28330
10917302841238962806.jpg
  • LasDen #10757
    nekem nem sikerült kijuttatni őket..... :D
  • vmvr
    #10756
    ez max. fm-ben, ilyesmi csapattal már vb-re ott ki lehet jutni:Ddd

    De Tőzsér felejtős, egy olyan játékos nem való a válogatottba, aki nem képes visszafutni egy labdavesztés után, és nem hajt.

    Fülöp meg nem véd meccseken, így nehéz...

    Amúgy Gaál jó ötlet, fmben is 20-as az emberfogás és állítólag oroszországban jól teljesít.

    Priskin helyett pedig, inkább Torghelle, de őt írtad is, na és igen, ott van még Németh és a többiek. de mondjuk vanczák vili, lőw, csizmadia szarok:Dd
  • passatgt
    #10755
    Buzsáky Vass nagyon kéne, legalább cserébe
  • reco69
    #10754
    Babos

    Szélesi Juhász Tímár Gaál

    Dárdai Vadócz

    Gera Hajnal Huszti

    Priskin







    Fülöp

    Bodnár Vaskó Gyepes Bodor

    Buzsáky Vass

    Dzsudzsák Tőzsér Halmosi

    Torghelle


    És akkor még ott van Németh,Rudolf,Tóth Balázs,Lőw,Vanczák,Csizmadia,
    Feczesin,Vermes,Orosz.. és ezek csak a külföldön játszó játékosaink...
    Jah nem,Rudolf kivétel...:)
    Szerintem ezekböl simán kilehetne állítani egy ütőképes csapatot
  • kraawz
    #10753
    Ez a Gyurján Bence eggyel alattam járt suliban :)
  • Larvin
    #10752
    hosszú ideje járok ide a fórumra, és igazi élmény megvitatni veletek az eseményeket szóval kár ilyesmin hosszasan rágódni

    ez olyan kérdés ami eléggé megosztja az embereket, mert mindkét oldal érveiben van valami igazság
  • Solt
    #10751
    Poénnak jó volt! :) No, de mindegy, hagyjuk... változik a világ, én meg nehezen szokom meg! :(
  • Larvin
    #10750
    igen a poén kedvéért túloztam
  • Solt
    #10749
    Mi abban a mélymagyarkodás, ha az ember magyart akar látni a magyar válogatottban? :)) Komolyan nem értem!

    Ez a Titusz példa meg elég erős csúsztatás, főleg a leírt véleményem tükrében!
  • Larvin
    #10748
    kíváncsi voltam min megy a vita, hogy hirtelen ennyi hozzászólás született

    anélkül, hogy bárkit meg akarnék sérteni a véleményem ez:

    néhány mélymagyar fórumozótársunk (akik véleményét tisztelem, de nem értek velülk együtt) még Dugovics Titusznak is beszólna, hogy:

    "Hé! apád magyar volt?
    Anyád?
    Akkor ne ugorjá baszki!!!"
  • Solt
    #10747
    A Mohammed Aidát gyerek kora óta ismerem... itt született, kiválóan beszél magyarul, semmi baj vele... a Radulovics alig beszélt magyarul...ez már gáz...

    Egyetértek, aki magyarnak érzi magát az magyar, de ez nem azt jelenti, hogy bárki aki az eredeti hazája válogatottjába nem fér be, idejön játszani valami klubcsapatba, majd honosítják!
  • Rockynhooo
    #10746
    Radulovics Bojana
  • pinnacle
    #10745
    janics natasa? világ olimpia europa bajnok.
    A kézilabdázócsaj aki visszavonult már? szintén kicsit sikeres

    aida vivócsaj?

    sok sok példa lehetne még, aki magyarnak érzi magát az magyar.
  • Solt
    #10744
    Ha ennek a 4 kritériumnak amit felsoroltál megfelel, akkor hajrá... lásd Thomas Sowunmi...
  • Solt
    #10743
    Leírtam, hogy nem az a bajom, hogy fekete! Az a nem egy sportoló 90%-a azért játszik magyar színekben, mert hazája válogatottjába nem fér be! A minimum, hogy a Kárpát medencében szülessen, és legalább egy szülője magyar legyen. Nem hiszem, hogy ez túlzott elvárás egy válogatottnál.
  • hunbasser
    #10742
    így van,erről van szó.ha ő azt mondja magyar,mert itt született,itt él,ezt a nyelvet beszéli és szereti az országot,akkor magyar.mindenki az,aminek érzi magát.
  • Solt
    #10741
    A Fradi teljesen más...

