28330
10917302841238962806.jpg
  • Gabe18
    #10317
    Hát nyilván ha játszanának 10x akkor nem 80-0 lenne az összesités.
    De hát ez a szörnyű,hogy már ezek a fiatal játékosok is igy összeroskadnak,beleszaladnak ekkora vereségekbe,mi lesz később?
    Mert pontosan ez a tendencia,hogy ahogy lesznek a játékosok egyre érettebbek,egyre idősebbek,úgy nő a mi lemaradásunk.

    De én ezzel együtt is azt mondom,emellett az eredmény mellett nem lenne szabad szó nélkül elmenni.Most kéne nagy ajtócsapkodás,nagy kiosztás,hogy egy életre megmaradjon,válogatottként nem kapok 8 gólt.Pont ezért,mert nincs 8 gól különbség amúgy.De mentálisan igy nem lehet összeomlani azért mert kiállitottak valakit...
    De nem ez lesz,hanem jön a magyarázat...
  • Solt
    #10316
    Azért ez nem a két csapat közti tudás különbséget jelzi... ennyire nem vagyunk gyengék fociban... viszont mentálisan igen, és ez egy súlyos mentális vereség. Arról pedig napokat lehetne vitázni, hogy ennek mi az oka... :(
  • Solt
    #10315
    Látom Veled sem értjük egymást! :) A realitás az lett volna, ha 1-2-3 góllal kikapnak. A döntetlen jó eredménynek számított volna, a győzelem pedig nagy bravúrnak. Ezek a dolgok akkor érvényesek, ha nem ítélnek ellened két büntetőt (lényegtelen, hogy jogos vagy nem, morálisan kinyírja az embert) és nem kell 60 percet emberhátrányban játszani. Az utolsó 3 gólt az utolsó 3 percben kapták... ez tipikusan azt jelzi, hogy elfáradtak fejben is, fizikailag is, plusz lelkileg teljesen összetörtek... ilyen körülmények közt a 8:0 benne van. Ennyi. Fájdalmas, bosszantó, égő, de ez van. Azt pedig ne felejtsétek el, hogy a környező országok válogatottjai ilyen helyzetben többszörös elánnal játszanak ellenünk... más válogatott ellen leálltak volna 4 gól környékén... ellenünk még a 87. percben is hajtanak... utálnak minket... ez van! :))
  • Gabe18
    #10314
    Ok,értem én.
    Hát én se várok többet,de azért fociban 8-0-ra kikapni,az már nem is osztálykülönbség,hanem annál is több.
    Kiváncsi leszek Várhidi nagymester magyarázatára...
  • tesó07
    #10313
    Az a baj hogy ennyi gólt már még Andorra,Feröer-szigetek,San Marino meg hasonló csapatok sem kapnak.
    Én abszolút nem vártam bravúr eredményt,de akkor te ezek szerint ezt vártad tőlük.Ennél azért csak többet tudnak....
  • forsbergp21
    #10312
    köszönöm
  • Solt
    #10311
    Úgy látom nem értjük egymást... én nem védem őket, csak nem várok többet annál mint amit tudnak. Ha ezt Andorrától kapják akkor ideges vagyok... de így...
  • Solt
    #10310
    Ki beszélt kifogásról? Ezek száraz tények! Két büntetővel, 60 perc emberhátrányban ennyit tudunk fizikálisan és mentálisan egy Szerb válogatott ellen. Már rég nincs itt miről gondolkozni... csak sokan még hajlamosak vagytok a bravúr eredmények alapján megítélni a tudásunkat...
  • Gabe18
    #10309
    Mi az hogy "kaptak" 11-est meg emberelőnyt?Valami oka csak volt.Bár tudom,mindig minket bántanak jogtalanul...
    0-5-nél mibe lehet úgy összetörni hogy kap még a végén nem egyet,hanem hármat?Gondolom nem az egyenlítésért nyiltak már ki hátul...Ez kb ilyen "xarok bele,nem érdekel" stilus lehet,ami egy válogatott játékostól (játékosoktól) enyhén szólva is elfogadhatatlan.Mert ezt a 0-8-at azt hiszem európa szerte körberöhögik...

    De hát nem vagyok én meglepve,nem arról van szó.Csak az ilyen eredményeket látva nem tudom miért kéne nekem elhinni hogy majd ezekből valami jobb válogatott lesz 3-5-10 év múlva.
  • Csesza
    #10308
    Bogdán Ádám � Kiss Zoltán, Guzmics Richárd, Pintér Ádám, Völgyi Dániel � Vass Ádám � Demjén Gábor (Heffler Tibor a 60. percben), Filkor Attila (Merczel Zsolt a 75. percben), Zsidai László, Szakály Péter (Korcsmár Zsolt a 28. percben) � Feczesin Róbert
  • forsbergp21
    #10307
    Valaki tudna írni arról, hogy kik játszottak a Várhidi vezette magyar válogatottban ma?
  • tesó07
    #10306
    Ha ez már rendszeres lenne,akkor ott már rég nem lenne min gondolkozni....
    Amúgy nem értem ezt,2db 11-es,piros lap,nem láttam a meccset,de feltehetően mi birkáskodtuk össze ezeket,úgyhogy ez messze nem kifogás...
    Nem lehet azért annyira ez a szerb csapat se jó hogy így kikapjunk,2. voltak a csoportba,sőt még nekünk is meg lett volna az esély erre a helyezésra..
    Na de mindegy,az U19-esekben még bízok ,hogy ők jók lesznek majd a következő korosztályokban is.
  • daviddavid
    #10305
  • Solt
    #10304
    Alapjáraton a Szerb U-21-es válogatott kb 2-3 góllal jobb otthon mint mi. Ehhez kaptak 2db 11-est, és több mint 60 perc emberelőnyt... az utolsó 3 gólt 3 perc alatt kaptuk a legvégén. Összetörtek... ennyi... bárkivel előfordul. Akkor lenne min gondolkozni, ha ez a 8 kapott gól rendszeres lenne...
  • daviddavid
    #10303
    uh, az szép eredmény :P
  • Gabe18
    #10302
    8-0...ezen kell elgondokozni.
    Emberhátrányba is le lehet hozni egy meccset,2-3 gól különbséggel.Hát arról nem beszélve hogy vannak olyan fantasztikus csapatok,akik emberhátrányban is képessek gólt,sőt akár gólokat is lőni.De ez nekünk már ilyen Sci-Fi kategória...
    8 gólt San Marino szokott kapni meg a Feröer Szigetek.Persze lassan azon a szinten vagyunk,semmi kétség...
  • Solt
    #10301
    Két 11-es... és emberhátrány... ezen azért gondolkozzunk el! :))))
  • scs17
    #10300
    Azért ne feledjük, h a jó utánpótlást az u19-es csapat alatt értettük, akik majd később lépnek színre.

