28330
10917302841238962806.jpg
  • Breki33
    #9237
    Félreértés ne legyen Erwin Koeman elég nagy játékos volt és itt csak hülyültek egy reklámban.

  • Breki33
    #9236
    Erwin Koeman szerint nem a kor, hanem a mutatott teljesítmény a legfontosabb és ennek szellemében állítja majd össze a magyar válogatott keretét. "Sok információt gyűjtöttem eddig a magyar futballistákról, akiket igazán majd a közös munka során, az edzőtáborokban ismerek meg" - mondta. "Van egy taktikai elképzelésem, de alapvetően a futballisták képessége határozza meg, hogy milyen rendszerben játszunk majd".

    Koeman hozzátette: a vb-selejtezőkön Portugália, Dánia és Svédország is nagyon kemény ellenfél lesz, ezért olyan futballistákra van szükség, akik nem csak tehetségesek, hanem bátrak is, és nem ijednek meg a sztároktól. "A jó eredmény eléréséhez az első lépés, hogy ne kapjunk gólt, ez viszont akkor érhető el a legkönnyebben, ha az ellenfél térfelén tartjuk a labdát, erre törekszem én is a csapattal".

    Koeman úgy véli, még korai a válogatott keret összetételéről beszélni. "A Hollandiában játszókat jobban ismerem, de ez nem biztos, hogy előnyt jelent számukra, mert nem az számít, kit hányszor láttam, hanem, hogy ki nyújtott olyan teljesítményt, mellyel kiérdemli a szereplést a válogatottban".

    Koeman elmondta, amíg nem ismeri meg alaposan a magyar játékosokat, Szekeres Tamás technikai igazgató segítségével állítja össze a keretet. Szekeres azt mondta, hogy összeállítnak egy bő névsort, mintegy 40 játékossal, és innen Koeman választja ki azokat, akiket az első közös edzőtáborba behív. A későbbiekben Koeman és segítői igyekeznek minden szóba jöhető futballistát megnézni és ettől kezdve már kizárólag ő határoz a keret összeállításról.
  • zaki
    #9235
    Ez nagyon lol :D
  • Takezó
    #9234
    meleg?:D
  • hunbasser
    #9233
    :SSSSSSS
  • Matthew Prosac
    #9232
    ezdeszánalmas
  • Breki33
    #9231
    középpályás volt, Ronald Koeman volt védő
  • hunbasser
    #9230
    "Várhidi marad az MLSZ-nél, más munkakörbe. "

    szertárosként?

    egyébként sok sikert kívánok új szövetségi kapitányunknak! ha jól emlékszem,ő védő volt,remélem a védelmet jól meg tudja majd szervezni,ha valaki,akkor ő ért ehhez szerintem.
  • Breki33
    #9229
    Azért Ervin Koemant illik ismerni

    Az új kapitány

  • zaki
    #9228
    Hmmm, sok sikert neki. Nem rossz név.
  • LasDen #9227
    nem is tuttam, hogy Ronald Koemannak van tesója....
  • pinnacle
    #9226
    Egy kérdés:

    Miért várjátok(juk,ják) el, hogy a mai Magyar Válogatott kijusson EB-VB-re?

    Van 16 jobb csapat Európába és van 32 jobb csapat a világba.

    Nem kéne, elvárni, hogy kijussunk bárhova is. Nem vagyunk olyan jók.
    Most se fogunk kijutni, nem úgy kéne nekikezdeni.

  • passatgt
    #9225
    még életemben nem hallottam ezt a nevet, de reméljük sikereket ér el a csapattal:)
  • Unreal1942
    #9224
    Hurrá! Új bűnbakot találtunk, hogy miért xar a szereplés a selejtezőkön.
  • Csesza
    #9223
    :O
  • Breki33
    #9222
    A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöksége felmentette Várhidi Pétert, a magyar válogatott szövetségi kapitányát és helyére május 1-jei hatállyal a holland Erwin Koemant nevezte ki.

    Mindezt Kisteleki István, az MLSZ elnöke jelentette be a testület tanácskozása közben tartott alig fél perces sajtótájékoztatón.

    További részleteket a vezető nem árult el, a holland szakember bemutatására 16:30-kor a Hotel Meridienben kerül sor.

    Erwin Koeman 46 éves. Játékosként 31-szer szerepelt a holland válogatottban, 1988-ban Európa-bajnokságot nyert. A középpályás bajnokságot nyert a belga Mechelennel és a holland PSV Eindhovennel is. Edzőként dolgozott a PSV utánpótlásánál, majd volt az RKC Waalwijk és a Feyenoord edzője is.
  • pinnacle
    #9221
    Erwin Koeman az új szöv. kap!
    MTV Hiradó...


