28329
10917302841238962806.jpg
  • ReszegKoldus
    #26517
    Arra már én is gondoltam, 1900 forintért :D
  • Krisztiam #26516
    lehet igazad van, de csak megnézem milyen lett a groupama :D
  • ReszegKoldus
    #26515
    Lehet sokan könnyen felejtenek és még mindig tudnak lelkesedni 1-2 "jobb" meccs után...
  • Zenszkij
    #26514
    de ahogy látom fogy, mert már nem sok jegy van elkelő
  • ReszegKoldus
    #26513
    az nagyjából 4800-zal több, mint amennyit bármelyik magyar meccs ér :D
  • zaki
    #26512
    en a 25k-sbol 10et. egyedul fogok mind a 10 helyen ulni
  • Krisztiam #26511
    jaja én is csak lestem középre 8800 pff
    én 4800-ért vettem
  • Zenszkij
    #26510
    azért azt a kutyamindenit, MICSODA ÁRAK
  • Krisztiam #26509
    Szektortérkép
  • Krisztiam #26508
    jövő héten ki jön a meccsre?
  • dave9004
    #26507
    Dzsudzsi is rasszista volt, mert be merte lőni a szabadot
  • AnuluWork #26506
    Ha nincsenek kint szurkolóink, akkor is fizetünk, mert így szokták meg UEFA(sz)oknál.
  • ReszegKoldus
    #26505
    Akkor most már végre valami jót is kellene csinálni vele :D
  • Grenzjager
    #26504
    Mert az igazság alighanem az, hogy korántsem összeesküvés áldozatai vagyunk, hanem egész egyszerűen az UEFÁ-ban az égvilágon senkit nem érdekel, hogy mi történik Európának ebben a zűrös, zajos és büdös délkeleti szegletében. A szerb-albánra persze muszáj volt lépni, mert megszakadt a meccs és címlapsztori lett mindenhol még aznap este. Mi csak egy búcsúrúgást kaptunk a kopasztól, még csak nem is az acélbetéttel, hanem csak úgy belsővel, tessék-lássék.
    Kukoricára térdepeltetve
  • Darthmushroom
    #26503
    mi a büdös f*szom ez a büntetés??? nevetséges és egyben szánalmas... már előre látom h tized ennyiért a hazai meccs után mi simán zárt kapus meccset fogunk kapni..
    mondjuk alapból is a vizsgálat is nevetséges volt, mivel minket vizsgáltak a rasszizmus miatt őket meg természetesen abba az ügyben nem.. pedig kellett volna, ott voltam szóval tudom
  • Kaplan
    #26502
    Hát igen, csak nem tudom, hogy meddig még. Ez a nyilvánvaló kettős mérce, szar van a palacsintában...
  • dave9004
    #26501
    Miért ne mernék? Ezzel az országgal mindent meg lehet csinálni.
  • ManoNegra
    #26500
    Jah, pedig az még nem is volt! A prekobok mondták nekik, hogy nagy balhé lesz!
  • hungary27
    #26499
    A román meccs miatt?
  • Kaplan
    #26498
    Pontosan ez a szó jutott nekem is az eszembe erről. Nem gondoltam volna, hogy meg merik ezt csinálni velünk.
  • passatgt
    #26497
    ugyanezt megkaptuk mi is. Ja nem, bocs, mi 2e euróval kevesebbet fizetünk
  • ReszegKoldus
    #26496
    Hányinger
  • AnuluWork #26495
    Hehe.

    "Mircea Lucescu mégsem lesz a román labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a lemondott Victor Piturca utódaként, mert munkaadója, Szerhij Palkin, a Sahtar Doneck elnöke ehhez nem járult hozzá."

    Adjuk kölcsön Pintért. :)
  • Grenzjager
    #26494
  • bakkerman
    #26493
    akár marad Dárdai,akár nem,mindenképp lesz egy szövetségi kapitányunk.

    Zombori Sándor voltam jóreggelt kívánok ezen a csodás szombaton
  • Zenszkij
    #26492
    náluk meg jóskapistát kérdezték meg a sarki koscsmában:

    -Pista jó lenne ha Dárdai maradna a szöv. kapitány?
    -Torkon xarom, úgyse jutunk ki sehova, adj még egy felest!
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.10.17. 20:41:37
  • passatgt
    #26491
    amúgy ez volt a kérdés:

    "niko és Dárdai Pál marad a válogatot nál örűlné neki"
  • passatgt
    #26490
    szerintem dárdai dönt, nem a szövetség
  • szabii98
    #26489
    Nikoliccsal ilyen facebookos kérdezgetős dolog volt a vidinél, és az egyik kérdés arról szólt, hogy örülne-e , ha Dárdai maradna a szövetségi kapitány. Válasza:
    'Szia Roland! Szerintem jó választás lenne, mert ebben a tíz napban a csoport legnehezebb mérkőzésén megmutatta, hogy jól kezeli a helyzetet. A játékosok is tisztelik, ez nagyon fontos, de a végső szót a szövetség fogja kimondani.'
  • a.carkey
    #26488
    "Köszönjük néked Sárvár, sárvári termál kristály!"
  • laca133
    #26487
    Felbontották a románok Piturca szerződését
  • Muki100
    #26486
    "Újdonság volt, hogy 1-0-s állásnál nem üvöltözés és ordibálás volt az öltözőben"
    Dzsudzsák Balázs még a román meccs szünetében tapasztalta meg a válogatottnál újdonságnak számító jelenséget - erről a feröeri meccsről történt hazaérkezést követően beszélt.
  • Jim Morrison
    #26485
    nem tudom, hogy válogatott meccshez is kell e szurkolói kártya. Ha igen az ciki, mert már nem ingyenes :/
  • Krisztiam #26484
    most eldöntöttem elmegyek a magyar-finn meccsre, de ahhoz, hogy tudjak venni jegyet futballkártyát kell kérnem?
    vagy most hogy van ez?
  • Grenzjager
    #26483
    A magyar zászló égetése nem rasszizmus, sőt az europér kultúra része az UEFA szerint.
    De amíg nincs egy magyar szervezet amelyik feljelentené őket, addig...... (mint ugye az osztrák Wiesenthal központ)
    Zászlóégetéstől függetlenül zárt kapukat, pontlevonást, és földrengést!
  • a.carkey
    #26482
    Ezek még a c.ig is képtelenek lennének visszavezetni magukat. :D

    Mi ott voltunk, ahol, ők meg leestek valami kósza meteoritról a térségbe. Útközben belehülyültek, és ez azóta tart. :D
  • Krisztiam #26481
    mocskos cigányok
  • ressy14
    #26480
    ? fél országuk? ha a romániai magyarokra gondolsz, akkor tévedsz, az egyik székely foci akadémián riportot készítő nso megkérdezésére az emberek fele magyar létére a románoknak szurkol.

    + volt magyar zászlóégetés és politikai provokáció (trianon) is

    Az uefát én is leszarom, de jó lenne ha a #notorasism kampányában nem alkalmazna kettős mércét. Tavaly is megúszták zárt kapu nélkül a románok, valószínűleg idén is megfogják, de minket kevesebbért meszeltek el az izraeli meccs miatt.
  • Zenszkij
    #26479
    bekaphatják kb, a fél országuk nekünk drukkolt, tehát csak nevetni tudok rajtuk, ahogy az uefa is
  • ressy14
    #26478
    azért volt pár "Afara cu ungurii din tara" és bozgorozás is