28330
10917302841238962806.jpg
  • Dean Winchester
    #12684
    azért némileg igaza van :)
    Rudolf ebben az évben még gólt sem lőtt egy csatárnak pedig ileltt volna.
    tegnap sikerült egy gólt akasztani amit hangsúlyozok 10ből 1 szer sikerül így eltalálni a labdát :)
    szóval ne istenitsünk egy olyat akinek most az egyszer sikerült összehoznia egy gólt és kész.
    Coulibali a debrecen legjobbja xD
  • geo91
    #12683
  • paly90
    #12682
    Erwin Koeman 2011-ig szerződést hosszabított
  • Unreal1942
    #12681
    Oké neked van igazad. Egy kalap xar ez a Rudolf. Én azért örülnék ha minden meccsen csak egy ilyen gólt varran!
    Nem értünk hozzá ez tény, de te viszont marhaságokat beszélsz.
    Rudolf sosem lesz világklasszis, de a mai Magyar mezőnybe egyáltalán nem rossz játékos. Sok örömet okozhat még a szurkolóknak.
  • Gunnersboy
    #12680
    neem neeem, te vagy a jó, a csoportmeccsek alatt már te leszel Vincze Ottó helyett...
  • Rockynhooo
    #12679
  • Firerock
    #12678
    nem értek hozzá,itt senki sem ért hozzá,az ért hozzá akinek ez az élete,foglalkozása, vagy éppen focizik évtizedek óta,na az ért hozzá
  • szucsy89
    #12677
    nem vagyok elfogult, már a BL selejtezők előtt is Rudolfot tartottam a Debrecen egyik legjobbjának és most sincs ez másképp
  • karajjj
    #12676
    akkor hogy érthetsz ennyire hozzá, ha nem szereted? :D
  • Monoton
    #12675
    Ezen kell vitázni ilyenkor, igen.
  • Firerock
    #12674
    fogom
  • Firerock
    #12673
    nem
    nem szeretem a focit,de mostmár lehet hoyg fogok,nagyon jó ez a loki,csak azt nemértem hogy Rudolf helyett miért nem Oláh Lóránt játszik,ja meg az Oroszlán helyett is biztos lenne valaki
  • karajjj
    #12672
    fradista-e vagy? -.-
  • Firerock
    #12671
    elfogultak vagytok...
    "tartja a labdát, jó megoldásokat csinál, kurva technikás"
    hol?nem tudja még a labdát se levenni,nem gyors,sőt lassú
  • szucsy89
    #12670
    tartja a labdát, jó megoldásokat csinál, kurva technikás és még egy kibaszott nagy gólt is lőtt....igen, tényleg szar
  • karajjj
    #12669
    te tényleg nem nézed a meccset :\
  • Firerock
    #12668
    de azon kívül nagyon hurka
  • geo91
    #12667
    hát még nekem, én raktam bele a "kezdőmbe". :DD
  • karajjj
    #12666
    rögtön ez a fikázás jutott eszembe :D
  • GanXstaZoleeWrk
    #12665
    hehe jól rácáfolt:)
  • karajjj
    #12664
    tényleg igazad van, mekkora gólt akasztott most is... -.-
  • Firerock
    #12663
    dede
    hidd el a hogy a loki leggyengébb játékosa
  • Unreal1942
    #12662
    Azért ennyire nem rossz.
  • szucsy89
    #12661
    A SVÉD KERET

    Kapusok: Andreas Isaksson (PSV), Eddie Gustafsson (Salzburg), John Alvbage(Örebro)
    Védők: Andreas Granqvist (Groningen), Petter Hansson (Rennes), Mikael Lustig (Rosenborg), Daniel Majstorovic (AEK), Olof Mellberg (Olympiakosz), Mikael Nilsson (Bröndby), Behrang Safari (FC Basel), Oscar Wendt (FC Köbenhavn)
    Középpályások: Rasmus Elm (Kalmar FF), Samuel Holmén (Bröndby), Kim Källström (O. Lyon), Sebastian Larsson (Birmingham City), Anders Svensson (Elfsborg), Tobias Hysén (IFK Göteborg)
    Támadók: Zlatan Ibrahimovic (Barcelona), Johan Elmander (Bolton), Marcus Berg (Hamburger SV), Ola Toivonen (PSV), Pontus Wernbloom (AZ)
  • szucsy89
    #12660
    szerintem meg jó, főleg a Debrecenben, az egyik legjobb..
