28330
10917302841238962806.jpg
  • Gabe18
    #10557
    Pl. itt nézheted:

    Livescore
  • pinnacle
    #10556
    jah, darálóba, pofozógépnek^^

    láthatod, az u21el is kitörölhetjük, jómélyen, széptisztára
  • Rockynhooo
    #10555
    hol nézed te az eredményeket?
  • Monoton
    #10554
    84' [1 - 1] N. Bendtner
    86' [2 - 1] Deco (pen.)
    90' [2 - 2] C. Poulsen
    90' [2 - 3] D. Jensen

    De hogy kaptak ki :DDDDDD
  • Solt
    #10553
    Kik és mit? De most komolyan... ki volt ott Várhidinél fiatal aki most nincs, viszont mutatott már valamit!? Neveket légyszíves...
  • Rockynhooo
    #10552
    rohaggyak meg u19-u21ig egy fasza csapatot összelehetne rakni :D
  • XxTyl3rxX
    #10551
    nem azt mondtam h azok álljanak ki, de egy pár srác onnan simán befért a válogatottba Várhidi idején....és ők mutattak is vmit!!!
  • Kaplan
    #10550
    Kikaptak a Portugálok, most kint kell a Dánok ellen visszahoznunk azt a három pontot...
  • Solt
    #10549
    Csak bízom benne, hogy ezt nem gondolod komolyan! :))

    Továbbra is szeretném tudni, hogy a felnőtt válogatott mikor nyert meg utoljára olyan tétmérkőzést, ahol nála papíron erősebb ellenféllel játszott! Érdekes dátum fog kijönni...
  • kraawz
    #10548
    első mondaton felnevettem :D
  • pinnacle
    #10547
    remek, álljon ki az U 19 a felnőtt portugál csapat ellen, Ronaldostol, Pepéstől, Moutinhostól:)

    HAJRÁÁÁÁÁ!
  • XxTyl3rxX
    #10546
    hát mondjuk arról beszélek h az u19-ünk legalább kijutott az eb-re....és a döntőig jutottunk!
    jah és ők 1-0-ra kiverték portugáliát!
  • Rockynhooo
    #10545
    szövetségi kapitányokat meg azért cserélgetik mint a vadparaszt: |
  • Gabe18
    #10544
    A fiatalabb válogatottjaink is a minap hoztak egy nagyszerű eredményt,külön busszal kellett a gólokat hazahozni amit kaptak...
    Az viszont kétségtelen,a labdarúgás jelenlegi vezetése,élen Kistelekivel,szintén többször bizonyította már alkalmatlanságát.Meg lehet nézni az NB1-ben,és a válogatott körül dolgozók névsorát az elmúlt 20 évből.Csak a posztok változnak,a nevek szinte egyáltalán nem... Jól elvannak ők,ahhoz bőven sok pénz van ebben a sportágban hogy kiszálljanak,valami hely meg mindig jut,ahol tovább folyhat a nagy "munka".
  • Solt
    #10543
    Mármint utoljára mikor... ?
  • Solt
    #10542
    Ne haragudj, de milyen eredmények? Mikor vertünk meg tétmeccsen nálunk papíron erősebb ellenfelet?
  • Solt
    #10541
    Szó sincs mentségről. Egyszerű tényeket közöltem! :) Minden ugyanaz mint 20 évvel ezelőtt, csak a nevek változtak. Abba fárad bele az ember, hogy mindig megvillan a remény, és amikor fellelkesülünk, akkor jön a pofára esés. Mint amikor egy jó nő hiteget, de amikor be akarsz akasztani neki, akkor összezárja a lábát! Tehát a "ne nézzek meccset" szlogen sántít, mert nem a fociba fáradtam bele, hanem a rendszeresen megcsillanó remény utáni pofára esésekbe. Ebben neked is lesz majd még bőven részed... de tudod mit, térjünk erre vissza a következő 2 meccs után... nem akarom elvenni a kedved! :D
  • XxTyl3rxX
    #10540
    én se fogok vitatkozni...a foci cspat játék, és ez a keret nem tud összeszokni!
    a fiatalabb kereteink messze jobbak a ezeknél! ez az én véleményem, és azért az eredmények is ezt igazolják de mind1!
    itt a gondok nem csak a pályán vannak hanem az mlsz-nél is! ott se ártana egy csapat váltás
  • Kaplan
    #10539
    Nem fogok én itt Torghelléről veszekedni, csak annyit mondok, hogy két védőt végig lekötött, és vagy öt szögletet kaptunk róla.

