28330
10917302841238962806.jpg
  • rvn
    #10517
    csak kevés a 2-1
  • Rockynhooo
    #10516
    legalább szépítés :)
  • Solten
    #10515
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL
  • Monoton
    #10514
    :))) GÓL
  • rvn
    #10513
    szép akció
  • Rockynhooo
    #10512
    szép volt első félidő , aztá előjött ami mindig előjön a magyar csapatoknál :|
  • Solt
    #10511
    Ezt inkább ne... az egri vár védői biztos megharagudnának ezért a kijelentésért. Maradjunk annyiban, az elmúlt 60 év nem tett jót a gondolkodásunknak.
  • Monoton
    #10510
    Az első félidőben igencsak játszottunk
  • Gabe18
    #10509
    Hát igen,engem is pozitív értelemben lepett meg az első félidő.Tényleg úgy tűnt mi vagyunk a jobbak,akár még a 3 pont sem reménytelen.Aztán megint nem sikerült.
  • chrissparduc
    #10508
    A magyarok alibifocit játszanak! Aztán véletlen találunk 1 gólt valaki ellen akkor mindenki arról beszél, hogy: " Igen látszik a fejlődés! Most majd megmutatjuk!" Én személy szerint kezdem rohadtúl megutálni a magyar focit!
  • Monoton
    #10507
    Magyar mentalitas :(
  • Atesz89
    #10506
    Azért mondjuk Gerát, Hajnalt simán lehet ismerni külföldön is,de van benne valami :P
  • DaemoonHunter
    #10505
    A legszomorúbbb az, hogy az első félidőben ment a játék, igaz gólt nem sikerült lőni, pedig volt rá esély...
    A második félidő pedig szokás szerint teljesen más mint az első volt, vagy a svédek váltottak, vagy mi álltunk le, bár inkább utóbbi.
    Most pedig örülhetünk, hogy "csak" 2 gólt kaptunk.
  • Larvin
    #10504
    Szerintem nem svédország ellen idegenben kell nekünk gólokat lőni, az x jó eredmény lett volna, de ez a két kapott gól elég fájó
  • Atesz89
    #10503
    De mi miért nem tudunk ilyeneket csinálni???
    Pedig sztem semmivel sem jobb játékosok ők, mit a mi aranylábú ifjaink :P
  • asfa
    #10502
    igen értem én, valószínű igazatok van, figyelitek már egy ideje. De azért az utóbbi időben voltunk már ennél sokkal gyengébbek is, ahogy erősebbek is.. szal a fejlődés is benne van, persze lehet,hogy ez csak egy-két meccsen és csak amíg hajtani akarnak.. ez is benne van
  • Solt
    #10501
    Ha litván lennél, akkor meg nem sok magyart tudnál felsorolni...
  • Monoton
    #10500
    áhh kész elfáradtunk :(
  • McFrost
    #10499
    Velityka-Rangers
    meg a Márcinkevíciusz :D
  • chrissparduc
    #10498
    Sanyíííííí :D
  • Atesz89
    #10497
    Hát azért nem sok litvánt tudnék felsorolni...
  • tesó07
    #10496
    Nem meglepő,mert a litvánok meg a románokat verték idegenben 3-mal.
  • Gabe18
    #10495
    Mindig van törekvés az első 2-3 meccsen a selejtezők kezdetén.Aztán ahogy elmegy az esély,úgy lesz a játék is egyre rosszabb,mert már a játékosoknak is csak "nyűg",mivel esély már nincs semmire.
    Majd ha 10-15 évig te is figyeled a rendszert,rájössz...
  • McFrost
    #10494
    semmi meglepő nincs ebben
  • rvn
    #10493
    lol egyet értek egy chelsea-sel:D Ilyen se volt még:)
  • McFrost
    #10492
    Tudtuk, hogy füvön kell játszani, mert erősek és nagyok, erre ívelünk még 3és fél méterre is!
    Tudtuk, hogy nagyok ezek a srácok és jól fejelnek, erre fejelnek egy gólt!

    Sajnos az alap taktikát sem tudják betartani, csak a passz megy kaputól 30 méterre, ha meg közelebb jutunk vagy ívelünk a tribünre vagy tökön rúgjuk magunkat!
    Et nem edzői kérdés, ennyit tudunk, azt hisszük 1 félidő jó játék és mien a Miami beach, pedig lófasz!
    2. trekkben csak Sanyi megy szívből, a többi mert muszály....
  • rvn
    #10491
    Az itt a gond h nincs egy vérbeli befejezöcsatárunk. Sanyi ma jó. de csak labdamegtartásba és az kevés
  • Atesz89
    #10490
    A litvánok közben 2-vel mennek a franciákat verő osztrákok ellen :O
  • asfa
    #10489
    félreértettél, maximálisan egyetértek.. megy a hülyítés aztán sehol az eredmény.. egyetértek,együtt érzek; pontosan jól tudom hogy 20 éve nulla a produkció viszont megint csak azt tudom mondani,hogy a törekvés látszott az első félidőben is, ami dicsérhető és ahogy kaptunk két gólt már nem vagyunk jók.. holott a probléma onnan származik,hogy egyetlen értelmes,jó befejező csatárunk sincs aki intézné a gólokat! Látom,hogy szar van hosszú ideje, de én azt mondom kitartás :)
  • tesó07
    #10488
    Felesleges itt a védelemről meg Vanczákról beszélni(sztem is egy fos)ameddig nem tudunk 3-4 komolyabb helyzetből legalább 1 gólt rúgni!!
  • McFrost
    #10487
    én kérek mellnézést ^^
  • Lammer
    #10486
    Frosztmezster!!! ... maga meg ne rohogjon -.-
    (iken, direkt ugy irtam :p)
  • Larvin
    #10485
    Én állítom mind a két gólban benne volt Vanczák. Nincs itt semmi átok. Azt a balfaszt kell kirúgni aki elintézi, hogy állandóan ott van
  • McFrost
    #10484
    :ASSDASDADFFrejsztag
  • chrissparduc
    #10483
    Véleményem szerint megis érdemeljük! Nem az edzőket kellene váltogatni és ismeretlen edzőket idehozni hollandiából! Mi a f...nak? Elzavarni mind a 11 játékost a fenébe! Én várhidiben láttam fantáziát!
  • Lammer
    #10482
    "Életkor: 14-18 között"

    na akkor meg megertem a nagy hevet ;)

    en mar komolyan mondom annyit csalodtam (igen en meg emlexem, hogy tokmag fejjel elpicsaztuk a Brazilokat nyocvanhatban es utana beegtunk mint a rejsztag VBn) azota csak a szar van... majd te is megerted idovel ;)

    #10481: ENNYI, ERROL BESZELEK!444
  • Solt
    #10481
    Majd talán, ha felnő egy normális védő gárda... addig reménytelen... én is feladom... lassan 20 éve szórakoznak az idegeimmel, mindig fel lelkesítik az embert, aztán tétmeccsen jön mindig a csalódás. Elegem volt...
  • Gabe18
    #10480
    Hát ennyi volt.Megvolt az esélyünk még 0-0-nál ott a beívelésnél,azt kegyetlenül ki kellett volna használni.Elszórakoztuk,a Svédek nem teszik meg ezt a szívességet...
    Igy már semmit sem ér az első félidő meglepően jó produkciója.
  • Just B
    #10479
    2
  • chrissparduc
    #10478
    Ez sajnos teljesen tipikus magyar betegség! Nem tudonk golt lőni, kapunk egyet és KO! Ki fogad velem, hogy rúgott gól nélkűl búcsúzunk?