    Várhidi marad az MLSZ-nél, más munkakörbe.
  • Larvin
    #9220
  • Kaplan
    #9219
    Larvint a Magyar Válogatott kispadjára ^^
  • jefferson83
    #9218
    Fantasztikus sportélményt kaptam a fiúktól. Hatalmas világbajnokságon vannak túl, és makulátlan eredménnyel. Végén már-már én is megkönnyeztem. Ez a mentalitás ami rég kiveszett a focistáinkból. Akarattal és hittel nagyon sok mindent el lehet érni, hatalmas gratuláció a jégkorong válogatottnak!!!
  • Larvin
    #9217
    Igen de az egész éves termését nézve én nem ugrálnék, hogy a válogatott kezdőjében volna a helyem. Ha annyira jó és a védők bénák, igazoljon egy másik csapatba és majd, ha képes tiszta lappal lehúzni pár meccset, óriási hullámvölgyek nélkül, akkor esetleg hangot adhat annak, hogy minden álma, hogy kezdő lehessen.
  • isi
    #9216
    egy kapus nem mindig tehet a gólokról...lehet hogy megfog 30 100%os ziccert de négy beakad mert a védők balfaszok szal kbthxnm
  • Larvin
    #9215
    Nah most sírjon az Újpest kapusa, hogy válogatott formában véd mégsem figyelnek föl a teljesítményére. Meg szegény Habi is úgy küzd, hogy a "földön csúszva, ha kell harapja a labdát". A REAC-tól is 4 gólt kaptak :D
    Az a baj, hogy mindenkinek csak a szája jár, de dolgozni nem akarnak. Azthittem rosszul látom mikor azt olvastam Balajcza sír, hogy nem kap lehetőséget. Azokután, hogy 4-5-ösével szőrták neki a gólokat. Aztán volt kb meccs gól nélkül és egyből rakjuk be a válogatott kezdőjébe? Tessék itt van megint 4.
  • GanXstaZoleeWrk
    #9214
    .
  • hunbasser
    #9213
  • Solt
    #9212
    Drága focistáink!Tessék mindenben példát venni róluk!
  • vmvr
    #9211
    itt is van a példa:





    Capello: Tilos hiányozni!


    London, április 17., 16.35 A barátságos meccsekre is vonatkozik a kapitányi ukáz.