    Az már nem az ő hibája, hogy a társak nem tudták kihasználni ezeket.
    Aki focizott tudja mennyire meg vannak szabva a szerepkörök egy-egy meccsen amit az edző mond, van egy olyan érzésem, hogy Sanyi ezeket mind mind véghez vitte.
  • XxTyl3rxX
    #10538
    Jók voltunk de nem elég jók :S
    mind a két gól jó nagy hiba volt részünkről....
    és bocs de sztem Torghelle már rég nem kéne a válogatottba
  • Kaplan
    #10537
    Megmondom őszíntén nekem ilyen nem mentség, hogy belefáradtam stb.
    Ha belefáradtál ne nézz meccset és nem lesz min idegeskedni azokat pedig akik kitartanak még és szurkolnak hagyd érvényesülni.

    Ezek amiket pedig felsoroltam abszolút egyszerű tények voltak, nem mondhatod, hogy nem. Utána pedig elmondtam mi a helyzet ha akarunk valamit, nem azt, hogy ezzel a játékkal kijutunk a VB-re.

    Azt hiszem elég korrekt voltam. :)
  • Solt
    #10536
    Tudod hány ilyen meccset láttam már amikor sok jó teljesítmény mellett mégis kikaptunk? Tudod, hányszor hallottam, hogy "ez az, jók voltunk, alakul", "nem volt szerencsénk pedig jobbak voltunk", "jó úton járunk"

    Jól játszottunk ez tény, de valami mindig hibádzik a végén. Most is, és ezelőtt 20 évvel is...

    A te korodban én is ilyen lelkes voltam. Áztunk, fáztunk, bizakodtunk velük, és idegeskedtünk miattuk. Nem egy kapcsolatom ment tönkre a meccsek miatt... :D Semmi nem változott... csak a Sebők helyett most a Vanczákot szidjuk, Détári helyett meg a Gerán ámulunk, de a vége ugyan az...
  • Rockynhooo
    #10535
    jessz yol beszélsz. Portugálok kifognának egy rettentő szar napot mi meg egy nagyon yot akkor itthon lehetne egy X vagy vmi , mindig eszembe jut az olasz meccs bár tom h ez tét meccs.
  • Monoton
    #10534
  • Kaplan
    #10533
    Aki most egy szót is szól, hogy szarok voltunk az most azonnal temesse el magát...

    Jók voltunk, egy dolgot kell megtanulni bebaszni a helyzeteket kegyetlenül, azt figyelembe véve, hogy kikből áll a védelmünk most klasszis védekezést mutattunk be, sokszor megelőztük a támadókat, mentünk velük, harcoltunk és ütköztünk.

    Huszti és Torghelle nagyot játszott, Sanyi nagyon harcos volt és jól tartotta meg a labdákat, Gera pedig annyit mozgott el a szélen, hogy öröm volt nézni.

    Végre Hajnal sem alibizett.
    Azt mondanom sem kell, hogyha akarunk valamit akkor a következő két meccsünket hat ponttal kell zárni (Magyar-Albán, Málta-Magyar) és ne feledjük ha ez sikerült kaphat a csapat egy adag mentális löketet és mi még játszunk a svédekkel itthon, és azokkal a bűn gyenge dánokkal.

    Portugálokat direkt nem említettem, az abszolút esélytelen, itthon is kint is.
  • rumkola
    #10532
  • XxTyl3rxX
    #10531
    jaaaj bocsi Várhidi :P
    csak máár elszállt az agyam ettől a meccstől....
  • Gunnersboy
    #10530
    ki az a Váradi? :SS
  • Larvin
    #10529
    "Váradi"-> 8-0
  • Solt
    #10528
    Be bizony... magunk felett a koporsó fedelét. Emlékeztetnélek a Várhidi féle 8:0-ra... na az be lett húzva böcsülettel. Sőt, mint az már azóta kiderült, a Várhidi nem tehetett róla!
  • passatgt
    #10527
    hova fiatalítson?

    ez így jó ahogy van, csak még nem eléggé:)
  • XxTyl3rxX
    #10526
    basszus nem hiszem el amit csinálunk már....az első gólig frankón uralhattuk volna a meccset! de utána összeomlik az egész csapat, és mindig a hajrában kezdünk focizni!
    de nem értem h miért nem fiatalitjuk a csapatot...Váradinál ezt simán behúztuk volna!!!!
  • Monoton
    #10525
    [center]
  • chrissparduc
    #10524
    Visszafelé passzolt, szóval nem lehetett les!
  • chrissparduc
    #10523
    - moderálva - Megint esélyesek lettünk? :D Máltára meg emlékszünk, hogy necces! :D Bocs de nem bírtam magamban tartani!
  • Kandurex
    #10522
    másodikra is...de már mindegy
  • hunbasser
    #10521
    naaa,ez viszont szép volt :)
  • rvn
    #10520
    Albániát máltát ütni kell
  • rvn
    #10519
    hát jobban mutat
  • Monoton
    #10518
    Elsőre lesnek tűnik