28329
10917302841238962806.jpg
  • bakkerman
    #26597
    ...vagy Rabona dzsudzsizza be a labdát a zsákba
  • LasDen #26596
    majd ha rabonával lövi a zsákot a labdába....
  • Effe88
    #26595


    ez de szánalmas, így én is betudom rúgni a lasztit rabonával a zsákba:D
    nem egy Remi Gallad a zsuzsi........
  • sempronius18
    #26594
    Én nem tudom mit vártok nézzétek már meg a keretünket, ezekkel a finneket verni óriási siker.....
  • Shep
    #26593
    Majd jön egy neves külföldi szakember ja nem, magyar lesz. Pl. Mátyus, mert ő bármi történjen is profi :D
  • Narxis
    #26592
    Meglepődnék ha elengednék, hetekkel előtte már itt kéne lennie felkészíteni a csapatot, előtte meg meccsre járni, játékosokat figyelni, hogy ki van jobb vagy rosszabb formában.
  • Grenzjager
    #26591
    Jövő őszig 2 tét meccs, a görögök meg a finnek elleni, erre simán elengedheti a Hertha. A barikat meg Szabics Nyilasival levezényli.
  • [HUN]FaTaL
    #26590
    Biztos nagy motiváció lenne a tavaszi meccsekre 3 vereség :D
  • passatgt
    #26589
    ami igazából nem számított volna semmit, mert barátságos meccs volt:)
  • bakkerman
    #26588
    Istenem de szépen megmondtad
  • [HUN]FaTaL
    #26587
    Pinyő :DDD Kapott volna egy ötöst tegnap az oroszoktól.
  • Pluskast
    #26586
    Nem baj! Mert habár ez így fos, de ha összeáll akkor még lehet szar!
    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2014.11.19. 14:11:13
  • Zenszkij
    #26585
    Volna, meg ha, de nem ő hozta le. Pali meg hülye lenne maradni szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.11.19. 13:43:53
  • passatgt
    #26584
    egyedüli meglepetés eredmény a román 1-1 volt, másik 3 meccset ugyanúgy letudta volna hozni pinyő is...
  • Effe88
    #26583
    ez igaz
    de akkor is nulla volt
    megyünk finnbe görögbe északírbe 0-2p
    nem lesz mindig szerencsénk
  • Zenszkij
    #26582
    ebből a xarból ezt kihozni csoda
  • Effe88
    #26581
    hát azért annyira nem voltam elájulva ettől a dárdai érától, tök mindegy, hogy marad-e vagy nem
    nyilván a pintérrel nem lenn ennyi pontunk de azért ez se volt egy nagy performansz...
  • Grenzjager
    #26580
    Az oroszok elleni kezdőcsapat:

    Dibusz – Fiola, Juhász, Kádár, Forró – Kalmár, Tőzsér – Lovrencsics, Kovács I., Dzsudzsák – Szalai
  • Shep
    #26579
    Szerintem Dárdainak ha van esze nem marad, mert ugyan nyerhet is a dolgon de sokkal nagyobbat bukhat. Esetleg olyan megoldást el tudok képzelni ,hogy visszamegy az utánpótláshoz és mellette marad a válogatottnál is, de ebbe a Hertha nyilván nem nagyon menne bele. Szerintem kell egy külföldi olyan mentalitású jó edző, mint Dárdai és akkor lehet tovább reménykedni ő meg majd visszajön ha itt az ideje és már nem szarból kell várat építeni. (ha lesz ilyen egyáltalán).
  • Grenzjager
    #26578
    ma estére a beharangozók alapján (+egy félidő 4-2-3-1, egy meg 4-4-2, 6 cserével, Gera pihen, Juhász "bordázik") tipp:
    Dibusz/Bogdán - Forró, Lang, Kádár/Poór, Fiola - Kalmár/Stieber, Simon Á./Dzsudzsák, Kovács I., Elek/Tőzsér - Priskin, Nikolics
    Mondjuk Gyurcsó, Szalai és Lovrencsincs pályára lépése is esélyes.
  • DaemoonHunter
    #26577
    Lehet Dárdait marasztalni, de sem ő sem más nem fog csodát tenni. Egyszerűen le vagyunk maradva mind játékos mind játékfelfogás, játéktempó terén. Még mindig a támadófocié a jövő, így ilyen játékosokra, képzésre lenne szükség, ami gyorsabb gondolkodással és pályán látható sebességgel járna, és így az edzők dolga is könnyebb lenne. Sajnos téves elgondolás az, hogy a válogatott eredményei valamiféle pozitív elmozdulást okozhatnak lefelé, inkább fordítva kéne lennie.
    Az igazság az, hogy sajnos sok a kéne meg a HA...
  • dave9004
    #26576
    neki akkor kellene visszajönnie, ha a belga akadémiarendszer végre beindul és gyümölcse lesz. kb 10-20 év múlva.
  • Koppixer
    #26575
    Azért az túlzás, hogy csak a szerencsének köszönhető, hiszen Dárdai újszerű módon állította fel a kezdőket (románok elleni offenzív összeállítás, ami ugyan akciógólt nem eredményezett, de a 2. félidőben már érződött a hatása, vagy pl. Fiola kipróbálása remek húzás volt, Király Gabit is jó, hogy még nem küldte nyugdíjba), jól is meccselt (pl. Gera góljához kellett a csere Lovrencsics, amely támadás egyébként Fiola hátul megnyert párharcával indult), és még tv-n keresztül is sugárzott belőle az a mentalitás, ami biztosan a játékosokra is nagy hatással volt.