    Fabio Capello, az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya maximális teljesítményt vár játékosaitól a barátságos mérkőzéseken is.
    - Mindenkinek úgy kell hajtani ezeken a találkozókon, mint a tétmeccseken - mondta a szakvezető. - Egy futballista szeresse és tisztelje a nemzeti csapat mezét. Ez azt jelenti, hogy ha valaki nem sérült és meghívást kap tőlem, akkor nem mondhatja le a szereplést. Aki ilyen-olyan okokból kihagyja a felkészülési mérkőzéseket, azt később nem fogom behívni."
    Az angolok barátságos mérkőzéseken május 28-án az Egyesült Államok, június 1-én Trinidad és Tobago ellen lépnek pályára.
    Csak bizakodhatnak az angol szurkolók, hogy egyik játékos felesége sem szül majd, ebben az esetben ugyanis az illető minden bizonnyal lemondja a mérkőzést.
  • Larvin
    #9210
    Én elhiszem, hogy Várhidi jó taktikus. Az olasz meccs azért jött ki neki, mert a sport1-en az olaszokra állították rá és szakértővé nőtte ki magát, de faital és nincs tapszatalata.
    Bár ezt így nem mondanám, hogy a fiatalsága miatt ilyen, mert Csank már nem mondható fiatalnak, de dettó ugyanez. Nincs semmi tekintélyük. Lehet szidni Mészölyt, Détárit, vagy a hasonló habitusú embereket, hogy hangemberek, de ők már Huszti eseténél páros lábbal rúgták volna ki az öltözőajtón a kényes játékost. Állítom legközelebb ő jött volna rimánkodni, hogy bocsásson meg és még csak fegyelmi eljárás se kellett volna. A többinek meg eszébe se jutott volna az, hogy betegnek tettesse magát, vagy babysitterkedjen a munkája helyett.
    Nem sok helyen engedik el a legnagyobb hajtáskor az embert szabira, ha gyereke születik. Ott az anyja és egy ilyen jól kereső sportoló akár segítséget is felfogadhat. Barátai is biztosan segítettek volna.
    Mondhatják, hoyg barátságos meccs, de ez egy olyan meccs amire szükség van a csapatépítés miatt. Alig van alkalom, hogy a csapat együtt legyen és akkor is ez van, vagy alibiznek a pályán, mint Tőzsér. Na ő meg a kézlegyintése után tőlem többet nem kapna behívót az biztos.
    Ez a válogatott. Itt nincsenek milliós szerződések. Aki nem tud viselkedni az tehet egy szivességet. Egy lelkes legalsóbb osztályban focizó játékos többet mutatott volna a szlovénok ellen.
    Lám-lám Huszti se pofázik mióta rájött, hogy nem villoghat a csapatában, hogy válogatott. Az a baj, hoyg nem látják be, hogy a válogatottban mutatott teljesítményük kulcsa lehet egy jobb szerződésnek.
    Rájuk kell píriítani! A kisasszonyok mehetnek vissza a csapatukhoz a cserepadra. Aki meg küzd és szem elött van az előbb utóbb kezdő lesz bárhol.
  • Solt
    #9209
    Teljes mértékben egyetértek! Ez a sérültet jelentek történet elég átlátszó, ismerjük már ezt. Azt fogadnám el hivatalosan sérültnek, akit a válogatott orvosa annak nyilvánít! Akinek meg nem tetszik, hogy a válogatott áldozathozatallal jár, annak le is út, fel is út. No, de ezt a bábhiditől ne várjuk el...
  • Larvin
    #9208
    Nekem nem tetszik Gera hozzáállása. Most mit sír, hogy nem esik neki jól a támadás hazulról. Úgy csinál mintha szívességet tenne a válogatottnak, hogy méltóztatik játszani a címeres mezben. Ha nem lett volna válogatott a fizetése is kurtább lenne. Lehet, hogy teljesen másképp alakul a karrierje. Igen a magyar válogatott csapatkapitányának vannak kötelezettségei. Akkor is, ha gyereke születik. Nem hiszem, hogy nem lehetett volna megoldani, hogy kb 4 napig távol legyen. Szerintem ez csak ürügy. Inkább az FA kupára meg a bentmaradásra akart tartalékolni. A karrierjéről beszél a blogjában és példáulozik Buzsákyval aki feláldozta magát a válogatottért. Na ezért kéne egy karakánabb szöv.kap. aki ráncbaszedné ezeket amíg nem késő. Ha már a csapatkapitány is így gondolkozik mit várjunk el a többiektől? Igenis tolja haza a képét, ha válogatott meccs van, akkor is ha sérült, mint Dzsudszák. Ő legalább eljött és megmutatta magát az orvosoknak, hogy nem kamuzik. Jó lenne, ha eldöntené Gera, hogy a maygar véálogatott csapatkapitánya akar lenni elsősorban, vagy a Westbrom támadója. Bár azthiszem már eldöntötte.
  • Kaplan
    #9207
    Amíg barátságos meccsen nyalunk be mindent addig nincs gond. Az már aggasztóbb, hogy Németh nem lőtt gólt. :DDD
  • Csesza
    #9206
    Magyarország U19 0-1 Horvátország U19


    85'Prijic

    :C
  • Grenzjager
    #9205
    és lehet végig cashtelekit szidni...
  • fsgh
    #9204
    ilyen meccs kell a Magyarnak...így is ugy is Magyar csapat nyer így aztán nem lesz min bánkodni...
  • Kaplan
    #9203
    Én Ferencváros drukker vagyok, de ez ellen a csapat ellen tényleg igazán nagy alkalom és élmény lesz felkészülni...
  • daviddavid
    #9202
    Fradi - Magyar válogatott:
    a Duna TV közvetít.

    A tavaly augusztusban kötött együttműködési megállapodás keretében május 21-én, szerdán 17 órai kezdettel Ferencváros - Magyar válogatott mérkőzésre kerül sor az Üllői úton. A csütörtöki végső egyeztetés eredményeképpen eldőlt, hogy a mérkőzést a Duna TV élő adásban közvetíti. A meccs kitűnő felkészülési alkalmat kínál majd legjobbjaink számára, miután május 24-én előbb Görögország, egy héttel később pedig Horvátország lesz válogatottunk ellenfele Budapesten.
  • daviddavid
    #9201
    lol xd:d.:D
  • banok
    #9200
    Larvint a válogatottba!!! XDD
  • Larvin
    #9199
    A probléma csak ott van, hogy 70 percig nem rúgnak kapura se, és a végén ráfogják, hogy azért mert fiatalok, mert rutintalanok, mert sok a hiányzó. Ez mind duma! Esküszöm egyszer engednének pályára lépni tuti, hogy hamarabb rúgnék kapura. Lehet, hogy bénáznák, de emelt fővel jönnék le a pályáról, úgyhogy mindent megtettem.
  • Csesza
    #9198