28329
10917302841238962806.jpg
  • Krisztiam #26637
    na ki mire tippel? mi lesz a vége? :)
  • bakkerman
    #26636
    felőlem görög népi dalokat is nyomhatnak a lényeg hogy nyerjünk,és maradjon esély az EB-re!
  • dave9004
    #26635
    sajna az az 1000-1500 görög így is hangosabb lesz.
  • Krisztiam #26634
    elfogytak a jegyek a meccsre teltház lesz
  • Jakuza1
    #26633
    Ez igy van, nem kis dolod, de nalam meg mindig ott van az a de...
    Mert en meg emlekszem arra, hogy mi tortent regen, amirol megfeledkezik mindenki, amikor a nagy szavakkal dobaloznak a hazaszereteterol es arrol, hogy mindent megtesz a magyar valogatottert.
  • Zenszkij
    #26632
    Nem kis dolog! Legalább rá büszkék lehetünk. Sok sikert neki!!!
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.02.05. 14:57:33
  • Pluskast
    #26631
    Dárdai lett a Hertha edzője.
  • bakkerman
    #26630
    és arra is akad példa,hogy valaki átlagos,vagy az alatti utánpótlás játékos volt,és 23-24 éves korára világklasszis lett (persze nem magyar játékosról van szó)
  • Pluskast
    #26629
    Sokan mások is. Azért ha azt nézzük, hogy az U-20-as világbajnokságon ezüst cipős lett és ahhoz képest hol van most..... Eléggé meredeken zuhant lefele.
  • Sippie
    #26628
    mi másba? :D
  • bakkerman
    #26627
    ja,a watts-ba
  • Sippie
    #26626
    Azért Devecseri bekerült az évvégi összefoglalóba az eurosporton, legyünk rá büszkék
  • Grenzjager
    #26625
    Komantól én is sokkal többet vártam. Emlékszem amikor Bábhidi Filkort hívta be a válogatottba helyette.....
  • Zenszkij
    #26624
    majd jön a Fradiba
  • LasDen #26623
    azért azzal sem kell túlságosan felvágni :D
    de nem hiszem el, hogy nincs még egy selejt csapat valahol európában, ahova még kéne Koman MO-n kívül...
  • Grenzjager
    #26622
    igaz,
    tényleg Indiába ment......
  • bakkerman
    #26621
    Komanka csak szeretne ott lenni mint Vadóczka,előbbinek van szerződése egy klubnál jelenleg,míg Komanka frí édzsönt
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.12.24. 20:00:42
  • Grenzjager
    #26620
    Biztos, ahol Vadócz :)
  • Livius
    #26619
    Az egyik nagy zenész Koman-al mi a helyzet? Se csapat se válogatott még mindig? Pedig emlékszem még annó, mennyire várta az ukrán válogatott behívót mert annyira menőnek gondolta magát, és a magyart inkább offolta egy ideig.
  • Zenszkij
    #26618
    csak egyetérteni tudok :) és sok sikert kívánni, remélni, mert a negatívumokból, amik körüllengték a válogatottat szakmai szempontból már nagyon elegem van
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.12.10. 13:44:53
  • Narxis
    #26617
    Nekem nem lesz szar, de Palinak biztosan ha beleszokik ebbe a közegbe. 1 ember 2 ilyen komoly feladatot szerintem nem tud 100%-osan jól végezni. A másik meg, hogy eddigi magyar válogatott edzői tevékenységét én nem tartom csodának, igazából elég közepes, az én szememben még van mit bizonyítania. Megint az történik, hogy a magyarok többsége letargiából átment extázisba a román döntetlen miatt ami számomra teljesen érthetetlen. Annyira szélsőségesen fos a magyar szurkolói hangulat, hogy elképesztő. Nem tud senki reálisan értékelni? A kérdés költői.
  • AnuluWork #26616
  • DaemoonHunter
    #26615
    Ezt nem lehet ilyen könnyen kijelenteni. Előfordulhat, hogy az egyik munka a másik rovására fog menni, de teljesen személyfüggő a dolog. Szerintem Palinál jó esély van rá, hogy mindkettőt tudja majd jó hatásfokkal csinálni. Ezzel ő járhat a legjobban.
  • sz4bolcs
    #26614
    Én is így gondolom. Veszélyes lehet ez a közeg egy olyan embernek, aki valószínűleg tehetséges, ha külföldi neves klub rá meri bízni a gyerekek nevelését. Ha az eddigi alázatát megtartja, akkor talán nagy gond nem lehet.
  • Láma!
    #26613
    Ezaz!

    Támogassuk az elmúlt 20 év egyetlen szövetségi kapitányát aki mellé végre a közönség is odaállt, és aki esetében az történt a meccseken, amiket előre megmondott (felkészült).

    Milyen szar lesz neked, ha nem lesz igazad...:(
    Jah, nem, mert ilyen általános negatívság esetén bármikor ráhúzható, hogy Te megmondtad...
  • Narxis
    #26612
    Pali most végezte ki a karrierjét. Úgy látszik van az a pénz.... a többi csak maszlag.
  • kaposi1
    #26611
    Bármi lesz is .
    Köszönjük Pali!!!!

  • Krisztiam #26610
    marad tényleg? akkor megyek a görög meccsre szurkolni :D
  • Kaplan
    #26609
    Azt gondolom, hogy ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy kit hoznak ide. A magyar vezetőedzők közül ő lehet bizonyos szempontokból a legjobb választás, a mentalitás hatalmas tényező és én elhiszem neki amit mond, ahogy a játékosok is és ez fontos. A tekintély.

    Természetesen játékban fejlődnünk kell, mert az nem volt egy nagy was ist das, de nem tartom rossz döntésnek a maradását. Viszont a szurkolói közegtől nagyon féltem. Ma isten, holnap ördög és bár mindenhol így van, nem ilyen mértékben.
  • passatgt
    #26608
    Sok jó szerintem nem. Valljuk be őszintén, mind a négy meccsén szar játék volt, szerencsén múlott csak, hogy nem 1 pont lett a vége... Görögök összekapják magukat úgyis, Románok megint bemakkolják és már üldözi is el mindenki
  • bakkerman
    #26607
    Sok sikert! Kívánom neki hogy 2015 decemberében már a Hertha padján üljön,miután kivitte a válogatottat Franciaországba...szerintem jelenleg neki is ez az "álma" :)
  • ReszegKoldus
    #26606
    neee
  • Kaplan
    #26605
    Kíváncsi leszek, hogy mi lesz hosszútávon ebből. A legjobbakat kívánom neki, és nekünk is.
  • passatgt
    #26604
    marad
  • passatgt
    #26603
    Válogatott: 16.30-tól sajtótájékoztató Dárdai sorsáról
  • Zenszkij
    #26602
    Pali eldöntötte már, hogy mit akar? Még a végén lecsapják Détárit a kezünkről!
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.12.01. 10:27:28
  • Grenzjager
    #26601
  • sempronius18
    #26600
    Ezt vágom én, de olyan béna Remi Gallard koppintásra telik tőlünk, hogy már szégyen.
  • bakkerman
    #26599
    így próbálják feldobni egy picit a hangulatot a magyar szurkolók körében,nyugaton szokás hogy kikerülnek videók az edzésekről,hogy közelebb kerüljenek a átlag emberhez ezek a játékosok,de nálunk ez inkább röhejes szerintem.
    Itt egy vidi a VB idejéről,az argentín edzésről,Messi és Aguerö szórakoznak picit
  • sempronius18
    #26598
    Most miért van szüksége az MLSZ-nek és Dzsudzsáknak, hogy ilyenekkel égessék magukat fel nem foghatom?