28330
10917302841238962806.jpg
  • sb1
    #12157
    Már nekem is megvan 2 napja :D
  • galmat
    #12156
    Az edző első vállalható eredménye, ittléte óta. Vasárnap a szerbek ellen nem lesz egyszerű, és ha nyerünk is, már nem a mi kezünkben van a sorsunk, de legalább a remény él a továbbjutásra. Hajrá Magyarok!

    (Már megvan a jegyem az őszi vb-selejtezőkre! Ahhoz képest,hogy 3 hónap múlva lesz már több ezer jegy elfogyott.)
  • sb1
    #12155
    U19-Eb selejtező: Magyarország–Finnország 2–1
  • rebel7
    #12154
    Rajtunk szurkolókon nem fog múlni a dolog az biztos. hajrá magyarok!
  • Unreal1942
    #12153
    Szerintem 3 pont megszerzése reális. 4 pont már nagyszerű teljesítmény lenne.
    A pótselejtező nem elérhetetlen. Örüljünk, hogy egyáltalán álmodozhatunk még a hajrában.
  • zaki
    #12152
    szép is lenne... sztem max 2 pont fog összejönni, de lehet hogy egy(se) :D
  • Lammer
    #12151
    Almodozas rulz :D
  • Rockynhooo
    #12150
    jah persze majd lesem mikortol vannak jegyek meg minden és akkor ugrok egyből venni :)
  • LasDen #12149
    de aszondom, hogyha képben vagy akkor nincs miért fosnod nagyeszü :D
  • sb1
    #12148
    Tom, még nagyon korai bármi, de szerintem az elkövetkező 4 vb-selejtezőn szerezni fogunk 5 pontot(itthon legyőzzük a svédeket, leixelünk a portugálokkal, idegennben kikapunk a portugáloktól és a végén leixelünk idegennben a dánokkal), és ez elég lesz a csopot 2. helyére 18 ponttal.. de jó is lenne...
  • Rockynhooo
    #12147
    jóhogy szarok :D nem fogok beülni olyan szektorba ahol ülnek meg szégyenszámba megy ha szurkolsz :D
  • galmat
    #12146
    Magyarország U19-Ausztria U19 2-3.......... Innen nagyon nehéz lesz kiharcolni az EB-részvételt.
    Most már kezd elegünk lenni Wilco mesterből, eddig a teljesítménye EGY NAGY NULLA! Minden utánpótlás csapatunk tudása alatt teljesít mióta ő irányít vagy négy U-s csapatot..... Remélem az U20-as VB-ig elküldik, ott nem kéne leégnünk..
  • LasDen #12145
    de szarsz hogy elfogy.....ne féjjé má ennyire...ha képbe vagy akkor nem kell szarni.....
  • Rockynhooo
    #12144
    én szerintem külön veszem majd minden meccsre , de remélem lesznek majd s-t-u valamelyikébe.
  • Matthew Prosac
    #12143
    énis T-szektorba tervezem magam és amint tudom, megveszem a jegyet, pénz nem akadály :)
  • sb1
    #12142
    Bármelyik IBUSZ irodában, annyi van belőle mint a rohadás, szal bizti találsz egyett a lakhelyedhez közel...
  • Firerock
    #12141
    hol lehet kapni?
  • Rockynhooo
    #12140
    elolvastam mlsz oldalát és még csak az akcios csomagok kerülnek forgalomba, de remélem majd mindegyik meccsre lehet kapni külön jegyeket a T szektorba.. vagyis remélem ezek a kedvezményesek nem oda szólnak :D
  • Rockynhooo
    #12139
    baszod... :|akkor mától lehet kapni a jegyeket amíg el nem fogynak ? :| mocsok mód nincs most egy fityingem sem :S
  • sb1
    #12138
    "Mint ismert: válogatottunk szeptember 5-én és 9-én játssza két soron következő vb-selejtezőjét, két itthoni slágermérkőzését a svédekkel, illetve a portugálokkal, ezt megelőzően pedig augusztus 12-én Románia ellen lép pályára Erwin Koeman szövetségi kapitány csapata, barátságos meccsen. Az MLSZ döntése értelmében a leghűségesebb szurkolók, s az együttes mellett töretlen lelkesedéssel kitartó gyereklabdarúgók a három találkozóra hétfőtől vehetik meg a belépőket, rendkívül kedvezményes, nagyon alacsony áron. A csomagban értékesítésre kerülő 10 ezer darab, összesen 7500 forintba kerülő "bérlet" mindhárom találkozóra érvényes, s elkezdődik egy 1 gyermek+1 kísérő akció is. A kedvezményes lehetőséggel május 31-ig lehet élni."

