28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #9837
    A bosszantó csak az, hogy a digok megint kikaparták maguknak a döntöt!
    Nem tehetek róla nagyon utálom a focijukat :P
  • galmat
    #9836
    Minden elismerésem a srácoknak! Amit idén véghezvittek, az fantasztikus volt. EB elődöntőben elesni hőstett. Nem hittem,hogy idáig juttok, de most egy ország büszke rátok! Jövőre irjátok tovább a csodát Egyiptomban!! Addig is:HAJRÁ MAGYARORSZÁG!HAJRÁ MAGYAROK!!!!
  • Grenzjager
    #9835
    Sisa Tibor kiváló edző (anno a Tatabányát is egy elég gyér kerettel vitte újoncként a középmezőnybe, aztán eljött onnan).

    Németh Krisztián és Koman nagyon jól játszottak. Csak tovább kéne ostromolni Vlagyimirt, hogy a nagyok között is minket válasszon.
  • hunbasser
    #9834
    grat a fiúknak,nagyon jól játszottak és túlteljesítették az elvárást
  • Lammer
    #9833
    me'g en is duhongok... de vegulis elgondolkoztam azon, hogy a nagy valogatottnak ez lenne a legnagyobb baja, hogy az elodontoben elbuknak... ejjj... elmerengtem :D usse kavics... :D
  • Kaplan
    #9832
    Nincs.
  • Lammer
    #9831
    ENNYI! -.-
  • Grenzjager
    #9830
    u19 EB-n van bronzmeccS?
  • HöfEE
    #9829
    Nagyon jó meccs volt élveztem! Gólt sajnos nem tudtunk rúgni, de szerintem jobban játszottunk az olaszoknál. Hiába, nem lehet mindig nyerni. Ez így is egy nagyon szép eredmény! Büszke vagyok a Magyar U-19 válogatottra!
  • miki36
    #9828
    Bazinagy GRAT a fiúknak, jók voltunk, ma nem jött össze a gól sajnos:(
    A célkitűzés a VB-részvétel volt, ezt bőven túlszárnyaltuk, majd ott megmutatjuk! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • Kaplan
    #9827
    Szégyenkezni való nincs, nem sikerült a bravúr. Ennyi, jók voltunk mindenképp.
  • Solt
    #9826
    Így is szép volt fiúk! Nem számít már, de jobbak voltunk! GRATULÁLOK!
  • limperatore
    #9825
    isteneeem mit hagyott ki :s
  • Solt
    #9824
    de bosszantó... sokkal jobbak vagyunk! :(
  • Grenzjager
    #9823
    gyerünk!! simán meg lehetne ez a meccs, kapura lövésben egyértelműen jobbak vagyunk
  • zoltan93
    #9822
    milyen köcsög ez a bíró
  • Solt
    #9821
    okakacsukakakaka vagy mi a ... már az olaszok is... :(((
  • passatgt
    #9820
    drogba 2 mit keres ott?

    nem is olasz
  • mate317
    #9819
    Melyik városban lesz a döntő?
  • isi
    #9818
    fsazom ettől a köcsög kommentátortól nem lehet hallgatni a szurkolást :S
  • tesó07
    #9817
    Eddig jobbak vagyunk.Rúgjunk 1-2 gólt és irány a döntő!!
  • Solt
    #9816
    Leütik a fejét és még kifelé szabadrúgás?
  • Solt
    #9815
    Köszi!

  • bubu13
    #9814
    Addig itt egy link: http://www.justin.tv/psn_2
  • Solt
    #9813
    Elmennek oda ahova gondolom... választhatnak, hogy gyalog, vagy két keréken!!!!
  • REALista
    #9812
    Na adják oda neki az a kurva sárga trikót aztán váltsanak át de sűrgősenn...
  • REALista
    #9811
    Na de jó...:(
  • bubu13
    #9810
    Ha vége át fognak kapcsolni
  • Solt
    #9809
    ÁÁÁ!!! Most mi van? Az Eurosporton a ki tud jobban doppingolni két keréken megy!!! HOL A MEEEECCCS? :))))
  • passatgt
    #9808
    #9789
  • Lammer
    #9807
    online esetleg?
  • Grenzjager
    #9806
    EUROSPORT
    17:30 Labdarúgás
    19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Cseh Köztársaság, elődöntő, Olaszország - Magyarország - élő
  • Kaplan
    #9805
    Nincsenek temetve a srácok, de sajnos nem rajtunk múlt, hogy három-négy góllal kapunk-e ki. Egyértelmű, hogy az első 'sor' a jobb, a többiek vagy nem tudnak a tudásukhoz mérten teljesíteni, vagy nem vették fel a ritmust. Ettől függetlenül a cseheknek jobban örültem volna, az olaszok nagyon erősek..
  • galmat
    #9804
    Jaja. Sztem se kell messzemenő következtetéseket ebből a meccsből levonni. Bár tény,hogy én pl az vártam,hogy a tartalékok most bizonyítani akarnak,de ennek halvány nyomát se láttam. Ugyanakkor ez a németek részéről is kevés lesz.
    Az elődöntő teljesen más meccs lesz. És ott már tökmind1, mi lesz a vége, mert amit ezek a srácok eddig elértek az már így is csoda.
  • miki36
    #9803
    dehogy temetjük:) belefért ez, főleg így, tartalékosabb csapattal
  • Csesza
    #9802
    sztem is, ahhoz képest, hogy a németek az első csapatukkal játszottak, mi pedig szinte teljesen kicserélt csapattal, egy vereség benne volt és én láttam szép teljesítményeket, így sem volt annyira sima ez a meccs
  • HöfEE
    #9801
    Nem kell temetni mindjárt őket csak mert 2-1 re kikaptak egy Német válogatottól, úgy hogy kulcsemberek nem játszottak! Én azt mondom szép volt fiúk! olaszokat meg le kell gyűrni.
  • Csesza
    #9800
    SZERDA - ELŐDÖNTŐ

    Magyarország u19 - Olaszország u19
  • miki36
    #9799
  • vmvr
    #9798
    hát ez eddig tartott:\\