28329
10917302841238962806.jpg
  • Shep
    #26477
    Hát akkor lehet csak jó pillanatait kaptam el? :)
  • Zenszkij
    #26476
    igen kifütyülték a himnuszt, de ezen felül torkon xarták hazánkat, egymást ütötték a Steaua és Dinamo drukkerek
  • Zenszkij
    #26475
    Böde? Akkor te nem nézel Fradi meccset :D.
  • ManoNegra
    #26474
    Mást nem is lehet várni a nyugatiromán Platinitől.
  • Krisztiam #26473
    jaja és már másodjára fütyülik ki a himnuszunkat, az UEFA nem igaz nem látja.. pff
  • benőmenő
    #26472
    Nyilván azért nem lehetett hallani a himnuszunkat :D
  • Krisztiam #26471
    Csak a magyarok voltak rasszisták bukarestben
  • Shep
    #26470
    Hát nem tudom, Böde legalább a labdát le tudja venni és kapura tud vele törni :) Egyébként nem tudom emlékeztek-e még tegnap arra a jelenetre mikor felrúgták a 16-os előtt. Na ott a visszajátszáson látszott, hogy mennyire küszködik a labdával, próbált valami biciklicsel szerűséget bemutatni de nem igazán akart összejönni.
  • bakkerman
    #26469
    ezt ha most olvasta volna Száláj,szerintem könnybe lábad a szeme az elismeréstől :D
  • LasDen #26468
    klasszikus bólya center. Nem jó semmire csak hogy a labdát a kapuba rúgja. Gómez, Böde, Szalai, Priskin mind ezek. Csak mindegyik más szinten műveli ezt...
  • Effe88
    #26467
    nekem szalairól mindig gomez ugrik be (jó nyilván gomez klasszisokkal jobb játékos de akkor is:DD:)
  • rooney8
    #26466
    nincs két egyforma meccs, a finnek ellen biztos nem így fogunk játszani. ha románok ellen is így játszunk, akkor három alatt nem ússzuk meg. akarva-akaratlanul is úgy mentek fel a pályára, hogy minden szempontból ők az esélyesebbek, nem nagyon kell majd megszakadni, aztán ahogy láthattuk, nem hagyták magukat, így elégé szenvedés lett a meccs. mikor még én is fociztam, volt párszor, hogy idegenben minket is megszorongattak a tök utolsók, mert mi is úgy mentünk fel, hogy ez félgőzzel is meglesz. aztán vagy begyötörtünk egy gólt, vagy akár ki is kaptunk. ráadásul most ugye félidőben már 1-0-ra vezettünk, tehát "minden klaffolt" a szünetben, gondolom Dárdai sem mondta azt, hogy jó akkor átváltunk három védőre és mindenki rohanjon előre. jó persze, ők profik, meg satöbbi, de elvégre megvan a három pont. persze nem védeni akarom őket, nyilván szarul játszottak. finnek ellen biztos vagyok benne, hogy nem ez lesz a koncepció. legalábbis szerintem.
  • passatgt
    #26465
    de nem tud egy labdát átvenni, elpattan tőle 2 méterre, sokszor az első érintés jó, másodszorra meg belebotlik...
  • benőmenő
    #26464
    Azért Szalain kb. mindig rajta volt 2 ember, amint átment a labda a feröeri térfélre. Amikor nem, abból gól is lett. :)
    Xanyinkat én is hiányoltam :D
  • ressy14
    #26463
    Szalai tényleg bosszantóan gyenge volt, nem tudta megtartani a labdákat, nem is jött vissza érte, a végén már a kontráinkkor sem futott fel, inkább csak kocogott a kapu előtt. Ez a két meccs alapján messze túlértékelt szerintem, Xanyi fénykorában jobb volt az tuti.
    Mindenesetre a finnek ellen ez rohadtul kevés lesz.
  • passatgt
    #26462
    Szalai 0, remélem a 4 meccs után nem jön vissza. Érdekes, hogy nem játszott Gyurcsó, aki kicsit eredményesebb mint Simon és nyugodtan maradhatott volna Nikolics elől, ők ketten összehoztak volna egy gólt és sokkal nyugisabb lehetett volna a meccs.
  • Effe88
    #26461
    király
    akkor ott a helyünk...
  • Krisztiam #26460
    jaja a groupama-ba lesz
  • zaki
    #26459
    :D
  • Shep
    #26458
    Mondtam én ,hogy kínkeserves 0-1. Egyébként támadó játékunk az továbbra is 0. Persze nincs rá szükség ha mindig 1-0-ra nyerünk egy rögzített szituációból :)
  • sz4bolcs
    #26457
    Dárdai egy isten. Nesze :D
  • zaki
    #26456
    Na most mi van? Nem latom a Dardait istenito kommenteket... :D
  • Effe88
    #26455
    finnek ellen hol lesz a meccs?groupama?:D mert akkor kimegyek:D
  • Effe88
    #26454
    finnek ellen hol lesz a meccs?groupama?:D mert akkor kimegyek:D
  • Effe88
    #26453
    hát ez egy kicsit gyenge volt, de kit érdekel megvan a 3p
    finneket is ütjük

  • Effe88
    #26452
    hát ez egy kicsit gyenge volt, de kit érdekel megvan a 3p
    finneket is ütjük

  • Krisztiam #26451
    mondjuk itthon győzni kellene..
  • Krisztiam #26450
    november 14-én finnek ellen ilyen játék kevés lesz..
  • Kaplan
    #26449
    Bálnafos játék, 4 pont. Kellett.
  • rooney8
    #26448
    kínkeserves 3 pont. mindegy, lesz ez még jobb is :D
  • ReszegKoldus
    #26447
    Egy drón miatt szakadt félbe a szerb-albán meccs
  • sz4bolcs
    #26446
    Azért Szalai kellett ehhez a 3 ponthoz (kopkop)
    El nem tudom képzelni, ki más tudta volna ma így odatenni a lábát. :D
  • LasDen #26445
    ha nem győzünk az a baj, ha győzünk az a baj, ha románia az a baj....semmi se nem jó nektek o_O
  • sz4bolcs
    #26444
    utolsó 10 perc? de gyorsan telik az idő, ha nem nézem a meccet :D
  • Krisztiam #26443
    ez a Szalai tényleg falábú
  • Kaplan
    #26442
    :D Te képes vagy legalább 30 percet a saját szarod felett ülni? Példakép!
  • dave9004
    #26441
    Dárdai után legyen megint Pinyő. Végülis ő csak eggyel kapott ki az éírektől :D
  • sz4bolcs
    #26440
    Én már beültem klotyóra, nézegetem inkább a kaksimat, az is ingyen van..
  • Kaplan
    #26439
    Szalai pedig elképesztő faláb, egyszerűen nem tudja használni őket.
  • Krisztiam #26438
    vezetnek a románok