28330
10917302841238962806.jpg
  • rooney8
    #12319
    Nekem egyik ismerősöm Gerának volt a csapattársa :)
  • galmat
    #12318
    Hát jókat nevettem itt a posztokon. Főleg az "tehetséges vagyok, és úgy feltűntem a suli edzőjének, hogy inkább kitett fociról, mert féltékeny volt a tudásomra. " szöveg volt érdekes.... :D Ember, ki az aki a suliban nem focizott??? Van ilyen, egészséges, fiatal srác aki legalább itt ne rúgta volna a bőrt... na mind1, először azt hittem poén az egész, de ahogy elnézem,halálkomolyan gondolja.

    Haverom egy ideig csapattársa volt Filkornak pár éve, mikor még itthon játszott. Filkor a csapat edzésen kívül is naponta plusz órákat edzett: erőnlét, rúgás stb... Kb ez az alap, ha valakinek komolyabb célja is van a fociban. Jah és had ne kezdjem el kifejteni mi a különbség ha valaki heti minimum 5 edzéssel akadémián kezdi a focit, mint aki tesi órán gumilabdával lő kapure egy lány kapusnak...
  • LasDen #12317
    én is ismerek 4 focistát is.....2-t innen szegedről, 2-t meg a kalocsa környéki csapatokból....csakhogy ez a 2 szegedi srác lófasz azokhoz képest....lehet nem nb1 szint, de jól nyomták :D
  • passatgt
    #12316
    ue a helyzet velem is, megyei bajnokságot kétszer megnyertük, aztán volt kicsi sérülés, utána meg már nem volt kitartás, akarat, ahogy te is írtad:)
  • Matthew Prosac
    #12315
    jobb védő / középső védő :)

    én is rendszeresen fociztam, végigjártam a grund/ált-iskolacsapat/gimis sulikupa döntő lépcsőit, közben 14 évesen egy Megye1/NBIII-as (liftezős csapat) klubhoz mehettem volna, de az ottani közösség miatt inkább egy megye III-as hoz mentem, egy jó közösségbe, egyúttal feladva az álmokat is. freetyle fociztam is (1 évig rendszeresen), ha nem hagyom abba, akkor meglehet egy "Red Bull Street Style"-féle versenyre én is eljutottam volna.

    kitartás + akarat + szerencse = siker.

    részemről egyik sem volt meg igazán, úgyhogy nem is hibáztatok senki mást, és nem puffogok "dopli" módjára. sajnálom kicsit, de ez van. nem jó időben születtem és kellett volna néhány atyai pofon, hogy soha ne adjam fel és próbáljam megvalósítani a vágyaimat. elmaradt.
  • karajjj
    #12314
    két nb1-es ifijátékos osztálytársam is volt, hát igen komolyan meglátszott a tesiórán is, hogy kiemelkednek közülünk, pedig csak lazáztak végig...
  • LasDen #12313
    nem, de nem is volt célom :D bár egész jó kapus lehettem volna...védeni tudok csak rúgni nem....mindenhova megy csak oda nem ahova akarom :D
  • karajjj
    #12312
    te se fociztál még komolyabb szinten akkor :D
  • passatgt
    #12311
    jobb védő / jobb közép
  • LasDen #12310
    nb1-ig esetleg elmehet...oda úgyse kell olyan nagy tudás :D
  • Matthew Prosac
    #12309
    posztod?
  • karajjj
    #12308
    menjél inkább csörgőlabdázni, ott lehet, hogy van esélyed...
  • Matthew Prosac
    #12307
    majd bekerültél egy nb1-es csapat kezdőjébe, akkor bocsánatot kérünk. nem is kell válogatottig vinned
  • Lammer
    #12306


    :DDDDddd
  • passatgt
    #12305
    amúgy viccet félretéve, belőlem még lehetett volna egy stabil nb1-es játékos ha 14-15 évesen nem szarom le az egészet:)

    ha most lennék annyi, tuti folytatnám hivatásszerűen:)
  • w77d
    #12304
    te egyedül megnyered nekünk a VB-t?? hány éves vagy te kiccsávó? hiszel még a szuperhősökben és a mesékben? XXD
  • Lammer
    #12303
    "Még akkor is ha ilyen infantilisan és szánalmasan is viselkedtek."