    Végre egy igazán jó kezdeményezés, holnap be is szerzek egy ilyen "csomagot"...
  • LasDen #12137
    Erwin megmondja
  • galmat
    #12136
    A magyar U19-es keret:

    Gulácsi Péter (Liverpool FC), Megyeri Balázs (Ferencvárosi TC) - kapusok;

    Szokol Zsolt (Békéscsaba), Fazakas Géza (Budapest Honvéd), Preklet Csaba (Reggina Calcio), Sváb Dániel (Ferencvárosi TC), Kálnoki Kis Dávid (MTK Budapest), Katona Máté (Vasas SC), Tóvizi Tamás (Újpest FC), Varga Péter (Manchester City), Vass Máté (Ferencvárosi TC), Takács Péter (Diósgyőr), Iszlai Bence (Szombathelyi Haladás), Rácz Ferenc (Szombathelyi Haladás), Kovács Dániel (Békéscsaba), Bódi Ádám (DVSC-TEVA), Tamási Zsolt (Udinese Calcio), Stieber András (Aston Villa), Heffler Norbert (Pápa), Hidi Patrik (Budapest Honvéd), Simon Krisztián (Wolverhampton), Ladányi Tibor (MTK Budapest), Simon András (Liverpool FC), Bajner Bálint (West Ham United) Tischler Patrik (MTK Budapest) - mezőnyjátékosok.

    Tartalékok:
    Kovács Balázs (Vecsés), Vattai Balázs (Ferencvárosi TC), Bogdán Márk (Újpest FC), Zelenyánszki László (Békéscsaba).

    május 12. Magyarország-Ausztria 14:00
    május 14. Magyarország-Finnország 14:00
    május 17. Magyarország-Szerbia 16:30
  • galmat
    #12135
    Hello mindenkinek!
    Május 12-17-ig U19-es EB-elitkör selejetezőt rendeznek Szerbiában.
    A magyar csapat meccsei:

    május 12. Magyarország-Ausztria
    május 14. Magyarország-Finnország
    május 17. Magyarország-Szerbia

    Ha innen továbblépnénk(ugye ehhez az 1. helyen kell végezni), akkor a júliusi Ukrajnában rendezendő EB-re jutnánk ki. (Ugyen tavaly Németh Krisztiánék jártak U19-es EB-n Csehországban).

    TV közvetítésről infót nem találtam, vszinű,hogy nem lesz.

    HAJRÁ MAGYAROK!
  • Juhiii
    #12134
    Isten éltesse Sanyit!
  • Kit--Kat
    #12133
    Ezt abba lehetne fejezni, kösz!
  • kuzco007
    #12132
    aha mert Neked a hazafiaskodás az, h kimész a kossuth térre, aztán ott vagy? csak bizonyos helyeken lehet hazafinak lenni? csapd már fel az értelmező kéziszótárt v költözzél szlotákiába b***!!
  • karajjj
    #12131
    lehet sok más helyen is, én csak a legnépszerűbbet írtam :D
  • Lammer
    #12130
    johat, agymossoteknal igen
  • Mor3llo
    #12129
    Hazafiaskodni csak a Kossuth téren lehet ? Ebben az országban tényleg minden el van b*szva :)
    Na, be is fejeztem;)
  • karajjj
    #12128
    félreérted, aztán nem hogy meghúznád magad, még hőbörögsz is
    inkább aranylábú focistáinkkal kéne itt foglalkozni, nem a hazafiaskodni... arra ott a Kossuth tér
  • Kit--Kat
    #12127
    Jogos!
  • fsgh
    #12126
    ajaj látom témánál vagyunk:D Inkább hanyagoljátok ezt itt.

    (nyissatok neki topikot a sajátba aztán ott mehet...)
  • Solt
    #12125
    Te meg ezt a stílust... főleg ilyen taknyos fejjel!
  • vmvr
    #12124
    hallod, kurva sürgősen fejezd be ezt a kibaszott ki magyar és ki nem magyar szöveget, mert idegesítő tud lenni. és apadjunk le az egész témáról.
  • LasDen #12123
    úgy értettem nem ez a topik a megfelelő hely ennek a témának a megvitatására....ha valakit érdekel mit miért írtam, akkor írjon privátot és elmagyarázom.....
  • kuzco007
    #12122
    akkor ne írj le olyanokat amiket v Te sem gondolsz komolyan vagy ha komolyan gondolod akkor nincs helyed ebben a HAZÁBAN!
  • Solt
    #12121
    Vannak dolgok, amikre az ember akkor is reagál, ha nem inge, mivel sértheti az igazságérzetét, ráadásul rosszul esik neki, hogy magyar ember ilyet leír...
  • LasDen #12120
    nem ez a megfelelő hely ennek a megvitatására.... :D
  • Kit--Kat
    #12119
    Nem kötözködésként, de én az akinek nem inge... dolgot vallom.
  • Solt
    #12118
    Nem, csak nem szeressem ezt a skatulyázást!