28329
10917302841238962806.jpg
  • bakkerman
    #26557
    a görögök szerintem csak kapitányt buktattak,nem tudom elhinni hogy valóban ennyi van bennük,hogy a csoport tökutolsó helyén álljanak 4 kör után.
  • sempronius18
    #26556
    Igazad van én azt sajnálom, hogy nem most ősszel játszottunk a Görögök ellen tavaszra már képtelenség, hogy ilyen gyengék legyenek, mint most.

    Én már annak örülök, hogy kihoztuk magunkból a maximumot végre.
  • fonak
    #26555
    Az is valami, hogy nyerünk, még ha lehet is mondani, hogy nem megérdemelten.
  • ressy14
    #26554
    Jó dolog, hogy nyertünk ma, de azért nem kell túlértékelni. Játszunk még a görögökkel oda-vissza, románokkal, feröerrel itthon, észak-írekkel és a finnekkel idegenben. Ezek közül egyedül a feröer tuti, a másik 5 meccs 3 esélyes, ráadásul ezek közül 3-at legalább hozni kéne a 3. helyért. A románok szerintem simán csoportelsők, a 2. és 3. helyért meg rajtunk kívül esélyes az é-ír, finn, és ha összekapják magukat, akkor a görögök (mondjuk 4 meccsből 1 pont nem sok jót jelent).
  • Shep
    #26553
    Tényleg, hülye kérdés volt :)
  • Muki100
    #26552
  • Shep
    #26551
    Már csak arra leszek kíváncsi ,hogy kit fognak Dárdai helyett berakni.
  • Shep
    #26550
    Na hosszú idő óta az első olyan meccs volt amikor úgy nagyjából elégedett voltam a játékkal, támadások befejezése természetesen most is kivétel, de 1x azért sikerült meghúzni és ez volt most a lényeg.
  • Muki100
    #26549
    Na Bánfi értelmes gondolataival most egyetértek, a tartás most sokat jelent. Nagyon kevés tudás (főleg ha egy topligás csatárunk van de az se látszik elől) de értékelhető tartás és szervezettség , ezekre van szükség hogy a minimumot hozza a csapat - ne alázza szét Feröer, Finno., Északír meg a bukaresti állatkert.
  • Zenszkij
    #26548
    3. helyért leszünk harcban a finnekkel, ez fontos győzelem volt
  • dave9004
    #26547
    Feröer meg nyert görögo.-ban :D
  • Zenszkij
    #26546
    kínkeservesen, de megvan, 5 perc buzi francia
  • passatgt
    #26545
    egyébként azt érdemes nézni, hogy nikolics mindig jól passzolja le a labdát, szalaitól meg össze-vissza elpattan
  • Muki100
    #26544
    Jó meg tudom érteni hogy miért nincs egyel több támadó mint védő a pályán, de így csak Dzsudzsák tud egyedül valamit a támadásoknál felmutatni. Legalább az utolsó 15 percben kockáztattam volna.

    Ez hogy Gera 2 védő között, egyedül középen felugrik... xD
    Ezt is neki kell.
  • passatgt
    #26543
    most ért hozzá először értelmesen a labdához:D
  • ReszegKoldus
    #26542
    nagy kár ezért :)
  • Jim Morrison
    #26541
    Ennyi :D passatgt meghogy gera 0...:D
  • Zenszkij
    #26540
    haverom jól tett mixen 0-0
  • passatgt
    #26539
    kaput az se találta el mondjuk
  • passatgt
    #26538
    jól számolom, hogy dzsudzsáknak volt egyedül kapuralövése?
  • ReszegKoldus
    #26537
    hehe Feröer-szigetek vezet a görögök ellen
  • passatgt
    #26536
    na végre szalai lejött... egyel többen vagyunk
  • Kaplan
    #26535
    Szerintem egyelőre nincs gond. Dzsudzsák, Simon ügyesen húzzák meg a széleket, a csapatjáték és a védekezés nagyjából rendben van. Az utolsó 15 percre valóban egy kicsit szerényebben játszunk, de sokszor elhangzott már, hogy nyögvenyelős meccsre van kilátás. Egy kicsit több játékot várnék el, abszolút nyerhető meccs. Szalai szerintem most jobban kapcsolódik be a játékba mint az előző meccseken, Gera pedig sokat robotol. Amíg van még benne erő érdemes lenne fent hagyni, de szerintem a 60. perc körül el fog fogyni. Én megpróbálnám felhozni ekkor Nikolicsot Szalai mellé. Fiola kellemes meglepetés.
  • dave9004
    #26534
    ezek a finnek jól leköröztek minket labdarúgásban. el se tudtam volna képzelni régebben, hogy labda nincs nálunk ilyen országok ellen. köszönöm, hogy megélhetem ezt is
  • Jim Morrison
    #26533
    Jó hát szalai... Nem eri el, nem talalja a labdat, elveszti, nem tzdja atvenni csak a szokasos :D
  • passatgt
    #26532
    gera-szalai 0, csakúgy mint az előző két meccsen
  • Jim Morrison
    #26531
    Szerintem eddig egesz jol jatszanak a skacok legalabbis engem megleptek.
  • Jim Morrison
    #26530
    Arra lehet fogadni hogy Kiraly potyajaval vesztunk?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jo a reklam... Energy of...
  • passatgt
    #26529
    hát, az a védelem... sajna nincs jobb
  • LasDen #26528
    2-0 és egy doboz cigi
  • Pluskast
    #26527
    1-1
  • Shep
    #26526
    Ez elég merésznek tűnik azért :) 1-0-val én elégedett lennék, még ha valami rögzített szituációból mákkal van akkor is :)
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.14. 12:41:13
  • bakkerman
    #26525
    nekemis ez az érzésem,egy gólt biztosan összehoz a védelmünk,de ígyis azt mondom hogy 2-1 nyerni fogunk
  • passatgt
    #26524
    4-1
  • Zenszkij
    #26523
    1-1
  • Muki100
    #26522
    1 kínkeserves magyar gól lesz, és ha lesz finn gól akkor az tipikusan a szánalmas, szájtátós védők között elmenős fajtából való.
  • Jim Morrison
    #26521
    ha előre tudnám már nagy pénzben fogadtam volna :D
  • Shep
    #26520
    Na gyerekek mi lesz ma? Nyerünk?
  • AnuluWork #26519
    Kevés!
  • Grenzjager
    #26518