    LOOOL! bagoly mondja verebnek... nagyon kemeny vagy :DDDDDD

    (napi jokedvem megvan sracok! :D)
  • w77d
    #12302
    én ebben biztos vagyok XXD
  • scs17
    #12301
    Van egy olyan érzésem, h nem fogunk hallani felőled...
  • dopli
    #12300
    Majd ha megnyertem nektek a VB-t, megint írok. Kösz a segítséget... Ez az igazi magyar összetartás, csak így tovább srácok!
  • Matthew Prosac
    #12299
    még egy kérdés: játszottál valaha valamilyen nagypályás felnőttcsapatban? ha igen, akkor várom a választ, hogy meddig és hol.
  • Matthew Prosac
    #12298
    soha életetekben nem láttatok, nem tudjátok, hogy ki vagyok és, hogy hogyan focizom

    ha akkora sztár lennél akkor már láttunk volna, tudnánk ki vagy. de nem tudjuk tehát egy senki vagy. ezt csak megerősíted ezzel a nagyképű szövegeddel és mentalitásoddal, amivel eleve nem lennél méltó arra hogy nemzeti színekben játsz. ébredjél már fel.
  • scs17
    #12297
    Már megbocsáss, de a Magyar Válogatottban szinte csak kizárólag külföldi ligákban játszó játékosok vannak és semmi közük a Magyar NB1-hez.
    FAIL.
  • gercse
    #12296
    no commment

    lehet hogy jól focizol, de azt tudni kéne, hogy még az nb1-ből is ritkán kerül be ember a válogatottba...,
  • isi
    #12295
    Van még egy megoldás. Tele vagy pénzzel és kisteleki seggébe dugatod. Ez a legegyszerűbb. Vagy szólsz ha netalántán pénzes az apucid, hogy te a válogatottban szeretnél focizni. Ekkor apud felkeresi kistelekit és megtmi lével. Másnap felhív maga Koeman hogy kellenél a csapatba. Ekkora következik az is, hogy fater ismét beáldozz egy kis pénzt a te karrieredbe és megtömi Koeman zsebét is, hogy pályára léphess. Ha szar vagy és pályán vagy az ultrák előbb téged vernek agyon aztán Koemant. Szóval a helyedbe nem kockáztatnék bár ki tudja lehet hogy hátba rúgnak labdával és pont bepattan.
  • dopli
    #12294
    Látszik, hogy nem vagytok kompetensek a témában. Honnan veszitek a bátorságot, ahhoz, hogy teljesen látatlanban ítéletet hozzatok a futballtudásomról? Soha életetekben nem láttatok, nem tudjátok, hogy ki vagyok és, hogy hogyan focizom.
    Azt pedig megjegyezném, hogy Magyarországon nincs profi futball, és profi csapat sem, már elég rég óta. Amit azok az emberek összeszerencsétlenkednek a pályán, az nem méltó, ahhoz, hogy Magyar Nemzeti Válogatottnak hívjuk őket. A célom az, hogy ismét dicsfényben ragyogjon a Magyar Válogatott. És el is fogom érni. Még akkor is ha ilyen infantilisan és szánalmasan is viselkedtek.
  • w77d
    #12293
    Atyaúristen dopli... te nem ász focista vagy hanem egy nagy hülye ha komolyan mondod itt a dolgaidat... hogy lehetsz válogatott? kibaszott hosszú ideig kell előtte profi csapatban focizni. nem a suliban, nem a grundon hanem profi csapatban. Aztán talán felteheted a kérdést, hogy van e esélyed válogatottnak lenni. Az elbeszélésed aéapján egy ,ásodosztályú csapatba nincs esélyed bekerülni baszki XXD
  • Matthew Prosac
    #12292
    szerintem meg el vagy tévedve.
  • karajjj
    #12291
    megye3-ba talán jóleszel...
  • Kaplan
    #12290
    Akkor ideje lelépned innen a topikból és kimenni a szép zöld gyepre ;)
  • dopli
    #12289
    Nos hát a következőképp alakult:

