28330
10917302841238962806.jpg
  • Matthew Prosac
    #12724
    soha nem terveztem, de a képeket látva komolyan mondom el fogok menni a közeljövőben egy shakhtar meccsre, ha csak bajnoki a tavria ellen akkor is. ezt élőben is látni kell.
  • Matthew Prosac
    #12723
    én oda is adnám érte az összes nb1-es stadiont, tokkal vonóval, omladozó falakkal, veszélyes felsőkaréllyal és igénytelen wc-kkel együtt. ezért az egyért.
  • geo91
    #12722
  • passatgt
    #12721
    ja, nekik is csak 1 ilyen van:D
  • Matthew Prosac
    #12720
    off, új Shakhtar stadion...



    lenne már nekünk is csak 1, azaz 1 ilyen stadionunk az országban
  • Dean Winchester
    #12719
    beis b****a ha felvételről adnák le a meccset :S
  • Matthew Prosac
    #12718
    nemegészen... az UEFA kitűzi a napot, meg valószínleg egy irányadó időpontot (mondjuk 18:00 - 21:00 közé eső kezdőidőpont), a többit egyeztetések után (portugál csatorna és szövetség illetve magyar csatorna és szövetség) döntik el.
  • vmvr
    #12717
    Kisteleki a Bodnár ügyről
  • passatgt
    #12716
    omg, nem hiszem, hogy az mlsz dönti el, mikor kezdődik a meccs, hanem az uefa, szerintem
  • LasDen #12715
    RTL vs MLSZ

    még az mlsznek kell alkalmazkodnia az rtl-hez????
  • JimKirk
    #12714
    Dzsudzsak ma is 2 golpaszt adott, illene kezdenie a svedek ellen, bar a valogatottban nyujtott eddigi teljesitmenye eleg elszomorito. Remelem ramcafol!

    Rudolfot en is legszivesebben beraknam a kezdobe, csak birja a strapat a skandinav vedokkel szemben!
  • passatgt
    #12713
    dombi annyira nem hiányzik:)
  • zaki
    #12712
    meg Bodnár se valószínű, hogy fog játszani :c
  • kuzco007
    #12711
    sajna ő és Dombi Tibi ellesz tiltva az első kinti liverpooli meccsen:S
  • geo91
    #12710
    még talán korai, de jó úton halad a válogatottság felé
  • kuzco007
    #12709
    énmeg Varga Józsit hívnám be a válogatottba
  • banok
    #12708
    igen én is most Rudolfot favorizálnám.
  • galmat
    #12707
    Remélem Koeman Rudolfot rakja be kezdő éknek a két meccsen, mert fényévekkel jobb a formája most,mint Sanyié, aztán ha nem megy neki, jöhet Air Sanyi a 60. perc környékén.

    Az,hogy a 23-as keretben 4 kapus van vicc.... Azért szokott 3 kapus lenni,ha az egyik megsérül 2-t nevezhessenek a meccsre úgy is..

    A védelem elég hadilábon áll, bár ha hozni tudnák a tavaszi formát már jó lenne. Nagyon sajnálom Bodnár Lacit, meglátjuk,hogy alakul a sorsa.

    Középpályánk mindig a legerősebb része a csapatban, és most Dzsudzsák, Huszti, Hajnal,Dárdai is jó formában van, szóval itt rendben vannak a dolgok. Gera Zoli meg tudjuk,hogy mindegy milyen formában van kijöhet neki a lépés.