    De persze ettől függetlenül, ha csak az eredményeket nézem, nem léptünk eddig előrébb semmit az Egervári-érához képest. A szexuálgrafikussal is volt néhány bravúr, vertünk svédeket, törököket. A kötelezőket meg, ha szenvedve is, de hoztuk.
  • bakkerman
    #26574
    a Hertha klubmenedzsere
    „Az tiszta sor, hogy a jó eredmények után a szövetség nyomást gyakorol Pálra. De ő a kezdetektől fogva nem hagyott kétséget afelől, hogy a magyarországi küldetése kedden véget ér. És azóta sem változott semmi" – mondta Michael Preetz a Kickernek.

    „Pál kapitányi megbízatása nem hosszabbodik meg és megszűnik a magyarok Oroszország elleni mérkőzése után. Ezután visszatér, és százszázalékban a Herthánál végzett munkájára koncentrál."
  • AnuluWork #26573
    Na ok, szarok, de ha egy Dárdai kaliberű - mondjuk ki: közülük való, de még nem "igazi edző" - a győzelmet, a küzdést ki tudja belőlük hozni a válogatottban ennyi idő alatt, ott biza nem topedző kell, hanem egy olyan, aki nemrég még köztük volt, játszottak vele, nem "mester azt mondta" még, de már nem is divatból tegeződnek vele össze egy perc után, hanem mert ismerik játékoskorából, akkor egy Dárdai kell nekik. Ha szerencsénk van Dárdaiból idővel minimum egy Csernai Pál válik, az esélye meg van rá, de a válogatottat felrázta. Ilyen hozzáállást a pótselejtezős Csankság óta nem láttam. Kicsit arra emlékeztet a helyzet, csak Dárdai nem bullshitel. :)
  • bakkerman
    #26572
    igen,és ezek a különbségek kijöhetnének a finnek elleni visszavágón,az észak írek ellen,és ezekből a meccsekből lehetne 6 pont is,ahogy persze 0 is...de ő ittvan,látjuk hogy mire képes végülis,és amíg él a remény addig nem szabad más irányba elmenni,más kapitányt felfogadni,és eldobni azt amit eddig Dárdai beleültetett a játékosokba. Lehet vele leszünk 4.-ek a csoportban,de lehet egy külföldivel is ott leszünk 1 év múlva ilyenkor. Akkor már inkább maradjon az aki eddig valamit csinált
  • benőmenő
    #26571
    Szerintem meg pont az a hajtás amit sikerült az aranylábúinkba belevernie jelenti a különbséget pl. a finnek elleni peches vereség és a mázlis győzelem között.
    Ez ennél jobb nem lesz szvsz, nyugodtan maradhatna. Persze ez azon múlik, hogy sikerül-e megállapodnia az mlsz-el a fizetésről, miegymásról.
  • LasDen #26570
    És én még azt hittem egyedül vagyok azzal, hogy nem szeretném Dárdait kapitánynak.