    Legyen ez a véleményed, a Te dolgod, bár eléggé sajnálom, hogy a mai fiatalok így gondolkoznak! Ez mégiscsak a Magyar Válogatott!
  • vmvr
    #10740
    így van
  • Randal
    #10739
    Az miért baj, hogy fekete? Ha ő magyarnak érzi magát akkor magyar. Nem egy sportolónk nem felel meg az általad támasztott kritériumnak mégis Magyarország színeiben játszik, mert ő magyarnak érzi magát.
    Ez a magyarság vagy inkább a nemzeti érzés (tehát mindenhol a világon), nem a bőrszín vagy a születési hely.
  • Csesza
    #10738
    Fradinál is ez lesz a megmentő úgy tünik, itt is lehetne, tudom az klub csapat, de nemtudom mit várunk el amikor egy rohadt meccset alig tudunk megnyerni, nekem ez a véleményem és kész...
  • Solt
    #10737
    Ezt most komolyan mondod? A Nemzeti válogatottról beszélünk, és nem egy klub csapatról, vagy valami profit orientált vállalatról, ahol mindegy az eszköz, csak a cél a lényeg! Itt azt szoktuk kiabálni, hogy Hajrá Magyarok... jó lenne, ha olyanok játszanának, akik ebbe a kritériumba beleférnek. Még mielőtt rasszizmust kiabálnál, nem az a bajom, hogy fekete, hanem az, hogy nem magyar! Még a végén az internacionálét fogjuk énekelni a himnusz helyett!
  • Csesza
    #10736
    először el kéne érni valamit és aztán feltételeket szabni!
  • Solt
    #10735
    De oszt is, meg szoroz is! :) A többi indoeurópai, egykori gyarmatosító ország meg megérdemli a sorsát... remélem elérik egyszer, hogy egy tősgyökeres hazájuk fia sem fog szerepelni a válogatottjukban. Ők nem érdekelnek, mi viszont igen... főleg amíg egy Garicsot nem bírnak megtartani, és amíg egy Koman-al így beszélnek!
  • daviddavid
    #10734
    vagy svájc, német, osztrák :DDDD
  • scs17
    #10733
    Hát sztem ez az 1-2 játékos nem oszt nem szoroz...
    Inkább nézz rá a francia vagy holland keretre...^^
  • Csesza
    #10732
    melyik a 2 közül, mert ez 2 név volt :)
  • Solt
    #10731
    Azért jó lenne, ha leállnának... már a Leandro miatt is húztam a szám, de ez már tényleg túlzás! Jó lenne, ha a Kárpát medence 15 millió magyarjára szorítkoznánk... eszem faszom megáll... :D
  • pinnacle
    #10730
    Otikba Kenneth Mavolo Paolo

    ennyi elég lessz?:) csak bemutattam mwe senki nem ismerte
  • Csesza
    #10729
    most azthittem, hogy ez ide tartozik, tehát az u17esek kerete lesz, de nem :)

    van ilyen, hogy egy klub csapatban van egy néger, ez nem túl meglepő :)
  • pinnacle
    #10728
    Találd meg a kakukkfekát:ASdadasdasd

  • Gunnersboy
    #10727
    ebböl kettő még oszttársam volt :D
  • Csesza
    #10726
    :o

    Hali ad rendesen játékost az u17be
  • Solt
    #10725
    Otikba Kenneth Mavolo Paolo????????????

    Ne kezdjük már mi is...
  • daviddavid
    #10724
    ki az a Mavolo Paolo?:d
  • daviddavid
    #10723
    Az U17-es válogatott kerete

    Ambrusics Róbert (Leicester City), Nacsa Péter (Győri ETO) - kapusok;

    Kalász Milán (Szombathelyi Haladás), Tar Krisztián (Szombathelyi Haladás), Mavolo Paolo (ZTE), Izing Martin (Felcsút SE), Otikba Kenneth (Herenveen), Nagy Bálint (Szombathelyi Haladás), Farkas Márk (Szombathelyi Haladás), Tóbiás Zsolt (Ferencváros), Magos Mátyás (Újpest FC), Skriba Máté (Szombathelyi Haladás), Szakály Attila (Szombathelyi Haladás), Kelemen Dávid (MTK Budapest), Nagy Armand (Budapest Honvéd), Kator Bence (Ferencváros), Ponczók Csaba (MTK Budapest), Kovács István (Szombathelyi Haladás), Gyurján Bence (Szombathelyi Haladás), Czár Richárd (Budapest Honvéd), Angyal Norbert (Debreceni VSC), Oláh Zsolt (Békéscsaba) - mezőnyjátékosok.
  • Csesza
    #10722
    jelen pillanatban Ferenczit simán bepróbálnám
  • hunbasser
    #10721
    te?
  • Rockynhooo
    #10720
    Németh 595 szavazat :D többiek 50 alatt XD
  • Rockynhooo
    #10719
    Tököli xd
  • LasDen #10718
    Azt hiszem ebben minden benne van a csatár kérdésről...

    Németh és Szalai a jövő......de a jelenbe meg nincs csatárunk.....én Torghellet elfelejteném....hiába ő a király, de gólt lőni komolyabb csapat ellen nemtud.......nemtom ki kellene...... :D