    De ettől függetlenül ez egy nagyon megalázó eredmény.
  • tesó07
    #10299
    Szerbia–Magyarország 8–0 (Sulejmani 28., 55. – mindkettőt 11-esből, Pejcsinovics 52., Kacar 40., 64., 86., 87., 89.)
    27.perctől emberhátrányba játszottunk,de akkor is mekkora szégyen...a nagy utánpótlás!!
  • banok
    #10298
    U21-es válogatottunk 8-0-ra kapott ki Szerbiában.
  • Legend Killer
    #10297
    :D, tőlem oké. így legyen, hajrá Magyarország!
  • Larvin
    #10296
    Nem is beszéltük ki Bodnárt. Szerintem százszor jobb teljesítményt nyújtott, mint Löw. Több jó indítása volt, és rendre jól avatkozott be a támadásokba.
  • sz4bolcs
    #10295
    Koeman meg össze-vissza nyilatkozik, már kezdi felemészteni a magyar sportvezetés.
  • sz4bolcs
    #10294
    Ezek a dánok verhetőek lettek volna, mert legalább annyira nem akartak játszani, mint mi. Én nem alapoznék arra, hogy a következő ellenfeleink is ilyen szétszórt, tesze-toszák lesznek, és ellenük is megszerezzük az egy pontot, hacsak nem valami nullszint csapatok vannak a csoportunkban.
  • sz4bolcs
    #10293
    "Kollégája, Erwin Koeman (a képen) ugyanakkor úgy véli, a gólnélküli döntetlen ellenére izgalmas, fordulatokban és lehetőségekben gazdag összecsapást láthatott a publikum."

    -:-)))))))) fordulatokban gazdag? Melyik meccset nézte a kedves szövetségi kapitány?
  • sz4bolcs
    #10292
    Ez rettenetes volt... alibimeccs.
  • pinnacle
    #10291
    Geráék hétfőn délben találkoznak, hogy aztán megkezdjék a ráhangolódást a szerda esti találkozóra, melyre Stockholm egyik külvárosában, Solnában kerül majd sor.
  • passatgt
    #10290
    svédekkel itthon játszunk?
  • Monoton
    #10289

    [center]

    Koeman szerint győzni kellett volna

    Koeman elégedett és svédverésre készül!

    Geráék szabadnapot kaptak

  • passatgt
    #10288
    portugáliával nem kell foglalkozni, elég ha a többit leverjük mint a büdös szart:)
  • Legend Killer
    #10287
    vki törölte a bíróra tett megjegyzésem :DDDD.
  • Legend Killer
    #10286

    Csomó hekyzetet rosszul ítélt meg, meg a sárga is eléggé jogtalannak tűnt... amúgy szép volt fiúk, bár a győzelem lett volna az elfogadható, annál is inkább, hogy portugálok ellen alig lesz esélyünk a győzelemre, ezért ott kellett volna döntetlenezni.
  • pacclacc
    #10285
    énisberugtamvolnanemnagyképüségbölmondomxD
  • LasDen #10284
    odaraktaám a sarokba :D
  • Matthew Prosac
    #10283
    azért a román-litván meccsen az első litván gól nem volt piskóta..
    video
  • Larvin
    #10282
    Azért látszott, hogy mikor Sanyi lapot kapott, hogy már nem az a forrófejű, mint régebben. Visszafogott volt, viszont Baboson meglepődtem. A legyintgetése nem volt valami profi, akkorsem, ha igaza volt.
  • Nandusz
    #10281
    Nem durva az, hanem végre egy olyan játékosról ad képet az a kép, aki kibír mindent és eléri célját.
  • daviddavid
    #10280
    ez de durva
  • LasDen #10279
    2 Poulsen vút a pályán.... :D klónoznak a keciek.... :D
  • kraawz
    #10278
    FT Hungary [0 - 0] Denmark
    10' B. Dzsudzsak
    17' M. Laursen
    56' S. Torghelle
    60' C. Poulsen
    64' Z. Gera
    75' G. Babos C. Poulsen

    Ezek a sárga lapok.. Meccset nem láttam,Poulsen tényleg kettőt kapott vagy csak adminisztrációs hiba ? :o