28329
10917302841238962806.jpg
  • Jim Morrison
    #26677
    van*, azt írtam 4-0, ennyinél nem szokott megállni a magyar válogatott
  • LasDen #26676
    annyira azért nem érdekel. Látom vezetünk 4-0-ra, ennyi elég iss nekem :D
  • bakkerman
    #26675
    VAN meccs egész konkrétan :D a fekete erdőből eredő nálunk is megtalálható folyó adja
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.06.05. 19:27:00
  • LasDen #26674
    volt meccs? én erről totál lemaradtam wtf :D
  • bakkerman
    #26673
    most picit zavarban vagyok,ez a 4-0 megvisel,azt hittem a magyar válogatott játszik,meglepett ez a 4 gól
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.06.05. 19:18:05
  • Jim Morrison
    #26672
    4:0 :D
  • Jim Morrison
    #26671
    32rő' bevágta!
  • fonak
    #26670
    Az 1-2 helyzet ugyanúgy megvolt, mint a románok meg a finnek ellen, csak most nem ment be egy se.
  • passatgt
    #26669
    játék nekem sem tetszett, de legalább eredményes volt...
  • Effe88
    #26668
    Tudom a körülményeket de nekem akkor is ez a véleményem, nem érdekel, sajnálom. Tudom, hogy nagy divat palizni meg ilyenek, de én így látom a dolgokat. Ettől persze még ott lehetünk az eb-n. Ferröert meg finneket verjük, talán románokkal itthon egy x és kész a 3. hely ami nem rossz, ott meg hátha mákolunk egy izraelt vagy egy albániát akik ellen van esély.
  • passatgt
    #26667
    Új edzőjük van, új játékosok is, nem fognak többet bugdácsolni. Íreket, finneket verni fogják, idegenben meg románok ellen ugyanúgy jók egy x-re, mint mi
  • Effe88
    #26666
    Nekem csalódást keltő volt a tegnapi. Ezt a tök uccsó görögöt nem megverni itthon. Szánalmas.
  • hungary27
    #26665
  • Jakuza1
    #26664
    Szerintem most nincs igazatok, pontosabban csak reszben van.
    Tudjatok, hogy en mindig kritikusan, sot mar-mar sokszor nagyon komolyan lehuzva szoktam ertekelni a valogatottat, ezert szerintem erdekes lesz a velemenyem a tegnapi naprol.

    Szerintem a valogatott magasan jobban jatszott mint szokott. Nem azt mondom, hogy top szinvonal, de nemzetkozi mercevel is kozepmezonyhoz merten, megfelelo focit. Az irammal nem volt gond, mint ahogy altalaban az elmult evekben lattuk. Ez szamomra pozitiv volt. Persze ez keves, de megis tobb, mint amit megszokhattunk.
    Az mas kerdes, hogy focizni mar ezek sose fognak megtanulni, mert nem itt kell, hanem fiatalkorban, itt mar sokat nem fognak tudni fejlodni.

    Abban viszont egyetertek, hogy a langyos viz teszi oket ilyenne. Nem lesz fejlodes addig, amig a semmiert ennyi penzt kapnak es totyoghatnak az edzesen es a bajnokikon. Raadasul mindezt kovetkezmenyek nelkul tehetik. Emelje fel a kezet barki, aki nem szeretne napi masfel ora edzessel meg egy meccsel hetente keresni 500.000 ft-tol, akar 7-9 milliot is keresni idehaza, ugy, hogy kozben nem tortenik semmi, ha akar a pakstol,Kecskemettol vagy tokom tudja milyen nemzetkozi szinten se jegyzett csapatoktol vereseget szenvedve.
    Raadasul az emberek is el vannak kenyelmesedve, pedig a sport kitoresi lehetoseget biztosit altalaban a szegeny orszagokban.
    Itt nem kell elerni nemzetkozi sikereket ilyen fizetesek mellett, el vannak a mi mozgasserult focistaink a havi sokszazezer vagy millio forintbol, hiszen nem kell megszakadni se erte.