    A csatárposztról meg a legelején írtam, szerintem Rudolffal kéne kezdeni, bár ha rajtam múlna én: 4-1-3-2-ben küldeném pályára a csapatot, ahol Sanyink az ék, Rudolf vagy Gerzson mögötte visszahúzódva játszhatna.
  • Casillas
    #12706
    nem értem fülöpöt miért nem lehet kirakni, ha egyszer nem 100%-os....
    Kabát simán mehetne a helyére, és mindjárt barátságosabb az egész keret eloszlása
  • karajjj
    #12705
    és csak 3 csatár... :D fordítva még érthető is lenne pl
  • passatgt
    #12704
    minek 4 kapus a keretbe?
  • Casillas
    #12703
    viszont asszem van egy sárgája, szóval a svédek ellen vigyáznia kell, nehogy a portugál meccsről maradjon le...
  • JimKirk
    #12702
    En is ugy tudom!
  • passatgt
    #12701
    ja, akkor mindegy:)
  • Casillas
    #12700
    de hát az albánok ellen volt eltiltva Juhász
  • vmvr
    #12699
  • Csesza
    #12698
    teljesen mind1, akkor is jobb lehet csak
  • passatgt
    #12697
    viszont másrészről szívás, meg juhász meg sárga miatt nem játszhat, szóval teljesen új középső védők lesznek, akik nijncsenek összesokva
  • passatgt
    #12696
  • karajjj
    #12695
    Koeman alapembere nem játszhat a vb-selejtezőkön

    Az mlsz.hu tájékoztatása szerint a Sion Fenerbahce elleni Európa Liga-találkozóján súlyos sérülést szenvedett Vanczák Vilmos, a svájci csapat magyar légiósa, így az Erwin Koemannál alapembernek számító bekk nem lehet ott a svédek és a portugálok elleni világbajnoki selejtezőkön.


    ámen?
  • Zsolti9014
    #12694
    ha volt már akkor bocs.

    de nekem ebből hiányzik pár ember, aki az 19-es EB-n ott volt. Pl. Szabó László, Busai Olivér, Pokorni Péter.

    Szabó és Busai azért elég meghatározók voltak.
  • Zsolti9014
    #12693
    A BŐ MAGYAR KERET AZ U20-AS VB-RE
    Kapusok: Gulácsi Péter (Liverpool), Megyeri Balázs (Ferencváros), Kunsági Roland (Budapest Honvéd), Kovácsik Ádám (Reggina)
    Védők: Debreceni András (Bp. Honvéd), Korcsmár Zsolt (Újpest), Szekeres Adrián (MTK), Kádár Tamás (Newcastle United), Szabó János (Paks), Zámbó Bence (Győri ETO), Varga Péter (Manchester City), Présinger Ádám (Videoton)
    Középpályások: Dudás Ádám (Győri ETO), Tóth Bence (Ferencváros), Nagy Olivér (Pécsi MFC), Takács Péter (DVTK), Búrány Zoltán (DVTK), Koman Vladimir (Bari), Simon Ádám (Szombathelyi Haladás), Nikházi Márk (MTK), Hidi Patrik (Bp. Honvéd), Varga Roland (Brescia), Heffler Norbert (Lombard Pápa), Kiss Máté (Győri ETO), Farkas Zoltán (Kaposvár)
    Csatárok: Németh Krisztián (AEK Athén), Simon András (Córdoba), Gosztonyi András (MTK), Balajti Ádám (DVTK), Futács Márkó (Werder Bremen)
  • passatgt
    #12692
    ja azon beszartam én is, kicsit elfektette
  • Dean Winchester
    #12691
    a kapufa után is mekkora helyzetet harcolt ki? milyen szépen megcsinálta a cselt?(és nem az ellenfél védője csúszott el :D)
  • Rockynhooo
    #12690
    Ha ott nem harcolt volna a labdáért akkor nicns gol sem jah. meg elég jol tartotta a labdát meg lepattogta rola olykor :D
  • passatgt
    #12689
    meg ő adta gólpasszt
  • szucsy89
    #12688
    most jó volt, elég jól fejelt le minden labdát, meg jól tartotta...
  • passatgt
    #12687
    viccen kívül, Coulibali tényleg jól tolta, most nem pattant el tőle labda, vagyis csak ritkán:)
  • Rockynhooo
    #12686
    jah élete első gólja volt
  • Dean Winchester
    #12685
    de egyébként ez a sok hsz szinte mind mehetett volna a Debrecen topikba ...