    Nincs védelmünk. Van egy Juhász, aki már kifelé tart meg van egy Kádár, akiben még lehet bízni, de kb ennyi. Egyszerűen alig van közük ahhoz, hogy egy akcióból gól lesz-e v sem. A középpályán vannak elfogadható játékosaink. Legelől meg van egy "világklasszis" befejező csatár, akit csak bánt a labda. Egyedül a kapuban van teljesen megbízható játékos....
  • passatgt
    #26569
    igazából az se lenne elképzelhetetlen, ha az összes hátrelévő meccsünket nyernénk, annyira gyenge a csoport(csak mi is balfaszok vagyunk sajnos)
  • bakkerman
    #26568
    egyetértek veled,sajnos az az igazság,hogy ezzel a játékosállománnyal ez a 7 pont csoda,10 nekifutásból 9x szerintem max 4 pont jött volna össze,vagy esetleg 3,Dárdai volt a kivétel. És továbbra is a realitás maximum a 3. hely,nagy versenyben a finnekkel,persze csak ha a görögök nem kapják össze magukat,mert akkor lehet a dologból 5. hely is legrosszabb esetben.
  • Muki100
    #26567
    Sajnos ez az igazság. Jobban járnánk egyelőre ha visszamenne és 2-3 éven belül megkapná a még elsőosztályú Herthát.
    A beválogatható magyar játékosok halmaza nagyon összeszűkült, Egervári végén is meglátszott. Ezen a szöv. kap. nem tud változtatni.
  • Unreal1942
    #26566
    Nem Dárdai ellen beszélek mert nagyon szimpatikus és kiváló szakember.
    Viszont csak a szerencsének köszönhető, hogy így alakult eddig... Feöer ellen épphogy nem X lett... Most a Finnek lellen is épp, hogy nem X lett. És a Románok ellenn is mázli, hogy X lett.
    Egyik sem volt meggyöző teljesítmény hiszen ebből az anyagból ez a maximum amihez nagyon kell a szerencse is.
    Simán állhatnánk úgy is, hogy 3 meccs és 2 pont. Akkor zúgna a Takarodj Dárdai? Pedig ő aztán mindent megtett és meg is tesz. Továbbra is azt gondolom, hogy ezen ő csak veszíthet. Most senki egy qrva szót se szólhatna, ha lelép meglett az elvárt pontszám... innen nincs feljebb egyelőre sajnos, senkivel sem!
  • bakkerman
    #26565
    Dárdai Pro és Kontra

    szerintem az oroszok elleni meccsen dől el,hogy marad-e,vagyis az ő részéről,ha tartja magát a csapat,és nem kapunk ki tőlük,és továbbra is meglesz a küzdés az alázat akkor szerintem azt fogja mondani hogy "egye fene,belevágok". Azért az osztrákoktól kiszoptak az oroszok,nem egy világverő csapat
  • sempronius18
    #26564
    Szerintem legyen Csábi József ő elmondhatja magáról azt amiről Sebes Gusztáv vagy Baróti Lajos bácsik csak álmodtak 100%-os a válogatottal.
  • AnuluWork #26563
    Ranieri épp szabad. :)
  • bakkerman
    #26562
    hát mostmár tényleg muszáj egy külföldit hozni,ha Dárdai nem vállalja,vagy a szövetség nem őt választja. Ezen a 3 meccsen látszott,hogy szarból nem tud várat építeni senki,de ha olyan az edző aki tud hatni a fiúkra mentálisan,és beléjük hajszolni a győzni akarást,akkor még nekünk is van keresnivalónk európában,és Dárdai ezt mutatta meg. Tehát egy kibaszott kemény kezű motivátor kell,aki csak a győzelmet ismeri,és tele van élettel,mint Pali.
  • szucsy89
    #26561
    aláírásod :DDDD
  • Muki100
    #26560
    Papírforma az lett volna, vagy inkább úgy mondom az lenne az illő a sehol sem jegyzett csapatok ellenében, hogy a finnek, északírek megvannak (4-6 pont), a románok ellen itthon kell egy bravúros győzelem és a görögök meccsek nem érdekesek.
    Ehhez képest Pintér, a béna görögök, meg az "északír bulldózer" jól bekavart :D
  • bakkerman
    #26559
    érdekesen alakulhat még ez a csoport,márciusban egy napon lesz az északír-finn,a román-feröer,meg a magyar-görög meccs,ha kitart az írek lendülete,és behúzzák a meccsüket nyílván a románok is megverik feröert akkor ez a két csapat hatalmas lépéselőnybe kerül. Muszáj itthon megvernünk a görögöket,hogy életben maradjon a 2. hely reménye,de a realitás inkább a 3. hely
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.11.15. 10:14:21
  • sempronius18
    #26558
    Ezt mondom én is. Ajándék pont lett volna ha most játszunk velük, viszont ha összeszedik magukat új kapitánnyal ők bőven jobbak nálunk.