    Ez ertheto is, ha megteheti valaki a semmittevest es penzt kap erte, az meg is fogja tenni. Ez ellen viszont lehetne tenni, a vezetoknek, az edzoknek a kozegnek es a szurkoloknak is. Az edzoknek es a kozegnek, hogy rakenyszeritti a jatekosokat, hogy a semmiert semmi jar, es a fizeteseket leszoritanak, teljesitmenyhez kotott modon. A szurkoloknak meg addig elteavolodni a magyar labdarugastol, hogy ne irje meg mutyizni senkinek a vezetesbol.
    Nem am elmenni es tobb ezren jegyet venni a sokadrangu fos merkozesekre. Meg akkor is ha meg van a labdarugas fele a szeretet. Ki kell harcolni azt, hogy foci legyen idehaza es ne tinglitangli milliokaert.
  • Shep
    #26663
    Igen, én is így látom, viszont az is látszik, hogy ha többre nem is de legalább egy tűrhetően védekező csapatra futja a mi játékosainkból, ehhez már csak a megfelelő kontrák felépítését, befejezését kellene elsajátítani és előre ehhez megfelelő játékosokat rakni, úgy akkor lenne valami keresnivalónk a következő meccseken és selejtező sorozatokban is, hogy ne a 3. hely legyen a cél. Viszont most legalább van előrelépés, még ha nem is túl sok de van, és nem egy teljesen céltalanul lődörgő 11 van a pályán.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.03.30. 11:57:41
  • Shep
    #26662
    Pontosan, ahogy mondod. Tényleg szomorú, hogy játszatni kell, mert nem igazán van helyette más.
  • bakkerman
    #26661
    ez amit leírtál annak tudható be,hogy sajnos nagyon gyenge a nemzeti bajnokságunk,még az úgymond rangadókon is annyira lassú,koncepció nélküli sokszor a játék,hogy nagyon messze van még a nyugati bajnokságok másodosztályaitól is. És ez visszatükröződik a válogatottban amikor pályára lépnek az itthon játszók,és még a kezdő 11-en belül is látszik,hogy teljesen levannak maradva gondolkodásban,látásban,és ami a legfontosabb ERŐNLÉTBEN a külföldön játszóktól. Tegnap néztem az észak ír-finn meccset,az észak írek lefocizták a finneket,nem technikában,hanem erőnlétben,pályán való gondolkodásban,a labda nélküli mozgásokban,pedig ők se sztárklubokban edződnek,de ennyi elég ahhoz,hogy ott legyenek az EB-n. Dzsudzsák nem élete legjobb formájában játszott tegnap,de a futómennyisége,a mozgásai,labdával vagy anélkül szerintem EB szint,de amíg a csapattársak a lagymatag NB1-ből jönnek,addíg ő se tud csodát tenni. A mi csoportunk a leggyengébb az egész mezőnyben,egy 2. vonalas román válogatott játszva fog kijutni valószínűleg csoportelsőként az EB-re,ahol megkockáztatom csoport 4.-ént fognak kiesni. Észak Írország évekig még a mi szintünknél is lejjebb voltak,csodát nem csinált a kapitányuk,csupán összerakott egy szervezetten focizó,fegyelmezett csapatot,akik mernek nekimenni hazai pályán a finneknek (amit mi nem mertünk),és ott vannak a csoport második helyén,és ha hoznak még 1-2 meccset (feröer ellen,illetve ellenünk hazai pályán),akkor kijutnak az EB-re. Tehát akkor jogos a kérdés,mi hol vagyunk európán belül,hol van a mi szintünk? Hazai pályán nem ismertük tegnap a letámadás fogalmát,pedig egy 1 pontos roppant gyenge görög csapat érkezett,ha szereztünk is labdákat,jó ha minden 4. kisérletből lett egy épkézláb támadás,mert elől meg Dzsudzsákon kívül minden játékosunk szürke volt,Szalairól meg nem írok semmit,balfasz,ennyi. Persze fontos a stabil védekezés,a jó védő munka,ami meg is volt,leszámítva a második félidő eleji zavarodottságot,ahol majdnem bekaptunk 1 gólt,de összességében a védelem tette a dolgát,DE nulla-nullákkal nem fogunk kijutni sehova,még ha meg is lesz a 3. hely,a play offban két meccsen muszáj leszünk támadóbb felfogásban játszani,bárki is lesz az ellenfél,nem bízhatunk a büntetőkben. Minden elismerésem Dárdainak,látszik a keze nyoma a csapaton,de elő kell venni a harcos, "csakazértis" magyar virtust,mert enélkül gondok lesznek az észak írek ellen idegenben,de még a finnek is okozhatnak gondot ha nem merünk nekik menni.
