28330
10917302841238962806.jpg
  • Gunnersboy
    #9317
    egyetértek
  • Csesza
    #9316
    elég gáz lesz ez így hogy Huszti a csatárunk :S

    én Orosz-t beraktam volna csatárnak
  • Csesza
    #9315
    győri fiatal pléya
  • passatgt
    #9314
    Koltai Tamás az kiaf?
  • vmvr
    #9313
    Kijelölte kezdőcsapatát Erwin Koeman, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a görögök elleni barátságos mérkőzésre.


    A szövetség tájékoztatása szerint a Puskás Ferenc Stadionban 19 órakor kezdődő összecsapásra a holland szakember nem vehette számításba Priskin Tamást, mert sérült a bokája.

    A kezdő tizenegy: Fülöp Márton - Szélesi Zoltán, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Lőw Zsolt - Dárdai Pál, Vadócz Krisztián - Gera Zoltán, Hajnal Tamás, Dzsudzsák Balázs - Huszti Szabolcs

    A kispadra Köteles László, Bodnár László, Csizmadia Csaba, Orosz Péter, Ferenczi István és Koltai Tamás ülhet le.
  • Kaplan
    #9312
    4-2-3-1ben játszunk megint. Kíváncsi vagyok a Várhidi és Koeman 4-2-3-1 felállással való játék különbségében.
  • vmvr
    #9311
    mai meccsre ki jön?
  • fsgh
    #9310
    Tudtok rakni egy u19-es keretet?
  • hunbasser
    #9309
    arra akartam csak rávilágosítani,hogy most tök mást mondtál mint először,már-már ellent mondtál saját magadnak,és ezt még most is bizonyítod...megfogalmazásodat is csak azután "pontosítottad",miután megvédtük Némethet - szerintem jogosan.
  • Kaplan
    #9308
    "Én nem ítélem meg, azt mondtam el amit láttam azon a meccsen tőle. Biztosan nagyszerű focista, nem véletlen tart ott ahol." Ne kelljen már újra elmondanom azt amit. Amúgy, hogy még kötekedjek picit Gulácsi mindhárom kapott gólunkban benne volt az előző két meccsen :DDD

    Támadhattok. ^^
  • hunbasser
    #9307
    "Nevetséges egy U19-es kirakatcsapatunk van...
    Németh Krisztián meg ilyen játékkal nem tudom melyik Liverpool ajtaján 'dörömböl'..."

    kb egy meccsből meg is ítélted,hogy milyen is az u19-es válogatottunk és hogy mi a francot akar Németh Krisztián...hát,nem is tudom,ha már a legjobb tartaléknak választották meg,akkor biztos jó szar játékos lehet,és én sem értem,hogy melyik Liverpool ajtaján dörömböl :SSSSSSSSSSSSSSS
  • Csesza
    #9306
    Várhidi Péter az olimpiai válogatott szövetségi kapitánya lett!
  • Kaplan
    #9305
    Én nem ítélem meg, azt mondtam el amit láttam azon a meccsen tőle. Biztosan nagyszerű focista, nem véletlen tart ott ahol.
  • galmat
    #9304
    Én is járok meccsre, de mind1... Te biztos mindent jobban tudsz, de ha kedvem van elmondom a véleményem.
    ÉS JA, ÖRÜLÖK,hogy nyert a United, mellesleg megérdemelten nyerte meg a bl-t és az angol bajnokságot is. Ilyen dolgok véletlenül nem történnek.
    Nekem az nem tetszett, hogy azért mert németh k. hazajön és 1 meccsen nem rúg gólt, akkor már nagyképű, meg rossz a hozzáállása... és ilyet nem csak tőled hallottam. Na mind1. Ez hülyeség, amelyik csatár nem rúg gólt egy meccsen az sz..? Rooney,mert tegnap nem játszott túl jól már nem is remek focista????
    DEHOGYNEM! Nekem az nem tetszik,ahogy megítélik egyesek a játékosokat 1-2 meccs alapján.
  • Kaplan
    #9303
    Ajjaj, itt aztán tényleg jól megmondtad. Ez a tipikus magyar eddig majdnem az összes hazai meccsen kint volt és buzdította a válogatottat. Csak, hogy két végletet mondjak, norvégia ellen, olaszok ellen, és aztán még a görögök ellen is újra... Úgyhogy én 'jóban-rosszban' beleölöm a súlyos pénzeket a belépőre, csak, hogy lássam hazánk fiait játszani. Úgyhogy te nekem itt ne ugrabugrálj, hanem folytasd az ünneplést az ügyesen kimakkolt BL döntő miatt :)