  • passatgt
    #12659
    rudolfot én sem értem, szinte ő a leggyengébb egész debrecenben, meccsenkénti kb 2 jó megmozdulásból nem lehet megélni, de úgy látszik mégis
  • Firerock
    #12658
    Rudolf?
    az a gyerek még a Debrecenben is a leghurkább,de ő az Isten,dehogy mireföl...?Oláh Lóránt 1000x jobb pl.
  • geo91
    #12657
    #12654
  • Casillas
    #12656
    talán nem ezen a két meccsen kéne próbálgatni
  • geo91
    #12655
    azt a kezdő 11-et csak a fantáziám ihlette , nem pályázok koeman helyére. :DDD
  • geo91
    #12654
    románok ellen szívesen láttam volna a kapuban, de igaz, most éles meccsek jönnek, tényleg jobb lenne babos vagy fülöp a kapuba.
  • Matthew Prosac
    #12653
    az nb1 az nem nívó -.-
  • geo91
    #12652
    ja, azzal nekem is meggyűlt mindig a bajom... :D
  • geo91
    #12651
    ...nb1 *egyik legjobb...
  • geo91
    #12650
    kaphatna már egy esélyt, szerintem az nb1 legjobb kapusa volt, amíg ki nem igazolt most belgiumba.
  • Matthew Prosac
    #12649
    miért Köteles?
  • Matthew Prosac
    #12648
    jó persze, térlátás :) tudod te hogy akartam :)
  • Monoton
    #12647
    Egy Huszti - Bodnár és Dzsudzsák - Gera cserével nekem is tökéletes.
  • geo91
    #12646
    tudok hogy sokan nem a saját posztukon játszanának, de így faszán nézne ki a kezdő 11, szerintem. :D

    Köteles László
    Fehér - Juhász - Vanczák - Bodnár
    Dzsudzsák - Hajnal - Dárdai
    Gera - Torghelle - Rudolf
  • Matthew Prosac
    #12645
    magyarázat:
    Babos: ezek közül a kapusok közül ő a tapasztaltabb és az, akiben jobban bíznék egy ilyen ki-ki meccsen. sztem jobb kapus, mint Fülöp
    Huszti: a védekezőfeladatokat is el tudja látni simán, a középpályán viszont nem találtam neki helyet, kihagyni pedig azért elég nagy luxus
    lenne. ha képes fegyelmezetten hátul maradni, akkor beválhat, egyetlen hátránya hogy alacsony, de ez Bodorról is elmondható
    Juhász, Vanczák: ne bontsuk meg, ami egész jól működött eddig.
    Bodnár: Szélesinek nincs klubja, de Boci amúgy is a legjobb megoldás lenne a jobbszélre, mert a támadások segítése nem derogál neki sőt!
    Dárdai: örökmozgó lokomotív, a szűrő, labdaszedő, megkérdőjelezhetetlen
    Dzsudzsák: ha végre megjött az önbizalma, akkor nincs mit magyarázni
    Vadócz: na ő az aki miatt meg lehet kövezni, de szerintem tökéletes megoldás Dárdai előszűrőjeként, ugyanakkor ha jó napja van, akkor előrefele is rendben van a játéka. Buzsáky még nincs formában, sokat volt sérült, egyelőre pihenni kell.
    Gera: akármilyen formában van, rá mindig szükség van, mert ösztönjátékos, és ha van egy jó napja akkor ... a csapat vezére évek óta, akár kezdő akár nem.
    Hajnal: nincs kérdés, csak az, hogy képes-e hozni egy Dortmundi formát.
    Torghelle: jobb híján, már elnézést. Rudolf ügyes, de nem gólerős, Priskin jól használja ki a helyzeteit, de valahogy sosem kerül abba, Szalai még korai, Kabát egy vicc. Sanyit minden meccs előtt leírjuk, mégis neki köszönhetjük hogy itt járunk, ahol