    1) kb 4 éves koromban elkezdtem napi szinten focizni, lehetőleg minél többet, és persze nagyon tehetséges vagyok.
    2) pár év múlva focizgattam a suliban.
    3) nem kerültem semmiféle akadémiára, de keményen dolgoztam, fejlesztettem magam, gyakoroltam cseleket, futottam sokat, megfelelő kondíciót szereztem, 1-2 órát gyakoroltam a szabadrúgás lövést,mindkét lábammal ügyes vagyok
    4) tehetséges vagyok, és úgy feltűntem a suli edzőjének, hogy inkább kitett fociról, mert féltékeny volt a tudásomra.
    Így aztán se, a) se b) se c) pontot nem sikerült teljesíteni.
    5) De így is minden készen áll rá, hogy pár lépéssel és évvel később bemutatkozhassak a magyar felnőtt válogatottban.
  • Matthew Prosac
    #12288
    én tudok neked segíteni. a megoldás a következő:
    1) menj vissza az időben és kb 5 éves korodban kezd el napi szinten focizni, lehetőleg minél többet, de persze az is elengedhetetlen, hogy tehetséges legyél.
    2) pár év múlva kérd meg apukádat hogy vigyen el nagyobb csapatok válogatóira, talán valamelyik felfigyel a tehetségedre és az akadémiájukra kerülsz.
    3) ha igen, az akadémián dolgozz keményen, fejleszd magad, gyakorolj cseleket, fuss sokat hogy megfelelő kondíciód legyen, 1-2 óráig gyakorold a szabadrúgás lövést, mindkét lábaddal legyél ügyes.
    4) ha tehetséges vagy, akkor már fiatal korosztályban is feltűnsz a magyar szövetségi edzőknek, így az ifiválogatottba is bekerülhetsz. innen végigjárva a szamárlétrát eljuthatsz a nagycsapatig ha még vagy két tucat körülmény jól alakul:
    a) fiatalon bemutatkozol a klubcsapatodban: előny.
    b) rendszeresen játéklehetőséget is kapsz: előny.
    c) végül bejátszod magad a kezdőbe. 18-19 éves korodra eljuthatsz odáig, hogy külföldi csapatok is felfigyelnek rád. én azt mondom ne menj ki még, játssz 1-2 évet itthon az első osztályban, hogy fejlődj.

    5) minden készen áll rá, hogy pár lépéssel és évvel később bemutatkozhass a felnőtválogatottban. Gratulálunk!

    Remélem sokat segíttem
  • dopli
    #12287
    Ki mondta neked, hogy hány éves vagyok?
    A grundon tolom már régóta, és most kedvem lett élesben is. Különben is nem vagyok öreg, miért keressek én öreg csapatot?
    És ha még keresnék is, pont arra vonatkozott a kérdésem, hogy hogyan tegyem ezt meg. Mert ha csak úgy sétálok az utcán, nem hiszem, hogy belebotlok majd egy csapatba, akik pont bevesznek...
  • tesó07
    #12286
    Először mindenképp kezdj el focizni a grundon, ha az meg van akkor keress fel vmi öregfiúk csapatot hátha kellesz oda, mert ennek az ötletnek azért fiatalabb korodba kellett volna eszedbe jutni. :)
  • dopli
    #12285
    Isteneem... Dehogyis. Ez olyan mintha egyszercsak történik velem valami, aminek következtében 'drammatic lifestyle change'-en megyek keresztül. És focizni akarok. Szóval ha esetleg mégiscsak tudnátok segíteni ezügyben, annak nagyon örülnék.
  • Lammer
    #12284
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDdddddd
  • karajjj
    #12283
    kicsit későn jutott már ez eszedbe...
  • Unreal1942
    #12282


    Ez nagyjából olyan kérdés, mintha szakács lennél, de azt kérdeznéd, hogy kell bécsi szeletet készíteni.
  • Ésvogy
    #12281
  • dopli
    #12280
    de most komolyan... tényleg ász focista vagyok