28330
10917302841238962806.jpg
  • LasDen #12644
    Huszti mint védő??? ezt most így nem értem...
  • Matthew Prosac
    #12643
    részemről:

    Babos
    Huszti -- Juhász - Vanczák -- Bodnár
    Dárdai
    Dzsudzsák -- Vadócz -- Gera
    Hajnal
    Torghelle
  • passatgt
    #12642
    buzsáky remélem kezdő:)
  • LasDen #12641
    A bő keret

    Kapusok:
    Babos Gábor (NEC Nijmegen), Fülöp Márton (Sunderland), Király Gábor (1860 München), Köteles László (Racing Genk)

    Védők:
    Szélesi Zoltán (klub nélkül), Bodnár László (DVSC-TEVA), Fehér Csaba (NAC Breda), Vanczák Vilmos (FC Sion), Juhász Roland (RSC Anderlecht), Tímár Krisztián (Plymouth Argyle), Gyepes Gábor (Cardiff City), Horváth Gábor (Videoton FC), Vaskó Tamás (Újpest FC), Bodor Boldizsár (Roda JC), Gaál Miklós (Amkar Perm)

    Középpályások:
    Huszti Szabolcs (Zenit), Dzsudzsák Balázs (PSV Eindhoven), Halmosi Péter (Hull City), Gera Zoltán (Fulham), Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Vadócz Krisztián (Osasuna), Tóth Balázs (Racing Genk), Dárdai Pál (Hertha BSC), Buzsáky Ákos (Queens Park Rangers)

    Támadók:
    Szalai Ádám (Real Madrid Castilla), Torghelle Sándor (FC Augsburg 1907), Rudolf Gergely (DVSC-TEVA), Priskin Tamás (Ipswich Town), Kabát Péter (Újpest FC)

    egyedül ez a Horváth Gábor nemtom hogy ki és mi jót csinált??? :D
  • Matthew Prosac
    #12640
    Örs Vezér terén a Mimózában mindig van hangulat, mi odamegyünk haverokkal :)
  • sb1
    #12639
    Válogatott meccs előtt nem rendezünk egy Sg-s ivászatot akik jönnek innen a meccsre valamelyik környékbeli pubba???
  • Punker
    #12638
    5 perccel kezdés után tuti olcsó :D
  • Rockynhooo
    #12637
    jegy üzérektől ja

    am eddig 20ezer kelt el , így szerintem igen , kérdés hogy hova és milyen árban.
  • Firerock
    #12636
    skacok
    holnap a loki meccsre a helyszínen a meccs előtt lehet majd jegyeket kapni?
  • JimKirk
    #12635
  • Firerock
    #12634
    OFF:
    a Loki 2:1-re nyert Szófiában:)
  • HunnernesKonge
    #12633
    Jaja Bementem nyitásra meg is vannak a jegyek. Köszi mindenkinek
  • JimKirk
    #12632
    Helyes!
  • 9csöves9
    #12631
    én most hívtam,csak úgy kapsz ha becsattogsz
  • sb1
    #12630
    Jah, de nem bánok semmit sem :D
  • Matthew Prosac
    #12629
    kapsz elvileg
  • JimKirk
    #12628
    Latom te is a "lilak miatt" kaptal bunti pontokat!:P
  • HunnernesKonge
    #12627
    És ha én becsattogok nyitásra egy ibusz irodába akkor kapok jegyet, vagy mindenképp foglalnom kell telefonon/neten. Help plz
  • scs17
    #12626
    szerintem már délig elfogy
  • sb1
    #12625
    Na kérem, most beszéltem központossal az IBUSZ-ban, minden jegy elfogyott, holnap reggeltől az irodáknak még szétosztanak 6-6 ezer belépőt, 6000 forintos áron, aztán csoki...szal akinek még nincsen jegye, hajrá, szerintem szerdára már 1 darab sem lesz :D
  • Dean Winchester
    #12624
    A belépők 1500, 2000, 2500 és 4500 forintba kerülnek majd.

    Amúgy valaki már linkelte ezt a 70 es hsz környékén :)
  • kuzco007
    #12623
    egyáltalán mennyibe kerül majd a levski ellen, mert pestiként kimegyek
  • Dean Winchester
    #12622
    egy kérdés.
    a debrecen eliga vagy bl meccseinek a jegyei majd drágábbak lesznek mint a levszki elleni ugye?illetve a jegy csapat függő is ugye?
  • 9csöves9
    #12621
    az ibusznál össze vissza beszélnek.mondták hogy lesz kedden jegy,de csak a portugálra.mostmeg írják hogy a svédre is...
  • Dean Winchester
    #12620
    vagyis kb a portugál-svédet kifizették és ajándék volt a román meccs :D
    illetve volt tuti helye az embernek :S ha pesti lettem volna tuti befizettem volna én is :S
  • Casillas
    #12619
    úgy tudom 7500 volt a 3 meccsre, és a 4000-es helyekre szólnak a selejtezőkön
  • Dean Winchester
    #12618
    aki a kombináltat vette annak mennyibe is került összesen ? és a kombináltban szereplő jegyek mostani áron melyik árkategóriát képviseli?
  • scs17
    #12617
    + 6000 jegy!!!, 6000Ft-ba fognak kerülni és jövő hét kedden kezdik meg az értékesítést, és így már 41500-n szurkolhatnak :)
  • Unreal1942
    #12616
    Bizony. Én nem is megyek. Hacsak egy tisztelet jegyet nem tudok le akasztani
    Amikor a Magyar Román meccsre vettem a jegyet akkor előttem egy faszi 800 ezer Forintot hagyott ott jegyekre a Svéd és a Portugál meccsekre.
    Nem tudom kinek vehette, de basszus majd egy millát otthagyott.
  • sb1
    #12615
    Azért azt hiszem, jó, hogy megvettem a kombinált jegyet, mert most jó mélyen a zsebembe kellene már nyúlnom...

    Jegyinfó!
  • isi
    #12614
    nem.
  • Rockynhooo
    #12613
    mert volt valami most is ?
  • isi
    #12612
    második félidőröl kivoultunk nem assisztáltunk kistelekinek a diktatúrájához plussz még volt kis összedörrenés a secuval is úgyhogy távoztunk, egy kocsmába mulattuk az időt
  • Randal
    #12611
    Én tegnap kint voltam a meccsen. Mit mondjak, a románok nem picit lefociztak minket. A srácok csináltak pár jó megmozdulást, de a támadások rendre rosszak voltak. Vagy ha jók, akkor meg a befejezés volt nagyon rossz.

    Kár, hogy kikaptunk, de legalább mindenki reálisabban látja a csapat esélyeit és látja, hogy van mit javítani. Ilyen játékkal nem sok keresnivalónk van sehol se.

    Reméljük, hogy a köv. meccsre összeszedik magukat a fiúk.
  • isi
    #12610
    azt tudom, de a stadionon kívül nem kellett volna ezeknek a pest királyaiknak érezniük magukat már 2.ára az évben...
  • 9csöves9
    #12609
    nagyrészük nem akart felülni ennek a nyilvánvaló kisteleki provokációnak.ez a meccs azért lett megszervezve hogy balhé legyen
  • isi
    #12608
    nagy rakat szar volt a meccs élőben is szurkolói szempontból is klubb meccsek jobbak, remélem a tétmeccseken változik a helyzet bár a románokat illet volna megkurni pest utcáin csak nemtudom hol voltak a mobok
  • Dean Winchester
    #12607
    én ott nem látom
  • banok
    #12606
    Ibusz?
  • Deqwator
    #12604
    :S akkor ok, picit szét vagyok esve...