28330
10917302841238962806.jpg
  • isi
    #12359
    ON.
    Kijön a magyarok meccseire románia ellen? és melyik szektorba?
  • isi
    #12358
    nem flamelek nem is személyeskedek leírom a véleményem. megtehetem.
    flame az ilyen lenne pl.: neugassmár ujrekkeci.
    na de én ilyeneket nem mondtam és nem is mondok.
  • kuzco007
    #12357
    isis mostmár belehet fejezni a flémkeltést vagy elküldenek a bahamákra:D
  • galmat
    #12356
  • Lammer
    #12355
    "ha valaki"... nyugika! ;)
  • isi
    #12354
    véleményem szerint* akart lenni az m betű lemaradt
  • isi
    #12353
    továbbá ha a fradinak véleménye szerint kultusza van Mo.-n jogosan hisz a neve egybeforrt a magyarsággal ezért nem ítélem el sokszor azokat az embereket aki nem pesti, de a fradinak szurkol hisz tett már az FTC sok szépet a hazánkért.
  • isi
    #12352
    kidivatdrukkerezett le téged meg kibeszélt hozzád attól hogy fradista vagy nemkell arcoskodni szopott már a fradi tábor nyiregyen.
  • Monoton
    #12351
    Jó akkor ezt a témát itt be is lehet fejezni.
  • Lammer
    #12350
    hat... ha valaki ledivatdrukkerezik azert mert Fradista vagyok, azt lehet eloben pofankenem... lehet elobb voltam Fradista itt tobbeknel, mint megszuletett volna -.-

    (ti nem erzitek, hogy trendi lett letrendizni valakit? :D)
  • Matthew Prosac
    #12349
    ugyanaz mint ami a 15 éves kislányok Juventusnak/Milannak/Olasz válogatottnak/stb való szurkolásáról - egészségükre. tudjuk jól ez mennyire komoly. off off. on
  • kuzco007
    #12348
    nem bocsi, csak benéztem:S isisnek ment
  • vmvr
    #12347
    ezt nem nekem akartad, ugye?:D
  • kuzco007
    #12346
    15 éves lányok akik otthon C.Ronaldo képét nyalogatják, ne nézzél már engem, minket 15 éves lányoknak léccives, akik Lampard, Raul, C.Roni vagy Eto képét nyalogatják otthon...
  • karajjj
    #12345
    na legyen vége az offnak és lehet átfáradni ide
  • vmvr
    #12344
    de ők mégcsak nem is divatdrukkerek, hanem cask 15 éves kislányok. az egy tök más kategória.
  • LasDen #12343
    de én ezt a nézetet nem igazán értem....mért baj az, hogy külföldi csapatnak szurkol valaki....szoktam nézni hazai meccseket is, de amíg nem színvonalasabb....
  • isi
    #12342
    és mi a véleményed a 15 éves kislányok MAN. UTD szurkolásokról akik c. ronaldo miatt szurkolnak neki, ámbár ezt tagadják, de egyiknapról a másikra nem lesz senki man. utd illetve chelsea "ultra".
  • isi
    #12341
    nagybátyámék oda kint laknak. voltam kint nem is egy meccsükön, továbbá hatalmas tisztelet a Napoli szurkolóknak, véleményem szerint az egyik legkitartóbb szurkolócsoportokkal rendelkeznek..
  • kuzco007
    #12340
    csak mert láttad a tv-be? aki kint volt meccsükön az is divatdrukker csak mert külföldi csapat?:)
  • Rockynhooo
    #12339
    Chelsea szurkolóból nem sok nagy múltút ismerek