    bye bye!
  • galmat
    #9302
    láttad te mondjuk a tegnapi gólját... az nem véletlen gól volt.. de úgy látom itt egyeseknek divat szidni a válogatottat... Tipikus magyar..
  • Larvin
    #9301
    Tőzsér: Remélem nem az számít a válogatott összeállításában, hogy ki hol játszik. Ha megveszik az a rúgótechnikája miatt van, de a válogatottnak nem hasznos tagja. Támadásban nem elég eredményes, szabadrúgó specialitánk van több is, védekezésben meg kifejezetten gyenge. A legyintő kézmozdulatát nem figyelemebevéve
    (mert ne rójuk fel neki élete végéig - bár azóta sem hallottam arról nyilatkozni, hogy sajnálja) is ez véleményem
  • Larvin
    #9300
    Előszöris ne verje senki semmilyét, hogy bekerüljön a válogatottba! Játszon jól, viselkedjen jól, legyen megbízható a teljesítménye, és a legnagyobb maffia is be fogja hívni, mert ha jól megy a válogatottnak az nekik is jó.
    Én nem tudom mi van a háttérben, egyszerű mezei szurkoló vagyok, de bábhídi az egyik zuhanyhiradóban azt mondta Németh-et azért nem hívták eddig az A válogatottba, mert gondok vannak vele, többet nem volt hajlandó elárulni. Biztos működik az amiről beszélsz (különben ilyen Vanczák, meg Löw nem kerülhetne be folyamatosan)
    Azt amit írtam fenttartom. Aki anyagi juttatásokért más nemzetért küzd !!!a sajátja ellen!!! az áruló!

    - Felmentést csak az kaphat aki a politikai üldöztetés miatt tette mindezt. (Pl arany csapat tagjai, és az 56-os olimpikonok) Ne feledjük el, volt olyan focista akit kivégeztek 56 után! -
  • Grenzjager
    #9299
    u19 Magyarország - Ciprus 2-1
    Gólszerző: Németh K. a 36., Németh K. az 56. illetve Efrem a 79. percben
  • Grenzjager
    #9298
    Larvin,

    S ha teszem fel, itthon senki se tudja ki az a Német Krisztián, az apja évekig dörömböl az MLSZ ajtaján, mindig elhajtják őket a toszba, nem is érdekli az ingatlanmaffia MLSZ-t hogy ki ez a fiatal... őt meg teszem fel behívják az angolba, s ő elfogadja akkor ő áruló lenne, aki szégyelje magát?
  • Csesza
    #9297
    sztem Bodor nem középen játszik hanem kinnt bal szélen

    és Vanczák sajnos visszakerült eredeti pozíciójába, középre, nemhogy kihagyták volna inkább a csapatból :S
  • passatgt
    #9296
    állíts össze egy szerinted jobb csapatot, úgyse az lesz:)
  • Larvin
    #9295
    Beszéljünk a másik meccsről!

    Úgy néz ki az első félidőben ugyanúgy az egycstáros játékot eröltették. Priskin tehetséges futbalista, de gödörben van, és nem az a kiköpött "egymagam megverem a védelmet" tipusú játékos. Kell mellé valaki. Én nem Ferencziben, vagy Oroszban látom a csatárgondjaink megoldását. Kellene egy gyors, hajtós játékos mellé aki rohan, küzd, mint Herczeg Miklos fénykorában.
    Ha csak a magas játékosokra építünk akkor elkezdünk ívelgetni, na abban sosem voltunk jók, (legfeljebb kontránál, de az olyan helyzet ritkán adódik).
    Nem nagyon követtem Bodor jelenlegi formáját. Szerintetek megoldja a belső védő gondunkat?
    Löw a leggyengébb láncszem, mindíg is az volt. Gyors játékos, lelkes, de nem tud beadni, és védekezésben nem elég határozott.
    A középpályánk kezd kialakulni. Vadócz be fog érni, és, ha Dárdai fel tudja venni a legidősebb játékos szerepével járó feladatokat, akkor masszívak lehetünk, védekezésben és támadásban is.
    Hajnalt én nem egyszem irányító középpályásként játszatnám. Nagyon tehetséges és jól passzol, lelkes is, de a termete a mai fociban már nagy hátrány. Messziről nem veszélyes, így kevés gólt szerez. Azon a poszton pedig inkább egy gólveszélyes játékos kéne, mert a legjobb játékosaink a szélen játszanak és, az ő feladatuk nem a góllövés. Egy támadó középpályás pedig igenis lőjön gólokat!
    Mit gondoltok?
  • Larvin
    #9294
    1-etértek, de Németh most is rúgot 2-őt, szal nem ő a hunyó
  • Kaplan
    #9293
    Annak örülök, bár nekem többet ér ha valaki a hazája válogatottjában teljesít úgy, hogy megszakad. :)
  • Kit--Kat
    #9292
    Liverpoolban akik végig kísérték az évét, igen.
    Szerintem ez a lényeg.
  • Kaplan
    #9291
    Az ilyen kis szavazások nem igen érdekelnek, azt mondom amit látok. Hiszem ha látom és látom ha hiszem alapon...

