hatrebb tanyazo csapattol egy szanalmasan gyenge es irritalo jatekkal.
  • Unreal1942
    #9170
    Tőzsér mit keres még mindig a válogatottban? Nem mintha szimplán neki lenne betudható a szánalmas játék, de szerintem nem üti meg a minimum szintet sem.
    A kapitányt se értem..egy ilyen meccsen miért nem lehet neki menni az ellenfélének masszívan 3 támadóval az elején? Veszíteni való nincs! Van mit gyakorolnunk támadó játékban is! Max kapunk 5-6 gólt, de talán lövönk is 3-4 et! Legalább gólzáporos meccset lát a közönség és nem ilyen unalmas xart ahol egy már megszokott ostoba hiba miatt kapunk ki! Kivételesen nem a védelem hibája volt hanem a kozéppálya úszott el!
  • vmvr
    #9169
    Tőzsér meg... hát amit csinált, azt nehéz megbocsátani:c
  • vmvr
    #9168
    nem kell sírni egy válogatott meccs miatt, majd ha a vb selejtezőkön játszunk így akkor lehet sírni.
    igaza volt várhidinek is, ez a csapat nem sokat ér Hajnal és Gera nélkül...
    Priskint nem kéne erőltetni, mert szar. Orosz sokkal jobb volt nála.
  • a.carkey
    #9167
    Pedig de védték itt ...
  • grebber
    #9166
    mit akarunk mi ilyen játékal,gyalázat,várhidi elmehet a sunyiba.......
  • Gunnersboy
    #9165
    megin mennikéne Antigua & Barbudára :DD
  • balljuggler
    #9164
    ez igen...jo a helyesírásom
  • balljuggler
    #9163
    És amit a válogatottra költenének azt osszták szét alacsonabb osztályokban hog yne szümjenek meg sorra a megyei labdarugó kiscsapatok
  • Mor3llo
    #9162
    Osztom...
  • balljuggler
    #9161
    szétröhögtem az agyam...tegnap szegény fradi...ma a válogatott...
    mondjuk a fadi meccs miatt jobban bosszankodtam mint ma a válogatott miatt!
    Hihetetlen hogy 2-t nem tudunk passzolni!
    Gyerekek figyeljetek!!!:
    Itt kell most abba hagyni és beszüntetni a magyar válogatottat!!De tényleg nemáááá...ezzel az erővel a szinész válogatott is elverne minket...ur isten!!!kivel kellene játszanunk hogy legalább 1 nyomorult góllal nyerjünk?!SZÁNALMAS ÉS ELFOGYOTT A TÜRELEM!!!ELNÉZÉST KEDVES HONFITÁRSAIM DE EZ IGY VAN!!!
  • Mor3llo
    #9160
    Szánalom volt ez a mai produkció!Így mit akarunk őszintén? Egy angol másodosztályba meg harmadosztályba padozó, meg ificsapatban tengő-lengő játékos itt stabil kezdő ? Ez egy vicc könyörgöm!Elhiszem, hogy fiatalítani kell, de ne ilyen legyen már az a fiatalítás.Játszanak akkor olyan fiatalok, akik nem padoznak, meg alibiznek vmi alsóbb osztályban...
  • Csesza
    #9159
    azt akart hozni de nem jött össze...
  • Oziris666
    #9158
    Ez a Várhidi értékelés megint sokatmondó volt:D
    Annál a mondatánál h "Tisza Tibivel minőséget akartam hozni a pályára" - Ezen fulladtam a röhögéstől