  • Pluskast
    #26660
    Gerával az a gond, hogy már jócskán "kifele" megy a sportból. A szomorú az, hogy gyakorlatilag nincs kivel helyettesíteni. Mondjuk ez mindent elmond a magyar foci színvonaláról.
  • Shep
    #26659
    Na igen. Meg ami még nagyon szembetűnő, hogy azok akik itthon játszanak (1-2 kivétel azért van)teljesen be vannak lassulva gondolkodásban is, látszik mikor hosszú tized másodpercekig csak gondolkodnak ,hogy mit is kellene csinálni a megkapott labdával, aztán többnyire a lehető legrosszabb megoldást választják.
  • Tyler1
    #26658
    Meg gyakorlatilag egy meztelen csiga állva hagyja 10 méteren. Bár ez nem csak rá igaz, hanem kb. mindenkire. Nem is értem, hogy utánpótlás szinten miért nem kezdik el komolyabb fizikai megterhelésre felkészíteni a játékosokat.
  • Shep
    #26657
    Én Gera játékát nem értem Szalaién kívül. Ok, széthajtja magát de ha hozzá kerül a labda csak szerencsétlenkedik vele, egy normális passza nem volt, viszont legalább saját magát már szépen le tudja cselezni :)
  • Gabe18
    #26656
    Gyakorlatilag elérték hogy a csoportmeccsek a selejtezők meghosszabbítása lesz majd, és a "valódi" EB a 16 csapatos egyenes kieséses részen kezdődik...
  • Muki100
    #26655
    Ez a meccs jól előrevetíti milyen színvonalat hoz majd jövőre az EB bővítése
  • SzocsA
    #26654
    2 méterről fölé!!! how it's made?
  • LasDen #26653
    DÁrdai taktikája, hogy ne kapjon ki. Ebből kiindulva a csapatainak a meccsei többnyire dögunalmasak lesznek. Arra épít, hogy lesz majd egy kontra, amit befejeznek a srácok és győzelem. Ha meg nem, akkor döntetlen, és az is jó....
  • Krisztiam #26652
    0-0 lesz :D
  • Zenszkij
    #26651
    Dárdai taktikája dögunalom. Lehet hogy nem kapunk ki, de ez egy halál unalmas meccs.
  • Krisztiam #26650
    Nikolics mennyivel jobb, mint Szalai
  • McFrost
    #26649
    Rokkantkocsis droid le, végre! Fájt nézni.
    Utoljára szerkesztette: McFrost, 2015.03.29. 22:08:58
  • Krisztiam #26648
    jaja igazad van, Szalait tényleg el kéne felejteni
  • bakkerman
    #26647
    Szalait kene mar elfelejteni egy eletre,attol hogy volt par golja meg egy-ket szep megmozdulasa a BuLi-ban,a valogatottban csak egy ember aki nem csinal semmit,csak labdakat szor el. Bode 2.0
  • LasDen #26646
    mert vannak minőségibb játékosok...
  • Krinyo
    #26645
    jó, hogy nem a 89. percben tippelsz :)
  • Jim Morrison
    #26644
    az első félidő!
  • bakkerman
    #26643
    hihetetlen hogy ez a semmitmondo gorog foci kepes volt eljutni EB-re, VB-re az elmult 1 evtizedben joparszor,persze cserelodnek a jatekosok meg edzok,de a jatekuk valtozatlanul ez a rakkolos csuszos maszos hulladek alja futball.
  • banok
    #26642
    0-0 lesz
  • LasDen #26641
    Szerintem is döntetlen...
  • Jakuza1
    #26640
    Zix
  • bakkerman
    #26639
    1-0 nyerunk
  • Zenszkij
    #26638
    1-1