    Két meccs alatt nem láttam annyit tőle, hogy az év reserve játékosának neveztem volna.
  • hunbasser
    #9290
    gratulálok,egy meccsből próbálsz leszűrni mindent...

    erre inkább csak ez a válaszom
  • Larvin
    #9289
    rúgott két gólt, szerintem a társak közt van néhány aki nem odavaló
  • Kaplan
    #9288
    Nevetséges egy U19-es kirakatcsapatunk van...
    Németh Krisztián meg ilyen játékkal nem tudom melyik Liverpool ajtaján 'dörömböl'...
  • Csesza
    #9287
    Magyarország - Vác

    4-0

    keményis
  • rooney8
    #9286
    thx
  • scs17
    #9285
    2008. 05. 24. Magyarország - Görögország
    Ha minden igaz, 20:30-tól.
  • rooney8
    #9284
    Hali! Nem tuggya vki h mikor lesz a köv meccs?
  • Grenzjager
    #9283
    "Tessék kérem küzdeni, és a kitartó munka beérik és meghívót terem! "

    ez nem így megy, ezt te is tudod...
    filipovics....stb
  • Larvin
    #9282
    Szerintem épp, hogy az ilyen emberek nem kellenek a válogatottba. Komannak jó magyarnak lenni korosztályos válogatottként, de felnött válogatottba nem jönne. Neki csak a karrierje miatt számít ez. A Napolis gyerek meg szégyelje magát!
    Mi lett volna, ha világhírű sportolóink (akik megtehették volna)mind átigazolnak egy másik ország válogatottjába csak mert idehaza nem fértek be? Pont erről beszéltem korábban. Ezeknek ez csak munka, nem megtiszteltetés, pénzkereset. Szarnak ezek a nemzeti öntudatra, mondjuk manapság sokan szarnak rá. Példát vehetnének Grosics Gyuláról aki a kommunista diktatúra minden megaláztatását is felvállalta (beleértve az életveszélyt is)csak, hogy hazatérhessen! Tessék kérem küzdeni, és a kitartó munka beérik és meghívót terem! Ilyen ember nem is kell a válogatottba, aki képes sértődöttségből más nemzet mezét magára húzni. remélem valahányszor lejátszák neki az osztrák himnuszt összeszorul a szíve. Nem tudja milyen hallgatni a magyar himnuszt??? Szégyelje magát!!!
  • Grenzjager
    #9281
    A topikban annó, 2005. május 19én is volt szó Garicsról...
    Az mlsz számára, nem lehetett ismeretlen.
    És Garicsot soha senki sem kereste az MLSZ-től #525

    "Sokszor beszéltem apuval, nagyon zavart, bántott, hogy nem hívtak otthonról, pedig a társaim nemegyszer kérdezték, rólam miért feledkeztek meg? Ha viszont nem hívtak, én nem mentem, hiszen oda nem megyünk el, ahová nem hívnak. Nem pitizünk, hogy ugyan hívjanak már engem meg is. Megnyugtató választ soha nem kaptam (- ha jól tudom, édesapja révén azért volt jelezve többször is az mlsz felé, tehát az mlsz anno tudott garicsról - grenz) döntés elé kerültem, időközben megkerestek az osztrákok, gondolkodtam, apu rám bízta a döntést. Elmondtam neki, mit szeretnék, és ő nem beszélt le erről. Így lettem osztrák, még ha teljesen magyarnak is érzem magam."

    "Sokan kérdezik tőlem, milyen az osztrák himnuszt hallgatni? Furcsa. Nem jelent sokat. De azt ne felejtsük el, én nem tudom, milyen hallgatni a magyart. Én azt nem kaptam meg az élettől. Egyszer sem mehettem ki úgy a pályára, hogy a dallamai alatt állok vigyázzba. Nem szeretném, ha úgy tűnne, panaszkodom emiatt. Sokat köszönhetek az osztrákoknak, ők képeztek ki, sokat tanultam tőlük, és vissza is adok, ha beválogatnak."

    (anno Sztipánovics Barnabás is azért lett magyar válogatott, hogy nehogy horvát válogatott legyen, mert hívták ők is, s inkább behívták a magyarba...) szép volt mlsz!!
    Garics nem pitizett a magyar válogatottért

    Koman más. Ő Kijevben született, ukrán apától, s ukrán anyától, ukrán nemzetiségűnek vallja magát, s ukrán az anyanyelve, szombathelyen tanult focizni a Haladásban. Amúgy szerintem természetes, hogy az ukrán válogatottban szeretne játszani, max ha nem fér be, idővel csak bevállalja a magyart. Mert mondujk az eleujén Bábhidi rendesen beszólt neki, hogy neki a Koman csapata, a Sampdoria felnőtt fika az Inter tarcsi(primavera)val szemben..íí. Aztán egy hét múlva gyere... ő ekkor mondott nemet, ez még alakulhat máshogy is.. remélem:)
  • Larvin
    #9280
    Lehet, hogy neki nem kellett a magyar válogatottság, mint annak a vladimir gyereknek
  • Grenzjager
    #9279
    A magyar válogatottnak nem kellett...
    Garics György végezte ki a Milant
  • hunbasser
    #9278
    a fia már kisgyerek korában értelmesebb volt talán...