    eltértünk a topik témájától... de szerintem nyithatnánk a sajátba ennek egyet mert érdekes téma.
  • Matthew Prosac
    #12338
    nem az a divat aki egy topcsapatnak szurkol, mert nyilván azért szeret bele valaki egy topcsapatba, mert magas színvonalú látványos játékot játszik, vagy egyszerűen szimpatikus. az a divat aki egyszerre 3-4 ilyen csapatnak szurkol, és úton útfélen híreszteni hogy mekkora fan. hol ilyen, hol olyan..
  • Csesza
    #12337
    miért te miért kezdtél szurkolni a Napolinak?
  • Kaplan
    #12336
    Hát ez szerintem orbitális baromság volt. :)
    Személyes kötődés TVn keresztül is kialakulhat, akár egy pillanat, egy gólöröm, egy kifejezés után.
  • isi
    #12335
    most ha belegondolsz miért szurkolsz azoknak mikor vajában magyar vagy? semmi személyes kötődéscsak mert láttad a TVbe?
  • Kaplan
    #12334
    Remélem nem. Mert akkor csúnya drivatdrukker vagyok. :(
  • Gunnersboy
    #12333
    az Arsenal az top 3asnak számit? :D
  • Unreal1942
    #12332
    Aki a Magyar válogatottnak szurkol az már eleve nem lehet divat drukker :)
  • isi
    #12331
    akkor aki top3-as csapatoknak szurkol az divatdrukker?többnyire...
  • kuzco007
    #12330
    nem vagyok ügyvéd, csak egyszerűen azt mondom, h nem kell leírni az embereket azonnal, ha vkit nem ismersz, előbb ismerd meg, aztán mondjál róla véleményt, ne az első mondatából ítélj vkit sztem. A másik meg, hogy én egy NB 2es csapatnak szurkolok, de szerencsére idén feljutottunk három év után az élvonalba;) a másik meg, h nem csak én szurkolok top3as csapatoknak, tehát ne általánosíts.
  • Lammer
    #12329
    ennyi!444
  • w77d
    #12328
    az írásai alapján egy beképzelt öntelt önzőző balfasz lehet a srác. Egyedül meg fogja nyerni nekünk a VB-t a saját elmondása alapján XXXD
  • isi
    #12327
    :D hát ez the best. egy ügyvédünk is van már.
    én elég sokáig játszottam a szpariban tehetséges is voltam stb. csakhát nem úgy alakult az élet. erre jössz te és mondod h. lehet hogy jobban játszik mint én meg akik itt fórumoznak.. esküszöm felkurtal. bár nyilván ha a chelseanak szurkolsz nem lehetsz vmi nagy futball zseni, hiszen a top 3-as csapatoknak bárki tud drukkolni. Ha kérdeznéd én Nyíregyháza Spartacus és Napoli fan vagyok. na szeva
  • scs17
    #12326
  • Matthew Prosac
    #12325
    "Ti is elakarjátok égetni a srácot, csak mert jobban játszik mint Ti?"
    Na ezt speciel honnan veszed? xDD Láttad már játszani? Láttál már minket játszani?

    Btw. Azt azért te sem gondolod hogy valaki eldönti egyik napról a másikra hogy válogatott lesz, semmi profi múltja nincs, és megcsinálja. Ahhoz min. istenáldotta tehetségnek kell lennie.. Nézd meg Filkorék vagy Rudolfék mögött mennyi munka van és hány éves korától növekedett profi körülmények között, mégis elvétve jutnak szerephez, vagy ahhoz se.. Ennyi a lényeg.
  • Takezó
    #12324
    Jaj, ne adjunk már túl nagy jelentőséget ennek az ősrégi mondásnak. Persze, ész kell, de fociész, hallottam már nem egy focistát, aki olyan buta volt, mint a föld, és ismertem is párat, igaz, azok ifik voltak. A focihoz szimplán nem kell a hagyományos értelemben vett intelligencia.
  • kraawz
    #12323
  • geo91
    #12322
    na ott a pont!
  • 9csöves9
    #12321
    ez mind szép és jó amit írsz,csak egyet azért tisztázzunk:a futballhoz ész kell

    akinek meg annyi esze van hogy egy netes fórumon kérdezgeti "hogy legyek focista??" az ne akarjon semmit
  • kuzco007
    #12320
    nem tudom miért kell mindenkinek leszólnia és fikáznia a srácot, bár van itt akitől ezt szokhattuk meg, sztem meg igenis szép elképzelés, hogy bejusson a válogatottba, van célja az életének, míg a legtöbben leszóljátok szegényt. Ha tényleg ilyen jól focizik, valószínűleg befogják venni 18 évesen is egy csapatba, ha pedig nem felel meg a követelményeknek akkor nem, ennyire egyszerű. Régebben elégették máglyán azokat az embereket akik tudtak vmit v kiemelkedtek a többiek közül, Ti is elakarjátok égetni a srácot, csak mert jobban játszik mint Ti? Hogy mondhattok róla ítéletet látatlanba? Ha ezt szeretné csinálni ezt fogja, nem mi fogjuk neki megmondani mit csináljon, mert kik vagyunk mi ahhoz, hogy ítélkezzünk bárki felett is? Azt mondom dopli, hogy sok szerencsét, és lássuk viszont egymást 5-10 év múlva a válogatottban;:) Sok szerencsét ezt teljese szívemből kívánom!:)